Diablo 4

poruka: 1.934
|
čitano: 503.452
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Diablo 4

Tvrdi slavenski, da ne velim ruski, naglasci kod vecine charactera koji ne pricaju s engleskim naglaskom

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Diablo 4
vrx kaže...
Rocinante2112 kaže...

 Ukljuci mozak covjece,koju svrhu ima testirati nešto 6 mjeseci staro kad igra izlazi doslovce za manje od 10 dana? APSOLUTNO NIKAKVOG SMISLA. Kad ljudi koji pojma o game developmentu nemaju imaju toliko izrazeno misljenje,kao da je to cinjenica.

 o čem ti trabunjaš? kakvih mrtvih 10 dana? al neka ti prozivaš da ljudi nemaju pojma, a teško je bilo pronać info o izlasku...
pobogu, sama beta ti izbaci preorder screen sa datumom izlaska kad dođeš u prvi veliki grad.
igra izlazi za 2 ipo mjeseca, službeni datum je 06.06.2023., i to ako neće biti kakve odgode.

svrha bete je bila stres test ponajprije, pa potom da dobijemo svojevrsni preview 1/5 igre.
kao što rekoh, beta je "daleko" od finalne verzije, i dodatnih tweakova će biti sigurno unutar nadolazećih 70tak dana, možda ne velikih ali dodatnih optimizacija, balansa i ostalih pizdarija hoće.

znam da ciljaš da feel i core mehanika igre neće biti bitno promijenjena, ali oboje navedeno prema viđenom u beti je solidno.
da, nije za hc ekipu, oni imaju poe (iako je i to teško u potpunosti procijeniti kad ne znamo kakav je endgame content!),
ali overall solidno iskustvo zasada iz ovog relativno malog dijela igre koji se mogao odigrati.

 i da je 2 mjeseca, pazi ti to...Zasto branit prokleti blizzard? Opet ako neko misli da je ova beta 6 mj stari build ....kak se obucete samostalno ujutro i odete na posao? Kako se obranite od phishing/scam poruka na emailu?

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.3.2023 16:22 (Rocinante2112).
14 godina
offline
Re: Diablo 4

frende, ako ti je toliki problem u životu "krivi" datum nekakve informacije vezane za videoigru negdje nekom forumu da se moraš držat ko pijan plota toga ( i omalovažavat ljude),
popij terapiju, nemoj ju preskakati.

I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.3.2023 18:18 (vrx).
14 godina
offline
Re: Diablo 4
Rocinante2112 kaže...
kak se obucete samostalno ujutro i odete na posao?

 Nikako, igramo se po cijele dane i ne radimo ništa, ti odi na posao i uživaj.

15 godina
offline
Diablo 4

 Ovo je navodno statistika samo od prvog vikenda.

Moj PC  
4 0 hvala 2
16 godina
offline
Re: Diablo 4

evo i statistike za open betu

 

It is not who you are, it is who you know.
15 godina
offline
Diablo 4
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.4.2023 9:19 (TomoR).
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 4

nista sta prije nije bilo poznato.

zanima me battlepass, odnosno je li samo kozmetika ili ce utrpati nesto drugo u to

It is not who you are, it is who you know.
5 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 4
Obi Wan kaže...

nista sta prije nije bilo poznato.

zanima me battlepass, odnosno je li samo kozmetika ili ce utrpati nesto drugo u to

 battlepass je kozmetika, sa raznim sa "Tier" opremom, u najlakse ti je battlepass skuzit, recimo da je isti kao sto to Apex ima

 

znaci da ces sve to moci otkljucati i igranjem, dok ti battlepass omogucava odmah skip na lvl 20 tier kozmetike

 

ne znam da li sam bio dovoljno jasam ili sam jos vise zakomplicirao :D

5 godina
offline
Re: Diablo 4
Mitohondri kaže...

nista sta prije nije bilo poznato.

zanima me battlepass, odnosno je li samo kozmetika ili ce utrpati nesto drugo u to

 battlepass je kozmetika, sa raznim sa "Tier" opremom, u najlakse ti je battlepass skuzit, recimo da je isti kao sto to Apex ima

 

znaci da ces sve to moci otkljucati i igranjem, dok ti battlepass omogucava odmah skip na lvl 20 tier kozmetike

 

ne znam da li sam bio dovoljno jasam ili sam jos vise zakomplicirao :D

 

 Ili si omasio ceo fudbal ili si zakomplicirao.

Kao i u ostalim igrama postoji premium i free tier. Igrajuci neces moci "otkljucati" nagrade iz premium tier-a, ako ga nisi kupio. Premium tier ce davati i neku svoju valutu s kojom ce se opet moci kupovati u njihovom shopu.

Otkljucavati ces igranjem moci samo iz dijela koji je besplatan, ako nisi kupio battlepass. Kome nije do kozmetike (vjerojatno ce tu ici i mountovi te ostale djidje midje) ne mora se zamarati battlepassom. No onda mora racunati da ce biti po onoj - koliko para, toliko muzike.

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.4.2023 23:18 (SamoPitam3).
5 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 4
SamoPitam3 kaže...
Mitohondri kaže...

nista sta prije nije bilo poznato.

zanima me battlepass, odnosno je li samo kozmetika ili ce utrpati nesto drugo u to

 battlepass je kozmetika, sa raznim sa "Tier" opremom, u najlakse ti je battlepass skuzit, recimo da je isti kao sto to Apex ima

 

znaci da ces sve to moci otkljucati i igranjem, dok ti battlepass omogucava odmah skip na lvl 20 tier kozmetike

 

ne znam da li sam bio dovoljno jasam ili sam jos vise zakomplicirao :D

 

 Ili si omasio ceo fudbal ili si zakomplicirao.

Kao i u ostalim igrama postoji premium i free tier. Igrajuci neces moci "otkljucati" nagrade iz premium tier-a, ako ga nisi kupio. Premium tier ce davati i neku svoju valutu s kojom ce se opet moci kupovati u njihovom shopu.

Otkljucavati ces igranjem moci samo iz dijela koji je besplatan, ako nisi kupio battlepass. Kome nije do kozmetike (vjerojatno ce tu ici i mountovi te ostale djidje midje) ne mora se zamarati battlepassom. No onda mora racunati da ce biti po onoj - koliko para, toliko muzike.

 da da, mislio sam da pita sta se dobije battlepassom, osim ovoga sto je navedeno kao "extra" sto ne mozes dobiti igranjem, tipa posebni armor, mount i emote.

 

dobijes skip odmah na tier 20 kozmetiku, koju mozes isto tako otkljucavati sa igranjem, samo sa battlepassom dobijes instant, to je onaj dio koji je isti kao apex

 

bar sam tako skuzio

15 godina
offline
Diablo 4

Koliko sam ja shvatio, u Battle Pass-u će se otljučavati kozmetika i prije se spominjalo XP boost (o kojem se više ne priča, te koliki % bi bio).

 

Ovaj Tier 20 accelerated battle-pass koji dolazi sa najskupljom varijantom igre bi trebao biti, tipa odmah otključano 20 od npr. 50 levela koliko će pass imati.

 

Poznajući kako rade pass-ovi, vjerojatno će tipa svaki 5-i level biti moguće otključati nešto i ako ništa ne platite za pass.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Diablo 4

Boost se spominjao, jer je u overwatchu 20% boost. Lako moguce da ce biti i u diablu. Ipak je iza svega activi$ion te treba sto vise ljudi "nagovoriti" da kupi battlepass.

Ali, opet. Tko ima vremena tih 20% razlike nije nista - osim za extra hardcore igrace/botove/sharing... koji igraju 24/7. Sada sve ovisi sto ce biti u premium tieru, jer moraju nekako opravdati cijenu (ako se ne varam pass po sezoni bi trebao biti 10ak €). Ali do toga momenta ima jos dosta jahanja, jer prvo treba izaci igrica, a nakon x vremena treba krenuti i prva sezona.

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 4

Što se moje tičke piče, mogu oni i borbene zapjevati.

Jbt, za igru minimalno 70€ dati i još cenera po sezoni, što je previše, previše je.

Najbolje da počnu naplaćivati game time k'o u WoW-u ;)

Tigar Krezumica
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Diablo 4

Ljudi, jel vas pila cekanje na izlazak D4?

 

Sigurno ga kupujem, al ne preorder kao D3. Vi?

golden fields of ancient times, endless chains of mighty giants
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Diablo 4
metallic kaže...

Ljudi, jel vas pila cekanje na izlazak D4?

 

Sigurno ga kupujem, al ne preorder kao D3. Vi?

 ne kupujem na preorder ni da mi je pokojna baba dev u Blizzardu.
cca 10-tak dana nakon izlaska, taman kad slegnu početni dojmovi.

jedino mi je najveća retardacija što nema fizičke kopije igre za PC


I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
13 godina
offline
Re: Diablo 4
D3 sam uzeo preorder, ali sad čekam jedno vrijeme. Barem dok se serveri ne ustabile. A ako u međuvremenu potvrde da Msoft preuzima Blizzard, čekam da dođe na Gamepass.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 4
Hexfire kaže...
D3 sam uzeo preorder, ali sad čekam jedno vrijeme. Barem dok se serveri ne ustabile. A ako u međuvremenu potvrde da Msoft preuzima Blizzard, čekam da dođe na Gamepass.

takoder sam mislio pricekati game pass, medutim cini se nista od toga

 

od 7 igara koje igram, 4 su blizzard , tako da ide preorder

 

dobijem "perkove" za ostale igre, cijena se nece biti manja, Diablo se igra po 10+ godina i s obzirom beta kampanju, koja mi je bila odlicna, a inace me to levelanje ne zanima, end game moze biti samo jos bolji

 

preorder je no brainer, za mene osobno

13 godina
offline
Re: Diablo 4
Mitohondri kaže...
Hexfire kaže...
D3 sam uzeo preorder, ali sad čekam jedno vrijeme. Barem dok se serveri ne ustabile. A ako u međuvremenu potvrde da Msoft preuzima Blizzard, čekam da dođe na Gamepass.

takoder sam mislio pricekati game pass, medutim cini se nista od toga

 

 Njega se ionako ništa neće pitati ako Microsoft sve preuzme. A oni su se odavno obvezali da će sve njihovo biti day one na gamepassu. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
5 godina
offline
Diablo 4

 Tko zna kada, ako i pod kojim uvjetima ce microsoft preuzeti blizzard. Doduse, najveci kamen spoticanja te akvizicije je trenutno CoD.

To sto su se oni "obvezali", time mogu korisnici obrisati ono mjesto gdje svjetlost nikada ne zalazi.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Diablo 4
Mitohondri kaže...
Hexfire kaže...
D3 sam uzeo preorder, ali sad čekam jedno vrijeme. Barem dok se serveri ne ustabile. A ako u međuvremenu potvrde da Msoft preuzima Blizzard, čekam da dođe na Gamepass.

takoder sam mislio pricekati game pass, medutim cini se nista od toga

 

od 7 igara koje igram, 4 su blizzard , tako da ide preorder

 

dobijem "perkove" za ostale igre, cijena se nece biti manja, Diablo se igra po 10+ godina i s obzirom beta kampanju, koja mi je bila odlicna, a inace me to levelanje ne zanima, end game moze biti samo jos bolji

 

preorder je no brainer, za mene osobno

 to mi je najdraze,sjest i restoran i platit hranu prije neg je ispečena. :D

15 godina
offline
Re: Diablo 4
Evo nakon feedbacka dolaze i promjene sto je dobro. Najznacajnjje su promjene layouta tamnica ali ima puno toga meni se recimo svidja sto vracaju stari diablo font u igru
Kompletan popis izmjena vamo

https://news.blizzard.com/en-gb/diablo4
be Cool
Moj PC  
5 0 hvala 2
14 godina
offline
Re: Diablo 4
Horned Reaer kaže...
Evo nakon feedbacka dolaze i promjene sto je dobro. Najznacajnjje su promjene layouta tamnica ali ima puno toga meni se recimo svidja sto vracaju stari diablo font u igru
Kompletan popis izmjena vamo

https://news.blizzard.com/en-gb/diablo4

Opa, izgleda da su ipak poslušali pritužbe dijela ljudi...
Dungeon improvements, skill balance, char balance, left click force move, char tab otvara statove (a ne materijale)....


not bad.

I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.4.2023 13:36 (vrx).
11 godina
offline
Diablo 4

Potvrdjeno je da se Diablo 4 vrti na XsX u 4k 60fps te 1080p 60fps na XsS.

Za Ps5 jos nema podataka.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 4
Rocinante2112 kaže...

 to mi je najdraze,sjest i restoran i platit hranu prije neg je ispečena. :D

bolja usporedba je, diablo 4 = glovo dostava iz mcdonaldsa  

15 godina
offline
Diablo 4

D4 has gone gold!

https://twitter.com/Diablo/status/1648025410129494018

 

 

 

Znači, što je patchano za sad je patchano.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Diablo 4

to sto je gone gold nista ne znaci, to je nekad znacilo kad su se fizicke kopije pustale na cd/dvdima.

ovo je samo PR stunt da ekipa preordera kakti igra je gotova

bit ce day 0,1,2 patch... pratit vijesti, leakove i prve recenzije ljudi koji nisu na platnoj listi activisiona... i to je to 👍🏻

steam id: Tormento_Cro ; Origin ID: Tormento_Cro ; BattleTag: Tormento#2662 ; Xbox Live: TormentoCro2662 ; Uplay: tormento_cro; GOG: tormento; Epic Games Store: Tormento_Cro;
 
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Diablo 4
TomoR kaže...

D4 has gone gold!

https://twitter.com/Diablo/status/1648025410129494018

 

 

 

Znači, što je patchano za sad je patchano.

 to blizzu ne znaci nista jer ce igra opet bit unplayable prva 2 3 dana kao i svaki major release koji su ikad napravili. I bice opet masa pečeva,a gold je. Kako to kako to? Toj kompaniji nevjerujem više ništa, blizz.net aplikaciju i hearthstone kao da su radili studentii na praxi na 7 monstera dnevno. Isti vrag ce bit s D4 jer povijest je dobra učiteljica

5 godina
offline
Diablo 4

Tko je preordeao, preordeao je. Ne znam koja je svrha da to sada radi. Uostalom, svi su imali sansu da vide i isprobaju.

To sto je gold, a nitko ne kaze da ne moze i platinum postati . Ja ni ne ocekujem nista drugaciji release od trojke. Dakle, cijeli dan pi*darije.

Ali valjda to dodje s godinama pa te neke stvari prestanu zivcirati, jer nisu vrijedne toga.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Diablo 4

ima jedna je*ena stvar a to je ljudska psihologija, ako te mogu preokrenut na temelju pozitivnih

emocija koji njihovi postovi/youtube videi/tweetovi naprave, onda ce to da i pokusaju

 

znaci puknut "its gone gold" na post i stavit na tweeter ih ne kosta ama bas nista, a mozda dobiju 1000

novih kupaca na temelju retweeta, reach out-a, poznatih "influencera" itd. 

 

kao sto je kolega gore rekao, activision blizzard, je davno prestao biti samo Blizzard, doslovce

sto je netko nekad rekao, sada ih art team carrya, nema vise one magije koju je nekad blizzard

imao, sad je to money grab, mikrostransakcije i DLC, ako bude vrijedilo igrat ce se, i platit ce se

ali ljudi nemojte bit ovce... 👌🏻🫡

steam id: Tormento_Cro ; Origin ID: Tormento_Cro ; BattleTag: Tormento#2662 ; Xbox Live: TormentoCro2662 ; Uplay: tormento_cro; GOG: tormento; Epic Games Store: Tormento_Cro;
 
3 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice