Deus Ex: Human Revolution

poruka: 571
|
čitano: 189.816
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
RE: Deus Ex: Human Revolution
Living.Dead kaže...

Ja cijelo vrijeme mislim: "O ovom se Deus Ex-u stvarno puno prica, mozda da ga ja probam, no igra je dosta stara pa me brine mehanika igre." Sto vi mislite, jeli se isplati?

Znam kako ti je, i ja se pitam isto pitanje. Cool

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
15 godina
offline
RE: Deus Ex: Human Revolution
thuglife kaže...
Living.Dead kaže...

Ja cijelo vrijeme mislim: "O ovom se Deus Ex-u stvarno puno prica, mozda da ga ja probam, no igra je dosta stara pa me brine mehanika igre." Sto vi mislite, jeli se isplati?

Znam kako ti je, i ja se pitam isto pitanje. Cool

pa ako mozes progutati losu grafiku za daansnje standarde svako ce ti preporuciti ovu igru. Sto se mehanike tice FPS s elementima RPG-a predobro.

Dumb ppl rush smart ppl camp.
16 godina
neaktivan
offline
Deus Ex: Human Revolution

Pogledao sam ovaj gameplay video što je procurio sa E3 . Prebacivanje iz prvog u treće lice mogu svariti, ali ova pogubljenja (takedown) mi baš ne pašu (naravno sve ovo govorim u kontekstu originalnog Deus Ex-a).

Sve u svemu fino izgleda gameplay , ima nešto one stare atmosfere. Samo neka ostave dosta izbora pri rješavanju misija bit će dobro .

gameplay video

Serenity Now!
Moj PC  
1 0 hvala 2
14 godina
odjavljen
offline
RE: Deus Ex: Human Revolution
steve90 kaže...
Weky kaže...

  FPS kroz koji te prati fenomenalna priča, i kroz cjelu igru imaš hrpu RPG elemenata koji izdvajaju igru od ostatka konkurencije. Likovi, priča, ti RPG elementi, FPS elementi (balansiranost oruzja, AI i sl.) su zaista vrhunski i preporučam ti je da je predes. Imas verziju u DX10 apiu sa poboljsanom grafikom i nakon toga grafika ti nebi trrebala smetati.

Jel mi moze netko rec gdje bih mogao naci tu verziju igre na netu ? Jel to citava verzija igre ili samo neki dodatak koji modificira org igru ?

Hvala !

  http://kentie.net/article/d3d10drv/

Moras imat igru instaliranu (obicnu verziju) i onda ubacit ove fajlove i modificirat kako tu pise.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.6.2010 10:03 (Weky).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Deus Ex: Human Revolution
thuglife kaže...
Living.Dead kaže...

Ja cijelo vrijeme mislim: "O ovom se Deus Ex-u stvarno puno prica, mozda da ga ja probam, no igra je dosta stara pa me brine mehanika igre." Sto vi mislite, jeli se isplati?

Znam kako ti je, i ja se pitam isto pitanje. Cool

Nemaš što izgubit. O ovakvim igrama se stalno priča s razlogom! Znam da neki ne mogu provarit igru ako lik nema 2000 zglobova, fiziku realniju od života i kožu na kojoj se vidi svaka pora, al ako mene pitaš ove starije igre i dan danas znaju bit (a u pravilu i jesu... barem kod nekih žanrova) puno bolje od novih.

 

16 godina
offline
RE: Deus Ex: Human Revolution
reservoir dog kaže...

Dvadeset sati nije puno gameplay-a, i ne razumijem kako možete biti sretni.

Pa to ti je otprilike desetak dana po 2 sata igre.. ili tjedan dana po 3 sata (ovisno koliko imaš vremena za te stvari..).

Po meni sasvim pristojna dužina za odigrati.

Lijep pozdrav ;)
15 godina
neaktivan
offline
Deus Ex: Human Revolution

Batman AA je imao 15-16 sati gameplaya... ja nisam cuo nikoga da se zalio na igru kako je kratka.

Welcome - millenium... the fall of Planet Hate...
 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Deus Ex: Human Revolution
Dado_ZG78 kaže...
reservoir dog kaže...

Dvadeset sati nije puno gameplay-a, i ne razumijem kako možete biti sretni.

Pa to ti je otprilike desetak dana po 2 sata igre.. ili tjedan dana po 3 sata (ovisno koliko imaš vremena za te stvari..).

Po meni sasvim pristojna dužina za odigrati.

  Kad tako pogledam, zaista ni nije malo. Budemo vidjeli u svakom slučaju ;) Vjerojatno sam razmažen zbog raznih Baldurs Gate-ova koje sam igrao u mlađim danima.

Μολὼν λαβέ! "Daj mi dim da ugasim svijetlo dana, daj mi jedan dim."
16 godina
neaktivan
offline
Deus Ex: Human Revolution

Par informacija o igri :

  • Deus ex -Human revolution razvija Eidos Montreal  ,studio sastavljen od ekipe koja je radila na igrama kao što su : Splinter Cell, Rainbow Six , Myst , Saboteur i Far Cry 2. Na igri ne radi tim koji stoji iza prethodna dva dijela ,ali su konzultirani Warren Spector i Harvey Smith (glavni dizajneri), Sheldon Pacotti (glavni pisac).
  • Kao tehnička podloga bit će korišten modificirani engine iz igre "Tomb Raider Underworld".
  • Budući da je prvi dio poznat po odličnoj glazbenoj podlozi red je da navedem i osobu zaduženu za soundtrack Human revolutiona ,a to je Michael McCann .
  • Specijalizacija lika će se odvijati uglavnom preko augmentacija (mehanička poboljšanja na tijelu) i kupnjom ili pronalaskom poboljšanja za oružja. Iskustveni bodovi ulažu se u poboljšanje ili dobivanje novih talenata vezanih uz određene augmentacije .
  • Izlazak je najavljen za početak 2011. godine (29.2 ?).

Izvor +++ eidos games forum

Glavni dizajner Jean-François Dugas ne kuži foru sa sokom od narančeIzlanuo se

prvi dio ima mnogo sitnica koje ga čine kultnom igrom prvi dio ima mnogo sitnica koje ga čine kultnom igrom
The need to be observed and understood was once satisfied by God. Now we can implement the same functionality with data-mining algorithms.
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.6.2010 15:46 (Gaus).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Deus Ex: Human Revolution

Ne mogu vjerovati da postoji netko tko ima racunalo, a da nije igrao Deus Ex-a. To je THE IGRA Cool.

Mozda ima relativno losu grafiku ali uz takav gameplay to se zaboravi dok kazes keks, evo bas sam je nedavno ponovno instalirao i sad cu kad zavrsi faks ponovno preci Nevinašce

Ovdje bih nešto kao trebao napisati, jel?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Deus Ex: Human Revolution

Ja sam probao i nije mi se svidila. Nemojte me odmah napasti sa TD-ovima jer shvatite da ja spadam među mlađom generacijom gejmera pa nisam navikao na slabu grafiku niti nesto tromiji gameplay. Jos je nisam izbrisao pa mozda prije ili kasnije probam jos jednom.

Everybody wants to go to heaven, but nobody wants to die.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Deus Ex: Human Revolution

Također sam meuđu malođaom populacijom.

Slušam non stop o tom legendarnom Deus Ex i onom Star Wars: Knights Of The Old Republic .

I tako ja skine moboje.

Deus ex  mi izbaci error  da nema nekih efekata a za star wars također neki  error.

Pa ni da oću igrati nemogu.

 

Ali barem zato  budem vidio novi deus ex  za kojeg se nadam da bude kao i prvi .

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Deus Ex: Human Revolution

Molim te, za početak nauči pisati.

Μολὼν λαβέ! "Daj mi dim da ugasim svijetlo dana, daj mi jedan dim."
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Deus Ex: Human Revolution
WItcher kaže...

Također sam meuđu malođaom populacijom.

Slušam non stop o tom legendarnom Deus Ex i onom Star Wars: Knights Of The Old Republic .

I tako ja skine moboje.

Deus ex  mi izbaci error  da nema nekih efekata a za star wars također neki  error.

Pa ni da oću igrati nemogu.

 

Ali barem zato  budem vidio novi deus ex  za kojeg se nadam da bude kao i prvi .

Kupi si na Steamu, Deus Exovi zajedno svega 50-ak kuna. KOTOR je 7€. Ne budi cicija.

When i get sad i stop being sad, and be awesome instead... TRUE STORY!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Deus Ex: Human Revolution
reservoir dog kaže...

Molim te, za početak nauči pisati.

Hvala , pripazit ću .

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
15 godina
neaktivan
offline
Deus Ex: Human Revolution

Evo i prvog gameplay trailera.

 

http://kotaku.com/5612092/your-first-look-at-deus-ex-gameplay?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+kotaku%2Ffull+(Kotaku)

 

Ja sam jako razocaran. Gameplay izgleda u najmanju ruku smecasto. Pa sta je ovo? Jos jedna Rambo igra? Sam protiv svih?

Cijeli gameplay filmic o tome kako na sto nacina uz pomoc augmentacija priklati strazare. Gdje je suljanje? Gdje je hacking? Gdje je jury-rigging? Gdje je RPG?

Gdje je j*ebeni Deus Ex?????

I have got no money, I have got no power, I have got no fame... I have my strong beliefs...
 
1 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Deus Ex: Human Revolution

Ovo mi izgleda ko neki zatvoreni GTA sa Science Fiction temom. Daleko od prvog djela.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [One to all Units Let's toast us some russians - By James Gastovski ]
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Deus Ex: Human Revolution
Weky kaže...

Ovo mi izgleda ko neki zatvoreni GTA sa Science Fiction temom. Daleko od prvog djela.

Da, previše pucanja i eksplozija za ovakvu igru, očekivao sam nešto sa više stealtha...

Možda ćemo moći birati pristup pa igra ipak bude dobra.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
16 godina
offline
RE: Deus Ex: Human Revolution

mirišem neku distopijsku atmosferu, što obožavam.

hoću li išta propustiti ak ne odigram deusex 2?

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
14 godina
odjavljen
offline
RE: Deus Ex: Human Revolution
nixass kaže...

mirišem neku distopijsku atmosferu, što obožavam.

hoću li išta propustiti ak ne odigram deusex 2?

  Nećeš baš ništa, Deus 2 je poprilično loša igra.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [One to all Units Let's toast us some russians - By James Gastovski ]
15 godina
neaktivan
offline
Deus Ex: Human Revolution

Ma ima dosta šuljanja, gledal sam neki gameplay video od 20min samo kaj je bilo kamerom snimano. Na trailer normalno da budu stavili akciju da napale mase. Opet - očekivati prvi Deus Ex bi bilo glupo, ovo je sad slična situacija ko s Falloutom...

 

Edit: čini mi se da ima link na taj video u ovoj temi.

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.8.2010 9:58 (Shai Hulud).
 
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: Deus Ex: Human Revolution

Novi skrinsi

Operation Flashpoint
14 godina
odjavljen
offline
RE: Deus Ex: Human Revolution
Weky kaže...

Novi skrinsi

Zanimljivo je da ss-ovi gotovo svake igre prije izlaska izgledaju fenomenalno. Možda marketinški trik?-sigurno.

(Ne kažem to za ovu igru, onako općenito.

...
16 godina
offline
Deus Ex: Human Revolution

Grafički su dosta ispeglali engine i ako je gameplay na visini, te dobra priča ovo će biti pun pogodak!  Belji se

 

Ali prvo moram Fallout New Vegas odigrati kak spada..

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Deus Ex: Human Revolution
Baš tako :P, dok ga ne prijeđem, ne planiram ni pogledati iti jednu drugu igru.
First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
13 godina
neaktivan
offline
Deus Ex: Human Revolution

novi cinematic trailer.ja se isp..ako ej vec netko od kolega stavio..;))

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Deus Ex: Human Revolution
Tommy_123 kaže...

novi cinematic trailer.ja se isp..ako ej vec netko od kolega stavio..;))

Mogao si bar pogledat prvi post u temi.

Software is like sex... it's better when it's free (Linus Torvalds)
13 godina
neaktivan
offline
RE: Deus Ex: Human Revolution
xxxxx kaže...
Tommy_123 kaže...

novi cinematic trailer.ja se isp..ako ej vec netko od kolega stavio..;))

Mogao si bar pogledat prvi post u temi.

puno stvari su izmjenili..pogledaj pocetakk..

15 godina
neaktivan
offline
Deus Ex: Human Revolution

Dobre vijesti ekipa, igra odgođena -.-".

link

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
Moj PC  
2 0 hvala 3
14 godina
neaktivan
offline
RE: Deus Ex: Human Revolution
zapravo i jesu, radije da izađe za 5 g sjajna nego za mjesec dana pa ju jednako toliko i igras :)
to do list: natjerat tnakira da vrati magare, saznat bufferovo ime, izvalit bolesniju foru od mentalista, dat ivi zuti karton (on je meni 4) skrsit dannya i pirata u bc2,natjerat logica da kupi iphone
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice