Clan skill

poruka: 5
|
čitano: 2.036
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Clan skill

pozz ljudovi!

 

imam jedno pitanje.. imam svoj clan i drugi me pitaju kolki nam je clan skill.. .a ja nema pojma kaj je to.... možete li mi pojasnit?

=)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Clan skill

Skill je kakvi ste igrači, tj. koliko dobro igrate. Imaš low, medium i high (pro ili što već), ali to su gluposti i nitko ti neće realno sebe ocijeniti.

...
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Clan skill

Ti koji ti pitaju za clan skill su ti balavci od 12 godina.I naravno,ako ih vodite velike su šanse da budu rage quit.Savjet:ako te neko pita dali oćeš u klan i pita te za skill,preporučujem ti da ih sa užitkom od***eš,jer su takvi najteže loware.

Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Clan skill

oke..hvala vam

=)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Clan skill

low skill su neki početnici koji tek počimaju igrat s nekim teamom...

med skill je team koji se zna duže vrijeme i igraju zajedno već polako uigravaju neke taktike...

high skill je team koji već sudjeluje na nekim većim turnirima online i nekim ajmo reć "slabijim" lan turnirima

pro su već profesionalci koji igraju za pare i vezani su nekim ugovorima...

 

dosta početnika misli ako ima 100 sati igranja na xfiru da je već neki med high skill, sati nisu bitni i ne utječu toliko na skill...

skill ti je vještina i ovisi o tome koliko mozga koristis, a ne da li si bio prvi na nekom public serveru, ako tek počimaš igrat igru s nekim timom onda nemaš skill običan si početnik ili newbie

LoL Nick (EU) mamatisekurva
 
1 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice