Eee gaming

poruka: 12
|
čitano: 3.768
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Eee gaming

Evo, imam Asus Eee pc 1000HG i sada ajmo vidjet šta sve na njemu može proradit.

Tražim prijedloge najboljih igra za Eee(naravno da moraju radit Osmijeh).

 

Ja imam nekoliko igara i prosječan broj fps-ova:

 

1.Tomb Raider Anniversary:15 Fps

 

2.Need for Speed Most Wanted:20 Fps(u izborniku je 9 Fps)

 

3.Project 64-Doom 64, Quake 64, Duke Nukem 64, Legend Of Zelda Ocarina of time, Donald Duck Quack Attack:60 Fps

 

4.Worms World Party:56 Fps

 

5.F1 2002(jedini koji sam uspio nać za PC):31 Fps

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Hvala na odgovorima.

Izzy
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Eee gaming

Ovo je ludo, nisam znao da je EEE tak jak, mozda si ga i uzmem bas mu je mala cjena. Hvala tebi na infuNamigiva.

16 godina
neaktivan
offline
Eee gaming

Starije igre bi trebale radit. Od novijih probaj neke nezahtjevne indie igre.

Normal's overrated!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Eee gaming

Samo oprez, čuo sam da nekim ljudima ne rade igre, pa ako ti ne radi, probaj s više rama, meni sve igre rade dosta brzo,jedino mi most wanted malo zaštkava,ali je igriv, i još tomb raider anniversary nekim većim lokacijama, poput mjesta gdje je t-rex, slap u 3 lvl...nije mi se dalo dalje igrat jer imam ps2, a na njemu sam igru prešo.Prije kupnje prvo provjeri vide,(neki su falsificiran, poput Crysisa, i takvih igara).

Uglavnom radi još

 

TMNT:22 Fps-a Malo je dosadan,ali zabavan na kraće vrijeme.

Over speed:18 Fps-a Tako isto sam teško, ako si početnik.

 

Svi Emulatori osim onih za Wii,Ps2 i ps će raditi(Ds je isto malo loš pa ga ne preporučam)

 

Uglavnom ako kupiš Eee, zamjeni ram s pločicom od 2gb, uzmi novi hard ako hoćeš, neki od 300Gb(Standardni je od 120, Navrijedi za seriju 900,800,700, samo za verzije iznad 1000).

 

Ovaj tekst je pisan 6 min. na Eee-u.

 

Izzy
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Eee gaming

prijatelju,

ja ti imam eee pc 1000ha i win7 i mogu rec da mi sims 2, cod1 i nfs u2 rade sasvim solidno, na 1024x600 i 800x600 rezoluciji na detaljima slike nekih normalnih do max...

ali ako se zele igrati neke bolje igre, mozda ga jedino overclockati i vjerujem da ce skoro sve igrice solidno radit...Nevinašce

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Eee gaming

Da,Overclocko sam grafu uz GMA Booster na na 400Mhz, i Procesor na 1955Mhz uz Eeectl.

Izzy
 
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: Eee gaming

hvala za gma booster...osjecam da radi jer mi ventilator siba ko vlak...=)

ali eeectl mi ne radi...imam win 7 i kaze neki problem...booo

14 godina
offline
Eee gaming

Ne radi jer ne podržava Windows 7 ili imaš model koji ne podržava.Ja imam XP i 100HG koji ima Atom N270, a svi modeli od 1000HE pa sve do 1008HA imaju Atom N280.

Izzy
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Eee gaming

rijesio sam dilemuuuuuuu!!!!!!!!!!! ftw!!!!!!

uzmes ubuntu, npr 10.04 lts, i skines npr warzone... igrica je prebrutalnaa... strategija neka gdje se mozes klati i preko neta... milijarda kombinacija svakojakih, brodovi,avioni i tenkovi i neizbjezni roboti, mlatis sve oko sebe i jos radi fuuul fuuul dobro na eeepc 1000ha....

ima jos masa igrica, ali zbog limita u downloadu nisam jos dalje istrazivao...

volim vas :)

mjenjam sobnu lampu za dvosobnu..
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Eee gaming
mihaeeel kaže...

rijesio sam dilemuuuuuuu!!!!!!!!!!! ftw!!!!!!

uzmes ubuntu, npr 10.04 lts, i skines npr warzone... igrica je prebrutalnaa... strategija neka gdje se mozes klati i preko neta... milijarda kombinacija svakojakih, brodovi,avioni i tenkovi i neizbjezni roboti, mlatis sve oko sebe i jos radi fuuul fuuul dobro na eeepc 1000ha....

ima jos masa igrica, ali zbog limita u downloadu nisam jos dalje istrazivao...

volim vas :)

Nažalost, samo 2D igre rade kako spada, jer  Intel nema službene drivere za Ubuntu.

 

Uglavnomdok se god ne pokrene neka 3D igra sve će radit dobro.

 

Konkretno ovo probaj:

 

BLOB WARS: METAL BLOB SOLID- Među najboljim igrama za Ubuntu.

Wormux-Kopija worms-a, samo je tempo nešto sporiji, te ima bugova, ali užitak je tu.

T.O.R.C.S.- Premda loše radi jer je 3D, isproba, igra ti se možda svidi.

ZSNES- Skini još romove, pa emuliraj igre sa SNES-a, slično postoji i za NES.

 

Eto to su moji favoriti, još možeš uzet Nestopiu, al pošto je kolko znam samo za Win, morat ćeš se igrat u Wine-u.

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
14 godina
neaktivan
offline
Eee gaming

znaam sreco, ali meni rade 3d igrice i to blesavo dobro...

torcs mi radi super, ne trza nit steka, skinuo sam warzone 2100 i odlicno radi, world of padman takodjer rastura, ne kuzim zasto 3d ne funkcionira... imam ovaj stari atom gore i super je...

mjenjam sobnu lampu za dvosobnu..
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Eee gaming
mihaeeel kaže...

znaam sreco, ali meni rade 3d igrice i to blesavo dobro...

torcs mi radi super, ne trza nit steka, skinuo sam warzone 2100 i odlicno radi, world of padman takodjer rastura, ne kuzim zasto 3d ne funkcionira... imam ovaj stari atom gore i super je...

HM... Pa meni TORCS ne radi dobro, koju verziju imaš, netbook  ili desktop?

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice