DiRT 3

poruka: 1.178
|
čitano: 345.284
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Realniji Dirt 3
12 godina
neaktivan
offline
DiRT 3

dal mi ko može reći kako da sam kočim a ne da mi komp koči to me živcira

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: DiRT 3
IvanKovacic kaže...

dal mi ko može reći kako da sam kočim a ne da mi komp koči to me živcira

imas u opcijama za iskljucit pomoc za kocenje

13 godina
protjeran
offline
DiRT 3

kako iskljuciti ono da auto sam pocme kociti pred zavojom ili ono u malim zavojima auto sam skrece kako to iskljucit

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: DiRT 3

Eto kartoni podjeljeni no svejedno cu napisati da se rjesi misterij jednom zauvijek {#}

 

 

Prije nego sto pocne utrka odete u Race Options ili Driver Assist i tamo nadjete i ugasite sve..

Gamers dont die, they respawn! :)
14 godina
offline
Re: DiRT 3

Dakle danas mi se dogodilo nesto najgore vezano za ovu igricu(po drugi put)

Igro sam i srusio mi se net, izaso sam iz igrice i kad sam uso ponovo bacilo mi save file corrupt, ja poludio napravio novi file i overwrite preko starog(OMG) i sad sam ponovo lvl 1!!! lvl 1 a omg, to mi je vec 2. put

jednom sam se zajebo kad sam reinstall winse i nisam backupo i sveu 3 ljepe pm.. Poludit cu, ako netko zna pomoc molim vas neka pomogne!!!

Gamers dont die, they respawn! :)
11 godina
suspendiran
offline
DiRT 3

pozdrav, malo je offtopic ali da pitam, dali kome treba Key od Dirt 3, dobio sam ga sa grafičkom kada sam kupio, nije nikada korišten (niti će biti) pošto sigurno to neću igrati, eto ako nekome treba neka mi se javi preko PP pa čemo se dogovoriti za cijenu.

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.4.2013 21:50 (ibme74).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
DiRT 3

mogu kak stavit da sam kočim a da mi se brzine automatski mijenjaju

 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
DiRT 3

U opcija potraži postavke za to. 

Optimizam je nedostatak iskustva.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
DiRT 3

ovo skretanju u igrici, nekako mi je preintenzivno... jel se moze kako to podesiti da manje skrece ili je igra takva?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
DiRT 3

jedva cekam :)

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
DiRT 3

evo igream s g27 i imam problem.stavi  skretanja na 200 stupnjeva al malo skrenem i nista trebam malo vise okrenut volan da pocinje skretat...wtf? 

Nadam se da sam pomogao, ako jesam prst gore
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: DiRT 3
S tim bi se morao poigrati u opcijama s volanom, moram priznati da se čak i meni činilo kako je skretanje s volan po defaultu bilo bolje napravljeno u DiRt 2, nego u DiRT 3.
Optimizam je nedostatak iskustva.
12 godina
neaktivan
offline
Re: DiRT 3
turbojc kaže...
S tim bi se morao poigrati u opcijama s volanom, moram priznati da se čak i meni činilo kako je skretanje s volan po defaultu bilo bolje napravljeno u DiRt 2, nego u DiRT 3.

da uspio sam..samo u ono napredne postavke stavis tamopod wheel postavke prvo 0 a drugo 100 posto i tjt

Nadam se da sam pomogao, ako jesam prst gore
14 godina
offline
DiRT 3

Ma znam, nemam igru da mogu provjeriti, a nisam ti htio govoriti napamet, drago mi je da si namjestio. 

Optimizam je nedostatak iskustva.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
DiRT 3

Evo da malo probudim temu, upravo sam si kupio dirt 3, čekam da se instalira na steamu, a uzeo sam jer sam nabavio volan, pa mislim malo uživati u vožnji, na netu sam pročitao i malo gledao da je dirt serijal najbolji rally za odvoziti na volanu. 

 

Gledao sam novi showdown, ali to mi baš i nema neke veze s rally vožnjom :)

Inače kakva su iskustva s volanima, i na koji je način vama najbole voziti? 

Đuro#2155
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
DiRT 3

Volan svakako. Malo mi igra više vuče na arkadu, nego na simulaciju, ali mi se ne da sad ni gledati je li arkada ili simulacija, ugl, puuno je lakše igrati s volan, samo ga se mora podesiti dobro. Što bolji volan, lakše je igrati. 

Optimizam je nedostatak iskustva.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
DiRT 3

Imam neki logitech čini mi se dobar, nemam baš previše igranja na njemu a niti iskustva s ostalim volanima. Pa vidjeti ćemo kako će to sve ići kad instaliram igru, igrao sam Gas Guzzlers Extreame, ali nije to igra koja se igra dobro na volanu, na joysticku je super, ali volan jako mi teško pada igranje. 

Ali uzeo sam si baš dirt 3, jer mislim da ću u rally vožnji uživati s volanom.  

Đuro#2155
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
DiRT 3

O hoćeš, pogotovo kada budeš radio ludarije s autom kao i Block. 
Sretno i puno zabave!  

Optimizam je nedostatak iskustva.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
DiRT 3

Neće mi se pokrenuti dirt preko steama, pokaže mi ovo na slici, ja na play i ništa. Zanimljivo

 

EDIT: sve ok, skužio sam, trebao sam instalirati windows live client :S

Đuro#2155
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.1.2014 23:49 (Franjo15).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
DiRT 3

imam jedan problem...instalirao sam igru preko steama i prvi puta je pokrenuo i kada se želim prijaviti na windows live javlja mi da account ne postoji ili da je password netočan, međutim accaunt postoji i password je točan jer se preko browsera mogu prijaviti na stranicu...znao sam da je GFWL jedno obično g___o ali da sada zajebaje i sa logiranjem...ako stvorim offline account i uđem u igru onda nemogu sejvat igru već mi javlja da se moram prijavit na live...molim ako netko zna kako rješit ovo

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
DiRT 3

Pa koliko je meni poznato, možeš sačuvati igru ako igraš s offline profilom. A zašto ti radi te probleme, ne znam. Zar nisu bile neke priče da se to ugasilo? 

Optimizam je nedostatak iskustva.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: DiRT 3

ma gasi se negdje u 7 ili 8 mj (navodno)...uopće mi ne sejva offline profil...kada idem na ručno save profile nemogu kliknut na tu opciju...kada izađem iz igre onda me ponovo vrača na create profile ali me opet upozorava da moram biti sign in to live da sejvam profil...jbt drek od programa i drek od kompanije koja ga je napravila...kupiš igru a nemožeš igrat, mislim ono ne

12 godina
neaktivan
offline
DiRT 3

evo uspio sam se logirat ali ne sa svojim live accountom i keyem od dirt-a već mi je frend dao svoj account i key sa steama i sada igram na svojem steamu ali na live accountu od frenda i sa njegovim cd keyem...nemogu uopće skužit kak funkcionira ova simbioza steama i GFWL...ovo mi je prva GFWL igra i nadam se i posljednja...imam GTA 4 complete još neaktiviran i htio sam ga odigrat ali rađe ću pričekat da microsoft ugasi ovo g__no od DRM-a pa ću onda aktivirat igru

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
DiRT 3

Tek sam pribavio igru ali nazalost kljuc preko GFWL a, ulogirao sam se normalno i sve. Sad posto sam nacuo da ce se gasiti GFWL sto se onda tocno desava s igrama koje su na Live u ? Premalen broj server a je upaljen i ljudi u mp u ove igre ?? Dali je to isto tako i preko steam a ili kako vec ? U biti tocnije pitanje bih bilo koja je razlika izmedju steam i GFWL kljuca za Dirt 3 osim sto ti ostaje u kolekciji igra ?? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
DiRT 3

Imam problem,laptop mi je nov i imam original osmicu na njemu,kupio sam danas dirt 3 i javlja mi  kod pokretanja "xlive.dll" kao da nemam taj program,instalirao sam taj dll ali i dalje nista?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
DiRT 3

probaj napraviti po ovim uputama

Last bastion of real motorsport - Isle of Man TT
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
DiRT 3

kaze mi da ta web stranica nije dostupna(link)

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
DiRT 3

sad je ni meni neće otvorit, inače link je:

http://www.dllrepair.com/dll/download.php/xlive.dll/xlive.htm

 

uglavnom, stajalo je da taj .dll fajl kopiraš u folder programa koji treba xlive, u ovom slučaju instal lokaciju dirt-a 3 i kopiraš ga u lokaciju c:/windows/system32

Last bastion of real motorsport - Isle of Man TT
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: DiRT 3

igra li jos netko ovo? kada probam multiplayer baca mi error "you lost your connection to the session", pocelo je pred cca pol godine..i nikako nac rjesenje..

znaci udem u sezonu, spectam i kada ono dode na onaj menu di mozes tunat auto i kad treba krenut match baci mi taj error i izbaci iz sezone

Gamers dont die, they respawn! :)
11 godina
suspendiran
offline
DiRT 3

Pozdrav, ovako imam problem sa ovom igrom, koristim monitor kojem je refresh rate 85, znaci akd igru pokrenem ona bude u windowed mode-u, kad stisnem alt+enter igra se pojavi u full screen ali problem je sto se prebaci na 60hz, znaci slikaj e onako blještava i ružna ali akd odem u opcije i dlaje stoji da je 85hz, pokusao sma mjenjati u 75 ili 60 pa vratiti na 85 ali i dalje stoji bez promjena. Kada je u Windowed Mode-u onda je 85hz. Pokusao sam i vsync off i on, nista ne pomaze.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Realniji Dirt 3
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice