F1 2010 - rasprava

poruka: 3.571
|
čitano: 952.740
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Hot Lap F1 2010 - natjecanje
16 godina
neaktivan
offline
RE: F1 2010 uskoro

Prva je pretjerano zblurana, al čisto je uhvaćena u tom momentu, vjerojatno cijela igra neće toliko inzistirati na motion bluru. Druga slika je inače artwork.

14 godina
neaktivan
offline
F1 2010 uskoro

Ja se nadam da će u potpunosti maknuti taj motion blur ili ga ostaviti u nekoj maloj mjeri jer mi to odmah vuće na neku arkadu.

 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
F1 2010 uskoro

Ma treba sačekat i vidjet grafiku u pokretu. Sumnjam da će biti loša, ali ta žuta boja neide nikako u F1 svijet (još rally ajde). Sve ove slike nemaju veze sa ničim. Pa vidite kakvu sam ja sliku napravio sa rFactora starog 4 godine, samo dodajući warmth i malo zoom blura.

Kada ja to isprobam onda ću sudit (ili pročitam na VirtualR ili NogRip portalima). Ali jako sam skeptičan baš iz razloga šta Codemasters i nije baš poznat po nekim "sim" igrama.

 

Ali opet stvarno ne razumjem zar je teško napravit fizliku kao u GTR2 koja se je iz "simulacije" sa par klikova dovodila do arkade za vikend vozače.

ššššš - možda su u šumi
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.4.2010 14:47 (doktor1).
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
F1 2010 uskoro

ček ček ček...to je rfactor s nekim modom pretpostavljam!! šta to izgelda tako dobro(nemislim na blur)?? Grafika je tako dobra??

One slike rfactora i videosa što sam ja gledao izgledaju stvarno loše. To me čak i malo odvuklo od igre koju nisam niti igrao a obožavam formulu

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
F1 2010 uskoro

Evo pogledaj

šta sam jutros upload-o. To je sa F1 2009 MOD-om za koji nisam siguran da je vani, (doduše nisam ni tražio od kada sam ga dobio prije releasea)

ššššš - možda su u šumi
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.4.2010 14:55 (doktor1).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
F1 2010 uskoro

Nije trka koliko vidim. Jel imaš video i sa ostalim bolidima na stazi? Kakva su oštećenja?

dobro voziš

 

 

 

 

edit: našao sam

koje je takodjer 2009 mod i neizgleda baš primamljivo.nije sve u grafici ali neda mi se baš drljat po psone grafici

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.4.2010 15:01 (Kill Frenzy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: F1 2010 uskoro
marko247 kaže...

Na temelju iskustva sa nekim genijalnim igrama napravio sam popis karakteristika koje su što bi se reklo "a must have" za nadolazeći F1 2010...

 

1. nema kvalifikacija

2. svaku utrku krećete sa zadnjeg mjesta

3. broj krugova ograničen na 5 (slovima: pet)

4. nema drive through penalty-a nego se svaki prekršaj kažnjava tako da vas uspori na 80 km/h cca 5 s

5. dvije vrste asfalta: a) glavni - omogućuje punu brzinu

                                   b) čarobni - čarobno vas usporava za više od 100 km/h makar se vozite po dijelu koji je u realnosti proširenje/nadogradnja trake

6. vozački model preuzet iz Super Mario Kart-a, ali ispoliran do savršenstva

7. paleta boja identična onoj iz CSI: Miami-a

8. uključuje priču sa likovima na razini CSI: Miami-a - naravno vi ste mladi perspektivan vozač u potrazi za slavom i lijepim damama...

9. staze uključuju checkpoint-ove

10. izrazito realan model oštećenja koji omogućuje lom kotača, nakon udara u punoj brzini u zid, nakon petog pokušaja

11. najbolja grafika ikad viđena

12. ... i za kraj žličica Vegete!

 

 

to sam pročitao negdje da će utrke imati puno krugova, tj max koliko imaju vozači u pravim utrkama za određenu stazu, a naravno možeš stavit kako je i obično po par krugova...

Dompa
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.4.2010 15:03 (Dompa).
14 godina
offline
F1 2010 uskoro

doktor1

gledam malo videose sa red bullovim bolidima  koji su takodjer f12009 mod i bolidi nisu isti tj čini mi se da su stariji nego ovaj što si ti stavio. pa bi te molio da mi kažeš koji su najbolji modovi tj najsvježiji.

jel se može igrat sa gamepadom?

 

 

baš sam se registrirao na http://www.racesimulations.com ali im a toona modova za ovo,za ono...

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.4.2010 15:31 (Kill Frenzy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
F1 2010 uskoro

@Kill Frenzy - šta se tiče oštećenja, naravno da nemožeš očekivat da to vizualno izgleda bolje nego u DiRT2 ali, lete kotači, spojleri, djelovi, ali najbitnije je šta može zakugat motor, otić ovjes, otić kočnice, pred kraj utrke ti s epočne dimit iz motora pa treba usporit tempo prebacit kočenje na zadnji kraj automobila itd

 

Za MOD ću vidjet jer ako nije vani ja ga nesmijem nikome davat!!! U ovom modu svaka momčad ima bolid u kojem je nastupila u određenom djelu sezone ili utrci. Tako recimo Brawn GP ima negdje 8 različitih liverya, Red Bull oko 5, Ferrar, Mclare itd...

 

EDIT: na najgoru stranicu si se registriro Šutim

ššššš - možda su u šumi
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.4.2010 15:34 (doktor1).
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
F1 2010 uskoro

Nisam niti očekivao level oštećenja kao u gridu ali sam se nadao da  kad udarim u ogradu da je trka gotova. A sad oće li letit jedan dio ili njih milion tako mi je svejedno.:D

Što se tiče otkazivanja motora i tih stvari to mi je super,to sam i očekivao.

Rfactor sam skinuo sad još samo koji mod ako mi smiješ dat to bo bilo super.

 

Jel dovoljan taj jedan mod ili si ti stavljao njih više?

 

 

predloži neku bolju stranicuSmijeh

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.4.2010 15:38 (Kill Frenzy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
F1 2010 uskoro

Evo, ovaj F1 2009 MOD je vani - KLIK (moj je malo izmjenjen, ali to je taj). Jedino sam  ja malo izmjenio grafiku u rFactoru i obavezno ručno promjenio Look To Apex (kada okreće glavu u smjeru zavoja...

 

VirtualR, Bsim Racing stranice

 

 

ššššš - možda su u šumi
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.4.2010 15:44 (doktor1).
Moj PC  
0 0 hvala 3
14 godina
offline
F1 2010 uskoro

To što si mi dao je f12009 1.20 a vidim da ima i 2.0 verzija.da skinem onda nju?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
F1 2010 uskoro

Tu su sve verzije za skinut na dnu. Obavezno 2.0 skinut!

ššššš - možda su u šumi
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
F1 2010 uskoro

aha aha :d skidam

staze nije potrebno skinut?

vidim tamo i njih ima za skinut

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
F1 2010 uskoro

Skini i one sve pakete staza. I onda vozi. Imaju sve staze iz prvenstva. Ja niti ne vozim utrke već samo garim prava vremena. Sada se borim u barceloni sa vremenom Barichela (1.22.762) od prošle godine i tražim setup jer sam još na 1.33.

 

I mogli bi se preselit u OVU temu da ovdje više na kakamo..

ššššš - možda su u šumi
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
offline
F1 2010 uskoro

Bilo kako bilo,nadam se da će igra biti dobra.Do onda se zagrijavam na ovome -

When the power of love overcomes the love of power the world will know peace. Music is my religion.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
F1 2010 uskoro

Evo jedan zanimljiv link za CroSimRacinga Osmijeh

Sažetak svih racing igara koje naš čekaju u 2010.godini uključujući F1 2010.

KLIK!

Keep this topic alive!
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.4.2010 20:20 (luckyluke).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: F1 2010 uskoro
luckyluke kaže...

Evo jedan zanimljiv link za CroSimRacinga Osmijeh

Sažetak svih racing igara koje naš čekaju u 2010.godini uključujući F1 2010.

KLIK!

od ovih navedenih nejviše ocekujem WRC 2010, F1 2010, DiRT 3 i TDU2 iako se baš i nisam zabavio sa 1...Od svega najviše me zanima što ce sad zasrat NFS

Lijepo li je Hrvat biti, majko hvala ti!!! | Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
14 godina
offline
F1 2010 uskoro

Da WRC 2010 radi neka bolja  ekipa s nestrpljenjem bi čekao tu igru a ovako isčekujem najvše F1 2010 i eventualno dirt 3 ako izađe

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
F1 2010 uskoro

Nadam se da nisam promašio mjesto gdje pitam - koja je najbolja Formula 1 za PS 2?

The blue screen of death is the best game I've ever played.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
F1 2010 uskoro

Vidim mnogi postaju o najboljim F1 igrama i modovima za postojece igre pa da se nadovezem..

Mnogi znamo da prava F1 igra nije izasla odavno.. Najbolje uraden mod za rFactor igru po meni definitivno CTDP 2006 Osmijeh

Ali posto je furka imati noviju sezonu i pratiti trend Belji se  svi zele da voze ove nove zvjerke ali nema bas mnogo vrijednih modova(vrijednih u smislu-gubljenje vremena na skidanje)

bas prije par dana frend mi je dao link da skinem novi fina F1 2010 mod za rF i kontao sam da je bezze kao i mnogi ostali ali sam se prijatno iznenadio Osmijeh Ovdje imate link za dl : hxxp://www.demonoid.com/files/details/2190936/23025948/

 

Trenutno nemam nikakvih slika niti klipova jer mi pc nije uredu ( graficka pregorila ) ali za koji dan postavim...

 

Pozz

Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
offline
F1 2010 uskoro

jel može dat netko link  nekog dobrog f1 moda(a da link valja),imam mod(rfactor) wcp2009 i mod je dobar ali kad hoću igrat s drugim bolidima na stazi nastaju problemi.artefakti i štekanje bez razloga.

vidim da je dobar mod f1rft ali ga nigdje ne mogu naći pa moim za pomoć

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: F1 2010 uskoro
kemal_r kaže...

Nadam se da nisam promašio mjesto gdje pitam - koja je najbolja Formula 1 za PS 2?

Promašio si al' nema veze. Po meni, najbolja je F1 Career Challenge ali ta igra je poprilično stara (imaš 4 sezone - 99, 00, 01 i 02). Ne znam što točno želiš...ako ti je do lagane zabave imaš F1 2005 i F1 2006 od novijih. Ja imam F1 2005 i definitivno je jedna od najglupljih F1 igara koje sam igrao, a vjeruj mi igrao sam ih puno!

14 godina
neaktivan
offline
RE: F1 2010 uskoro
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.4.2010 0:06 (marko247).
14 godina
offline
F1 2010 uskoro
Što imaš više sira, imaš više rupa. Što imaš više rupa, imaš manje sira. ?????????????
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
F1 2010 uskoro

Daj bože da igra bude odlična pa se naigrat sa logitech g25 volanom Belji se.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: F1 2010 uskoro
dmanz kaže...

Koji je smisao ovog? Samo neke gluposti...ljudi bi trebali naučiti značenje riječi "preview"...

16 godina
offline
RE: F1 2010 uskoro
marko247 kaže...
dmanz kaže...

Koji je smisao ovog? Samo neke gluposti...ljudi bi trebali naučiti značenje riječi "preview"...

da nisi možad mislio REVIEW?

review je recenzija.. preview je najava..

14 godina
offline
RE: F1 2010 uskoro
nixass kaže...
marko247 kaže...
dmanz kaže...

Koji je smisao ovog? Samo neke gluposti...ljudi bi trebali naučiti značenje riječi "preview"...

da nisi možad mislio REVIEW?

review je recenzija.. preview je najava..

pogledaj na linku oni su napisali da je Preview ja sam samo skopirao..

Što imaš više sira, imaš više rupa. Što imaš više rupa, imaš manje sira. ?????????????
14 godina
neaktivan
offline
RE: F1 2010 uskoro
dmanz kaže...
nixass kaže...
marko247 kaže...
dmanz kaže...

Koji je smisao ovog? Samo neke gluposti...ljudi bi trebali naučiti značenje riječi "preview"...

da nisi možad mislio REVIEW?

review je recenzija.. preview je najava..

pogledaj na linku oni su napisali da je Preview ja sam samo skopirao..

Sorry ali si totalno u krivu... PREVIEW se odnosi na neki "first look" ili "hands-on" kako to vole nazivati...tj. proitvođač šalje odabranim reviewerima neku alfu ili betu proizvoda (u svakom slučaju nedovršen) tako da oni imaju o čemu pisati (reklamirati) ili već što god žele postići...ali u svakom slučaju PREVIEW podrazumjeva da imaš već igru (nebitno u kojem stanju) koju možeš testirati... gornji link je sa druge pak strane link na totalnu IDIOTARIJU i nema veze sa PREVIEW člankom...na ovom postu već postoji dovoljno kvalitetnih linkova na prave preview članke kao i na video zapise vezane za F1 2010

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Hot Lap F1 2010 - natjecanje
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice