FIFA 12

poruka: 6.257
|
čitano: 1.940.853
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: FIFA 12 nickovi - da se ekipa lakše skupi
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
_DuX_91 kaže...

jedno pitanje...kako vi rjesavate problem sa viskom karti na futu kad kupite paket...onih 50 mjesta je meni premalo i uvjek kad uzmem paket moram se muciti 10 min da rasporedim karte...
u igri sam primjetio da dok ih sve ne spremis nema izlaza..ali sad gledam na netu ovamo ostanu u new item i mozes ih kasnije staviti na trade pile ili kad imas mjesta u consumables...
zanima me ako mi ostanu u new item i slucajno izidjem da li mi odu karte ili uvjek ostanu tu ?

Meanwhile, ljudi imaju problema sa manjkom karti...

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.8.2012 17:05 (Rayz00).
13 godina
offline
Re: FIFA 12
Pezer kaže...

Ljudi mogu i ja u tu vasu Cro Cop ekipu i ste se vec svi skupili??ako mogu samo mi recite koje su vam jos pozicije ostale slobodne i kad najcesce igrate??

Pošalji zahtjev pa će te valjda dodat. Ma ima mjesta, malo se igra nažalost.

13 godina
offline
Re: FIFA 12
_DuX_91 kaže...

jedno pitanje...kako vi rjesavate problem sa viskom karti na futu kad kupite paket...onih 50 mjesta je meni premalo i uvjek kad uzmem paket moram se muciti 10 min da rasporedim karte...
u igri sam primjetio da dok ih sve ne spremis nema izlaza..ali sad gledam na netu ovamo ostanu u new item i mozes ih kasnije staviti na trade pile ili kad imas mjesta u consumables...
zanima me ako mi ostanu u new item i slucajno izidjem da li mi odu karte ili uvjek ostanu tu ?

Ne kupuj te bezvezne pakete i na miru si{#}.

 

Ako izađeš dok imaš karte u new items, kod slijedećeg ulaska ćeš prvo morat te karte nekamo rasporedit, bilo consumables, bilo trade pile ili u najgorem slučaju quick sell. Dok to ne riješiš ne možeš ništa drugo radit u FUT-t.

14 godina
offline
FIFA 12

evo poslao sam,al sviđa mi se sto vas ima dosta u klubu,ja sam bio ovamo i igrali sm ocesce,al samo nas trojica,eventualno cetvorica pa mi nije toliko zanimljivo...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 12
Pezer kaže...

evo poslao sam,al sviđa mi se sto vas ima dosta u klubu,ja sam bio ovamo i igrali sm ocesce,al samo nas trojica,eventualno cetvorica pa mi nije toliko zanimljivo...

Igrao sam samo jedan put odkad sam u klubu, bilo nas je 5-6. Možda se uspijemo organizirat za više tekmi uskoro. Posebno nakon OI.

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

valjda ocemo :P
inače, može pomoć? dodavao sam neke ekipe u creation centre i nakon toga fifa nije radila, ja san ih maka al i dalje ne radi, bloka tamo nakon rooneyja i provjeravanja postavki, jednostavno bloka i bok. neko rješenje, osim reinstalla jer glupi save neće radit.. 

 

EDIT: riješeno :)

...Svakin novim danom..pred kockastim ekranom...
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.8.2012 21:40 (rookica19).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 12
rookica19 kaže...

valjda ocemo :P
inače, može pomoć? dodavao sam neke ekipe u creation centre i nakon toga fifa nije radila, ja san ih maka al i dalje ne radi, bloka tamo nakon rooneyja i provjeravanja postavki, jednostavno bloka i bok. neko rješenje, osim reinstalla jer glupi save neće radit.. 

 

EDIT: riješeno :)

Nema na čemu. I drugi put.

14 godina
offline
FIFA 12

roky koju poziciju cu vam igrat,sta je jos ostalo??

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 12
Pezer kaže...

roky koju poziciju cu vam igrat,sta je jos ostalo??

Roky više nije glavni, srećom.

12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
Hexfire kaže...
Pezer kaže...

roky koju poziciju cu vam igrat,sta je jos ostalo??

Roky više nije glavni, srećom.

nego?

 

13 godina
offline
Re: FIFA 12
Logigamer kaže...
Hexfire kaže...
Pezer kaže...

roky koju poziciju cu vam igrat,sta je jos ostalo??

Roky više nije glavni, srećom.

nego?

 

Pa on valjda, klub je njegov.

14 godina
offline
FIFA 12

ma nebitno ko je glavni,nego pretpostavio sam da on zna koje su jos pozicije slobodne pa zato...

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
Hexfire kaže...
Logigamer kaže...
Hexfire kaže...
Pezer kaže...

roky koju poziciju cu vam igrat,sta je jos ostalo??

Roky više nije glavni, srećom.

nego?

 

Pa on valjda, klub je njegov.

on uopce nije u squad list

14 godina
offline
Re: FIFA 12

logi,znas li ti koje su pozicije ostale slobodne??

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
Pezer kaže...

logi,znas li ti koje su pozicije ostale slobodne??

 

obrana,cdm i rm cini mi se

14 godina
offline
Re: FIFA 12

eto,ja bi mogao beka,ili RM i cdm,ne bi htio stopera jedino...

13 godina
offline
Re: FIFA 12
Logigamer kaže...

 

on uopce nije u squad list

Stvarno? Nemam pojma onda, on me dodao u klub koliko znam. 

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

puši ga hex :D

on je otiša jer se previše zajebajemo :P

...Svakin novim danom..pred kockastim ekranom...
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 12

pa ajde ocemo li odigrati koju ubrzo??

ja mogu beka,veznog ili RM/LM svejedno mi je,ne bi stopera mogao bi za*ebati puno golova xD

13 godina
offline
Re: FIFA 12
Hexfire kaže...
rookica19 kaže...

valjda ocemo :P
inače, može pomoć? dodavao sam neke ekipe u creation centre i nakon toga fifa nije radila, ja san ih maka al i dalje ne radi, bloka tamo nakon rooneyja i provjeravanja postavki, jednostavno bloka i bok. neko rješenje, osim reinstalla jer glupi save neće radit.. 

 

EDIT: riješeno :)

Nema na čemu. I drugi put.

Kako si to riješio? Imam isti problem.

13 godina
offline
FIFA 12

Nervira me EA s ovim smećem od Origina, dabog da propali. Skine ogroman update, ne daju release notes pa nek si mislim što su opet mijenjali. Origin naravno javlja da sam offline, ali mi uredno trpa prozor sa novim ponudama s origin storea. Proklet bio dan kad su odlučili da neće više EA igre na Steam.

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.8.2012 22:13 (Hexfire).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
rookica19 kaže...

puši ga hex :D

on je otiša jer se previše zajebajemo :P

Cek cek, ko je sad glavni jbt? ja sam posla zahtjev vec ima 3-4 tjedna i nitko da me primi :S

12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
Hexfire kaže...

Nervira me EA s ovim smećem od Origina, dabog da propali. Skine ogroman update, ne daju release notes pa nek si mislim što su opet mijenjali. Rrigin naravno javlja da sam offline, ali mi uredno trpa prozor sa novim ponudama s origin storea. Proklet bio dan kad su odlučili da neće više EA igre na Steam.

ma smecad odvratna, ja sam jos i pricao sa idiotima iz customer servicea, nema pojma o cem se radi, 50 puta mu kazem da mi je to nakon updatea poceo stekat, i nakon pola sata je**** sa tim poluinformiranim kretenom, s tim da sam 8 puta morao instalirat i deinstalirat, mi veli sorry, pokusat cemo to rijesit, ali ti nemozemo reci kad, nek se fino steraju

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.8.2012 21:28 (antiljano27).
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
Borostef kaže...
Hexfire kaže...
rookica19 kaže...

valjda ocemo :P
inače, može pomoć? dodavao sam neke ekipe u creation centre i nakon toga fifa nije radila, ja san ih maka al i dalje ne radi, bloka tamo nakon rooneyja i provjeravanja postavki, jednostavno bloka i bok. neko rješenje, osim reinstalla jer glupi save neće radit.. 

 

EDIT: riješeno :)

Nema na čemu. I drugi put.

Kako si to riješio? Imam isti problem.

izbriši iz fifa foldera u my documents onaj ug content file, meni radi nakon toga

...Svakin novim danom..pred kockastim ekranom...
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

evo fine porukice koju ja dobijam pri pokretanju tj ulasku u glavni meni igre "the ea servers are not available at this time", dva puta sam pokusavao uci i ne mogu. imate li vi mozda rjesenje ? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 12
httpsmaniac kaže...

evo fine porukice koju ja dobijam pri pokretanju tj ulasku u glavni meni igre "the ea servers are not available at this time", dva puta sam pokusavao uci i ne mogu. imate li vi mozda rjesenje ? 

Ma ovaj update je sve sjebo po običaju. Igrao sam online prije 20 minuta tak da serveri rade, ali Origin nešto sere.

12 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

Ev sad normalno radi sve. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

Evo i mojih trupa koji razaraju na UT http://www.ea.com/uk/football/fifa-ultimate-team/show-off#kmAo7Jipbd0sD Balotelli i Diaby su prva postava al kad igras protiv kretena nisu niti druga :P

Omsi bus simulator: http://omsibussimulator.net/forum
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
FIFA 12
Kako da igram Ligu Prvaka na Fifi 12 na prvoj sezoni na career mode??

PLz odogovr
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

šta se dešava s fifiom, nemogu zavrsit utakmicu do kraja vec 10-20 utakmica izbacuje kao da je protivnih izasao (alt+f4) i dobivam pare a utakmicu nemogu zavrsit :O :O :O

Omsi bus simulator: http://omsibussimulator.net/forum
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: FIFA 12 nickovi - da se ekipa lakše skupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice