BUG Online Game Server - BF3 zaključana tema

poruka: 1.052
|
čitano: 154.760
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield 3, BUG Online mumble voice server
13 godina
neaktivan
offline
BUG Online Game Server - BF3

ma mape su sve dosadnije

bugovite

dosadne

prevelike

nezanimljive

nema stalne akcije

svi gledaju di su vozila

bez vozila si banana split

svi čekaju po bazi vozila

samo vozila vozila vozila

dosta ekipe nema premium

onaj tko ga i ima malo tko mi u frend listi igra AK mape(ima ali jako mali broj)

u biti valjda ste i sami shvatili zašto otprilke nema ljudi na serveru

i kad ih ima,onda bude 10-tak do 20 ljudi, i na tako ogromne mape mi se neda tražit čovjeka po par minuta

znaći par minuta bauljaš bez ispaljenog metka

a i onaj tko igra ne šljivi squad pol posto (naravno uvijek ima iznimaka)

šta trebam i dalje nabrajat??

 

 

Battlelog CRO_ZeNGe
Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: BUG Online Game Server - BF3
Zero2 kaže...

Evo jučer se spojio oko 8:30 i bio samo još jedan igrač gore i napunio se server kroz 15 minuta. Bilo je zabavno ali je ekipa misteriozno (valjda net grunuo kod jednog od providera) poispadala oko 11:00 i više se nitko nije vratio. 

da.. gledam ja BUG online prazan. Taman da se malko učim voziti heli. nakon toga svi došli i bilo je dobro, a razletjeli se kad je došla Planinska mapa.

 

Prijedlog:

4 Izbaciti Arborz mountains
Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend ----- | -----
13 godina
offline
Re: BUG Online Game Server - BF3
Zura kaže...
Zero2 kaže...

Evo jučer se spojio oko 8:30 i bio samo još jedan igrač gore i napunio se server kroz 15 minuta. Bilo je zabavno ali je ekipa misteriozno (valjda net grunuo kod jednog od providera) poispadala oko 11:00 i više se nitko nije vratio. 

da.. gledam ja BUG online prazan. Taman da se malko učim voziti heli. nakon toga svi došli i bilo je dobro, a razletjeli se kad je došla Planinska mapa.

 

Prijedlog:

Prije bih izbacio onaj uber dosadni bandar desert di se akcija dogodi samo ako se slučajno pogodimo sa jednoj na drugi kraj sa tenkovima

 

death valley i armored su odlične, alborz isto može proći, ali bandar...:(

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen....Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova
13 godina
neaktivan
offline
BUG Online Game Server - BF3

slusaj mali, nekidan sam napravio 6 killova sa artiljerijom na Desertu :D ko je rekao da nema akcije. a preciznos mi je valjda bila 0,3% s time da sam 2 lika pregazio mislim XD

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: BUG Online Game Server - BF3
xyan kaže...

slusaj mali, nekidan sam napravio 6 killova sa artiljerijom na Desertu :D ko je rekao da nema akcije. a preciznos mi je valjda bila 0,3% s time da sam 2 lika pregazio mislim XD

nemoj ti meni mali jer će bit šamarelić i to yebeni.{#}

Ma nez velim imho, bandar je baš prevelik i prenaporan, barem meni. 

Pa ja u tu yebenu artiljeriju još nisam uspio sjesti, aposlutno mi uvijek fali pola koraka.

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen....Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.9.2012 13:31 (fila2208).
13 godina
neaktivan
offline
Re: BUG Online Game Server - BF3
fila2208 kaže...
xyan kaže...

slusaj mali, nekidan sam napravio 6 killova sa artiljerijom na Desertu :D ko je rekao da nema akcije. a preciznos mi je valjda bila 0,3% s time da sam 2 lika pregazio mislim XD

nemoj ti meni mali jer će bit šamarelić i to yebeni.{#}

Ma nez velim imho, bandar je baš prevelik i prenaporan, barem meni. 

Pa ja u tu yebenu artiljeriju još nisam uspio sjesti, aposlutno mi uvijek fali pola koraka.

ma to je tak zafrkantski izraz, nist drugo. ma meni na svim mapama fali akcije malo...

11 godina
offline
BUG Online Game Server - BF3

Nekidan sam na AM proveo u onom AA vozilu (nemam pojma kako se zove) cijelu partiju. Samo sam se vozao od zastave do zastave. Nigdje nikog. Imao sam par killova, i to zato sto sam srusio nesto helija i aviona i nesto infantrya koji se bave alpinizmom. Poginuo jednom-dvaput  zato sto me heli skinuo.

 

A partija je trajala preko pola sata.

 

Drugim rijecima - boring.....

 

OK - prihvaćam da neki to vole, ali mene je to besciljno vozikanje bez fighta ubilo.

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.9.2012 13:43 (Maddog_HR).
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: BUG Online Game Server - BF3
xyan kaže...
fila2208 kaže...
xyan kaže...

slusaj mali, nekidan sam napravio 6 killova sa artiljerijom na Desertu :D ko je rekao da nema akcije. a preciznos mi je valjda bila 0,3% s time da sam 2 lika pregazio mislim XD

nemoj ti meni mali jer će bit šamarelić i to yebeni.{#}

Ma nez velim imho, bandar je baš prevelik i prenaporan, barem meni. 

Pa ja u tu yebenu artiljeriju još nisam uspio sjesti, aposlutno mi uvijek fali pola koraka.

ma to je tak zafrkantski izraz, nist drugo. ma meni na svim mapama fali akcije malo...

Ma znam da zezaš malo, ali meni su ok, pogotovo death valley i armored. A da proba se stavit conquest obični, jesu onda manje mape?

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen....Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova
13 godina
neaktivan
offline
BUG Online Game Server - BF3

Probao sam sad ja, dade se smanjiti, bas sam na Albourzu probao. Inace su do G zastavice, sad su do E bile.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
BUG Online Game Server - BF3

Al je mapa jednake veličine, samo je broj zastava manji.

Twitter - @danny_hr | Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: BUG Online Game Server - BF3
Danny_HR kaže...

Al je mapa jednake veličine, samo je broj zastava manji.

pa ok, hiti onda conkvest mali za bandra i alborz

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen....Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova
13 godina
neaktivan
offline
Re: BUG Online Game Server - BF3
Danny_HR kaže...

Al je mapa jednake veličine, samo je broj zastava manji.

to svakak, ali se gameplay mijenja. manji je broj zastava pa su ljudi vise na kupu kak bi mi rekli :D

15 godina
neaktivan
offline
Re: BUG Online Game Server - BF3

a jel se može staviti i rush na ovim novim mapama? na "običnim" mapama je u rush-u uvijek krvi do koljena. pa da se mijenja, jedan conquest jedan rush. i tako za svaku mapu?

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend ----- | -----
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.9.2012 16:04 (Zura).
13 godina
offline
Re: BUG Online Game Server - BF3
Zura kaže...

a jel se može staviti i rush na ovim novim mapama? na "običnim" mapama je u rush-u uvijek krvi do koljena. pa da se mijenja, jedan conquest jedan rush. i tako za svaku mapu?

a može ali nije rush nešto, attackeri imaju godmode praktički :)

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen....Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova
14 godina
neaktivan
offline
BUG Online Game Server - BF3

U bfbc2 se server punio zato sto se ekipa u isto vrijeme skupljala, na Bugu  u 15 ima 7 ljudi, u 16h ima 20, 17h 30, 18h 15 ljudi i do navece stalno neki sitan broj, ovi odlaze, novi dolaze itd.

 

Ako se dogovorimo da doazimo u odredjeno vrijeme, onda ce se server napuniti ovako nista. A jednom kada ga mi napunimo, i da ga drzimo punog pet dana, vise nista ne moramo raditi.

Ekipa se navikne i sami dolaze (stranci).

[M|C] ex_Co7
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
BUG Online Game Server - BF3

E da imate typo u nazivu servera "vanilija i back to karkland" :P

Varaždinsko kiselo zelje...najslađe kiselo :D (pogled na avatar) _ _ _ _ _ _ Ako sam ti pomogao, stisni HVALA ili te NUKE-am :P
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: BUG Online Game Server - BF3
Namjerno je tako stavljeno.
Ne misliš fakat da mislimo da se zove Vanilija? :)
Twitter - @danny_hr | Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR
12 godina
offline
Re: BUG Online Game Server - BF3
Danny_HR kaže...
Namjerno je tako stavljeno.
Ne misliš fakat da mislimo da se zove Vanilija? :)

Trebao si staviti KRKland

BF3 Battlelog: Dama_The_Crow (MMF uvijek ide na blef, malo pune a onda brzo prazne ti sef)
15 godina
offline
BUG Online Game Server - BF3

Sačekajte do 25. kada i ostatak naroda koji je kupio AK bude mogao igrati, moglo bi živnuti!

Ovo forsiranje ekipe da kupi Premium će još razvodniti igru, bem im mamicu. 

 

Btw zna li se cca koliko je ljudi kupilo AK mimo Premiuma, na "ikonice" koji na Bug forumu obitavaju mislim?

Count me as 1!

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.9.2012 10:52 (mrfloyd).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
BUG Online Game Server - BF3

Budući da je server više prazan nego pun, po isteku najma ćemo ga otkazati.

Došao sam zato na ideju da bi možda bilo kul napraviti tematksi vikend ili tjedan pa da gore frknemo Bad Company 2 i da se još jednom okupimo za ona dobra stara vremena. Što mislite?

 

19 Da
23 Ne
Twitter - @danny_hr | Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR
 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
BUG Online Game Server - BF3

Dali ste sigurni da želite BC2 jer ako Berta uđe na server sa svojim mega nožem onda bude plakanja.{#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: BUG Online Game Server - BF3
Danny_HR kaže...

...

Došao sam zato na ideju da bi možda bilo kul napraviti tematksi vikend ili tjedan pa da gore frknemo Bad Company 2 i da se još jednom okupimo za ona dobra stara vremena. Što mislite?

Nakon teških poraza u BF3 nekad odem na BFBC2 pa tamo malo liječim komplekse. Ako ni to ne pomogne uzmem cigle i gađam piliće po dvorištu :)

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
15 godina
offline
Re: BUG Online Game Server - BF3
To,to! Stavi bc2 da se izguštamo nemilice :)))
13 godina
offline
BUG Online Game Server - BF3

Dakle nula bodova, opet se gasi server ha? A da danny probaš vratit stari mix kako je bio prije armoreda? Bar je onda bio pun.

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen-Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova-evo ovako kad aimam on se sam unaima-
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: BUG Online Game Server - BF3
fila2208 kaže...

Dakle nula bodova, opet se gasi server ha? A da danny probaš vratit stari mix kako je bio prije armoreda? Bar je onda bio pun.

Potpisujem!

 

stavi da nema aviona i snipera i da vidis kako ce se igrati.

15 godina
offline
Re: BUG Online Game Server - BF3
Danny_HR kaže...

Budući da je server više prazan nego pun, po isteku najma ćemo ga otkazati.

 

Gasi se tj prazan je jer forsiraš AK kojeg ljudi očito ne vole a ostali nemaju premium, vrati na vaniliju + krkland pa da vidiš

16 godina
offline
Re: BUG Online Game Server - BF3
bik kaže...
Danny_HR kaže...

Budući da je server više prazan nego pun, po isteku najma ćemo ga otkazati.

 

Gasi se tj prazan je jer forsiraš AK kojeg ljudi očito ne vole a ostali nemaju premium, vrati na vaniliju + krkland pa da vidiš

Probao sam i to pa je opet bio prazan, samo su mi onda rekli da forsiram vanliju i karkland.

Al evo.

Twitter - @danny_hr | Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR
13 godina
offline
Re: BUG Online Game Server - BF3
Danny_HR kaže...
bik kaže...
Danny_HR kaže...

Budući da je server više prazan nego pun, po isteku najma ćemo ga otkazati.

 

Gasi se tj prazan je jer forsiraš AK kojeg ljudi očito ne vole a ostali nemaju premium, vrati na vaniliju + krkland pa da vidiš

Probao sam i to pa je opet bio prazan, samo su mi onda rekli da forsiram vanliju i karkland.

Al evo.

Stavi gunmastera da vas još malo brijem čakijom :)

 

You should never underestimate the predictability of stupidity
13 godina
neaktivan
offline
Re: BUG Online Game Server - BF3
Meni je iskreno ovaj mjesec jako malo vremena za igranje.. A bug na bilo kojim mapama kad bi ubacili 10 ljudi u roku pola sata je krcat.. Sad je problem sto se tih 10ljudi nikad ne odluci za bug server vec svatko svojim putem.. Meni je iskreno zao ako se bug opet ugasi.. Jer je napokon bug dobio server na kojem mi igra leti... Iako sam ja doduse vecinu vremena na bugu trolao ekipu... Ali zato sam ga volio ,jer je uvijek veci gust igrat sa domacima.. Di mozes nekom napisat u chat pede-ru kad te ubije ili mrs, a da se sve shvati kao sala... uglavnom oko 16h sam u stanu i ako netko zeli mozemo probat filat server.. Ako nas se skupi neki 10tak server je uskoro pun....
http://g.bf3stats.com/pc/xcpZmxzk/53COP-ceco.png
12 godina
offline
Re: BUG Online Game Server - BF3
ceco22 kaže...
Meni je iskreno ovaj mjesec jako malo vremena za igranje.. A bug na bilo kojim mapama kad bi ubacili 10 ljudi u roku pola sata je krcat.. Sad je problem sto se tih 10ljudi nikad ne odluci za bug server vec svatko svojim putem.. Meni je iskreno zao ako se bug opet ugasi.. Jer je napokon bug dobio server na kojem mi igra leti... Iako sam ja doduse vecinu vremena na bugu trolao ekipu... Ali zato sam ga volio ,jer je uvijek veci gust igrat sa domacima.. Di mozes nekom napisat u chat pede-ru kad te ubije ili mrs, a da se sve shvati kao sala... uglavnom oko 16h sam u stanu i ako netko zeli mozemo probat filat server.. Ako nas se skupi neki 10tak server je uskoro pun....

Ja sam uvijek za, pogotovo sad kad mi se vise neda pratiti SPM i K/D statistika, pa mogu stajati i cekati ljude :)

Battlefield 3: [G] CyberDemonVZ
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield 3, BUG Online mumble voice server
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice