CoD2 problem-pomoc

poruka: 10
|
čitano: 3.045
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
CoD2 problem-pomoc

problem je pri pokretanju igre,u cemu je problem

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.2.2009 18:48 (dogman).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
CoD2 problem-pomoc

Probaj ponovo instalirati to meni uvijek uspije kad mi se taj ekran pojavi.

I <3 COD2
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
CoD2 problem-pomoc

Bravo care....sad si nam sve rekao...daj malo detalja.....želja ti je igrati online, ili sp?

 

Imap li original ili ne?

 

Koji OS imaš?

 

Koje komponente (VGA, memorija, cpu, grafika)

 

daj malo detalja!

e6300@3500Mhz, TT Sonic Tower, TT Soprano, GB 965p ds3, 2x2Gb OCZ @1000MHz, ATI HD 4850 VoltModed 800/2200, Corsair HX520W, HDD SP F1 640gb, HDD SG 320gb , Razer Deathadder, Saitec Eclipse keyboard, Asus "22 LCD
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: CoD2 problem-pomoc

IMAM PIRAT VERZIJU,STO SE TIcE KONFIGURACIJE MOZE IGRA JER SAM JE IGRO PRIJE POLA GOdINE I NIJE BILO PROBLEMA

16 godina
offline
CoD2 problem-pomoc

Napravi uninstall igre, obriši registry sa nekim programom tipa ccleaner ili tune up utillity, resetiraj komp....napravi dx update, stavi zadnje drivere/ili stare sa kojima je radilo (ovisi jesi li od tada mijenjao VGA karticu) instaliraj igru ponovno, a za MP stavi patch 1.3 bez cracka!

 

Ako ti je samo do SP probaj skinut neki drugi crack sa kojim ti možda bude radilo....ako nakon svega ovoga ne radi instaliraj si Cod 4 Namigiva

e6300@3500Mhz, TT Sonic Tower, TT Soprano, GB 965p ds3, 2x2Gb OCZ @1000MHz, ATI HD 4850 VoltModed 800/2200, Corsair HX520W, HDD SP F1 640gb, HDD SG 320gb , Razer Deathadder, Saitec Eclipse keyboard, Asus "22 LCD
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: CoD2 problem-pomoc

ne meni je do multiplayera,a kako da updateam dirext,necu da zeznem nesto akko ga updateam...kako da ga updateam (daj mi neki  link ili upustvo)

mozda sa microsoftove stranice ali bolje mi daj neki link

15 godina
neaktivan
offline
RE: CoD2 problem-pomoc
dogman kaže...

ne meni je do multiplayera,a kako da updateam dirext,necu da zeznem nesto akko ga updateam...kako da ga updateam (daj mi neki  link ili upustvo)

mozda sa microsoftove stranice ali bolje mi daj neki link

  www.google.com a imas i www.google.hr

p.s
Znas kaj trazis kak se zove a i kladim se da si cuo za google
inace dosta je napisati samo "direct x download" i sve kaj ce ti google
nac ce ti radit. sad samo jel imas visu? dx10?... ovo ti je za 9. xp/vista 
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.2.2009 22:25 (Domek).
15 godina
neaktivan
offline
RE: CoD2 problem-pomoc

O cemu ti,sta se pravis pametan momak....pitam da mi da link da ne zeznam stvar jer sam tako zezno stvar kada su mi rekli za drivere graficke karte

15 godina
neaktivan
offline
RE: CoD2 problem-pomoc

Znali iko momci

15 godina
neaktivan
offline
CoD2 problem-pomoc

mislim da ti je Wiz3m4n sve lijepo rekao pa pokusaj nemas sto zasrati

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.2.2009 21:50 (labrovic).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice