Call of Duty X

poruka: 13
|
čitano: 3.892
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Call of Duty X

Nije teško predvidjeti da ce nakon BO2  na red doci jubilarni 10. nastavak igre u ovom mega popularnom COD serijalu .

 

Sve su ovo predpostavke ali ne vidim razlog zašto ne bi iskoristili poprilicno upecatljiv naziv Call of Duty X .

Igra sa sobom 100 % donosi novi engine i to ce joj donjeti još vecu popularnost i sasvim sigurno ce opet rušiti sve rekorde , jer ce ljudi bit "žedni" bolje grafike nakonBo, MW3 i najvjerovatnije BO2 koji su gurali daleko zastarjeli engine .

BO2 ce pokupiti sigurno bolje kritike od MW3 ,a COD X bi tada  uz cvrste temelje i novi engine mogao donjeti pravu revoluciju u serijalu i napokon bar djelomicno zadovoljiti široku publiku ali i one najzahtjevnije .  Vjerujem da je vec itekako u izradi ,i tek nam preostaje da vidimo koliko  sam bio u pravu i ostale pojedinosti o igri , ali za to valja pricekati kojih godinu dana ;)

 

Koja su vaša ocekivanja od COD X -a ?

 

Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Call of Duty X

Očekujem isti metež kao i kod ostalih call of duty-a , imat ce rekordnu prodaju , ali nakon tjedan dana pada sa ljestvica kao i skoro svi ostali nastavci cod-a . 

 

Ako naprave nesto novo , bolje onda mozda i zaigram .

(̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()
14 godina
offline
Call of Duty X

{#} ?

R.I.P. Mentalist (2012) lzgr (2012) Che Guevara (1967)
Moj PC  
6 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Call of Duty X
Bubabug kaže...

 

 neznam kakva su pica bila u igri ali vidim da su puno utjecala na tvoje mozdane stanice.

15 godina
offline
Call of Duty X

Ne vidim ništa loše u nagađanjima o novom nastavku COD-a ,svi slobodno postaju svoja predviđanja , baš me zanima što ocekujete :)

Nakon izlaska trailera za BO2 ova prica iz prvog posta itekako drzi vodu - ime naravno može varirati  CODX /COD10 /MW4 /Galactic Warfare // XD ,kako god se zvao    ,uz njega 100 % ide novi engine  .

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Call of Duty X

Samo da naprave odlican mp kao sto ima cod4 da se vise ekipe vrati na dobre stare fpsove

LoL NordicEU : Heineken01
 
5 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty X

Space Warfare!!!

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Call of Duty X
Bubabug kaže...

Ne vidim ništa loše u nagađanjima o novom nastavku COD-a ,svi slobodno postaju svoja predviđanja , baš me zanima što ocekujete :)

Nakon izlaska trailera za BO2 ova prica iz prvog posta itekako drzi vodu - ime naravno može varirati  CODX /COD10 /MW4 /Galactic Warfare // XD ,kako god se zvao    ,uz njega 100 % ide novi engine  .

 

A zasto bi isao novi engine?? 

 

KKristijan kaže...

Samo da naprave odlican mp kao sto ima cod4 da se vise ekipe vrati na dobre stare fpsove

 

Eh, kako da ne :) 

ptspclan.com | visit us ^^
13 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty X
Bubabug kaže...

Nije teško predvidjeti da ce nakon BO2  na red doci jubilarni 10. nastavak igre u ovom mega popularnom COD serijalu .

 

Sve su ovo predpostavke ali ne vidim razlog zašto ne bi iskoristili poprilicno upecatljiv naziv Call of Duty X .

Igra sa sobom 100 % donosi novi engine i to ce joj donjeti još vecu popularnost i sasvim sigurno ce opet rušiti sve rekorde , jer ce ljudi bit "žedni" bolje grafike nakonBo, MW3 i najvjerovatnije BO2 koji su gurali daleko zastarjeli engine .

BO2 ce pokupiti sigurno bolje kritike od MW3 ,a COD X bi tada  uz cvrste temelje i novi engine mogao donjeti pravu revoluciju u serijalu i napokon bar djelomicno zadovoljiti široku publiku ali i one najzahtjevnije .  Vjerujem da je vec itekako u izradi ,i tek nam preostaje da vidimo koliko  sam bio u pravu i ostale pojedinosti o igri , ali za to valja pricekati kojih godinu dana ;)

 

Koja su vaša ocekivanja od COD X -a ?

 

Mislim da neće biti novog engine-a, i da će ovaj IW engine koristiti sve dok ne izađe xBox 720. IW Engine, samo dograđen, koristit će ga dok ne izađe xbox 720, onda novi engine, i koristit ce i njega dok ne izađe xBox neki tamo 1080 ili koji već...barem ja tako mislim :)

Postoje samo dvije beskonačne stvari: svemir i ljudska glupost … ali za svemir baš nisam potpuno siguran. Albert Einstein
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty X

jos mi igramo cod4:D

15 godina
offline
Call of Duty X

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=MOvfn1p92_8
Demonstracija unreal4 engine-a    , predpostavljam i nadam se  da ce igra biti bazirana na njemu .

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.6.2012 12:41 (Bubabug).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Call of Duty X

Potvrđen novi COD , nema još nikakvih službenih detalja , osim da dolazi u Q4  .

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.2.2013 0:32 (Bubabug).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice