Call of Duty: Ghosts

poruka: 988
|
čitano: 250.797
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Ghosts
k1klop kaže...

Ovo što su prikazali izgleda prejadno grafika ne izgleda opce next gen...

 

ajd igraj crysis i divi se performansama svoje skupocijene graficke tamo.

ljude koji vole ovo pusti da uzivaju...

 

Ako ne nista, COD mos odigrat u miru da te ne izbaci sa servera svako 30 minuta. i ne triba imat cijeli jedan HDD za igru.

 

12 godina
offline
Re: Call of Duty: Ghosts
Abomb kaže...

 

Ako ne nista, COD mos odigrat u miru da te ne izbaci sa servera svako 30 minuta. i ne triba imat cijeli jedan HDD za igru.

 

 

Tako je.

I možeš ga igrati 2013 isto ko i 2004g.

| ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | TDU2: VaandaL | R* Social Club: vandal_zd | Play withSIX/DayZ mod: VandaL | RaceNET: VandaLzd
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Ghosts
Abomb kaže...
k1klop kaže...

Ovo što su prikazali izgleda prejadno grafika ne izgleda opce next gen...

 

ajd igraj crysis i divi se performansama svoje skupocijene graficke tamo.

ljude koji vole ovo pusti da uzivaju...

 

Ako ne nista, COD mos odigrat u miru da te ne izbaci sa servera svako 30 minuta. i ne triba imat cijeli jedan HDD za igru.

 

Ne radi se to u crysisu. Stvar je da sam i ja kao i mnogi očekivao nešto novo od coda, zbilja novi engine, da to izgleda ono barem kao bf4 i novije igre što trebaju izać, ali nisam oduševljen niti jednim kadrom, a pas je komedija lol.

Ugl. ostaje da vidimo na E3, ali zasad lol.

A što se tiče bf, nemoj bit ljut što ti igra ne radi kad je ne znaš nariktat, a za cijeli hdd, pa naravno, kad igra ima sadržaja, tone i tone i nudi sate i sate igre, a ne igranje 3 mape i 3gb mjesta na hddu kao neke.

Ako već uspoređuješ jel pa samo da kažem..

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen-Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova-evo ovako kad aimam on se sam unaima-
15 godina
offline
Call of Duty: Ghosts

Kao BF fan moram priznati da ne izgleda loše ovaj COD. Barem za sad.

Moj PC  
4 1 hvala 0
12 godina
offline
Call of Duty: Ghosts

Naravno da ne izgleda loše kad se jedni od drugih kopiraju najbolje.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Ghosts
Jack Sparrow kaže...

Kao BF fan moram priznati da ne izgleda loše ovaj COD. Barem za sad.

Kao bf fan moram reći da izgleda lošije od bf4 koji isto nije bio jako impresivan. Ili sam čovjek kojeg je teško impersionirati, ili samo čekam E3 da konkretnije pogledam to sve, vidjet ćemo.

 

Ovdje se ne vidi niš konkretno, puno animacija i cgi-a, gaemplay na flashbackove. Čekam nešto konkretnije svakako.

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen-Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova-evo ovako kad aimam on se sam unaima-
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.5.2013 12:26 (fila2208).
12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Ghosts

Po mojem mišljenju cod mi je jedna od boljih igara negledajuci samo grafiku itd... nego baziram se vise na samu radnju i likove koji upotpune sve to. Iako grafika nije u usporedbi sa bf3-4, ali nije ni loša toliko, rekao bih da infinty ward može napraviti puno bolju grafiku ali jednostavno nežele zbog toga da obuhvate širi puk koji ce moci igrati. To je moje mišljenje, a sad ovaj nadolazeći ghosts mogao bih biti dobar,al opet sve ovisi u daljnjim gameplayevima, btw po meni je cod:bo2 najgori cod...

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Ghosts
fila2208 kaže...
Abomb kaže...
k1klop kaže...

Ne radi se to u crysisu. Stvar je da sam i ja kao i mnogi očekivao nešto novo od coda, zbilja novi engine, da to izgleda ono barem kao bf4 i novije igre što trebaju izać, ali nisam oduševljen niti jednim kadrom, a pas je komedija lol.

Ugl. ostaje da vidimo na E3, ali zasad lol.

A što se tiče bf, nemoj bit ljut što ti igra ne radi kad je ne znaš nariktat, a za cijeli hdd, pa naravno, kad igra ima sadržaja, tone i tone i nudi sate i sate igre, a ne igranje 3 mape i 3gb mjesta na hddu kao neke.

Ako već uspoređuješ jel pa samo da kažem..

 

Stvar je u tome sta COD proizvodjacima ocito ide sasvim dobro bez da uvaljuju novu grafiku. COD ocito igra populacija kojoj grafika nije sve, vec se baziraju na gameplay koji odredjenim ljudima pase.

 

BF mi ne djeluje jel je neznam narikat? mislim da sam dao dovoljno novaca i da je proslo dosta vrimena da ne tribam narikavat tu igru nego da mi ide sama po sebi dobro. e sad lako je meni i tebi narikat igru, al sta sa ljudima koji se ne razumiju u narikavanje?

 

Mnoge igre imaju sadrzaja. cak puno vise od BF-a. pogotovo one sa "otvorenim svijetom" a igranje sate i sate mozes igrat bilo koju igru, sve zavisi jel ti se svidja.

Ja kao osoba koja ima u BF-u samo onaj prvi besplatni DLC da moram skidat 22 GB i nije bas neka pohvala.Nisam dobija nista novo a opet moram skidat novo.

 

samo kazem da mozes proc sa boljim argumentima....

BF3 je po mnogim segmentima bolja igra, al ako ljudi vole igrat COD onda nek igraju...

 

On topic: po traileru izgleda kao da ce SP bit opet zanimljiv.

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.5.2013 14:10 (Abomb).
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Ghosts
Abomb kaže...

 

Stvar je u tome sta COD proizvodjacima ocito ide sasvim dobro bez da uvaljuju novu grafiku

 

BF mi ne djeluje jel je neznam narikat? 

 

Mnoge igre imaju sadrzaja. 

 

 

On topic: po traileru izgleda kao da ce SP bit opet zanimljiv.

Upravo tako, zato i još sad prodaju cod 4 sa drugim skinovima. To je umijeće, prodat isto sa drugim pakovanjem i dizat pare :)

Svaka igra ne može raditi na svakom računalu. Istina da je bf3 krenuo sa novim engineom i da tu je bilo dosta problema, ali koliko sam igrao cod.blops2 nije ih ni tamo falilo.

Ovdje ne pričamo o open world igrama već bf4-cod. Dakle ako pogledamo sadržaj, mislim...lol.

Sp će možda biti dobar, ali velim ono što je viđeno ukratko na onom traileru je meh, barem meni.

60fps i to čime se hvale, vjerovatno će opet bit 60fps na račun vizualne kvalittee, ali kao što rekoh ostaje da vidimo.

Jedva čekam e3

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen-Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova-evo ovako kad aimam on se sam unaima-
13 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Ghosts

Nadam se da ce ovaj 'novi' engine zaista donijeti neke naprednije elemente, mada sudeci po ovom videu ili su neprimjetni ili su isuvise kratki da bi se moglo polemisati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Ghosts
fila2208 kaže...

Upravo tako, zato i još sad prodaju cod 4 sa drugim skinovima. To je umijeće, prodat isto sa drugim pakovanjem i dizat pare :)

Svaka igra ne može raditi na svakom računalu. Istina da je bf3 krenuo sa novim engineom i da tu je bilo dosta problema, ali koliko sam igrao cod.blops2 nije ih ni tamo falilo.

Ovdje ne pričamo o open world igrama već bf4-cod. Dakle ako pogledamo sadržaj, mislim...lol.

Sp će možda biti dobar, ali velim ono što je viđeno ukratko na onom traileru je meh, barem meni.

60fps i to čime se hvale, vjerovatno će opet bit 60fps na račun vizualne kvalittee, ali kao što rekoh ostaje da vidimo.

Jedva čekam e3

 

a neznam covice. meni se cini da ti prvo u igri gledas kvalitetu grafike. To nije dobro.

Svi velike razlike u BF-u i COD u su grafika i mogucnost upravljanja vozila.

kako neke ljude ne zanima grafika a i nemaju volje vozit ni letit onda i ne vide razliku. Dapace COD je mnogo brzi i dinamicniji. Tako da je opet stvar ukusa.

isto kao sta se jos dan danas igra CS. pa i u starom COD 2 mozes uvjek nac sareno drustvo u bilo koje doba dana.

 

isto tako znam i dosta igraca koji imaju zavidne makine pa opet spustaju graficke postavke nisko da imaju veci FPS te da se lakse uoci neprijatelj tj. da nema velikog booma i sta vec.

Kazem ti prijatelju puno je raznovrsniji BF ali ne mogu sutit kad vidim da netko napada neke druge jel ne razume sta ovi vole.

Pa valjda  ti kad ti netko spremi uvjek iste dobre kolace ne kazes "ajme opet su isti!" a volis ih pojest...{#}

E3 ce bit uzbudljiv{#}

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.5.2013 14:23 (Abomb).
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Ghosts
Abomb kaže...
fila2208 kaže...

Upravo tako, zato i još sad prodaju cod 4 sa drugim skinovima. To je umijeće, prodat isto sa drugim pakovanjem i dizat pare :)

Svaka igra ne može raditi na svakom računalu. Istina da je bf3 krenuo sa novim engineom i da tu je bilo dosta problema, ali koliko sam igrao cod.blops2 nije ih ni tamo falilo.

Ovdje ne pričamo o open world igrama već bf4-cod. Dakle ako pogledamo sadržaj, mislim...lol.

Sp će možda biti dobar, ali velim ono što je viđeno ukratko na onom traileru je meh, barem meni.

60fps i to čime se hvale, vjerovatno će opet bit 60fps na račun vizualne kvalittee, ali kao što rekoh ostaje da vidimo.

Jedva čekam e3

 

a neznam covice. meni se cini da ti prvo u igri gledas kvalitetu grafike. To nije dobro.

Svi velike razlike u BF-u i COD u su grafika i mogucnost upravljanja vozila.

kako neke ljude ne zanima grafika a i nemaju volje vozit ni letit onda i ne vide razliku. Dapace COD je mnogo brzi i dinamicniji. Tako da je opet stvar ukusa.

isto kao sta se jos dan danas igra CS. pa i u starom COD 2 mozes uvjek nac sareno drustvo u bilo koje doba dana.

 

isto tako znam i dosta igraca koji imaju zavidne makine pa opet spustaju graficke postavke nisko da imaju veci FPS te da se lakse uoci neprijatelj tj. da nema velikog booma i sta vec.

Kazem ti prijatelju puno je raznovrsniji BF ali ne mogu sutit kad vidim da netko napada neke druge jel ne razume sta ovi vole.

Pa valjda  ti kad ti netko spremi uvjek iste dobre kolace ne kazes "ajme opet su isti!" a volis ih pojest...{#}

E3 ce bit uzbudljiv{#}

Nipošto, igram na low bf3 :)

Razlike u codu i bfu su tako velike da ne stanu u jedan post...drukčija mehanika, destrukcija, klase, oružja, zvukovi, fizika...

Slažem se svaka igra ima svoje poklonike, i to je ok i tako treba.

Ne napadam, cod sam igrao godinama, i čak sam blops 2 kupio bratu i sebi ali sam odustao, jednom kada sam prešao na bf, više me cod kao takav ne može zadovoljiti, pomalo je limitiran, i dosadan.

Naravno da ne,ali ako jedem isto već par dana, pomalo mi dođe na qurac.

Nhf majstore, samo velim da mi cod nije bio impresivan, jer su najaljivali nešto omg a ne vidim to nigdje, ali kao što rekoh e3 će nam to pokazati.

žž

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen-Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova-evo ovako kad aimam on se sam unaima-
11 godina
offline
Re: Call of Duty: Ghosts
fila2208 kaže...
 Stvar je da sam i ja kao i mnogi očekivao nešto novo od coda, zbilja novi engine, da to izgleda ono barem kao bf4 i novije igre što trebaju izać, ali nisam oduševljen niti jednim kadrom

mozes li argumentirati svoj komentar molim te, kako to izgleda bf4 naspram ovoga sto si vidio ghosts traileru?

 

ja imam samo jednu zamjerku, a to je destrukcija, nemogu vjerovat da je battlefield prije 4 godine u svojoj igri imao mogucnost destrukcije a u codu toga jos nema, ali to sam ja.

14 godina
offline
Re: Call of Duty: Ghosts
fila2208 kaže...
..

Fila, užasno se trudiš dokazati nekakvu teoriju o nadmoći još ne izdane igre nad ne izdanom igrom. Okej, BF serijal te privukao i sada ti je draži od COD-a, COD te više ne može zadovoljiti (znam zvuči perverzno), grafika u novom COD-u nije dovoljno dobra za tebe (koji ionako vrti bf na low {#}), kakva je to igra bez vozila, destrukcije, lošeg hitrega itd itd 

Čemu uopće služe tvoji postovi ovdje i sva tvoja nadmetanja? Da kasnije u BF temi linkaš svoje postove i kažeš ekipici kako braniš vaše malo blago? Zašto ulaziti u temu samo da bi pljuvao i stvarao negativnu atmosferu? Znao si da novi COD neće doći sa vozilima (i hvala Bogu na tome), a istovremeno kažeš da igra bez destrukcije i vozila te ne može zadovoljiti. Isto tako ne mogu ne primjetiti da ni BF3 nije najbolji u toj famoznoj destrukciji, ali dobro to je već za druge topice.

 

Inače ne bi ništa pisao, ali pumpaš mi temu tu glupostima i nervozom.

 

NHF {#}

šumski put je bio ravan.
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Ghosts
b00 kaže...
fila2208 kaže...
 Stvar je da sam i ja kao i mnogi očekivao nešto novo od coda, zbilja novi engine, da to izgleda ono barem kao bf4 i novije igre što trebaju izać, ali nisam oduševljen niti jednim kadrom

mozes li argumentirati svoj komentar molim te, kako to izgleda bf4 naspram ovoga sto si vidio ghosts traileru?

 

ja imam samo jednu zamjerku, a to je destrukcija, nemogu vjerovat da je battlefield prije 4 godine u svojoj igri imao mogucnost destrukcije a u codu toga jos nema, ali to sam ja.

Pa bf4 izgleda bolje, doduše tamo smo vidjeli 17min gameplaya, ovdje su 4 minute pričali o psu i novim mogučnostima klizanja i preskakanja zidova.

helo, pa u bf3 stisneš space i lik preskoči zid i to je to, ovdje je to sad nešto omgwtf cannot belive it....kuiš, nisam impresioniran ničim.

Nisam bio ni previše napaljen nakon bf4 reveala, ali vidi se pomak u grafici, likovima, nekim novim detaljima...

Velim , moram vidjeti e3, tamo će biti i bf4 multi i vjerovatno ghosts gameplay pa ću lakše suditi o tim igrama :)

 

 

dreammaker kaže...
fila2208 kaže...
..

Fila, užasno se trudiš dokazati nekakvu teoriju o nadmoći još ne izdane igre nad ne izdanom igrom. Okej, BF serijal te privukao i sada ti je draži od COD-a, COD te više ne može zadovoljiti (znam zvuči perverzno), grafika u novom COD-u nije dovoljno dobra za tebe (koji ionako vrti bf na low {#}), kakva je to igra bez vozila, destrukcije, lošeg hitrega itd itd 

Čemu uopće služe tvoji postovi ovdje i sva tvoja nadmetanja? Da kasnije u BF temi linkaš svoje postove i kažeš ekipici kako braniš vaše malo blago? Zašto ulaziti u temu samo da bi pljuvao i stvarao negativnu atmosferu? Znao si da novi COD neće doći sa vozilima (i hvala Bogu na tome), a istovremeno kažeš da igra bez destrukcije i vozila te ne može zadovoljiti. Isto tako ne mogu ne primjetiti da ni BF3 nije najbolji u toj famoznoj destrukciji, ali dobro to je već za druge topice.

 

Inače ne bi ništa pisao, ali pumpaš mi temu tu glupostima i nervozom.

 

NHF {#}

Ne trudim se, iznio sam svoje mišljenje i to je to.
Bf ionako na low izgleda bolje od coda, i to je fact. :)
Lol ne branim naše malo blago niti mi nie to nikakva ideja, velim da sam očekivao više od tog ghostsa u stilu da bi ga i sam odigrao i kupio ako mi se svidi, ali sad na prvu ne vidim ništa novo.
Sry ako vidiš da pumpam temu tako, ali sam rekao mišljenje na što me dečko gore prozvao da objasnim i jesam.
Obe su odlične igre da se razumijmo i obe će svojim fanovima donijeti puno. Moj incijalni post je bio da ovo što sam dosad vidio je meh. to je tako bombastično najavljeno a a ne vidim tu ništa novo.
Ne branim bf, već samo kažem, ako su cod i bf rivali veliki, onda ovo dosad prikazano od bf4 (objektivno) mogu reći da je bf4 više pokazao i bolje izgleda što ne kažem da se može promjeniti do datuma izlaska obe igre.
Ispričavam se ikome ako se slučajno uvrijedio ili su mu moji psootvi zasmetali, nisam to uopće htio, samo sam iznio mišljenje i možda nisam trebao usporedito dvije igre koje su rivali, pardona na tome neću više.
Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen-Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova-evo ovako kad aimam on se sam unaima-
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.5.2013 14:56 (fila2208).
12 godina
offline
Re: Call of Duty: Ghosts
fila2208 kaže...

Velim , moram vidjeti e3, tamo će biti i bf4 multi i vjerovatno ghosts gameplay pa ću lakše suditi o tim igrama :)

 

Ti si zaslijepljen BF-om i za tebe više nema spasa.

RIP {#}

[19xx] 4ntraks
11 godina
offline
Call of Duty: Ghosts

tako se nemoze raspravljat, "izgleda bolje" sto si ti sa ovime rekao? nista, sto to izgleda bolje? neznam jesi li ti pogledao isti trailer ghosta kao i ja, ovaj u kojem lisce pada sa drveca, prasina leti u napustenoj sobi, trava se ljulja, vodeni slap, ribe u vodi itd

 

da u bf3 stines space i lik preskoci zid, za vrijeme toga neko moze pucat po tebi tebi nista. a da ne govorim kako to smijesno ponekad izgleda. preskoci zid i stvori se 4 metra dalje od zida kojeg je preskocio kao da je sa motkom preskakao

 

uostalom sve ovo "lisce pada sa drveca, prasina leti u napustenoj sobi, trava se ljulja, vodeni slap, ribe u vodi itd" cod igrace ne zanima, sjecam se kad je dosao cod4, za par dana je izasao promod koji je odmah bio postavljen na 90% servera, on je poiskljucivao sve te "bf igracima KUL zanimljive stvari" odma su se pojavile komande kojima se iskljucuje trava sa mape, iskljucuju ostecenja zidova, tragovi od metaka, broj trupala smanjit na 2, kamenje sa podova maknut, dobijes mapu u 3 boje i pusku, i rokaj..... jednostavno moras shvatit da nemozes radit uspredbu izmedu cod i bf

 

cod ili bf, volis ili nevolis, nema ono sto je losije i sto je bolje, ima ono sto ti vise pase i manje. nemozes nekome reci da igra losiju igru zato sto nema tenkova, nema destrukcije.. mozes npr rec da nevalja to sto nema dedicated servera. sve ostalo je bullshi*

 

savjetujem ti da vise takve stvari uopoce i ne ocekujes od call of duty-a.. jel cod je takav bio, ostao, i bit ce.   postedi nas ovakvih komentara.. nikoga ne zanima sto se tebi ne svida sto je cod ostao cod a nije postao battlefield. i ja sam bio ko ti kad sam kupio bf pa sam kenjo po tenkovima i helikopterima, ali mi je doslo iz guzice u glavu da je to takva igra.. nadam se da ce i tebi uskoro doci pa da se ostavis corava posla 

Moj PC  
7 3 hvala 1
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Ghosts
fila2208 kaže...

Ja ne shvacam cemu di dolazis opce u ovu temu ? Tvoji postovi izgledaju koda spustenih gaca navlacis kozicu na taj BF..

 

Ne igram cod , vec ga dugo nisam igral ali takvi ko ti mi fakat na jetra ideju stalno pljuju po tom COD-u i nazivaju ljude koji ga igraju djeca,debili,ovce itd.

idi si pogledaj BF3 temu 99% postova gluposti,fore kojima se nebi smijali niti djeca u vrticu i uvlacenje moderatiramo u dupe toliko duboko da vam samo prsti vire van

a nazivate cod fanove balavcima i svima solite pamet okolo..

 

I BF i COD imaju prednosti i mana recimo ja dok igram BF3 kosu bi si pocupal od usranog hitrega koji ima , jedan od najgorih koji sam ikad videl a cisto sumnjam da bude

u BF4 nekaj bolje posto je isti engine..

 

 

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.5.2013 15:39 (dad0r).
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Ghosts
b00 kaže...

 

tako se nemoze raspravljat, "izgleda bolje" sto si ti sa ovime rekao? nista, sto to izgleda bolje? neznam jesi li ti pogledao isti trailer ghosta kao i ja, ovaj u kojem lisce pada sa drveca, prasina leti u napustenoj sobi, trava se ljulja, vodeni slap, ribe u vodi itd

 

da u bf3 stines space i lik preskoci zid, za vrijeme toga neko moze pucat po tebi tebi nista. a da ne govorim kako to smijesno ponekad izgleda. preskoci zid i stvori se 4 metra dalje od zida kojeg je preskocio kao da je sa motkom preskakao

 

uostalom sve ovo "lisce pada sa drveca, prasina leti u napustenoj sobi, trava se ljulja, vodeni slap, ribe u vodi itd" cod igrace ne zanima, sjecam se kad je dosao cod4, za par dana je izasao promod koji je odmah bio postavljen na 90% servera, on je poiskljucivao sve te "bf igracima KUL zanimljive stvari" odma su se pojavile komande kojima se iskljucuje trava sa mape, iskljucuju ostecenja zidova, tragovi od metaka, broj trupala smanjit na 2, kamenje sa podova maknut, dobijes mapu u 3 boje i pusku, i rokaj..... jednostavno moras shvatit da nemozes radit uspredbu izmedu cod i bf

 

cod ili bf, volis ili nevolis, nema ono sto je losije i sto je bolje, ima ono sto ti vise pase i manje. nemozes nekome reci da igra losiju igru zato sto nema tenkova, nema destrukcije.. mozes npr rec da nevalja to sto nema dedicated servera. sve ostalo je bullshi*

 

 

savjetujem ti da vise takve stvari uopoce i ne ocekujes od call of duty-a.. jel cod je takav bio, ostao, i bit ce.   postedi nas ovakvih komentara.. nikoga ne zanima sto se tebi ne svida sto je cod ostao cod a nije postao battlefield. i ja sam bio ko ti kad sam kupio bf pa sam kenjo po tenkovima i helikopterima, ali mi je doslo iz guzice u glavu da je to takva igra.. nadam se da ce i tebi uskoro doci pa da se ostavis corava posla 

Ne, ti mi molim te reci kako se raspravlja. 

Fulao si cijeli futbal. ALi cijeli. Sve što sam ja rekao je da COD je najavio bombastičnost, novi engine, nešto ono, reko pa yebote to će biti revolucija, cod napokon kreće sa novim engineom, i dočekao sam to sa oduševljenjem, kad ono, wtf?

Ovo za promod neću komentirati, ako ti igraš promod ne znači da ga igraju svi. Ako isključimo sve iz igre...zašto je onda takvu oni rade? Zašto odmah ne maknu sve napredno i prilagode za promod kad je tako dobar? 

Nisam ngdje rekao da netko igra lošiju igru jer nema tenkova, rekao sam samo da mi je nakon probe bf-a cod kao takav postao dosadn i jednoličan, ali dapače naravno da ima ljudi kojima se takav sviđa. Ne očekujem ja od coda, vozila, destrukciju...očekujem novi engine, poboljšanja na sve strane, očekujem pratikčki ''novi call of duty'' što je čovjek sinoć i napomenuo, da je to novi cod.

Ako te nešto ne zanima, nemoj to čitati, a moje kao i tvoje je pravo da komentiram i iznesem svoje mišljenje koje se može i ne mora slagati sa tvojim.

Sve što sam želio reći da sam nezadovoljan viđenim i očekivao više, a tvoj i problem nekih ovdje je što kao da su oni radili igru, odmah osjećaju napad na sebe, a bez potrebe jer to je samo igra ništa više.

peace out

 

p.s. nemoj se ljutiti jer te ne želim za frenda na bf3, ne skupljam klince iz srednje :)

 

svima koji ste se toliko zapalilli na moje postove i mišljenje da novi cod trailer ne pokazuje ništa savjetovao bi da se malo skuliraju, ako vam se ne sviđa moj mišljenje ili post imate ignore botun :)

 

 

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen-Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova-evo ovako kad aimam on se sam unaima-
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.5.2013 15:41 (fila2208).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Ghosts
dad0r kaže...
fila2208 kaže...

Ja ne shvacam cemu di dolazis opce u ovu temu ? Tvoji postovi izgledaju koda spustenih gaca navlacis kozicu na taj BF..

 

Ne igram cod , vec ga dugo nisam igral ali takvi ko ti mi fakat na jetra ideju stalno pljuju po tom COD-u i nazivaju ljude koji ga igraju djeca,debili,ovce itd.

idi si pogledaj BF3 temu 99% postova gluposti,fore kojima se nebi smijali niti djeca u vrticu i uvlacenje moderatiramo u dupe toliko duboko da vam smao prsti vire van

a nazivate cod fanove balavcima i svima solite pamet okolo..

 

I BF i COD imaju prednosti i mana recimo ja dok igram BF3 kosu bi si pocupal od usranog hitrega koji ima , jedan od najgorih koji sam ikad videl a cisto sumnjam da bude

u BF4 nekaj bolje posto je isti engine..

 

 

 

ahhh mora netko doc i postat agresivan...

svatko iznosi svoje argumente, neka covik kaze sta mu smeta i sta mu ne smeta i nek mu netko drugi rece svoje... nemoramo se vrijedjat i pokazivat ciji je veci...

 

Covik ne vidi smisao igranja COD-a, ja i ostali mu pokusavam objasnit zbog cega ga se igraci drze... smireno prijatelju... udahni kroz nos i izdahni kroz usta{#}

Keep calm and continue to shoot people...{#}

14 godina
offline
Call of Duty: Ghosts

Ghosts vs Modern Warfare 3 Graphics Comparison - Xbox One Reveal

 
0 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Ghosts
Abomb kaže...
dad0r kaže...
fila2208 kaže...

Ja ne shvacam cemu di dolazis opce u ovu temu ? Tvoji postovi izgledaju koda spustenih gaca navlacis kozicu na taj BF..

 

Ne igram cod , vec ga dugo nisam igral ali takvi ko ti mi fakat na jetra ideju stalno pljuju po tom COD-u i nazivaju ljude koji ga igraju djeca,debili,ovce itd.

idi si pogledaj BF3 temu 99% postova gluposti,fore kojima se nebi smijali niti djeca u vrticu i uvlacenje moderatiramo u dupe toliko duboko da vam smao prsti vire van

a nazivate cod fanove balavcima i svima solite pamet okolo..

 

I BF i COD imaju prednosti i mana recimo ja dok igram BF3 kosu bi si pocupal od usranog hitrega koji ima , jedan od najgorih koji sam ikad videl a cisto sumnjam da bude

u BF4 nekaj bolje posto je isti engine..

 

 

 

ahhh mora netko doc i postat agresivan...

svatko iznosi svoje argumente, neka covik kaze sta mu smeta i sta mu ne smeta i nek mu netko drugi rece svoje... nemoramo se vrijedjat i pokazivat ciji je veci...

 

Covik ne vidi smisao igranja COD-a, ja i ostali mu pokusavam objasnit zbog cega ga se igraci drze... smireno prijatelju... udahni kroz nos i izdahni kroz usta{#}

Keep calm and continue to shoot people...{#}

Nisam uopće agresivan, već sam rekao da mi se novi cod po viđenom dosad ne sviđa jer nije ništa pokazao. Što sam krivo rekao? Nešto što se vama svima sviđa, meni ne?

to je problem. Volim diskusiju ali ne volim kad mi netko pokuašava dokazati kako moje mišljenje ne valja, ne vrijedi, ne smijem ga imati?

Vidim smisao igranja coda, to je dobra igra i franšiza, ali kao što rekoh po pitanju nextgena, to nije nextgen koliko god nas to uvjervaali. Par likova je isto to tu potvrdilo da im nije ništa impersivno što su vidjeli.

Ugl. nisam nigdje vrijeđao, a šala za ovce je možda malo loše prihvaćena i za to se ispričavam.

Nitko nije niti debil niti išta, a za engine u bf4, da te samo korigiram, bf4 ide na novi 3.0 engine.

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen-Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova-evo ovako kad aimam on se sam unaima-
15 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Ghosts
Asterix kaže...

Ghosts vs Modern Warfare 3 Graphics Comparison - Xbox One Reveal

Nisam fila misija na tebe

 

 

sta se tice ove video usporedbe, prvo sta sam pomislio je ,koliko ce covik imat vrimena gledat drugome boju ociju i kvalitetu dlacica na rukama? LOL

 

 

13 godina
offline
Re: Call of Duty: Ghosts
Abomb kaže...
Asterix kaže...

Ghosts vs Modern Warfare 3 Graphics Comparison - Xbox One Reveal

Nisam fila misija na tebe

 

 

sta se tice ove video usporedbe, prvo sta sam pomislio je ,koliko ce covik imat vrimena gledat drugome boju ociju i kvalitetu dlacica na rukama? LOL

 

 

Hehe, ali pokazuje napredak, i ovaj filmić je super.

Ali gledam npr. model psa u mw3 i sad model ovoga. U mw3 pas je bio onako, tek toliko da ga se prikaže, ovdje pas igra glavnu ulogu. Mislim da bi bili malumni da ga istog kopiraju i furaju, naravno da će ga srediti.

Sve ovo lijepo sad izgleda, ali velim, jedva čekam taj E3 da vidimo igru u akciji, kako se pomaša i kako dalje drži tih 60fps.

 

također, zab. sam reći, jako mi se sviđa customizacija likova nadolazeća, to je jako dobro, da svaki vojnik izgleda onako kako igrač želi, ali bit će bome i zayebano kad se ekipa počne maskirat slično neprijateljskim bojama i varat ekipu :))

 

 

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen-Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova-evo ovako kad aimam on se sam unaima-
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.5.2013 15:54 (fila2208).
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Ghosts
Abomb kaže...

Nisam ja agresivan samo mi na jetra ide da svaki put kad zelim pogledati kaj ima novoga oko BF4/COD:G jedinio kaj vidim je dvoje-troje likova koji uporno

glorificiraju jedno a pljuju po drugome i to gotovo u svakom topicu vezano za to mislim da je to vec fakat zalosno.

twice the pride double the fall
15 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Ghosts

Mozda u MP-u bude novi PERK vezan za pasa...

 

Ili kill streak bonus... svakih 5 killova posaljes cucka da trci po mapi i ubija ljude....

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Call of Duty: Ghosts
fila2208 kaže...

Nitko nije niti debil niti išta, a za engine u bf4, da te samo korigiram, bf4 ide na novi 3.0 engine.

Čini se da se voliš hvatati tog "enginea" u igrama a mislim da ne kuužiš previše smisao samog enginea. Ugl taj 3.0 engine ostavi za BF4 temu i tamo se divi njegovom revolucijskom napretku {#}

šumski put je bio ravan.
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Ghosts
Abomb kaže...

Mozda u MP-u bude novi PERK vezan za pasa...

 

Ili kill streak bonus... svakih 5 killova posaljes cucka da trci po mapi i ubija ljude....

 

Hehe zamisli, mutli i svaki vojnik trči okolo sa svojim psom, ubiješ lika pa te njegov pas dokrajči lol :)

 

 

dreammaker kaže...
fila2208 kaže...

Nitko nije niti debil niti išta, a za engine u bf4, da te samo korigiram, bf4 ide na novi 3.0 engine.

Čini se da se voliš hvatati tog "enginea" u igrama a mislim da ne kuužiš previše smisao samog enginea. Ugl taj 3.0 engine ostavi za BF4 temu i tamo se divi njegovom revolucijskom napretku {#}

Ne hvatam se ničeg, to je činjenica da je cod dosad bio rađen na enigineu iz 1999. koji je dotjerivan, zar nije tako?
Sad od nove igre onda očekujem bomba, novi engine novo sve, ukratko nextgen igru.
Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen-Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova-evo ovako kad aimam on se sam unaima-
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.5.2013 15:59 (fila2208).
14 godina
offline
Re: Call of Duty: Ghosts
fila2208 kaže...
Sad od nove igre onda očekujem bomba, novi engine novo sve, ukratko nextgen igru.

Zanimljivo je da još uvijek nisi ništa specificirao osim "bolje grafike" koja očito samo tebi nije legla. Pa hajde fila prosvijetli nas, kako bi trebala izgledati igra upogonjena novim engineom? Kako točno izgleda next gen FPS igra?

šumski put je bio ravan.
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.5.2013 16:14 (dreammaker).
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Ghosts
dreammaker kaže...
fila2208 kaže...
Sad od nove igre onda očekujem bomba, novi engine novo sve, ukratko nextgen igru.

Zanimljivo je da još uvijek nisi ništa specificirao osim "bolje grafike" koja očito samo tebi nije legla. Pa hajde fila prosvijetli nas, kako bi trebala izgledati igra upogonjena novim engineom? Kako točno izgleda next gen FPS igra?

Pa izgleda opravdano za nove konzole. Koliko sam uspio vidjeti nove konzole će biti pogonjene yebenim grafičkim čipovima i procovima.

Sama grafika, fizika igre, cijela igraća mehanika, po meni sve bi trebalo dotjerati i dić na novi nivo. Napokon izmjeniti sistem pucanja, tj. da više ne budu oni laserski meci već nešto realnije što dočarava pravu atmosferu napucavanja. Vidio sam da su najavili promjenjive mape, djelove mape koje će moći igrači akitvirati i to mi se sviđa to je korak naprijed.

Kako točno izgleda to ne znam, nažalost nisam u igraćoj industriji niti mogu ponuditi na to točan odgovor.

Sve tšo mogu reći je da se od takve igre koja nosi takav epitet, očekuje zbilja i nova generacija grafike, fizike i svega ostalog što dolazi u paketu, svega što će biti revolucija za igre koje taj epitet nemaju.

 

A sad mi daj ti svoj odg na to? Želim znati kako ti vidiš jednu nextgen igru,kako za tebe ona mora izgledati.

hvala

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen-Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova-evo ovako kad aimam on se sam unaima-
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice