Fallout: New Vegas

poruka: 1.020
|
čitano: 337.931
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Fallout: New Vegas

pa tako se i treba igrat rpg... odradit sve side questove koje mozes dok pratis main quest. a jos je fallout sanbox pa namjerno ostavis main quest sa strane i bauljas okolo...

It's not who u are, it's who u know.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout: New Vegas
Obi Wan kaže...

pa tako se i treba igrat rpg... odradit sve side questove koje mozes dok pratis main quest. a jos je fallout sanbox pa namjerno ostavis main quest sa strane i bauljas okolo...

Ja obozavam otkrivati gradove i tamaniti NCR outposte :) Sinoc sam izmasakrirao No-Barka jer je govorio gluposti xD

 

Nego, od jutros mi se nece upali New Vegas... Ja ga upalim, napise Bethesda i to, i taman prije ulaska na menu samo mi crasha igru na desktop... Igra je original, na Steamu, i ne kuzim u cemu je problem?

14 godina
neaktivan
offline
Fallout: New Vegas

Probaj napravit provjeru fajlova na steamu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Fallout: New Vegas

Baš jučer stavio modove, (Project Nevada, Weather sistem, retexture, NPC Redone, UI redone, Sound overhaul.......)

 
 

doradio ini datoteke, (veći LOD te iskljulen poping objekata), nvidia inspector tweaks, (Dodan ambient occlusion i AF) te sam napravio SweetFX preset, (nešto kao stari film - stavljen film grain, malo isprane boje plus razni dodaci)

 

Par slika zasada... Nisam nešto puno igrao...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Fallout: New Vegas
doktor1 kaže...

Baš jučer stavio modove, (Project Nevada, Weather sistem, retexture, NPC Redone, UI redone, Sound overhaul.......)

  

doradio ini datoteke, (veći LOD te iskljulen poping objekata), nvidia inspector tweaks, (Dodan ambient occlusion i AF) te sam napravio SweetFX preset, (nešto kao stari film - stavljen film grain, malo isprane boje plus razni dodaci)

 

Par slika zasada... Nisam nešto puno igrao...

Sviđa mi se! Ajde nabaci download link tih datoteka ali samo makni nvidia inspector tweaks jer sam na AMD grafi :D

Strm
11 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout: New Vegas
doktor1 kaže...

Baš jučer stavio modove, (Project Nevada, Weather sistem, retexture, NPC Redone, UI redone, Sound overhaul.......)

  

doradio ini datoteke, (veći LOD te iskljulen poping objekata), nvidia inspector tweaks, (Dodan ambient occlusion i AF) te sam napravio SweetFX preset, (nešto kao stari film - stavljen film grain, malo isprane boje plus razni dodaci)

 

Par slika zasada... Nisam nešto puno igrao...

Sliči STALKERu s ovim modovima. Sviđa mi se.

samo nešto struže..
16 godina
offline
Fallout: New Vegas

Jedna u akciji i kratki video koji je Youtube uništio..

 

 

Sa SweetFXom sam napravio look starih filmova jer mi nekako paše za ovu igru....

 

Vanilla vs Moded

Vanilla Vanilla
Moded Moded
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Fallout: New Vegas
Strm kaže...

Sviđa mi se! Ajde nabaci download link tih datoteka ali samo makni nvidia inspector tweaks jer sam na AMD grafi :D

Baš radim pdf detaljni giude kao i za Skyrim... Kroz dan, dva će biti gotov sa svim linkovima na modove i objašanjenima...

 

Više o modovima unutar New Vegasa i mnogim dodatnim efektima sam napisao ovdje...

Dakle totalni overhaul i promjena igre!

 

Npr - potpuni overhaul svih likova u igri

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.2.2014 0:41 (doktor1).
16 godina
offline
Fallout: New Vegas

Evo za nekog željnog promjeniti Fallout: New Vegas - modding guide

 

Napravio sam reinstalaciju i instalirao modove kao šta sam ovdje opisao i mogu potvrditi da sve radi bez ikakvih problema sa odličnim performansama....

 

Galerija slika

Moj PC  
2 0 hvala 2
16 godina
neaktivan
offline
Fallout: New Vegas

Da li netko zna gdje se kod nas poglavito u Zg. može nabaviti Fallou New Vegas Ultimate Edition?

arguing over the internet is like competing in the special olympics..even if you win you're still retarded.
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Fallout: New Vegas

Fallout izvlaci moju psihoticnu stranu.

 

 

Plod 2 sata eksperimentiranja Plod 2 sata eksperimentiranja
Isprobavanje Isprobavanje
Lice iz nocnih mora Lice iz nocnih mora
Zato sto mi je kopao po stvarima. Zato sto mi je kopao po stvarima.
Zato sto me cudno pogledao. Zato sto me cudno pogledao.
Jer je imao lijepe hlace. Jer je imao lijepe hlace.
 
18 0 hvala 3
13 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout: New Vegas
$Mikulich$ kaže...

Fallout izvlaci moju psihoticnu stranu.

 

 

Dobro si me nasmijao s time.Baš ću sljedeći puta i ja napraviti nešto ludo.Nikada mi nije palo na pamet,uvijek se trudim da bude što "realnije" i meni ugodno oku,

ali ovo je odlično.

 

The only thing I feel when I kill is the recoil from my rifle
10 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout: New Vegas
NFSPredator0010 kaže...
$Mikulich$ kaže...

Fallout izvlaci moju psihoticnu stranu.

 

 

Dobro si me nasmijao s ti Pomaze mi da ne dosadi igrame.Baš ću sljedeći puta i ja napraviti nešto ludo.Nikada mi nije palo na pamet,uvijek se trudim da bude što "realnije" i meni ugodno oku,

ali ovo je odlično.

 

Ovakve stvari izuzetno pomazu kod prelaska igre. Kada odem u 3rd person, ja se valjam od smijeha. Pogotovo nakon masakra, sve oko mene puno krvi i djelova tijela, a onda vidim facu svog lika, ja umrem xD Pomeze mi utoliko sto mi ne dosadi igra

12 godina
odjavljen
offline
Re: Fallout: New Vegas
$Mikulich$ kaže...

Fallout izvlaci moju psihoticnu stranu.

 

 

Ovaj lik je definicija: "Viva Las Vegas" ili bolje rečeno "Viva Fallout New Vegas"!{#}

10 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout: New Vegas
Comi123 kaže...
$Mikulich$ kaže...

Fallout izvlaci moju psihoticnu stranu.

 

 

Ovaj lik je definicija: "Viva Las Vegas" ili bolje rečeno "Viva Fallout New Vegas"!{#}

Playing it how it's meant to be played {#}

 

Inace, u igri sam veeeeeeeeliki alkoholicar :D Pokupio svaki achieve sto ima veze sa alkoholom {#} Ovakve sitnice cine igru jako zabavnom

14 godina
neaktivan
offline
Fallout: New Vegas

Baš si i ja planiram uzet F III i New Vegas Goty izdanja pa napravit nekog ludog lika ko ti i sijat zlo {#}

Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout: New Vegas
Praetorian1 kaže...

Baš si i ja planiram uzet F III i New Vegas Goty izdanja pa napravit nekog ludog lika ko ti i sijat zlo {#}

Najbolje uzeti melee weapons do kraja i sjeckati nozem random likove :3

14 godina
offline
Fallout: New Vegas

Svaka cast na modovima, ali ne znam meni se nekako ti modovi nikada nisu svidali pa can ni na TES-u.

 

Ovako mi ova po defaultu grafika, pogotovo u Falloutu ima neku svoju car i ne vidim nesto u njoj sto bi trebalo mjenjati.

 

No ok, svatko nesto voli i svakako to postujem..nismo svi isti (na svu srecu).

 

Inace svaka cast ekipi koja se trudi oko tih modova, tutoriala i sl. {#}

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Fallout: New Vegas

bethesdine igre bez modova nemaju smisla

 

postoji toliko dobrih modova,kako grafičkih,tako content modova...neki modovi su bolje kvalitete od oficijalnih dlc-a

i đabe su.

 

samo treba znat probrat dobre modove.

 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout: New Vegas
Rocinante2112 kaže...

bethesdine igre bez modova nemaju smisla

 

postoji toliko dobrih modova,kako grafičkih,tako content modova...neki modovi su bolje kvalitete od oficijalnih dlc-a

i đabe su.

 

samo treba znat probrat dobre modove.

 

Ja sam modove jedino u Skyrim koristio..... I nasao sam dobre, ali igra je uzasno optimizirana, sama od sebe se namjestina high postavke, a jedva dobijem 25 FPS na low.. Ista stvar sa Fallout 3 i New Vegas

12 godina
odjavljen
offline
Re: Fallout: New Vegas
Rocinante2112 kaže...

bethesdine igre bez modova nemaju smisla

 

postoji toliko dobrih modova,kako grafičkih,tako content modova...neki modovi su bolje kvalitete od oficijalnih dlc-a

i đabe su.

 

samo treba znat probrat dobre modove.

 

Ni modovi nemaju smisla bez Bethesdinih igara. Čudo to ne kažeš? Svaku Bethesdinu Fallout i TES igru igrao sam bez ijednog moda i najlepši gaming sati su mi provedeni u njima. Što reče kolega gore, svaka čast moderima, ali orginal igre su orginal igre. Ubaciti mod odmah znači igrati igru na način koji nije autor zamislio. Bethesdinim igrama ništa ne hvali.

12 godina
odjavljen
offline
Re: Fallout: New Vegas
$Mikulich$ kaže...

Ja sam modove jedino u Skyrim koristio..... I nasao sam dobre, ali igra je uzasno optimizirana, sama od sebe se namjestina high postavke, a jedva dobijem 25 FPS na low.. Ista stvar sa Fallout 3 i New Vegas

Ne znam koju konfiguraciju imaš ali Skyrim je po meni najbolje optimizovana Bethesdina igra, naročito posle toliko pečeva koje su nam dali...

10 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout: New Vegas
Comi123 kaže...
$Mikulich$ kaže...

Ja sam modove jedino u Skyrim koristio..... I nasao sam dobre, ali igra je uzasno optimizirana, sama od sebe se namjestina high postavke, a jedva dobijem 25 FPS na low.. Ista stvar sa Fallout 3 i New Vegas

Ne znam koju konfiguraciju imaš ali Skyrim je po meni najbolje optimizovana Bethesdina igra, naročito posle toliko pečeva koje su nam dali...

3.60 GHz AMD A8-5600kAPU with Radeon HD graphics

8 GB RAM (skoro 1 GB otpada na Windowse)

64 bit Windows 8.1

Graficku nezz tocno, neda mi se sada prekopavati po kompu da vidim, nije najbolja, ali je sasvim dovoljna za Skyrim..

 

Inace igra mi je uzasno zbugana, govor kasni, kada se Alduin obrusava na Helgen, on je vec na onom tornju i rice a NPC likovi jos govore "whats that? Sentries what do oyu see? It's in the clouds", kada Stormcloakovi hodaju iz one kocije, ne hodaju nego lebde itd. 

12 godina
odjavljen
offline
Re: Fallout: New Vegas
$Mikulich$ kaže...

3.60 GHz AMD A8-5600kAPU with Radeon HD graphics

8 GB RAM (skoro 1 GB otpada na Windowse)

64 bit Windows 8.1

Graficku nezz tocno, neda mi se sada prekopavati po kompu da vidim, nije najbolja, ali je sasvim dovoljna za Skyrim..

 

Inace igra mi je uzasno zbugana, govor kasni, kada se Alduin obrusava na Helgen, on je vec na onom tornju i rice a NPC likovi jos govore "whats that? Sentries what do oyu see? It's in the clouds", kada Stormcloakovi hodaju iz one kocije, ne hodaju nego lebde itd. 

Ne znam da je iko osim tebe imao ove probleme što si sad nabrojao. Instaliraj poslednji peč i radiće ti igra kao podmazana. Nije da Skyrim traži baš neku jaku grafičku karticu, ali Boga mi ne traži ni slabu... Meni na primer bolje radi Skyrim nego Fallout: New Vegas.

12 godina
offline
Re: Fallout: New Vegas
$Mikulich$ kaže...
Rocinante2112 kaže...

bethesdine igre bez modova nemaju smisla

 

postoji toliko dobrih modova,kako grafičkih,tako content modova...neki modovi su bolje kvalitete od oficijalnih dlc-a

i đabe su.

 

samo treba znat probrat dobre modove.

 

Ja sam modove jedino u Skyrim koristio..... I nasao sam dobre, ali igra je uzasno optimizirana, sama od sebe se namjestina high postavke, a jedva dobijem 25 FPS na low.. Ista stvar sa Fallout 3 i New Vegas

otkud ti to?

 

skyrim je odlicno optimiziran,mozes ga igrat na prastarim konfiguracijama s dosta OK fps.

fallout i nw engine imaju svojih problema,al skyrim je miljama daleko od toga

12 godina
offline
Re: Fallout: New Vegas
Comi123 kaže...
Rocinante2112 kaže...

bethesdine igre bez modova nemaju smisla

 

postoji toliko dobrih modova,kako grafičkih,tako content modova...neki modovi su bolje kvalitete od oficijalnih dlc-a

i đabe su.

 

samo treba znat probrat dobre modove.

 

Ni modovi nemaju smisla bez Bethesdinih igara. Čudo to ne kažeš? Svaku Bethesdinu Fallout i TES igru igrao sam bez ijednog moda i najlepši gaming sati su mi provedeni u njima. Što reče kolega gore, svaka čast moderima, ali orginal igre su orginal igre. Ubaciti mod odmah znači igrati igru na način koji nije autor zamislio. Bethesdinim igrama ništa ne hvali.

što se modova tiče,modovi poboljšavaju core aspekte igre. kao npr. jako jako loše odradjen crafting u skyrimu. ili dosta loš talent tree. ili recimo sistem magija i nedostatak istih ofenzivnih magija.

ako postoji mod koji moze ove stvari popravit na bolje,zašto ne? nepričam o modovima koji se sprdaju pa stavljaju stvari u igru koje ne pašu u lore/svijet ili takvo nešto. Ako postoji mod zbog kojeg je igra teža instalirat cu ga,jer skyrim npr. je prelagana igra,cak i na tezim difficultyima itd.

takodjer loš companion sistem npr. ima jedan odlican mod koji poboljsa AI,da im upotrebljive skillove,i likovi ''lvlaju'' skupa s tobom. dakle imaju neku progresiju,nisu beskorisni kao u vanilli. isto za mountove vrijedi.

 

skyrim ima puno featurea,ali svaki od njih je plitak tj. nije dovoljno razrađen. tu je tek toliko da bude. zato imas moddera koji igraju rpge otkad su bili text based,znaju šta treba promijenit i kako i eto ga.

što se modova tiče,primjetih da ljudima koji nisu baš neki fanovi rpg igara (dok se skyrim nije pojavio,on je bio prvi komercijalni uspjeh ajmo reć) da im je vanilla čist ok. jer neznaju za bolje. al hebiga,kad si se naigro svih tih igara prije skyrima skuzis da je to sve onako. kako se kaze: wide as an ocean,deep as a puddle.

 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout: New Vegas
Comi123 kaže...
$Mikulich$ kaže...

3.60 GHz AMD A8-5600kAPU with Radeon HD graphics

8 GB RAM (skoro 1 GB otpada na Windowse)

64 bit Windows 8.1

Graficku nezz tocno, neda mi se sada prekopavati po kompu da vidim, nije najbolja, ali je sasvim dovoljna za Skyrim..

 

Inace igra mi je uzasno zbugana, govor kasni, kada se Alduin obrusava na Helgen, on je vec na onom tornju i rice a NPC likovi jos govore "whats that? Sentries what do oyu see? It's in the clouds", kada Stormcloakovi hodaju iz one kocije, ne hodaju nego lebde itd. 

Ne znam da je iko osim tebe imao ove probleme što si sad nabrojao. Instaliraj poslednji peč i radiće ti igra kao podmazana. Nije da Skyrim traži baš neku jaku grafičku karticu, ali Boga mi ne traži ni slabu... Meni na primer bolje radi Skyrim nego Fallout: New Vegas.

Probati cu, jer stvarno volim Skyrim (odkad je najavljen ja placem za njim pratim ga od prvog dana hahaha) i nadam se da ce raditi.. Jer igra sa 20 FPS ja hebeno neigriva.

 

Nego, da se vratim ontopic.. Moze netko objasniti kako instalriati modove u igru? Mislio sam neki graphics mod, ili eventualno Project Nevada

12 godina
offline
Re: Fallout: New Vegas

modove ti je jednostavno instalriati,a i svaki dolazi za .nfo ili readme fileom gdje piše kako instalriati i deinstalirati mod.

 

uglavnom se sastoji od kopiranja fajlova u main directory,ili ima svoj installer,pa se kasnije moze i removat

 

takodjer,bez patcheva nemoš igru igrat jer,patchevi tome i sluze,igre su pune bugova itd.

zapravo boljke bethesdinih igara oduvijek su bili bugovi.

10 godina
offline
Fallout: New Vegas

Neznam, meni je ova igra za cetvorku avion. unistavanje do kraja, no skill points+ lvl1 best loot + first person sims = add/remove programs

 

Koliko izbora ovde, sada cu malo radit za cezara pa kad mi dojadi eliminirat cu i legiju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 mjeseci
neaktivan
offline
Fallout: New Vegas

Fallout New Vegas Ultimate Edition je sada besplatan na EGS

 

https://store.epicgames.com/en-US/p/fallout-new-vegas--ultimate-edition

 
0 0 hvala 3
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice