Dark Souls 3

poruka: 640
|
čitano: 78.435
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: Dark Souls 3
IvanDado kaže...
marrR kaže...

Ja tih 60 FPS-a primijetim samo kad čekam invaziju pa se mrdam bezveze, u igri ne primijetim. 30 FPS-a je dovoljno, bolje da se pozabave groznim skakanjem i ciljanjem luka i magije, u tome ih 4 godina stara Dragon's Dogma debelo šiša. Sa stvarima kao blokiranjem umjesto heavy attack za offhand izgleda kao da gameplay samo nazaduje.

 Moraju popravit hitbox prije svega.

 Hitbox u bloodborne je odlican. Bolji u RPG-u nisam vidio.

 

http://gfycat.com/LinedCookedKoodoo

 

8 godina
neaktivan
offline
Dark Souls 3

Ja neznam al ja jos dugo nisam bio ovolko uzbuden oko neke igre. Odkako je Bloodborne izasa, sve san ih ponovo prisa i sad nemogu ovo docekat.

 

Doslovno sam sad acc napravija samo da se po mogucnosti skompam s drugim Souls fanovima i da mozemo discussat lore itd.

BTW, dali itko od vas pazi na lore ovih igara? Meni je to jedan od bitnijih aspekata zbog ceg sam toliko i zapea za Fromove igre.

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.3.2016 12:54 (Meeno).
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Dark Souls 3

Trenutno sam u nekoj glupoj situaciji gdje je mjesec dana do releasea, zanima me SVE o igri, a ne želim si spoilat. Donekle ko 2face iz Batman seriala :D.

 

Iapk, pogledal sam si nekaj filmeka, zaključak je da je ovo i dalje Dark Souls, samo ima nešto bržu borbu. Ima negdje puno trash mobova koji nisu pretjerano zanimljivi ni opasni, ali iza ugla uvijek vreba nešto opasno i zanimljivo, tako da to neće biti loše.

 

Grafički je ovo toliko bolje izvedeno nego prethodni naslovi da ne znam gdje počet. Ne vidi se na prvu, budući je stvar u detaljima, ali pogledao sam nekoliko HD videa na youtubeu gdje je slika bila oštra i oduševljen sam. Duhovi drugih igrača sada toliko bolje izgledaju, teksture su oštrije, sa više detalja, stvari u daljini povremeno imaju detalje, nisu samo prizori sunca iz oblaka i tmurne šume ili sijena bez previše detalja.... Naprosto sam oduševljen koliko igra dobro izgleda, a opet ima sve ono mračno što čini DS serijal toliko dobrim i zanimljivim.

Atmosfera, zvukovi, muzika, animacije... sve je i dalje na nivou.

 

Naravno da su mehanike drugačije, puno o njima još ne znamo, ali humanity je ponovo u potpunosti izmijenjen, sad se zove "ember" koji se restora... trudio sam se ne vidjet kako točno, ali barem kad se poneki enemy ubije se restora, to znam sigurno.

Dva estus flaska su više manje svima poznata činjenica (mana i hp), izmijenjeni atributi (dodan luck primjerice) itd.

 

Ne znam, nigdje neidem sa ovim, samo dijelim što sam vidio :D Oduševljen sam ovim, jedva čekam! Nadam se da se neću razočarat (ali ruku bih dao u vatru da neću).

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Dark Souls 3
Meeno kaže...

Ja neznam al ja jos dugo nisam bio ovolko uzbuden oko neke igre. Odkako je Bloodborne izasa, sve san ih ponovo prisa i sad nemogu ovo docekat.

 

Doslovno sam sad acc napravija samo da se po mogucnosti skompam s drugim Souls fanovima i da mozemo discussat lore itd.

BTW, dali itko od vas pazi na lore ovih igara? Meni je to jedan od bitnijih aspekata zbog ceg sam toliko i zapea za Fromove igre.

 Naravno. Ova igra bi trebala bit vise lore heavy od bilo kojih souls-a do sada :)
Zato pazite na spoilere.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Dark Souls 3

Jep, jesi mozda gledao VaatiVidya-in 3 part playthrough otih 40 minuta sto su bili dozvoljeni uploadat? Mislim, wow, lik je od svih koji su uploadali nesto uspio izvuci najvise iz limitiranih 40 minuta i ja sam stvarno ostao paf! Mislio sam da cu uspit kontrolirat nagone itd i da necu pogledati nikakav gameplay al eto, pogledao 3 puta svaku epizodu. :c

15 godina
offline
Dark Souls 3

Sjećam se kad je prvi put igra leakana (prije najava) da je rečeno da će biti samo 15 bossova. Je li to potvrđeno ili je samo glasina? Malo mi čudno zvuči pošto ih u ostalim Soulsima ima duplo više.

 
1 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Dark Souls 3

Da, to i meni brine i to dosta.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Dark Souls 3

Mene nist ne brine. Zna Hidetaka Miyazaki kaj radi :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Dark Souls 3
Alex Mercer kaže...

Sjećam se kad je prvi put igra leakana (prije najava) da je rečeno da će biti samo 15 bossova. Je li to potvrđeno ili je samo glasina? Malo mi čudno zvuči pošto ih u ostalim Soulsima ima duplo više.

 Ja bi samo zelio da je dizajn bossova fenomenalan (u sto stvarno nemam sumnje jer dosad nisu razocarali niti jednom). 16 Bosseva je bila glasina al sumnjam da je istinita. Kolko se moze vidjet iz prvih 40 min gameplay-a NPC-ovi su obilatni i imaju dosta dijaloga. Sto se mene tice mene su kupili, samo jos da su i leveli prostrani i ja mogu u grob na miru. :D

8 godina
offline
Dark Souls 3

Spoljer



6 of Dark Souls 3's Deadliest Looking Armor and Weapon Sets

 

Pa tko hoce nek gleda.

Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Re: Dark Souls 3
Meeno kaže...

 Ja bi samo zelio da je dizajn bossova fenomenalan (u sto stvarno nemam sumnje jer dosad nisu razocarali niti jednom). 16 Bosseva je bila glasina al sumnjam da je istinita. Kolko se moze vidjet iz prvih 40 min gameplay-a NPC-ovi su obilatni i imaju dosta dijaloga. Sto se mene tice mene su kupili, samo jos da su i leveli prostrani i ja mogu u grob na miru. :D

 Mene su bossevi razocarali jako u Dark Soulsu 2. Vecina su bili "ljudi", a ne cudovista koja su odlicno dizajnirana npr. u Dark Soulsu 1 i Bloodbornu. Cudovista koja su postojala u dvojci su bili dosta slicni onima iz provga dijela. Cak i ne samo cudovista i drugi neki su strasno podsjecali na bosseve iz prvog dijela. A da ne govorim o tome kako su bossevi dosta laksi bili, pogotovo Nashandra koja je kao zadnji boss bila smijesno lagano. Ne znam, ali sto se bosseva tice mene je DS2 dosta razocarao.

8 godina
offline
Re: Dark Souls 3
IvanDado kaže...
Meeno kaže...

 Ja bi samo zelio da je dizajn bossova fenomenalan (u sto stvarno nemam sumnje jer dosad nisu razocarali niti jednom). 16 Bosseva je bila glasina al sumnjam da je istinita. Kolko se moze vidjet iz prvih 40 min gameplay-a NPC-ovi su obilatni i imaju dosta dijaloga. Sto se mene tice mene su kupili, samo jos da su i leveli prostrani i ja mogu u grob na miru. :D

 Mene su bossevi razocarali jako u Dark Soulsu 2. Vecina su bili "ljudi", a ne cudovista koja su odlicno dizajnirana npr. u Dark Soulsu 1 i Bloodbornu. Cudovista koja su postojala u dvojci su bili dosta slicni onima iz provga dijela. Cak i ne samo cudovista i drugi neki su strasno podsjecali na bosseve iz prvog dijela. A da ne govorim o tome kako su bossevi dosta laksi bili, pogotovo Nashandra koja je kao zadnji boss bila smijesno lagano. Ne znam, ali sto se bosseva tice mene je DS2 dosta razocarao.

 Meni je kompletan Dark Souls 2 razocarenje.
Puno sadrzaja, a malo kvalitetnog. Bloodborne mi je puno drazi iako ima manje svega.

 

Jos su onaj glupi Soul Memory smislili. Kakav je to fail bio.

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.3.2016 23:19 (Santana).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Dark Souls 3
Santana kaže...

 Meni je kompletan Dark Souls 2 razocarenje.
Puno sadrzaja, a malo kvalitetnog. Bloodborne mi je puno drazi iako ima manje svega.

 

Jos su onaj glupi Soul Memory smislili. Kakav je to fail bio.

 Stvarno? :c Ja nzm, mozda zato sto sam poceo s tom igrom ta mi je nekako draza od DS1 iako DS1 ima puno bolji i dublji lore od nasljednika. DS2 nije bas puno tog novog doprinuo prici/loru (osim malo sto se tice Divova i 'reinkarnacije' i Manusa i linkanja vatre) . Al osobno vise volim Boss design u DS2 neg DS1. U potpunosti se slazem oko Soul Memory-a doduše. Tako besmisleno.

8 godina
offline
Dark Souls 3

A gle prvo level dizajn mi je katastrofa. Linearan , bonfire svakih 2 metra , reciklaza bosseva (tipa 2 dragon ridera), zadnji boss je komedija, više loših bosseva tipa Smelter Demon , Rat kingovi...
i kaj je najbitnije nema neka atmosferu. Bas je ono Meh.
Istina ima napredka u gameplayu, al to mi je ispada mlako naspram prednosti koje DS1 ima.
I DLC je malo to popravio :)

Btw. ja sam igro po redu igre. Demon's souls, Dark Souls ... kak su izlazile pa valjda to drugacije gledam nego drugi koji su naknadno igrali.

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Re: Dark Souls 3

To je definitvno zato sto ti je bila prva igra u serijalu, jer igra je odlicna, ali eto ti bossevi i neke druge sitnice su mnogima bili dosta "meh".

8 godina
neaktivan
offline
Re: Dark Souls 3

 

Santana kaže...

A gle prvo level dizajn mi je katastrofa. Linearan , bonfire svakih 2 metra , reciklaza bosseva (tipa 2 dragon ridera), zadnji boss je komedija, više loših bosseva tipa Smelter Demon , Rat kingovi...
i kaj je najbitnije nema neka atmosferu. Bas je ono Meh.
Istina ima napredka u gameplayu, al to mi je ispada mlako naspram prednosti koje DS1 ima.
I DLC je malo to popravio :)

Btw. ja sam igro po redu igre. Demon's souls, Dark Souls ... kak su izlazile pa valjda to drugacije gledam nego drugi koji su naknadno igrali.

 Dap ovo mi ima smisla. Mislim neznam i DS1 jedan je imao par bosseva (reciklaza) na istu shemu Asylum Demon npr Al definitivno razumijem sve ovo ostalo sto govoris, al meni je valjda kako mi je bila prva souls igra DS2 bolje sjeo. DS1 je definitivno prostraniji i ima tu neku atmosferu (I daleko bolju pricu). I samo jedan dio mi se nije svidio/ne svida a to je Izalith. Al to sam skuzio da je zato jer nije dovrsen. Jer su morali igru privest kraju kad je LVL dizajn raden, citao sam. I Gwyn >>> Nashandra, al eto malo mi je bed sad govorit da mi je DS2 drazi jer je generalni consenzus da je losiji. :/ Al nek.

IvanDado kaže...

To je definitvno zato sto ti je bila prva igra u serijalu, jer igra je odlicna, ali eto ti bossevi i neke druge sitnice su mnogima bili dosta "meh".

 Yup, vidim, al hvala sta razumijete. :D Mislim da ce DS3 vise bit naklonjena jedinici nego dvojci tako da se tomu jako veselim jer mislim da mi je Bloodborne resetao nekako cijelo iskustvo tako da vec vidim 3cu kao nesto sasvim drugacije.

 

11 godina
offline
Re: Dark Souls 3

Ja sam odigrao Bloodborne, pa DS1 i onda baš nedavno završio DS2.

Ne mogu reći da mi je dvojka loša, ali jest nekako manje "wow" od BB i DS1.

 

Bojim se i da će nama koji smo odigrali Bloodborne, DS3 biti manje "wow", jer sve je to više-manje viđeno.

Al' svejedno, rado ćemo ga odigrati.

 

 

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.3.2016 23:59 (DeniZg).
8 godina
offline
Dark Souls 3

Da tamo su nabacali one taurus demone bezveze i taj Firesage demon je isto tam. 3x su ga koristili.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dark Souls 3
IvanDado kaže...
Meeno kaže...

 Ja bi samo zelio da je dizajn bossova fenomenalan (u sto stvarno nemam sumnje jer dosad nisu razocarali niti jednom). 16 Bosseva je bila glasina al sumnjam da je istinita. Kolko se moze vidjet iz prvih 40 min gameplay-a NPC-ovi su obilatni i imaju dosta dijaloga. Sto se mene tice mene su kupili, samo jos da su i leveli prostrani i ja mogu u grob na miru. :D

 Mene su bossevi razocarali jako u Dark Soulsu 2. Vecina su bili "ljudi", a ne cudovista koja su odlicno dizajnirana npr. u Dark Soulsu 1 i Bloodbornu. Cudovista koja su postojala u dvojci su bili dosta slicni onima iz provga dijela. Cak i ne samo cudovista i drugi neki su strasno podsjecali na bosseve iz prvog dijela. A da ne govorim o tome kako su bossevi dosta laksi bili, pogotovo Nashandra koja je kao zadnji boss bila smijesno lagano. Ne znam, ali sto se bosseva tice mene je DS2 dosta razocarao.

Najgore je što su ne samo ljudi, nego likovi u generičnim oklopima sa mačem ili kopljem. Mada je i tu bilo kul borbi kao što je Sir Alonne. Meni je u DS2 veći problem što su bossevi većinom puno lakši npr. Demon of Song je fantastično dizajniran ali jednostavno ne predstavlja izazov pa mu to umanjuje dojam.

 

Inače koliko vidim većini je najbolja prva Souls igra koju su prešli.

9 godina
neaktivan
offline
Dark Souls 3

Meni ta velika čudovišta nezgrapna i spora i sve to glupo izgleda kad ih mlatiš po nogama i guzici. Dragon's Dogma je uveo penjanje na takve beštije po uzoru na Shadow of Colossus i to puno bolje djeluje.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Dark Souls 3

Mislim da su zato i odustali od ogromnih monstera u DS2, dosta ljudi se žalilo na takve stvari, iako moram priznat da mi je gušt "zrokat" zmaja veličine nebodera.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Dark Souls 3

Ljudi, na kakav build idete za prvi playthrough? Ja nisam još potpuno siguran za tricu, a u kecu i dvojci sam išao na čisti melee build (bez ikakvih projektila) + miš i tipkovnica = very hard mode. 

 

Vjerojatno će ispast nešto slično i u narednom. Spellovi i projektili mi nikako ne leže, previše su mi "lijeni".

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.3.2016 14:52 (Alex Mercer).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Dark Souls 3
Alex Mercer kaže...

Ljudi, na kakav build idete za prvi playthrough? Ja nisam još potpuno siguran za tricu, a u kecu i dvojci sam išao na čisti melee build (bez ikakvih projektila) + miš i tipkovnica = very hard mode. 

 

Vjerojatno će ispast nešto slično i u narednom. Spellovi i projektili mi nikako ne leže, previše su mi "lijeni".

 Kao i uvijek, melee build, vjerojatno dex. Kasnije kad mi glavni stat dođe do cap-a, onda ću dodati malo magije radi buffanja oružja illi zabave radi.

U svakom slučaju, neću puno gurati vitality, max do 20. Staminu isto neću previše, 20 u početku i maksimalno 30 na kraju.

 

Skužio sam da nemam strpljenja i koncentracije za dugi fajt. Radije onda dižem damage, kako bih što prije završio fajt, nego da imam visoki vitality i mali damage, pa se nadmudrujem s bossom 10 minuta.

PSN - DeniZg80
10 godina
odjavljen
offline
Dark Souls 3

melee dex takoder.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Dark Souls 3

Melee Dex definitivno. Iako nemam nist protiv projektila itd, al to mi je nekako bolje u Bloodborneu odradeno. Tamo su spellovi bas onako ezoterični i misteriozni. :D

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Dark Souls 3

Sad ce magija bit kao u Demon's souls kaj je super, no ipak ja cu odma ic sa katanom :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Dark Souls 3

Ne kužim te katane, skroz su beskorisne osim što pobjeđuju u izmjeni u pvpu, ali nema smisla radit to protiv normalnih neprijatelja.

 

Sjekire se zasad čine najkorisnije, jedine imaju battleart koji je upotrebljiv za bossove.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Dark Souls 3

Prvi lik je uvijek za testiranje, tek kasnije se bira build za pvp. Ipak, mislim da neću ići na magije već neki pyromancy + endurance.

 

Što se tiče tog "neću endurance, nema tu dmg" - nije istina, SL 60 od čega su možda 10-15 SL otišli na STR + DEX, ostalo na vit i end te nešto malo attunement da imam za 1 spell iskastat - to je najmočniji lik koje sam imao u DS1

Izvrstan u PvE, nikakvi problemi protiv bosova, nadmudrivanje i slično, DPS za poludit visok, pogotovo što uvijek imaš stamine za lupat, sprintat itd. U PvP također bolesno dobar, nitko na tom SL ne očekuje "ozbiljne" fightove.

 

Heavy armor je zamka - zvući fora, izgleda super cool, ali je beskoristan, load uvijek ispod 50% radi najbržeg rolla treba bit, sa svim mogućim buffovima za brži gdje je to moguće. Dex obično -> Str, uz iznimke gdje Str treba imati minimum za nosit neka oružja/štitove, ali to nije puno.

 

Možda malo odeksperimentiram neki cleric/knight za faith build, možda nešto drugo za int, ali obično igram melee + pyro.

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.3.2016 18:10 (Rhodin).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Dark Souls 3

Ne vjerujem da ce mi bossevi i neprijatelji bit nekiveliki problem tak da ce katana bit sasvim dobra.

 

Nije sve u dmg bodovima

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Dark Souls 3

Ja volim taj heavy armor jer mi izgleda cool. Medium i light mi izgledaju ko dronjci. 

U jedinici sam furao Ornsteinov, a u dvojci armor od onih vitezova iz Iron Keepa.

Jedino je Bloodborne bio drugačiji jer nije bilo neke jako bitne razlike, a ni podjele po težini, pa sam furao Bone Ash.

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.3.2016 19:17 (DeniZg).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice