Far cry 2 zaključana tema

poruka: 5
|
čitano: 5.079
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Far Cry 2
15 godina
neaktivan
offline
Far cry 2

Iam problem..zeljeo bih igrat igru far cry 2 multiplayer... i frend mi je dao link na youtube-u i ja ga otvorio i bla bla bla...i dodjem do onog djela..di treba skinut hamahachi...sta je to hamahatchi???ja sam ga skinuo a lik kaze da treba instalirat...ja ga skiinem i neam taj program za instalaciju a i ne pise mi uopce...nista...ono exe....idt...znate na sta mislim....molim ako moze pomoc??unaprijed hvala...btw ako nemisle neki pomoc i kazu da sam glup ovo ono...rađe nek mi ne kommaju..i nek mi ne pomazu...hvala...Nevinašce  

 

Evo link:

...sam ja sae nadam da to nije piratsvo...a valjda nije...ako je evo zatvorite temu..nemojte se suspendirat..plz..plz..plzz...

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Far cry 2

Zar niko???jbt...ama bas niko....????Plač

15 godina
offline
Far cry 2

ja npr. napravim sve ko u ovom vidu a stavim 10-ak servera i kad udjem u igru ne nadje mi ih jel iko zna zas?

phenom II x3 720, 4 GB DDR2, GA-MA78G-DS3H, HD 4870
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.4.2009 12:31 (lucky_look).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Far cry 2

e a kako si ti to napravio???ja nznam kako to napravit??koji patch treba skinut??jel treba orginalni key code..??koji program treba dal treba ovaj haihatchi..???ako oces posalji mi privatnu poruku...

15 godina
protjeran
offline
Far cry 2

e vece noobove od vas nisam vidio ak neznate kaj je hamachi nemojte se ni s tim igrat inace to program koji radi virutalnu lan mrezu i tak da napravite offline acc gdje vam netreba serial ni nista i idete na lan

amd-ati
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Far Cry 2
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice