Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.311
|
čitano: 4.190.935
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
16 godina
protjeran
offline
Diablo 3

Kupio i ja Diablo + ROS za vikend, i sad igram prvo kampanju, za svoj gušt zbog priče, a MP ću kasnije. Igram s Crusaderom, počeo na normal ali sam već nakon par questova podigao težinu na hard i dalje mi je prelako. Svi neprijatelji padaju od par udaraca a veće skupine pokosim blessed hammerom za 2 sekunde. Bossovi su takodjer pizdarija. Prešao par questova na Actu 2 već sam 32 lvl (a koliko vidim level cap je 70). Nije mi jasno zašto je ovako prelagano, a nemam opciju da još više dignem težinu (ili je nevidim)?

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Diablo 3
Prince-Artas kaže...

Kupio i ja Diablo + ROS za vikend, i sad igram prvo kampanju, za svoj gušt zbog priče, a MP ću kasnije. Igram s Crusaderom, počeo na normal ali sam već nakon par questova podigao težinu na hard i dalje mi je prelako. Svi neprijatelji padaju od par udaraca a veće skupine pokosim blessed hammerom za 2 sekunde. Bossovi su takodjer pizdarija. Prešao par questova na Actu 2 već sam 32 lvl (a koliko vidim level cap je 70). Nije mi jasno zašto je ovako prelagano, a nemam opciju da još više dignem težinu (ili je nevidim)?

Težinu možeš mijenjati iz menija, imaš game settings s lijeve strane svojeg lika u sredini ekrana prilikom kojeg biraš kampanju ili adventure mode.  Od težina imaš: normal > hard > expert > master > pa torment težine koje idu od 1 do 10.

Iz same igre možeš podići težinu za samo jedan level, samo s normal na hard, iskreno ne znam jel ide i dalje bez da iziđeš i kreiraš novu igru. Klikneš Esc unutar same igre i s desne strane, isto u sredini ekrana ti se pojavi nekoliko opcija: da otvoriš svoju igru i drugima, tj. za public, i da spustiš te digneš težinu ( iako, kažem , to dizanje težine iiz igre je malo jadno napravljeno jer mislim da ni ne radi :) 

 

A igra je lagana na normalu, mislim da ti je expert-master bolja opcija s obzirom da si dosad sigurno već prešao i 40-ti level. Lako probaš i teže nešto pa ingame spustiš, to radi uvijek od najtežeg načina-tormenta X u par sekundi spustiš na normal. Jedino ako ćeš igrati hardcore onda nema spuštanja težine bez da iziđeš i napraviš novu igru.

Ash nazg durbatuluk, Ash nazg gimbatul, Ash nazg thrakatuluk agh burzum-ishi krimpatul.
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.7.2016 21:57 (amanar).
16 godina
protjeran
offline
Diablo 3

Ma nakon ovog posta nisam više ni igrao, nemam vremena tako da sam i dalje 32 lvl. Pokušat ću podić težinu iz menija sutra pa javim. Nadam se da će raditi jer ovo sad je stvarno nebulozno, nisam umro ni jedanput niti sam popio potion za health niti jednom.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
Prince-Artas kaže...

Ma nakon ovog posta nisam više ni igrao, nemam vremena tako da sam i dalje 32 lvl. Pokušat ću podić težinu iz menija sutra pa javim. Nadam se da će raditi jer ovo sad je stvarno nebulozno, nisam umro ni jedanput niti sam popio potion za health niti jednom.

 

Hehe, tako je i meni bilo dok nisam digao tezinu. Onda je bilo natezanja...

Freak Show Inc.
16 godina
protjeran
offline
Re: Diablo 3
Friday kaže...

 

Hehe, tako je i meni bilo dok nisam digao tezinu. Onda je bilo natezanja...

 Znači radi podizanje težine iz izbornika na veće težine od harda a da ne moram new game?

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
16 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
Prince-Artas kaže...
Friday kaže...

 

Hehe, tako je i meni bilo dok nisam digao tezinu. Onda je bilo natezanja...

 Znači radi podizanje težine iz izbornika na veće težine od harda a da ne moram new game?

 

Da, mislim da mozes...

Freak Show Inc.
15 godina
online
Re: Diablo 3
Prince-Artas kaže...
Friday kaže...

 

Hehe, tako je i meni bilo dok nisam digao tezinu. Onda je bilo natezanja...

 Znači radi podizanje težine iz izbornika na veće težine od harda a da ne moram new game?

 Ne moraš se brinuti - new game - ne znači new game od nule, od starta opet, nego samo od zadnjeg checkpointa, a igra ti sejva igru svako malo tako da nećeš izgubiti ništa od levela i progressa. Probat ću ja to malo kasnije ali mislim da je to tako radilo prije da mozes dici do harda ili experta a dalje stvarno ne znam. Sutra prije nego uđeš u igru, samo odeš pod game settings i digneš difficulty i nastavljaš igrati dalje gdje si stao danas. Možeš i vidjeti na kojem si "questu" tj. dijelu priče kad ulaziš u kampanju. Piše ti na kojem si Actu stao a ispod imaš "Change" i kad to klikneš možeš odabrati  koji quest hoćeš igrati. A sutra si stavi expert ili torment pa ako bude teško lako spustiš.

 

Edit.

evo, taman iskoristio priliku i napravio rebirth lika pa ću odigrati malo i sezonu kako bih napokon dobio onaj extra tab u stashu a usput provjerio i ovo za dizanje težine igranja. Meni u samoj igri nudi tek opciju s normal na hard i nakon toga ništa dalje, nema čak ni kad kreiram igru na hard pa da nudi expert, niti s experta na master. Tako da sutra prije nego kreneš igrati, odeš pod "Game Settings" i digneš difficulty na Master (ili koju želiš), nakon toga samo klikneš "Resume game" i nastavljaš igrati gdje si danas stao. Samo laganini i sretno :)

Ash nazg durbatuluk, Ash nazg gimbatul, Ash nazg thrakatuluk agh burzum-ishi krimpatul.
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.7.2016 23:07 (amanar).
16 godina
protjeran
offline
Diablo 3

E hvala ti uspio sam podignuti težinu, sad to na nešto liči 

Iduće povećanje težine će mi se otključati tek na Actu 4.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.7.2016 22:55 (Prince-Artas).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 3

Ovaj vikend Double Blood Shardovi:

http://us.battle.net/d3/en/blog/20176718/double-blood-shards-this-weekend-7-8-2016

 

Sezona 6 završava uskoro:

http://us.battle.net/d3/en/blog/20167107/season-6-ending-soon-7-8-2016

 

Kraj 6-e i početak 7-e sezone:

Season 6 will be ending on the following dates and times:

Europe: Friday, July 22 @ 5:00 p.m. CEST

Season 7 will begin about two weeks afterwards on these dates:

Europe: Friday, August 5 @ 5:00 p.m. CEST

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

tomo jel mi se isplati riješavat guardian sezon jorney jer nisam ni počeo dizat lika na hardcore level 70 a to moram riješit ako želim završit taj nivo ?

mislim koliko se brzo diže lika na Harcoreu, jer imam samo 12 dana da ga dignem do 70 levela jel stignem to ?

i 5-3570K
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Diablo 3
GoodAngel kaže...

tomo jel mi se isplati riješavat guardian sezon jorney jer nisam ni počeo dizat lika na hardcore level 70 a to moram riješit ako želim završit taj nivo ?

mislim koliko se brzo diže lika na Harcoreu, jer imam samo 12 dana da ga dignem do 70 levela jel stignem to ?

 Ja sam igrao solo, polako, na normal (bounty + riftovi) i trebalo mi je 12 sati da ga dignem. Tako, da 12 dana je i više nego dovoljno.

16 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

trebalo mi je 12 sati da ga dignem.

 

Freak Show Inc.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...
GoodAngel kaže...

tomo jel mi se isplati riješavat guardian sezon jorney jer nisam ni počeo dizat lika na hardcore level 70 a to moram riješit ako želim završit taj nivo ?

mislim koliko se brzo diže lika na Harcoreu, jer imam samo 12 dana da ga dignem do 70 levela jel stignem to ?

 Ja sam igrao solo, polako, na normal (bounty + riftovi) i trebalo mi je 12 sati da ga dignem. Tako, da 12 dana je i više nego dovoljno.

 ok budem onda i ja probao, šta da i ja te bountye riješavam tamo da ima dosta exp. budem probao, ali moram i još ovih ostalih par guestova riješit imam 2 od 6 riješenih guardian questova.

iako najvažnije mi je bilo dobit stash tab, to sam već dobio jer sam riješio cogueror guest ili champion već sam zaboravio koji je ono predzadnji, znam da je ovaj guardian zadnji.

i 5-3570K
15 godina
online
Re: Diablo 3
Friday kaže...
TomoR kaže...

trebalo mi je 12 sati da ga dignem.

 

 Ali onda ne pada!

11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3

Ej, ako si rijesio campaign i presao na adventure, evo mozes me dodat, pa da ti pomognem #22832 Silentsword

11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Digneš HC lika za pola sata max

Nađeš nekoga tko ima dobrog lika i stojiš na početku svake mape dok on čisti. kad pređe na novu mapu javi ti dal je čisto da se opet portaš na njega i opet tako čekaš na početku mape. 3 rifta i na 70 si

Postoje ljudi kole vole tarantule i oni koji ih još nisu zavoljeli
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...
Friday kaže...
TomoR kaže...

trebalo mi je 12 sati da ga dignem.

 

 Ali onda ne pada!

 Afrička šljiva? 

Endure...and in enduring grow stronger
12 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Grozota kaže...

Digneš HC lika za pola sata max

Nađeš nekoga tko ima dobrog lika i stojiš na početku svake mape dok on čisti. kad pređe na novu mapu javi ti dal je čisto da se opet portaš na njega i opet tako čekaš na početku mape. 3 rifta i na 70 si

 

Mene Grozni svake sezone boosta ;) 

Hvala stari i možda ti se javim ovih 12 dana ako ćeš imat vrimena...

Endure...and in enduring grow stronger
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Al ovu sezoni nažalost ništa od dizanja/boostanja drugih  :(  jer je i mene neki lik samo dovuko do 70 i tu sam stao . Ova sozena mi je samo softcore 

Postoje ljudi kole vole tarantule i oni koji ih još nisu zavoljeli
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Grozota kaže...

Al ovu sezoni nažalost ništa od dizanja/boostanja drugih  :(  jer je i mene neki lik samo dovuko do 70 i tu sam stao . Ova sozena mi je samo softcore 

 

Endure...and in enduring grow stronger
13 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Grozota kaže...

Digneš HC lika za pola sata max

Nađeš nekoga tko ima dobrog lika i stojiš na početku svake mape dok on čisti. kad pređe na novu mapu javi ti dal je čisto da se opet portaš na njega i opet tako čekaš na početku mape. 3 rifta i na 70 si

 budem probao, ali ovaj conguest jedan mi se čini dosta zajeban za riješit. ali budem probao.

s crusaderom ću pokušat, čujem da je on dobar za hardocore, da ima dobre aure ex paladin.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Hefestokro-2961/hero/19756593

ako igra tko Hardcore nek me doda, da dignem to što prije na 70, ali koliko vidim moram riješti campaigne solo zar ne ?

i 5-3570K
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.7.2016 15:37 (GoodAngel).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
josip0605 kaže...

Ej, ako si rijesio campaign i presao na adventure, evo mozes me dodat, pa da ti pomognem #22832 Silentsword

 nisam riješio campaign, tek sad počinjem, ali ću te dodat.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Hefestokro-2961/hero/80824099

EDIT: evo prešao sam kampanj pa ako mi ima tko pomoć levelirat brzo do 70 nek me doda.


i 5-3570K
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.7.2016 4:20 (GoodAngel).
13 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

tek sam sad skužio da nisam napravio sezon hardcore već običan, sad moram sve ispočetka, pa ubit ću se može li mi netko pomoć mogu igrat advanture mode na master težini da ga leveliram, imate profil gore pa me dodajte. hvala.

i 5-3570K
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Ekipa ima tko pomoći

Trebao bi dić neke gemove pa da uletim nekome GR 90-95 , u neki party . Imam dobrog support dh-a. 

Radi se o sezoni softcore

 

hrwoje#2333

 

 

Postoje ljudi kole vole tarantule i oni koji ih još nisu zavoljeli
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Supp DH komplementira Barbu, jel tako? Imam ja sup WD-a pa možemo skupa potražit Wiza i Monka

Endure...and in enduring grow stronger
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Kako se uz pomoć Kadai's Cube-a može doći do Bul-Kathos mačeva? 

http://us.battle.net/d3/en/item/bulkathoss-warrior-blood

http://us.battle.net/d3/en/item/bulkathoss-solemn-vow

 

Ako ubacim zeleni ili smeđi item, piše Transmute failed, a ako ubacim žuti, dobivam smeđe..

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Diablo 3
chutac kaže...

Kako se uz pomoć Kadai's Cube-a može doći do Bul-Kathos mačeva? 

http://us.battle.net/d3/en/item/bulkathoss-warrior-blood

http://us.battle.net/d3/en/item/bulkathoss-solemn-vow

 

Ako ubacim zeleni ili smeđi item, piše Transmute failed, a ako ubacim žuti, dobivam smeđe..

 Ubaciš žuti - rare, 1 handed mighty weapon lvl 70, najbrže ti je skraftati kod blacksmitha i onda u Kanai cube ubaciš to i  25xDeath breath i 50xReusable parts i 50xArcane dust i 50x Veiled crystal. To ti je treći recept - Hope of Cain se zove i onda se nadaš da će ti doći BK set a imaš nekih 7 ili 8 vrsta 1handed mighty weapona koji ti se mogu pojaviti tako da treba i sreće za ancient, uostalom kao i za sve u d3 :) Mozes dobiti i obican legendary i set item tako da, budi uporan. Sretno pri kraftanju :)

Ash nazg durbatuluk, Ash nazg gimbatul, Ash nazg thrakatuluk agh burzum-ishi krimpatul.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3

Ok, znači rare mighty i sastojci. Hvala :)

 

Jedino sam kratak sa reusable parts. Kako najlakše doći do njih?

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
15 godina
online
Re: Diablo 3
chutac kaže...

Ok, znači rare mighty i sastojci. Hvala :)

 

Jedino sam kratak sa reusable parts. Kako najlakše doći do njih?

Mozes ih skupljati, recimo Act 5 - Battlefields of Eternity, tamo ima puno onih weapon/armor rackova pa samo proletiš, poklikaš i kupiš ili docekati kroz rift tu istu mapu a mozes ih i konvertati u Kanai cubu - to je sedmi recept za pretvaranje materijala za kraftanje -zove se Anger of Iben Fahd, staviš 100 matsa i 1 item, recimo, ako ti fale ti bijeli, staviš 100 plavih/zutih i 1 bijeli item i 1x Death breath i dobiješ 100 bijelih matsa. Ne znam jel ima jos nekih drugih/boljih mjesta za to ganjati ali mi se taj dio čini kao solidna opcija za popuniti zalihe :)

Ash nazg durbatuluk, Ash nazg gimbatul, Ash nazg thrakatuluk agh burzum-ishi krimpatul.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3

Hvala :)

Bacam se na skupljanje reusable partsova i rare mighty mačeva :)

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice