Call of Duty 4 multiplayer zaključana tema

poruka: 40
|
čitano: 52.928
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 4 multiplayer

Da li postoji način da se COD 4 igra multiplayer s piratskom igrom? Čuo sam da postoji način s punkbusterom i patchem? Ako znate molim pomoć, a ako znate neki drugi način dobro će mi doći.

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 4 multiplayer

naravno da postoji...ja tako igram...

znaci moras instalirati igru i punkbuster, te normalno pri instalaciji upisati šifru (cd-key)...

poslije toga ja normalni igram preko xfire-a MP...

 

no ima jedan mali problem...ja sam to poceo igrati cim je igra izasla i onda sam mogao bez problema i smetnji igrati kolko sam htio, no sada kada su usavrsili taj punkbuster (zasto su ga morali izmislitiMršti se) sada me svakih sat vremena izbaci van iz igre na par min...tak da mi je to dop.zdilo pa sam prestao igrati...

 

nadam se da sam pomogaoCool


Ide podmornica pustinjom i sretne pingvina. Pita koliko je sati a pingvin izvadi toplomjer i kaze cetvrtak
16 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 4 multiplayer

naravno da postoji...

znaci moras instalirati igru i punkbuster, te normalno pri instalaciji upisati šifru (cd-key)...

poslije toga ja normalno igram preko xfire-a MP...

 

no ima jedan mali problem...ja sam to poceo igrati cim je igra izasla i onda sam mogao bez problema i smetnji igrati kolko sam htio, no sada kada su usavrsili taj punkbuster (zasto su ga morali izmislitiMršti se) sada me svakih sat vremena izbaci van iz igre na par min...tak da mi je to dop.zdilo pa sam prestao igrati...

 

nadam se da sam pomogaoCool


Ide podmornica pustinjom i sretne pingvina. Pita koliko je sati a pingvin izvadi toplomjer i kaze cetvrtak
16 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 4 multiplayer

sorry slucajno sam dvaput posto


Ide podmornica pustinjom i sretne pingvina. Pita koliko je sati a pingvin izvadi toplomjer i kaze cetvrtak
16 godina
offline
Call of Duty 4 multiplayer

evo ti neki od servera na kojima možeš igrati bez originala...

 

Game-Hosting.com: Serious-Gaming DM #1 Server : #srs   80.239.200.173:32960
Lan-wars.com TDM Cro HERCEGOVINA PLAYGROUND          82.193.208.185:28961
Multiplay Online - Dignitas DM                                       85.236.101.99:29360
GameZone CoD:MW 1.5 TDM                                        82.193.215.10:28960
GameZone CoD:MW 1.5 S&D FF ON                                 82.193.215.10:28970
Metrohive SD CoD4 Server                                            80.74.160.101:28960
[CRO]CLAN S&D COD4 Server                                        82.96.113.97:29060
codhr.com DM Public server powered by Clan =XII=            195.4.19.122:28960
eSuba.HAL3000 PRO-SET server v1.5 by X3Mservers.net    82.192.84.227:29900
RABBITS CLAN <3 CoD4                                                 85.114.38.26:28960
OBiNet CoD4 WAR (tdm) 1.5 Server #1 | OBiNet.hu            84.2.39.240:28960

195.190.136.163:28960   - hardcore mod, hrvatski server

 

kopirao sam tu sa foruma,negdje sam našao... nisam probao sve, ali gamezone, lan-wars i ovaj zadnji rade sigurno...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 4 multiplayer

Zanimljivo je da na jednom ovakvom forumu promicanja piratstva nije zabranjeno

15 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 4 multiplayer

instalirao sam igricu i otišo na multipleyer i sad bih molio pomoć jer neznam kako da igram online a igrica je predobra !!! molim vas da mi objasnite što bolje da bih znao ako može što prije !!!!!!!!

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Call of Duty 4 multiplayer

1.Moraš skinit 1.6 patch i instalirat ga
2.Moraš nakon toga skinit 1.7 patch i instalirat ga
3.Skinit i registrirat se na Xfire
4.Kad si se registrira, u xfireu odi na Servers - Call of Duty 4 Modern Warfare Multiplayer i tu odaberi server koji hoćeš i igraj.

 
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 4 multiplayer

a kazite mi dali mi se naplacuje sto skudam taj patch.............u mene je adsl 5G

 

sanchez
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Call of Duty 4 multiplayer
Berta kaže...

Zanimljivo je da na jednom ovakvom forumu promicanja piratstva nije zabranjeno

itekako je zabranjenoViče

15 godina
protjeran
offline
RE: Call of Duty 4 multiplayer
sanchez90 kaže...

a kazite mi dali mi se naplacuje sto skudam taj patch.............u mene je adsl 5G

 

ne naplačuje seCool

EDIT:dupli post ispričavam se

ŽIVOT JE ONO ŠTO ODABEREŠ
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.9.2009 6:02 (pero35).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 4 multiplayer

moze li mi neko dati sajd za besplatno skidanj patcha 1.6 i 1.7

sanchez
15 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 4 multiplayer
sanchez90 kaže...

moze li mi neko dati sajd za besplatno skidanj patcha 1.6 i 1.7

Evo ti za 1.6, a evo i za 1.7.

Why so serious?
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.9.2009 11:14 (thuglife).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 4 multiplayer

Hvala......svaka cast dosad najaktivniji forum.....ev samo jos jedno pitanje........gdje je tema za overclock....zelim da pitam nesta

sanchez
15 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 4 multiplayer
sanchez90 kaže...

Hvala......svaka cast dosad najaktivniji forum.....ev samo jos jedno pitanje........gdje je tema za overclock....zelim da pitam nesta

evo je kljik

14 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 4 multiplayer

Covjece nemogu nikako da skinem 1.6 patch......od 282MB pocinje download i samo stane????

sanchez
14 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 4 multiplayer

nemogu da uspijem skinuti patch......da li neko moze poslati instalaciju ili....bilo sta.......ev pokusavam cod 5 da instaliram......i tu problem.....javljaju mi se winrar file....???

sanchez
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 4 multiplayer
sanchez90 kaže...

nemogu da uspijem skinuti patch......da li neko moze poslati instalaciju ili....bilo sta.......ev pokusavam cod 5 da instaliram......i tu problem.....javljaju mi se winrar file....???

Pa koliko je težak sami patch, ja sam mislio da je 282mb, klik?

A ti so rekao da ti stane na 282, možda je dowload gotov.

Why so serious?
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.9.2009 10:55 (thuglife).
14 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 4 multiplayer

zna li netko kako cod 5 igrat oline

BAN
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Call of Duty 4 multiplayer

mozes igrat na starijim patchevima....ja sam normalno igro na 1.1 a mislim da je sve dalje zasticeno

We don't need no education We dont need no thought control No dark sarcasm in the classroom Teachers leave them kids alone Hey! Teachers! Leave them kids alone! All in all it's just another brick in t
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 4 multiplayer

e ja sam skinuo za cod 4 patch 1.6   i da kliknem da se instalira pise da nemoze nesto

sanchez
15 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 4 multiplayer

Ja sam skino i 1.6 i 1.7 bez problema (neznam dali smijem reći ali skinuo sam patch pack sa the ****** baya) a na servere možeš i tako da kopiraš IP adresu servera te u multyju pritisneš onu tipku iznad taba i upišeš connect [ctrl+v ip adresa]

Kad si sretan udri glavom ti u zid
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.9.2009 15:32 (The Geek).
14 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 4 multiplayer

AAAAAA ZOOO ISTO KO U LIFE4DEAD

OK TNX

BAN
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 4 multiplayer

znal ko kako da skinem pach 1.6 i 1.7 kad krenem da skidam nece uvijek isto mi pokaziva kaze da je neki skocni program iskljucen

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 4 multiplayer

Sta je sa onim hard cor serverom 83.139.108.10:28960  nije vise u funkciji izgleda, imal kakav novi al da je Hard Core tnx

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 4 multiplayer
Na xfireu potraži. Svaki sa 'HC' oznakom ti je takav. Imaš odličan Freaks server, i još njih par.
Intenzivno koristim: m.bug.hr ///// Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa).
16 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 4 multiplayer

ma joj i taj cod 4 nije sta je bio.Cheateraaaa ajmeee za poludit...

sumnjam da cu jos zaigrati a bas sam se nadao da nece biti cheatera :(

roby
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 4 multiplayer

ej ljudi..ja instalirao cod 4 na windowsu 7 ...i patch 1.6,1.7 i nece mi jel tko zna problem.???

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Call of Duty 4 multiplayer
Tomek_14 kaže...

ej ljudi..ja instalirao cod 4 na windowsu 7 ...i patch 1.6,1.7 i nece mi jel tko zna problem.???

Šta ti neće?

Ući u igru ili na server?

Za igranje ti je potrebno:cd-key(po mogućnosti orginalni),patch 1.6 i 1.7 te PB.

Ako sa neorginalnim cd-keyem igraš na orginalnom serveru,jasno je da se nećeš moći spojiti.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 4 multiplayer
luckyluke kaže...
Tomek_14 kaže...

ej ljudi..ja instalirao cod 4 na windowsu 7 ...i patch 1.6,1.7 i nece mi jel tko zna problem.???

Šta ti neće?

Ući u igru ili na server?

Za igranje ti je potrebno:cd-key(po mogućnosti orginalni),patch 1.6 i 1.7 te PB.

Ako sa neorginalnim cd-keyem igraš na orginalnom serveru,jasno je da se nećeš moći spojiti.

ma preko xfireaAA...MI NECE UDEM U NEKI SERVER I ONDA MI ISKOCI I KAZE THE  RPOGRAM SPOT WORKING

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice