Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.309
|
čitano: 4.121.535
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
15 godina
offline
Diablo 3

Malo zastarjeli koncept, ali što bi ovo bilo dobro...

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 3

Obnovili su patch notes... Užas.

 

Rathma build od prvotne iteracije su kompletno ubili (tj. pretvorili ga u group build za ubijanje RG-a - i Rathma Shield passive su uništili), a Firebird bi mogao biti OK sad, samo u drugačijem izdanju. Sa Tal Rashom više ne bi trebao onako dobro raditi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Prije novog patcha i nerfanja GoD DHa odlučio sam odraditi push. 

 

GoD DH - 131

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
online
Moj PC  
2 0 hvala 2
15 godina
online
Diablo 3

Sezona 23 počinje 2.4.2021.

 

Preview blog:

https://us.diablo3.com/en-us/blog/23647866/season-23-%7C-the-disciples-of-sanctuary-%7C-preview-blog-3-22-2021

 

Kako stvari stoje, osim "prerađenih" Followera nema druge teme u sezoni.

 

Rathma sad izgleda neka kombinacija, uglavnom izgleda da će se moći igrati Army of the Dead.

 

Multiplieri na Firebirdu smanjeni, a sad koliko će biti jako treba vidjeti, i izgleda da su "ubili" legacy Etched Sigile.

 

Hungering Arrow digli na 4 pierce-a.

 

WD ostao skresan kao na početku PTR-a...

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

Sezona 23 počinje 2.4.2021.

 

 

Hungering Arrow digli na 4 pierce-a.

 

WD ostao skresan kao na početku PTR-a...

 Oba su bili u S tieru, ali izgleda da je GoD DH ipak pretrpio značajniji nerf od WD-a čim su ga svrstali dva tiera niže, a WD je jedan tier niže. 

Kod GoD DH-a su također "ubili" missile dumpening što je bilo vrlo zgodno i moglo se donekle iskorištavati kada se pojavi elite pack sa takvim affixom. Jbg, bio mi je drag, međutim napredak mu ovisi o otvorenim mapama sa većim brojem neprijatelja i AOE damageu.  Prethodnu sezonu sam preskočio, a vjerovatno ću  narednu ako mi se bude dalo igrati sa Crusaderom, njega nisam nikada bolje isprobavao. 

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.3.2021 15:43 (boxer).
11 godina
offline
Diablo 3

Planirao sam igrati ovu sezonu - nakon par godina pauze. Ne interesira me pretjerano koji su meta buildovi - napravit ću WW rend barbara zato što je wrath of the wastes gift.

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 3

Evo, moj najbolji GR (135) iz prošle sezone (Twister Wizz) sa mojom solo mizerijom od paragona (ispod 1600) i gemova (ispod 130):

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.3.2021 14:27 (TomoR).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 3

Challenge riftovi za lakši početak sezone.

 

EU:

 

NA:

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Diablo 3

Baš sam gledao video u kojem lik (Rax) kaže da se ovotjedni challenge rift bez problema prođe koristeći samo 3 skilla - vengeance, rain of vengeance i rapid fire. Koristan info za nas koji ne volimo lupati tipkovnicu. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
pavlovs_dog kaže...

Baš sam gledao video u kojem lik (Rax) kaže da se ovotjedni challenge rift bez problema prođe koristeći samo 3 skilla - vengeance, rain of vengeance i rapid fire. Koristan info za nas koji ne volimo lupati tipkovnicu. 

 Stavi skillove na numlock, a channeled skill na desnu tipku i nema lupanja... ili skini auto hotkey skriptu za skillove. 

 

Edit: 

 

Probao sam malo GoD DH nakon patcha i jbg nakon nerfa sam 5 GR levela slabiji, osjeti se limit na 4 piercinga u Ninith Ciri Satchelu. Doduše ja sam se navikao na brute force dmg i nestantardni Ess of Johan zbog pixellpullinga i uopće se nisam uzdavao na pylone i FoT. 

Što se tiče speed farmanja 110 G.R ne osjeti se nerf, čak je nešto brži i jači zbog followera i istovremenog komba FoT-a + Squirt Necklace + Nemesis Bracers uz dodatak 5000% dmg na GoD set. 

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.4.2021 15:48 (boxer).
11 godina
offline
Diablo 3

Hvala.

 

Firebird wizard sa 900 paragon levela će bez problema čistit gr 130. Ima već testova sa standarda po internetu. Kako je to normalno? Da jednu klasu toliko buffaš, a druge zakopaš pod zemlju. Sa witch doctorom za istu stvar trebaš barem 500 paragona više. I to sa meta WD buildom. Jade harvest naprimjer to ne bi mogao ni sa paragon levelom 2500.

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Diablo 3
pavlovs_dog kaže...

Hvala.

 

Firebird wizard sa 900 paragon levela će bez problema čistit gr 130. Ima već testova sa standarda po internetu. Kako je to normalno? Da jednu klasu toliko buffaš, a druge zakopaš pod zemlju. Sa witch doctorom za istu stvar trebaš barem 500 paragona više. I to sa meta WD buildom. Jade harvest naprimjer to ne bi mogao ni sa paragon levelom 2500.

 Neće baš GR 130 Wiz sa 900 paragona, ali vjerojatno će biti najjači ovaj patch dok ga ne nerfaju. U grupi vjerojatno hoće, naravno.

 

GR130 sa 1400 paragona teško da ćeš očistit sa WD-om, nakon što su ga sad dodatno nerfali.

 

Probao sam sve klase sa svojih 3000+ paragona u nesezoni, sa 90% ancient itemima, a često i 100+ augmentima, pa vidim kako ide.

11 godina
offline
Diablo 3

Možda sam u krivu. Nisam dugo igrao pa nisam upućen. 

 Navodno će svatko sa pristojnom opremom to moći. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
Raxx je odlican igrac D3, ali ovdje je bio u pitanju RNG, potrefila mu se najbolja mapa sa pylonima, Wizz mu nema dovoljno snage nego je napredak napravio sa pylonom i na kraju sredio guardiana.
Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 3

Inače tek oko paragona 400 u sezoni odradim solo GR70, sad reko, ajde kad skupim set, da vidim je'l mogu odmah... Mogu:

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
Hahah sto je neobicno lijepo viditi kako paragoni lete, ako se ne varam 30 paragona u griftu :)
Koji je primal, da li je sta korisno? Pretpostavljam neki rogar stone praten ili neko drugo beskorisno smece?
Da li su popravili bug sa zvukom?
Yippee ki-yay, motherfucker! :)
15 godina
online
Re: Diablo 3
boxer kaže...
Hahah sto je neobicno lijepo viditi kako paragoni lete, ako se ne varam 30 paragona u griftu :)
Koji je primal, da li je sta korisno? Pretpostavljam neki rogar stone praten ili neko drugo beskorisno smece?
Da li su popravili bug sa zvukom?

 Bug sa zvukom nije popravljen.

 

U tom GR-u sam dobio (loše rollan) Immortal King Helmet, i rift poslije toga loše rollane Primal rukavice Might of the Earth seta.

 

Mislim, rukavice mogu proći za početak, pa ili 50% CHD ili 8% CDR.

15 godina
offline
Re: Diablo 3
Ja sam zapoceo sa Crusaderom ovu sezonu cisto jer ga nisam igrao a i da dobijem mislim zadnji peti stash sto se moze dobiti iz sezona. Nisam nesto imao vremena, veceras cu malo igrati valjda cu dogurati do 70 lvl.
Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Diablo 3

vratim se na diablo3 poslije 2,3 godine neigranja, nabrijem se ko sivonja na novi set od DH i shvatim da je blizzard mogućnost korištenja 4. slota u kanai kjubu ostavio samo za sezonu i naglo se ohladih.

ništa od mog kežual igranja 

[url=https://valid.x86.fr/2kezbs][img]https://valid.x86.fr/cache/banner/2kezbs-6.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Diablo 3
blackdevil kaže...

vratim se na diablo3 poslije 2,3 godine neigranja, nabrijem se ko sivonja na novi set od DH i shvatim da je blizzard mogućnost korištenja 4. slota u kanai kjubu ostavio samo za sezonu i naglo se ohladih.

ništa od mog kežual igranja 

 U ovoj sezoni nema ništa dodano; tj. samo svježi početak u odnosu na nesezonu.

 

Ako ti je baš do isprobavanja novog DH GoD seta, dobar je i bez 4-og cube slota. Doduše, top reach mu je lošiji nego prošli patch, ali za farmanje (speed GR) je bolji nego prije.

15 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...
blackdevil kaže...

vratim se na diablo3 poslije 2,3 godine neigranja, nabrijem se ko sivonja na novi set od DH i shvatim da je blizzard mogućnost korištenja 4. slota u kanai kjubu ostavio samo za sezonu i naglo se ohladih.

ništa od mog kežual igranja 

 U ovoj sezoni nema ništa dodano; tj. samo svježi početak u odnosu na nesezonu.

 

Ako ti je baš do isprobavanja novog DH GoD seta, dobar je i bez 4-og cube slota. Doduše, top reach mu je lošiji nego prošli patch, ali za farmanje (speed GR) je bolji nego prije.

 Sezonska tema je rework followera, koja ostaje trajno u igri. Meni se čini kao dobra izmjena u igri. 

Što se tiče GOD DH, mogu potvrditi što je TomoR rekao, postao je bolji u speedfarmu gr. riftova. Zbog izmjena infinite piercinga na svega 4 na Ninth satchelu, tu je oslabljen na leaderboardu.   DH je odličan za casual igranje, imaš 3 builda koji ti omogućuju farmanje bez puno problema GoD DH>Shadow Impale> Multishot.Hoćeš speedfarm gr. rifta, bounty, od volje ti. 

Evo ja igram sa Crusaderom i nakon Barba, Wizza, Monka i DH mi je onako meeeh, ima meni jedan OK build za farmanje FoTH, ali ni blizu ovima, nekako mi  je sav smotan i spor. 

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
15 godina
offline
Diablo 3

Ja sam krenuo nakon par sezone stanke.

Igram s Crusaderom, trenutno sam na 113 GR solo...

Nedostaje mi jos par itema ali u pravilu sada je ono grindanje gemove i pretakanje u STR a zatim pushanje 120+

Odklican za speedfarm za GR 90 mi treba 2 minutice  ili manje, za obican rift ovisi kolko brzo vozim konja:)

 

Sto se tice Questova nedostaje mi samo "complete 3 season quests" imam dva, treci kad dode, dode... :)

 

 

Bnet: mNik987#2148
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.4.2021 9:22 (toxic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Nisam ranije uploadao, GRift je odrađen pre-patch 2.7.0. nesezonski.

Da sam znao da će biti FWoods dva puta zaredom odradio bi i 134, ali mi mrsko ponavljati, sada sam u sezoni...

 

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Diablo 3
Lol.
Ja qurca ne kuzim sta vi pricate.. 😂
Preso ju u SP do. Kraja i vise ju palio nisam.
R33mba#2892
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Diablo 3

Iznenađenje, nešto su napravili u toku sezone.

Ali, negativno iznenađenje.

 

Nekakav nerf wizarda, odnosno firebird wizarda. Koji će navodno smanjiti lag...

 

Vidjet ću osobno za koji dan kad se logiram.

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 3

Ma taj "nerf" je da Mirror Image više ne baca meteor dok poginu (to su naslijeđivali od Firebird seta).

 

Neki su to koristili kao "aktivator" 6pc bonusa, pa umjesto Enforcera koristili neki DPS gem.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 3

Najavljen novi PTR:

https://us.diablo3.com/en-us/blog/23679609/diablo-iii-ptr-271-%7C-preview-blog-6-10-2021

 

U sezoni 24 će biti Ethereal itemi, nakon sezone "nestaju".

 

Neke male promjene na Inna-i, Mythic Ally-ima i čizmama (buff ako sam dobro shvatio), Aegis of Valor i Burning Masquerade dobivaju nerf.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Umjesto kaj kemijaju s glupostima, mogli bi poraditi malo na stabilnosti konekcije na servere i bugovima u samoj igri.

Ne prođem 1 jedini GR a da mi se igra ne freeza, neovisno o klasi. A, maloprije me počastilo i diskonekcijom u GR.

Jbt, postali su gori od BugPointa i Bugensanga.

Tigar Krezumica From all the things i lost, i miss my mind the most!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
fromcelltohell kaže...

Umjesto kaj kemijaju s glupostima, mogli bi poraditi malo na stabilnosti konekcije na servere i bugovima u samoj igri.

Ne prođem 1 jedini GR a da mi se igra ne freeza, neovisno o klasi. A, maloprije me počastilo i diskonekcijom u GR.

Jbt, postali su gori od BugPointa i Bugensanga.

 Postoji fix za freezanje, isprobaj, meni radi OK, ali onda nemaš zvuka.

Moj battletag BOXER#2395

 

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.6.2021 9:47 (boxer).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice