Bioshock Infinite

poruka: 809
|
čitano: 132.315
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Predstavljen Bioshock Infinite, Bioshock Infinite 10-min trailer, Grad u oblacima
15 godina
offline
Bioshock 3

Izgleda da će ovaj izvrsni  serijal ipak imati nastavak.Bioshock 3.

emerik
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Bioshock 3

Da, priče o Bioshocku 3 počele su još 2008 kada je Bioshock 2 tek bio najavljen (pogledajte).

 

U svakom slučaju, budući da još nema nikakvih konkretnih podataka o samoj igri možemo samo nagađati o settingu. Tko zna što će biti sljedeće, oće biti nastavak ili prequel... Svašta je moguće.

When i get sad i stop being sad, and be awesome instead... TRUE STORY!
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Bioshock 3
Danny_HR kaže...

Da, priče o Bioshocku 3 počele su još 2008 kada je Bioshock 2 tek bio najavljen (pogledajte).

 

U svakom slučaju, budući da još nema nikakvih konkretnih podataka o samoj igri možemo samo nagađati o settingu. Tko zna što će biti sljedeće, oće biti nastavak ili prequel... Svašta je moguće.

Ja nekako iščekujem prequel, mislim da više nemaju što "iscijediti" iz Rapturea, barem ne onakvog kakvim ga mi znamo, samo se bojim da ne ostanu bez ideja pa narave nešto glupo.

No one gets left behind. Ingame nick: Thug Life ili x3mn00b
14 godina
odjavljen
offline
Bioshock 3

Za 10 godina ćemo imati Ultrashock 144, Call of Duty 24342, Quake 24234, i sl. Belji se

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Bioshock 3

M_Dipl mi je jednom zapravo bacio u uho bubu rekavši da radnjom u dvojci ionako nije uništen cijeli Rapture, nego samo dio. Tko zna, možda sad zaigramo kao Big sister ili netko od drugih likova u igri. Ima ih zbilja podosta.

 

Ja sam doduše i nakon jedinice mislio da u Raptureu nemamo više šta tražiti. :) Ekipa je maštovita, smislit će nešto. :)

When i get sad i stop being sad, and be awesome instead... TRUE STORY!
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.4.2010 10:16 (Danny_HR).
16 godina
offline
Bioshock 3

Najlogičniji bi bio prequel.

Nadam se samo da neće inzistirati na DRM-u i spartanskim zaštitama koje te zeznu čak i ako kupiš original Neodlučan

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Bioshock 3
Danny_HR kaže...
M_Dipl mi je jednom zapravo bacio u uho bubu rekavši da radnjom u dvojci ionako nije uništen cijeli Rapture, nego samo dio. Tko zna, možda sad zaigramo kao Big sister ili netko od drugih likova u igri. Ima ih zbilja podosta.

Da, no neznam koliko bi se ljudima svidjelo igranje u istoj lokaciji po treći put, odnosno u istom settingu.

Bilo bi zanimljivo napraviti rapture prije potopa, samo je pitanje tko bi tada bio igrivi lik.

Da budem iskren, mislin da smo već vidjeli sve što nam potopljeni Rapture može pružiti.

No one gets left behind. Ingame nick: Thug Life ili x3mn00b
15 godina
offline
RE: Bioshock 3

A što to znači "prequel"?

emerik
16 godina
offline
RE: Bioshock 3
thuglife kaže...

Bilo bi zanimljivo napraviti rapture prije potopa, samo je pitanje tko bi tada bio igrivi lik.

Kak to misliš prije potopa?

 

@emerik - prequel ti je suprotno od sequela (nastavka) - prequel je igra u kojoj se radnja odvija prije one u prvoj igri.

When i get sad i stop being sad, and be awesome instead... TRUE STORY!
15 godina
offline
Bioshock 3

Evo što su rekli kreatori o nastavku.Kako bude vrijeme odmicalo dolazit će sve više podataka.Možda su čak već počeli raditi na igri.

emerik
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Bioshock 3
Danny_HR kaže...
thuglife kaže...

Bilo bi zanimljivo napraviti rapture prije potopa, samo je pitanje tko bi tada bio igrivi lik.

Kak to misliš prije potopa?

 

@emerik - prequel ti je suprotno od sequela (nastavka) - prequel je igra u kojoj se radnja odvija prije one u prvoj igri.

Pa da se igra odvija na površini raptura prije nego što je postao podvodni grad

U ratu bez ikakvih interesa :D http://crotrailers.co.cc/
15 godina
neaktivan
offline
RE: Bioshock 3
Danny_HR kaže...
thuglife kaže...

Bilo bi zanimljivo napraviti rapture prije potopa, samo je pitanje tko bi tada bio igrivi lik.

Kak to misliš prije potopa?

 

@emerik - prequel ti je suprotno od sequela (nastavka) - prequel je igra u kojoj se radnja odvija prije one u prvoj igri.

Vidjeti Rapture onakvim kakvim ga je njegov Andrew Ryam zamislio, i onda se boriti za preživljavanje dok se rapture polako pretvara u ono što je danas, no problem je što bi "naš lik" opet morao bit obični čovjek.

Bilo bi zanimljivo sudjelovati u ratu pobune ( Atlas protiv A. Ryana ).

Volio bih da bude više naglaska na preživljavanje i izbjegavanje konflikta nego konstantnu borbu, evo citat sa BIo Wikie što se dogodilo sa ljudima nakon rata kada su mutanti ( spliceri ) počeli napadati:

"Gotovo cijela populacije bila je pobijena od strane splicera, ili su izvršili samoubojstvo...", bilo bi zanimljivo naći se u središtu toga...

 

...Only man... ...Only man...
No one gets left behind. Ingame nick: Thug Life ili x3mn00b
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.4.2010 10:37 (thuglife).
16 godina
offline
RE: Bioshock 3
Daniman123 kaže...

Pa da se igra odvija na površini raptura prije nego što je postao podvodni grad

Rapture nikada nije bio na površini. On se nalazi na dnu Atlantskog oceana.

thuglife kaže...

Vidjeti Rapture onakvim kakvim ga je njegov Andrew Ryam zamislio, i onda se boriti za preživljavanje dok se rapture polako pretvara u ono što je danas, no problem je što bi "naš lik" opet morao bit obični čovjek.

Bilo bi zanimljivo sudjelovati u ratu pobune ( Atlas protiv A. Ryana ).

Volio bih da bude više naglaska na preživljavanje i izbjegavanje konflikta nego konstantnu borbu, evo citat sa BIo Wikie što se dogodilo sa ljudima nakon rata kada su mutanti ( spliceri ) počeli napadati:

"Gotovo cijela populacije bila je pobijena od strane splicera, ili su izvršili samoubojstvo...", bilo bi zanimljivo naći se u središtu toga...

 

Da, sad te kužim. Moglo bi biti zanimljivo, da. Iz perspektive jednog od ovih 'preživjelih' likova.

When i get sad i stop being sad, and be awesome instead... TRUE STORY!
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.4.2010 10:31 (Danny_HR).
15 godina
offline
RE: Bioshock 3

Ali meni se jako sviđa borba u Bioshocku 2 jer u jednoj ruci imaš oružja,a u drugoj moći i to mi se jako dopalo.Nisam igrao jedinicu pa ne znam kako je tamo,ali Bioshock 2 mi je zakon.Nešto će sigurno izmisliti.Zašto se ne bi npr. sukob prebacio na "gornji "svijet,izvan Rapturea i Atlantskog oceana?

emerik
14 godina
neaktivan
offline
Bioshock 3
Nisam još ni dvojku prošo,već se najavljuje trojka nije to loše.
Samo volio bi da u B3 igramo opet sa nekim ljudskim chr. nekak mi je ovaj Big Daddy naporan u B2, i oružja su mi u B1 bila nekak draža.
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Bioshock 3
486dx4 kaže...
Nisam još ni dvojku prošo,već se najavljuje trojka nije to loše.
Samo volio bi da u B3 igramo opet sa nekim ljudskim chr. nekak mi je ovaj Big Daddy naporan u B2, i oružja su mi u B1 bila nekak draža.

Meni je baš obrnuto,osjećam se nakako nadmoćno nad svim onim Splicerima.

emerik
14 godina
neaktivan
offline
Bioshock 3

Bilo bi oldicno vidjeti novi Bioshock...Pogotovo ako ce biti prequel..Bilo bi cool da u pocetku imamo normalna lika koji polako uporabom plasmida i Tonika postaje Splicer...Ali to su valjda samo moje zelje...-.-

Ja sam toliko cool da ne trebam potpis
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.4.2010 17:04 (Hexler4).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Bioshock 3
thuglife kaže...

Vidjeti Rapture onakvim kakvim ga je njegov Andrew Ryam zamislio, i onda se boriti za preživljavanje dok se rapture polako pretvara u ono što je danas, no problem je što bi "naš lik" opet morao bit obični čovjek.

Bilo bi zanimljivo sudjelovati u ratu pobune ( Atlas protiv A. Ryana ).

 

Da, ovo bi bilo zanimljivo.....a i rado bih zaigrao opat sa "obicnim" covjekom...

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
15 godina
protjeran
offline
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
RE: Bioshock 3
hrvatskafarkasevec kaže...

Nadam se da ne bude,ovak SP mi je bolje.

Splinter Cell:Conviction
15 godina
neaktivan
offline
Bioshock 3

evo stigao je

Zašto ulazim u život, kad odatle nitko živ nije izašao.
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.8.2010 20:21 (alien).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Bioshock 3
alien kaže...

evo stigao je

al to baš i nije trojka, barem ne službena. čini mi se da je to nešto između trojke/spin offa i samostalne ekspanzije bioshock svijeta.

[URL="http://www.youtube.com/watch?v=0MRmxfLuNto&NR=1"]Odgovor na 90% postova[/URL]
16 godina
offline
Bioshock 3

Prešao oba šoka i jedva čekam ovaj jer mi djeluje fenomenalno... Za mene su Šokovi odlične igre sa fenomenalnom atmosferom i odličnom pričom...

ššššš - možda su u šumi
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Bioshock Infinite

Kako je sada poznat i službeni naziv treće igre u serijalu promijenio sam naslov teme.

 

Pa da malo i osvježim temu, pogledajte zanimljiv chat koji je IGN odradio sa Ken Lavineom...

http://xbox360.ign.com/articles/111/1118673p1.html

 

Koja su vaša razmišljanja, dojmovi ili očekivanja od najnovijeg dodatka serijalu?

When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
 
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Bioshock Infinite

Pa igra bi trebala biti dobra kao i prethodni nastavci, ne vidim razlog da ovim nastavkom unište ovako dobar serijal.

ma da
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Bioshock Infinite

Evo da tema malo oživi, izašao je gameplay trailer, uskoro izlazi i devetominutni gameplay demo.

.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
Moj PC  
1 0 hvala 3
14 godina
odjavljen
offline
RE: Bioshock Infinite
thuglife kaže...

Evo da tema malo oživi, izašao je gameplay trailer, uskoro izlazi i devetominutni gameplay demo.

.

  Uf kako ubrzana akcija i atmosfera :)

One death is tragedy, but million deaths is statistics - Joseph Staljin [One to all Units Let's toast some russians - By James Gastovski ] // OFP Fan
14 godina
offline
RE: Bioshock Infinite
Weky kaže...
thuglife kaže...

Evo da tema malo oživi, izašao je gameplay trailer, uskoro izlazi i devetominutni gameplay demo.

.

  Uf kako ubrzana akcija i atmosfera :)

nice gameplay izgleda kvalitetniji

15 godina
offline
RE: Bioshock Infinite

Zbilja odlično izgleda,dosta veliki odmak od dosadašnjeg gameplaya.

Gimnazija Antuna Gustava Matoša
15 godina
neaktivan
offline
Bioshock Infinite

Evo, konačno je došao i taj dugoiščekivani devetominutni gamepaly demo...

Uživajte!

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
Moj PC  
6 0 hvala 7
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Predstavljen Bioshock Infinite, Bioshock Infinite 10-min trailer, Grad u oblacima
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice