Divinity: Original Sin 2

poruka: 301
|
čitano: 39.908
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Divinity: Original Sin 2

svejedno opsceno puno vremena je to.  xD

13 godina
offline
Divinity: Original Sin 2

Ja nekih 35-40 sati bio na prvom otoku xD.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Divinity: Original Sin 2

Mislim šta radite tolko na prvom, ja sam iga istražio uzduž i popreko i nije mi trebalo tolko sati. Možda nekih 20 max.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Divinity: Original Sin 2

Uživamo. :) 

 

OK, bilo je nekih 4-5 sati vjerojatno idle, jer nekad ostavim igru otvorenu pa to Steam broji u satnicu.

 

Ne znam, neke stvari nisam uspio iz prve proći, pa sam se išao pojačavati, pa se vraćao, i tako... Moram naglasiti da sam perfekcionist, pa sve mora biti baš kako sam ja zamislio, od inventoryja, do fightova. Micromanagement na najjače. 

14 godina
offline
Divinity: Original Sin 2

Ja sam upravo otisao i ti nakon 22sata. 😊 mislim da mi ovo ide u top 3-4 igre.  Desperados,comandos,witcher wild hunt....cak mi je i prije witchera a nisam mislio da ce dugo soci igra koja je bolja. Ipak evo trideset na ledjima i nisam mislio da ce me igre vise ovako zanimati

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Divinity: Original Sin 2
AmonZero kaže...

Mislim šta radite tolko na prvom, ja sam iga istražio uzduž i popreko i nije mi trebalo tolko sati. Možda nekih 20 max.

 cca 25-30 dsti u Fort Joyu!

Vjerovatno ima utjecaja i tactitian težina...

14 godina
offline
Divinity: Original Sin 2

Zapeo sam

.... prosao

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.10.2017 21:24 (Kill Frenzy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Divinity: Original Sin 2

Nakon 70+ sati naletio na prvi bug.

 

PS: Spoilers u videu. Nemojte gledat video ak niste završili questove sa divine otokom.

Nakon ovog fighta na kraju videa, završi combat i meni likovi nakon što se prebace na brod ostanu još uvijek u combatu i meteori nastavljau padat iz kruga u krug i combat nikako da završi.

Ima neko kaku ideju kako riješit ovo ?

 

EDIT: Riješeno

''Well, I was able to finally end the combat by having everyone take their turns traveling down to the lowest level of the ship. ''

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.10.2017 11:26 (AmonZero).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Divinity: Original Sin 2

Jel postoji neki nacin da selectam sva 4 lika jednim klikom i da ih onda opet disband svaki za sebe?

Eye In The Sky
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Divinity: Original Sin 2
Evil Access kaže...

Jel postoji neki nacin da selectam sva 4 lika jednim klikom i da ih onda opet disband svaki za sebe?

 Mislim da nema. Ja ih uvijek ručno razdvojim i onda nakon toga pospajam. Možda ima neki mod na steamu koji ti doda tu opciju.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
7 godina
protjeran
offline
Re: Divinity: Original Sin 2
AmonZero kaže...
Evil Access kaže...

Jel postoji neki nacin da selectam sva 4 lika jednim klikom i da ih onda opet disband svaki za sebe?

 Mislim da nema. Ja ih uvijek ručno razdvojim i onda nakon toga pospajam. Možda ima neki mod na steamu koji ti doda tu opciju.

 To mi je malo iritantno, moglo su staviti drag select u igru. Isto mi je iritantno to sto mi se itemi sami stavljaju u hotbar kada ih loot, mrzim to. Igra ima tako par iritantnih stvari koje me tiltaju, ali sam si zadao kao izazov da zavrsim igru i to na tactician tezini. Likovi su mi odlicni, ono prava ste banda, to me stvarno drzi u igri. Kada bi samo ovih par stvari sto me iritiraju fixali bas bi punim uzivao u igri!

Eye In The Sky
11 godina
offline
Divinity: Original Sin 2

Jel istina da je Faneov endig zbugan?

Evo ja krenuo i super mi je igra i ko za vraga baš sa Faneom,ali kako upoznajem igru mislim da sam falija neke stvari pa razmišljam da krenem od početka sa drugim likom ak je ovaj zbugan.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Divinity: Original Sin 2

I jel itko zavrtio Definitive Edition?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Divinity: Original Sin 2
Ja nisam jer nisam ni prvi prohod zavrsio a neda mi se izpocetka :/. Sto sto se nemoze igrat definitve sa starim sejvom
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Divinity: Original Sin 2
evang kaže...

I jel itko zavrtio Definitive Edition?

 Malčice sam ga zavrtio sinoć i moram reći da sam zasad zadovoljan s onime što su sve mijenjali (journal, dodali raznorazne ikonice na atribute, skillove itd, mrvicu drugačiji početak, vatra ima drugačiji efekt, tooltipovi,  itd itd itd).

 

Odmah po pokretanju igre se može birati classic ili definitive a sajvovi nisu kompatibilni između njih (probao ) a sama igra sad zauzima 53.9 GB pa tko misli igrati neka uzme u obzir i to. Ako planirate pak skinuti igru ona onda je teška 34+ GB a ako imate već igru skinutu onda bi vam trebalo skinuti 8-9 gb updata.

 

Neke dojmove po pitanju promijenjenih dijaloga, priče i fajtova nemam pošto se nisam niti maknuo sa početnog broda nega sam se više manje tamo za.ebavao i gledao što je drugačije ali to će sve doći na red za vikend kad se napokon nađe vremena za igrat.

 

Battlelog: [G] pijana_carapa
14 godina
offline
Divinity: Original Sin 2

ja vec imam igru skinutu i uodate je velik 18gb

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Divinity: Original Sin 2

Počeo sam igrati ovo ali nemam iskustva u hardcore rpgovima. Imam 11ak sati na def editionu no to je i dalje malo za naučit osnove heh. Zanima me kako nema nikakav povodac priča ni gameplay ovdje se može šta hoće čak ni ne znam jesam li pobjegao sa fort joya ni kako cu znati koje sam questove rješio a koje ne, ne kontam to uopće. Jednom sam čamcom escapeo sa fort joya ali mi je jedan od cetvorice bio mrtav pa sam se vratio po njeg da ga revive ali nisam se mogao vratiti na mjesto dje sam pobjegao jer nije bilo čamca. Pronašao sam drugi put za bježanje i sada sam došao do neke gartiane ja msm da se tako zove i ne znam jesam li na pravom putu za priču :D U dilemi sam da li da se kanim svega idem redom šamarati/igrati i ne obazirati se na priču i questove pa šta se usput rješi, rješi. I je li ova mapa jedn? znači kada uprem m kao map onaj crni dio ću još upoznati a nema više mapa nego je sve na jednoj?

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Divinity: Original Sin 2

Poanta i čar igre ti  je nelinearnost,tj. da ima miljon kombinacija da se igra završi,tak da nema pravog ili krivog načina.

Ako ti se igra sviđa preporučio bi ti da porješavaš sve questove ,imaš 4 mape tj. levela,nigdje ti se ne žuri.

Ak si već počeo pretpostavljam da si pohvatao osnove,imaš i dosta guide-ova po netu sa klasama pa odluči šta ti se sviđa.

Navikni se sejvat dosta često tak da po potrebi se možeš vraćati.

 

Ak se dobro sjećam ,jer sam igrao prije cca godinu dana,ak pobjegneš sa Fort Joya sa tim čamcem preskočiš dio priče,jer se trebaš na kraju pofajtat sa onim glavnim likom koji vodi otok,nakon što ga porazisš se ukrcaš na brod pa na drugi dio.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Divinity: Original Sin 2
evang kaže...

Poanta i čar igre ti  je nelinearnost,tj. da ima miljon kombinacija da se igra završi,tak da nema pravog ili krivog načina.

Ako ti se igra sviđa preporučio bi ti da porješavaš sve questove ,imaš 4 mape tj. levela,nigdje ti se ne žuri.

Ak si već počeo pretpostavljam da si pohvatao osnove,imaš i dosta guide-ova po netu sa klasama pa odluči šta ti se sviđa.

Navikni se sejvat dosta često tak da po potrebi se možeš vraćati.

 

Ak se dobro sjećam ,jer sam igrao prije cca godinu dana,ak pobjegneš sa Fort Joya sa tim čamcem preskočiš dio priče,jer se trebaš na kraju pofajtat sa onim glavnim likom koji vodi otok,nakon što ga porazisš se ukrcaš na brod pa na drugi dio.

 ja sam se pobio u zatvoru i plaži skim god sam mogao, ali sam se zajebo sa tim brodom i nisam otisao sa njim a nema ga ponovo na onom kanalu, ali zato sam pobio krokodile i došao do mjesta dje je neka božica i ta neka gratiana, sad ne znam za ostale djelove mape niti koji je koji dio nivo

 

btw sad mi je lakše kad nije linerano idem pomalo svudgje, jesu li djelovi te mape chapteri tj. actovi? a kako da znam kako sam rješio kvestove jel one koje vidim u journalu to nisu gotovi a one koji nestanu to su rješeni?

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.11.2018 13:47 (hanteed).
8 godina
neaktivan
offline
Divinity: Original Sin 2

Meni je divinity 2 definitivno igra godine. Ovaj definitive edition nisam još probao ali planiram svakako.

 

Svakome tko nije probao igru a voli RPG duboko i objeručke preporučam. Jogurt verzija ima brdo contenta i apsolutno je zabavna i za više playtrough-a pa vjerujem da je ova još zanimljivija i ispoliranija.

 

Osobno jedva čekam samo vremena fali!

#YOLO
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Divinity: Original Sin 2

Šta nisi cuo? F76 je igra godine. RPG kakav bi svaki pravi gamer pozelio.

 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Divinity: Original Sin 2
Rocinante2112 kaže...

Šta nisi cuo? F76 je igra godine. RPG kakav bi svaki pravi gamer pozelio.

 

 Molim te nemoj spominjati F76. 

 

Još me srce i duša peku. Ogroman sam fallout fan i ovaj poluproizvod koji su izbacili gađa me direktno u dušu.

#YOLO
12 godina
offline
Re: Divinity: Original Sin 2

Znas kak upropastit dan gameru?

Gamebryo engine.

11 godina
offline
Re: Divinity: Original Sin 2
hanteed kaže...
evang kaže...

Poanta i čar igre ti  je nelinearnost,tj. da ima miljon kombinacija da se igra završi,tak da nema pravog ili krivog načina.

Ako ti se igra sviđa preporučio bi ti da porješavaš sve questove ,imaš 4 mape tj. levela,nigdje ti se ne žuri.

Ak si već počeo pretpostavljam da si pohvatao osnove,imaš i dosta guide-ova po netu sa klasama pa odluči šta ti se sviđa.

Navikni se sejvat dosta često tak da po potrebi se možeš vraćati.

 

Ak se dobro sjećam ,jer sam igrao prije cca godinu dana,ak pobjegneš sa Fort Joya sa tim čamcem preskočiš dio priče,jer se trebaš na kraju pofajtat sa onim glavnim likom koji vodi otok,nakon što ga porazisš se ukrcaš na brod pa na drugi dio.

 ja sam se pobio u zatvoru i plaži skim god sam mogao, ali sam se zajebo sa tim brodom i nisam otisao sa njim a nema ga ponovo na onom kanalu, ali zato sam pobio krokodile i došao do mjesta dje je neka božica i ta neka gratiana, sad ne znam za ostale djelove mape niti koji je koji dio nivo

 

btw sad mi je lakše kad nije linerano idem pomalo svudgje, jesu li djelovi te mape chapteri tj. actovi? a kako da znam kako sam rješio kvestove jel one koje vidim u journalu to nisu gotovi a one koji nestanu to su rješeni?

 U DE su popravili malo quest journal,ja sam tek opet krenuo al ak se ne varam questovi koji su gotovi su pod archived i pored njih piše closed.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Divinity: Original Sin 2
evang kaže...
hanteed kaže...
evang kaže...

Poanta i čar igre ti  je nelinearnost,tj. da ima miljon kombinacija da se igra završi,tak da nema pravog ili krivog načina.

Ako ti se igra sviđa preporučio bi ti da porješavaš sve questove ,imaš 4 mape tj. levela,nigdje ti se ne žuri.

Ak si već počeo pretpostavljam da si pohvatao osnove,imaš i dosta guide-ova po netu sa klasama pa odluči šta ti se sviđa.

Navikni se sejvat dosta često tak da po potrebi se možeš vraćati.

 

Ak se dobro sjećam ,jer sam igrao prije cca godinu dana,ak pobjegneš sa Fort Joya sa tim čamcem preskočiš dio priče,jer se trebaš na kraju pofajtat sa onim glavnim likom koji vodi otok,nakon što ga porazisš se ukrcaš na brod pa na drugi dio.

 ja sam se pobio u zatvoru i plaži skim god sam mogao, ali sam se zajebo sa tim brodom i nisam otisao sa njim a nema ga ponovo na onom kanalu, ali zato sam pobio krokodile i došao do mjesta dje je neka božica i ta neka gratiana, sad ne znam za ostale djelove mape niti koji je koji dio nivo

 

btw sad mi je lakše kad nije linerano idem pomalo svudgje, jesu li djelovi te mape chapteri tj. actovi? a kako da znam kako sam rješio kvestove jel one koje vidim u journalu to nisu gotovi a one koji nestanu to su rješeni?

 U DE su popravili malo quest journal,ja sam tek opet krenuo al ak se ne varam questovi koji su gotovi su pod archived i pored njih piše closed.

 meni ih je dosta otvoreno, act 1 i dalje stoje ima ih dosta, vidi se da je old school, ne pise ni kako ni šta sa questovima sam trebaš mozgati, pobjegao sam sa fort joya to sam vidio u archived quests

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.11.2018 15:09 (hanteed).
14 godina
offline
Re: Divinity: Original Sin 2
Sta reci?? Jedva cekam....

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Divinity: Original Sin 2

Ne kužim sam jel to dlc,ekspanzija nastavak?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Divinity: Original Sin 2
evang kaže...

Ne kužim sam jel to dlc,ekspanzija nastavak?

 Ni ja, ali...take my money 

Zelenoidne aritmetičke metamorfoze zelenog konja u jednadžbi zelenojeda s travom zelenom.
14 godina
offline
Divinity: Original Sin 2

samostalna divinity igra.izlazi do kraja godine ako ne bude odgoda

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Divinity: Original Sin 2
Spominje se nekakav miks dos2 i dragon commandera. Volio bi da bude vise kao dos ali tko zna sta ce bit. Iskreno najvise bi volio dos3 ali i ovo ce bez sumnje biti odlicno.
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice