Enabava i CoD4

poruka: 31
|
čitano: 4.883
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Enabava i CoD4

Pozdrav 

Kupio sam neki dan key na eNabavi ključ mi je došao na email, ja upišem key pri instalaciju igre, uđem u igru odem na join game i odmah na prvi server on se connecta uđe u igru i tamo gdje se treba birati oružje samo me izbaci i napiše Guid BAN 0c32b083 i tako na svakome server. Zašto ? dali su me zaj... ? ?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Enabava i CoD4

probaj novi punk buster instalirat

KCB
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Enabava i CoD4

Update sam napravio, kako misliš instalirati ? 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Enabava i CoD4

trazi novi key, najvjerovatnije ne valja...

i rade kupuj na base hostu..

smc
Moj PC  
2 1 hvala 0
14 godina
offline
Enabava i CoD4

Evo sam sam napravio reinstal i na 1.0 mi se connecta na server a ono mi je izbacivalo na 1.7 

zašto ? 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Enabava i CoD4

čekaj jesi instalirao patch 1.6 i 1.7 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Enabava i CoD4

Da jesam prvi put i onda mi je izbacivalo Guid BAN i išao sam reinstal igre napravi i onda mi je ostalo na 1.0 nisam instaliravao patch 1.7 i na 1.0 se spojio. I sad sam opet instalirao 1.7.568 i opet mi se neče spojit na server izbaciva mi GUID BAN 0c32b083?

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.3.2011 9:51 (ERROR1911).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Enabava i CoD4

Trazi drugi kljuc, taj ti je banan.

BE HAPPY xD : )
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Enabava i CoD4

Šta da njih tražim novi ključ ? 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Enabava i CoD4

Da, pa oni si ti ga prodali.

BE HAPPY xD : )
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Enabava i CoD4

A sigurno nisi imao neki hax ili cheat instaliran, jer ja osobno mogu jamčiti za enabava da su pouzdani i da nikad problema s njima.

Uostalom destructo ti je tu na forumu pa ga priupitaj.

"Yesterday is a history, tommorow a mistery, but today is a gift. Thats why it's called present"
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Enabava i CoD4

Nikad nisam imao nikakav cheta ni hax oduvijek sam protiv toga !

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Enabava i CoD4

I mene cudi jer oni su uvijek pouzdani bili,ako si cheater nije fer da na ovaj nacin pitas.

 

Ako nisi onda vidi sa njima, a ako jesi bolje da se ne sramotis sa provjerom guid bana.

 

Edit:

 

Ako tvrdis da nisi kontaktiraj enabavu, a sumnja se uvijek jer puno njih uvijek ima neku pricu, a na kraju kad se provjeri zna biti hax.

BE HAPPY xD : )
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.3.2011 11:02 (Joe Cooker).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Enabava i CoD4

Nisam nikakav cheater 1000%. Zašto to mislite, pa nebi davao pare da me banaju :((

 
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Enabava i CoD4

Možda lvl 55 hack ako igraš na ranked serverima?

"Yesterday is a history, tommorow a mistery, but today is a gift. Thats why it's called present"
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Enabava i CoD4

Ne ni to ne koristim zato jer mi je to bezveze. S time si je frend sjebo keya ako se ne varam nešt je radio valjda.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Enabava i CoD4

Obavijesti ih i vrlo vjerojatno će ti poslati novi ključ. Jedan moj prijatelj je imao istu situaciju, kupio ključ sa pouzdanog sitea koji je bio banned. Poslao im mail, oni mu dali novi ključ uz ispriku.

Ameri me poslali na mjesec, lagano sam failo putanju
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Enabava i CoD4

takodjer mogu potvrditi da je tip pouzdan (pola steama imam preko njega kupnjeno ukljucujuci cod2 i 4). javi mu situaciju i trazi novi kljuc.

Kad bi svi znali ono što ja znam, znali bi manje od mene.
15 godina
neaktivan
offline
Enabava i CoD4

@ERROR1911: Poslao sam Vam odgovor vezan za navedeni CD-key na email. U svakom slučaju će taj CD-key biti reklamiran kod dobavljača, a Vi možete odabrati povrat novca ili zamjenu.

Hvala ostalima na preporukama. Lijep pozdrav! 

eNabava CEO
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Enabava i CoD4

Odabrati ču zamjenu ključa.

Unaprijd se zahvaljujem.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Enabava i CoD4

Imam jedan problem eNabava je riješila sve, sad je to sve ok i radi. Ali sad imam drugi problem, odem na Join game i neče mi nači ni jedan server zašt ? 

A prije mi je htijelo nači bez ikakvoga problema zašto sad ne ?? Molim vas za pomoč! Evo vam i slika.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Enabava i CoD4

Hebe tebe Č i Ć,ha? {#}

 

Nego, probaj instalirati xfire i preko njega pronaći servere. Ili možda pričekaj neko vrijeme da pronađe servere, možda mu treba malo duže vremena...

I'll f*ck you till' you love me! - Mike Tyson
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Enabava i CoD4

Resetiraj filtere

"Yesterday is a history, tommorow a mistery, but today is a gift. Thats why it's called present"
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Enabava i CoD4

Riješio sam taj probelm. Sad imam pitanje a da ne otvaram novu temu može tu kako recimo da nekoga od xfirea zamolim da mi promijeni

Username koji ja hoču jer sam kupio xf acc ali je user koji mi se ne sviđa dali se to može ? 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Enabava i CoD4
ERROR1911 kaže...

Username koji ja hoču jer sam kupio xf acc ali je user koji mi se ne sviđa dali se to može ?

  Kupio? ROFL!! Pokrali su te.

I ne možeš nikako promjeniti username.

"Yesterday is a history, tommorow a mistery, but today is a gift. Thats why it's called present"
14 godina
offline
Re: Enabava i CoD4
FlyBoy kaže...
ERROR1911 kaže...

Username koji ja hoču jer sam kupio xf acc ali je user koji mi se ne sviđa dali se to može ?

  Kupio? ROFL!! Pokrali su te.

I ne možeš nikako promjeniti username.

šta nije netko neki dan prodavao xfire account?hm...

get doooooown !!!!
14 godina
offline
Enabava i CoD4

Ma nisu me pokrali dobio sam pass i sve i sve radi pass sam promijenio ali bi htio i username.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Enabava i CoD4
ERROR1911 kaže...

Ma nisu me pokrali dobio sam pass i sve i sve radi pass sam promijenio ali bi htio i username.

  Ma zašto si uopće išao kupovati xfire? Pa napraviš ga sam. Nemoj mi molim te reći zbog sati ili 200-300 prijatelja...

"Yesterday is a history, tommorow a mistery, but today is a gift. Thats why it's called present"
16 godina
offline
Enabava i CoD4

Možeš promijeniti samo ime koje ti drugi vide, ali baš da se logiraš npr. umjesto sa pero_peric, da ti bude ivo_ivic, to ne možeš.

I'll f*ck you till' you love me! - Mike Tyson
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice