Counter Strike: Global Offensive izdvojena tema

poruka: 11.877
|
čitano: 1.281.818
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Don't bet on Fnatic, they said.

It's too risky, they said.

 

Ako noćas Denial dobije iThrowPower, dobivam na jednom accountu 10$ i na drugom 15$.

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Malo sam se igrao s uskladjivanjem killova s pjesmom,bacite koji like ako vam se svidja {#}

BCko
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.11.2014 3:47 (bancic123).
Moj PC  
0 10 hvala 0
13 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
bancic123 kaže...

Malo sam se igrao s uskladjivanjem killova s pjesmom,bacite koji like ako vam se svidja {#}

Znaci stojis na A spotu sa awpom, likovi trce prema tebi bez ikakvih flashova, smoke granata bez peakanja, 1 po 1 se redaju i padaju i ti pravis video i da bi se pravio neki "pro" na ovom forumu.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Luka123 kaže...
bancic123 kaže...

Malo sam se igrao s uskladjivanjem killova s pjesmom,bacite koji like ako vam se svidja {#}

Znaci stojis na A spotu sa awpom, likovi trce prema tebi bez ikakvih flashova, smoke granata bez peakanja, 1 po 1 se redaju i padaju i ti pravis video i da bi se pravio neki "pro" na ovom forumu.

 

*grabs popcorn*

12 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Luka123 kaže...
bancic123 kaže...

Malo sam se igrao s uskladjivanjem killova s pjesmom,bacite koji like ako vam se svidja {#}

Znaci stojis na A spotu sa awpom, likovi trce prema tebi bez ikakvih flashova, smoke granata bez peakanja, 1 po 1 se redaju i padaju i ti pravis video i da bi se pravio neki "pro" na ovom forumu.

Vidis da je covjek silver elite, kakav LME kakve pichke materine {#}

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
13 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

DMG sam,ovo je bio mix DMG/LE,znaci ako nisi shvatio,drugi lik je bacao smoke ili flash ali sam ga ubio,prvi me pokusao clean ubiti posto je isao prema platformi,nije znao da sam AWP, 3. mi je bacio flash sto sam maknuo jer sam morao uskladiti s pjesmom,kao i cetvrti.

Ako hocete,odigrajmo jedan mix,pa cemo vidjeti ko stvarno ima skilla.

Ovdje sam samo postao video,nisam ga pravio da zadivim maloumne,iskompleksirane,ljubomorne seljačine.

BCko
Moj PC  
1 4 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Counter Strike: Global Offensive

Rank ne pokazuje apsolutno nikaj i sluzi samo kao e-Penis mjera

 

Razapnite me sad

Achieve your mission with all your might. Despair not till your last breath. Make your death count.
Moj PC  
10 2 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
bancic123 kaže...

DMG sam,ovo je bio mix DMG/LE,znaci ako nisi shvatio,drugi lik je bacao smoke ili flash ali sam ga ubio,prvi me pokusao clean ubiti posto je isao prema platformi,nije znao da sam AWP, 3. mi je bacio flash sto sam maknuo jer sam morao uskladiti s pjesmom,kao i cetvrti.

Ako hocete,odigrajmo jedan mix,pa cemo vidjeti ko stvarno ima skilla.

Ovdje sam samo postao video,nisam ga pravio da zadivim maloumne,iskompleksirane,ljubomorne seljačine.

čovječe 2x upadnem na mmprotiv tebe, samo šutim i pravim se glup...

dust2 match, letiš k'o mutav na short (ct side) ne bacaš niti jedan flash niti imaš neki prefire, padaš i tako jedno 5-6x!

isto tako, letiš u lower sa awp (t side) i čekaš short da ti ne'ko izviri a neposredno prije toga ubija te čovjek sa double doors, naravno zbog tvojeg zooma koji držiš i čekaš i isto tako 2-3x minimalno...

a da ne pričam o tome kako budeš na granici sa pozitivnim rezultatom na kraju (iako pobjedu odnosi tvoj team) i zapravo imaš jednog ili dvoje likova koji su hard carry od početka matcha.

o kojem skillu pričaš? --'

vjerujem da se sjećaš matcha koji si dobio i na kraju jeb** su ti mamu nekoliko srba preko mikrofona (ne vrijeđam nikoga, tako je bilo i znam koji su to ljudi bili)?

 

tražiš i apeliraš na skill iznad dmg, naravno u želji da ti ne'ko bude carry i da onda izigravaš igračinu na eagle i višim rankovima?

igraš za rank, to je očito...

weedafuqyee
13 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
SR3CKO kaže...

čovječe 2x upadnem na mmprotiv tebe, samo šutim i pravim se glup...

dust2 match, letiš k'o mutav na short (ct side) ne bacaš niti jedan flash niti imaš neki prefire, padaš i tako jedno 5-6x!

isto tako, letiš u lower sa awp (t side) i čekaš short da ti ne'ko izviri a neposredno prije toga ubija te čovjek sa double doors, naravno zbog tvojeg zooma koji držiš i čekaš i isto tako 2-3x minimalno...

a da ne pričam o tome kako budeš na granici sa pozitivnim rezultatom na kraju (iako pobjedu odnosi tvoj team) i zapravo imaš jednog ili dvoje likova koji su hard carry od početka matcha.

o kojem skillu pričaš? --'

vjerujem da se sjećaš matcha koji si dobio i na kraju jeb** su ti mamu nekoliko srba preko mikrofona (ne vrijeđam nikoga, tako je bilo i znam koji su to ljudi bili)?

 

tražiš i apeliraš na skill iznad dmg, naravno u želji da ti ne'ko bude carry i da onda izigravaš igračinu na eagle i višim rankovima?

igraš za rank, to je očito...

Ja se ne sjecam ni jednog jedinog meča u proteklih mjesec dana da sam tako loše odigrao ili da me neko carryao.

Jednom sam igrao s LEM/SUPREME likovima i satrli su nas neki balkanci,ali definitivno nisam najlošije odigrao.

Jučer sam igrao s vaporom tu s foruma,iako smo dobili neki MGE/DMG tim i na kraju izgubili 16:14,vidio je covjek kako igram pogotovo awp-om.

BCko
12 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Pozdrav svima, ovako imam jedan problem sa cs:go... Kad pokrenem competitive i udje mi match kompjuter se jednostavno restarta, pojavi se onaj plavi ekran sa nekim tekstom i restarta se, kad opet udjem uspije se spojit bez toga odigram jedan match i pri sljedecem matchu to se opet dogodi... Radio sam reinstalaciju igrice, windowse itd itd... sve komponente su uredu kolkiko ja znam. Zna li neko u cemu je problem?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
NinoZDS kaže...

Pozdrav svima, ovako imam jedan problem sa cs:go... Kad pokrenem competitive i udje mi match kompjuter se jednostavno restarta, pojavi se onaj plavi ekran sa nekim tekstom i restarta se, kad opet udjem uspije se spojit bez toga odigram jedan match i pri sljedecem matchu to se opet dogodi... Radio sam reinstalaciju igrice, windowse itd itd... sve komponente su uredu kolkiko ja znam. Zna li neko u cemu je problem?

 

 

12 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

Bancic u kojem danu reboot infogamera igrate ti i tvoj tim?

Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198041491341/
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Roko567 kaže...

Bancic u kojem danu reboot infogamera igrate ti i tvoj tim?

Ne igramo jer su u jednom danu (na praznik) skoro svi uplatili,ostalo je jos 1 mjesto cini mi se a mi smo mogli tek 2 dana poslje,pitali smo calipha koji to organizira medjutim rekao je da nista od toga posto su sjebali nesto s vremenom tako da ce biti samo 8 timova.

BCko
16 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

Jel ima tko naznaka kad izlazi nova operacija?

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
bancic123 kaže...
Roko567 kaže...

Bancic u kojem danu reboot infogamera igrate ti i tvoj tim?

Ne igramo jer su u jednom danu (na praznik) skoro svi uplatili,ostalo je jos 1 mjesto cini mi se a mi smo mogli tek 2 dana poslje,pitali smo calipha koji to organizira medjutim rekao je da nista od toga posto su sjebali nesto s vremenom tako da ce biti samo 8 timova.

Steta, a kad se igraju turniri? Koji dan? Ako neko zna mozda

Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198041491341/
12 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Znaci prvi rank na smurfu mi je eagle {#}. Nevjerujem

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Roko567 kaže...

Steta, a kad se igraju turniri? Koji dan? Ako neko zna mozda

Sad u subotu, 15.11.

BCko
11 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Hacker002 kaže...

Jel ima tko naznaka kad izlazi nova operacija?

Ne zna se, ali stalno rade nekakve pripreme za update.

Roko567 kaže...
bancic123 kaže...
Roko567 kaže...

Bancic u kojem danu reboot infogamera igrate ti i tvoj tim?

Ne igramo jer su u jednom danu (na praznik) skoro svi uplatili,ostalo je jos 1 mjesto cini mi se a mi smo mogli tek 2 dana poslje,pitali smo calipha koji to organizira medjutim rekao je da nista od toga posto su sjebali nesto s vremenom tako da ce biti samo 8 timova.

Steta, a kad se igraju turniri? Koji dan? Ako neko zna mozda

Lan ce se održati na Zagrebačkom velesajmu kao dio Reboot InfoGamer sajma na kojem ce natjecati neke od najboljih domaćih ekipa, Reboot sajam ce se održati od 12-16. studenoga a nama najzanimljiviji dan ce biti subota(15.11)  kada na red dolazi CS:GO. No osim subote koja je rezervirana za competitive dio , CSGO ce se moći igrati i u četvrtak (13.11) kada ce  naši CS.HR admini  biti na nišanu i posjetiteljima koji će biti zainteresirani za igru. Taj četvrtak ce se jos i organizirati razni “showmatchevi” i “draft pick” u kojem ce sudjelovati i publika, te je svatko od vas dobrodošao.

U subotu sa počekom oko 10:30 će krenuti prvi mečevi competitive dijela igre, 8 timova koji su uspijeli osigurati svoje mjesto na lanu će krenuti u borbu za prvo mjesto kroz Double Elimination bracket gdje ce samo grand finale biti B03.

http://www.counterstrike-hr.com/reboot-infogamer-viewers-guide

12 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
chromadef kaže...

Rank ne pokazuje apsolutno nikaj i sluzi samo kao e-Penis mjera

 

Razapnite me sad

Bas pokazuje sve. Znaci kad sam sad sa smurfom igrao je bio kikiriki do dmga. Eto tu sam se morao truditi. Gold nove i to, ma aj bjez.

13 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

igrica je stvarno super! Jedino mi je zao sto nije bolje optimizirana (shit pc) :D

Senna
 
0 6 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
DayYytona kaže...

igrica je stvarno super! Jedino mi je zao sto nije bolje optimizirana (shit pc) :D

Kao što si i rekao, problem je tvoj pc, a ne optimiziranost igre.

http://instagram.com/the_bokeh_hour
11 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

dali neko igra mix warove, htio bi malo igrati da se zabavim sa ekipom, imam iskustva u css preko 1000 sati i warova malo brdo bio u par klanova...prestao igrati prije 2-3 god zbog PC-a i evo sad sam dobio zelju za ponovnim igranjem, pa ako ima nekog da ima ekipu ili mu treba igrac nek me slobodno zove.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
zdenko1991 kaže...
chromadef kaže...

Rank ne pokazuje apsolutno nikaj i sluzi samo kao e-Penis mjera

 

Razapnite me sad

Bas pokazuje sve. Znaci kad sam sad sa smurfom igrao je bio kikiriki do dmga. Eto tu sam se morao truditi. Gold nove i to, ma aj bjez.

Ne mora uopce pokazivat, netko moze igrat godinama CS bez Competitive djela u GO

Achieve your mission with all your might. Despair not till your last breath. Make your death count.
12 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

Moze li se vidjeti bet history na csgo loungeu?

Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198041491341/
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

......

izvoli izvoli
If you try and don't succeed, cheat. Repeat until caught. Then lie.
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Na kojoj rezoluciji igrate?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
dRoID kaže...

Na kojoj rezoluciji igrate?

Native 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
dRoID kaže...

Na kojoj rezoluciji igrate?

1x1, bolje se lijepi kad ima manje piksela.

LoL acc THCJoshi
13 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

1024x768

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

moram kupiti novi miš. kako mi je crknuo, sa zamjenskim sam u tjedan dana pao sa MGII do GNII{#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice