BattleForge

poruka: 60
|
čitano: 12.120
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
BattleForge

neznam dal je tema vec otvorena ako je onda se ispricavam...

htio bi pitat dali ko ima tu igru i kakva je ta igra? na youtubu sam gledo malo i cini me se zakon posto je igra od Phenomic-a a moja naj igra je isto od njih mislim da mora da je zakon.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: BattleForge

Igra je kao izašla a nemogu je nigdje nabavit, ako ima itko ikakve informacije dobro bi mi došle ,igra je predobra kolko sam cito

15 godina
neaktivan
offline
RE: BattleForge
toxic kaže...

Igra je kao izašla a nemogu je nigdje nabavit, ako ima itko ikakve informacije dobro bi mi došle ,igra je predobra kolko sam cito

 ja sam je naso i narucijo iz algoritma za 349kn malo skupo al se isplati za to dat!
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
offline
BattleForge

Ja skinio igru sa stranice njihove, pise da je FREE, al kad uđem u igru pise da unesem serijski broj ili da igram trial verziju, malo mi je to cudno, kako je onda besplatna, ako mogu samo do 4 ranka.

I don't care...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: BattleForge

Pa piše free4.

15 godina
offline
RE: BattleForge

pa piše da se skine besplatno i tako igra, mozda ti je na mail nesto doslo neki serijski mora nesto postojat

15 godina
offline
RE: BattleForge
toxic kaže...

pa piše da se skine besplatno i tako igra, mozda ti je na mail nesto doslo neki serijski mora nesto postojat

 A eto nije, neznam.
I don't care...
16 godina
neaktivan
offline
BattleForge

Wow igra je super.

Ea game je napravio pravi potez kaj je igra free.

Predobro je.

Sad ću ti je reći.

Nakon što sam odigrao 2 staze i naravno pobjedio skupa sa svojim frendićima pisalo mi je da sam otključao cijelu igru.

Sada imam 6 dodatnih karti koje sam upgrejdao i sada špilam ko lud .

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: BattleForge
markoal kaže...
toxic kaže...

pa piše da se skine besplatno i tako igra, mozda ti je na mail nesto doslo neki serijski mora nesto postojat

 A eto nije, neznam.
 ne to ti je samo trial mozes 3 levela igrat a da bis igro cijelu igru moras kupit original i tamo dobis seriski broj ja imam tu igru i prije sam isto igro trial pa sam kupio... i sam igram ko lud pre zakon je igra svima bi je preporucijo koji vole RTS igre
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
14 godina
neaktivan
offline
BattleForge

a i ti svasta naprica...igru moras odigrati do 4 lvl a ond se otkljuca i picis sve normalno..naravno, kako je free imas manje karata i nemas bfp za kupnju novih ili tome decka, pa te rulja koja je kupila igru i ima bolje karte dere( u pravilu ). protiv takvih imas sansu samo ako odmah ofenzivno napadnes pa ako prodje...ako ne zgazen si i ovako i onako...

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
BattleForge

To je DX10.1 igra??

 

alo modovi, može meni pola zvjezdice? Malo mi je pola.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: BattleForge
neki_lik kaže...

To je DX10.1 igra??

 

 ja ga igram na ovoj konfi koju imam na medium i imam DX 9.0c a na original kupiji pise da treba 9.0c tako da nije
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
RE: BattleForge
mausflee kaže...

a i ti svasta naprica...igru moras odigrati do 4 lvl a ond se otkljuca i picis sve normalno..naravno, kako je free imas manje karata i nemas bfp za kupnju novih ili tome decka, pa te rulja koja je kupila igru i ima bolje karte dere( u pravilu ). protiv takvih imas sansu samo ako odmah ofenzivno napadnes pa ako prodje...ako ne zgazen si i ovako i onako...

 da bis igro vise od 4levela treba ti original igra jer uz nju unutra dobit seriski broj koji napises da bis mogo igrat cijelu i svi su drukciji.
BTW jel igras ti?
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
protjeran
offline
RE: BattleForge

Ti nemaš DX10.1 grafičku, tako da mislim da je to ipak DX10.1 igra koju ATi sponzorira.

alo modovi, može meni pola zvjezdice? Malo mi je pola.
16 godina
offline
BattleForge

Sve što je mausflee napisao je istina ;)

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: BattleForge
ja skinuo probao igrat i svidilo mi se...al jako rijetko mogu uci..zelene je boje a neda mi uci jer kaze da je pun server...fuj ptuj!
14 godina
neaktivan
offline
BattleForge

ma da, ja je igram neko vrijeme i dobra je ....ne moras kupiti igru!!! trebalo je , sad je free uz spomenuta ogranicenja..u cemu je problem, cemu nepovjerenje...pa zasto bih lagao ljude...svi koji vole strategije-probajte.....na koncu konaca, mislim da je na vip.hr-u bila neka recenzija, pa koga zanima nek malo procita....

 

e sad- cinjenica da mozes sve igrati, ali imas lose karte bi te trebalo motivirati da kupis bfp za lovu

mene, s druge strane, motivira da je ne igram ili samo da prasim po pve, a pvp samo kad vidim da je protivnik takodjer free player...

danas igram protiv lika , ja imam 2 orba, a on 1- ja na njega sa 6-7 jedinica, a majstor stvori neko cudo od jedinice i razbije me ko kantu...zato kazem da nema bas nekog smisla itd

stoga pve, sasvim ok single player, pricica cak ok, sve u svemu za predah odigrati misiju ( 25-30 min ) odlicno.

 

jos jedna glupost - kad igrate pvp morate pobijediti da bi dobili upgrade karte ( ne nove karte!!!)- logicno.

e sad, kad rulja vidi da ih gazis, a meni se u pravilu dogadja da ja nekog gazim- samo izadje iz igre...igra se prekida, vasa pobjeda, ali se ispise,, all objectives not met ,, i dobijete-nista. tako da mi je to dosta bzvz.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: BattleForge
mausflee kaže...

ma da, ja je igram neko vrijeme i dobra je ....ne moras kupiti igru!!! trebalo je , sad je free uz spomenuta ogranicenja..u cemu je problem, cemu nepovjerenje...pa zasto bih lagao ljude...svi koji vole strategije-probajte.....na koncu konaca, mislim da je na vip.hr-u bila neka recenzija, pa koga zanima nek malo procita....

 

e sad- cinjenica da mozes sve igrati, ali imas lose karte bi te trebalo motivirati da kupis bfp za lovu

mene, s druge strane, motivira da je ne igram ili samo da prasim po pve, a pvp samo kad vidim da je protivnik takodjer free player...

danas igram protiv lika , ja imam 2 orba, a on 1- ja na njega sa 6-7 jedinica, a majstor stvori neko cudo od jedinice i razbije me ko kantu...zato kazem da nema bas nekog smisla itd

stoga pve, sasvim ok single player, pricica cak ok, sve u svemu za predah odigrati misiju ( 25-30 min ) odlicno.

 

jos jedna glupost - kad igrate pvp morate pobijediti da bi dobili upgrade karte ( ne nove karte!!!)- logicno.

e sad, kad rulja vidi da ih gazis, a meni se u pravilu dogadja da ja nekog gazim- samo izadje iz igre...igra se prekida, vasa pobjeda, ali se ispise,, all objectives not met ,, i dobijete-nista. tako da mi je to dosta bzvz.

 kako ja sam skino trial i uspio sam igrat tri levela i da bi igro dalje pisalo mi je ( you need the access to the ful game version) i onda kad sam kupio original i sve normalno... BTW dali ti igras ako da kazes mi kako da se nađemo da odigramo neku mapu zajedno... ja sam Shadowfire
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
neaktivan
offline
BattleForge

a na koji nacin se mogu dobiti bfounds bodovi ? samo ako kupisi gru ili ?

citao sam na forumu sluzbenom da ljudi takoder mjenjaju bf za gold

Necu zvaku , hocu kusur !!!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: BattleForge
Xorantu kaže...

a na koji nacin se mogu dobiti bfounds bodovi ? samo ako kupisi gru ili ?

citao sam na forumu sluzbenom da ljudi takoder mjenjaju bf za gold

 kad skines trial ne dobis niti jedan BFP a nisam ni siguran dali mozes ih nadograđivat a kad kupis original dobis 3000BFP sta je dosta i sa tim si kupi boosters ili tome kamo dobis karte unutra jedan booster dođe 250BFP i unutra imas 8 karta a u tomu dobis maslim da 6 Boostera i dođe 1250BFP sto je isplatljivije jer dobis 8 karta besplatno. a sto se tice gloda mozes ti zamijenit BFP za gold al se to ni malo ne isplatijer gold dobis sa svakim pređenim i ne pređenim levelom a BFP dobis kad kupis sa starnim novcima kupone na kojima imas tolko i tolko BFP kod nas sam vidio da ima samo u algoritmu za kupit te kartice 198.99kn=2000BFP i BFP mozes jos zaradit ako predajes karte drugim ljudima stavis ko na oglas i ljudima ako treba ti kupe itd... u toj igri osim igranja imas jos dosta stvari za radit...
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
14 godina
neaktivan
offline
RE: BattleForge
damian123 kaže...
Xorantu kaže...

a na koji nacin se mogu dobiti bfounds bodovi ? samo ako kupisi gru ili ?

citao sam na forumu sluzbenom da ljudi takoder mjenjaju bf za gold

 kad skines trial ne dobis niti jedan BFP a nisam ni siguran dali mozes ih nadograđivat a kad kupis original dobis 3000BFP sta je dosta i sa tim si kupi boosters ili tome kamo dobis karte unutra jedan booster dođe 250BFP i unutra imas 8 karta a u tomu dobis maslim da 6 Boostera i dođe 1250BFP sto je isplatljivije jer dobis 8 karta besplatno. a sto se tice gloda mozes ti zamijenit BFP za gold al se to ni malo ne isplatijer gold dobis sa svakim pređenim i ne pređenim levelom a BFP dobis kad kupis sa starnim novcima kupone na kojima imas tolko i tolko BFP kod nas sam vidio da ima samo u algoritmu za kupit te kartice 198.99kn=2000BFP i BFP mozes jos zaradit ako predajes karte drugim ljudima stavis ko na oglas i ljudima ako treba ti kupe itd... u toj igri osim igranja imas jos dosta stvari za radit...
 demo je bio - tocno..vise nije potrebno skidati demo..
prodaja gold - bfp  , a cuj , vec citam da su neki ljudi dali npr 10 000 golda za 100 bfp ( sto je omjer ), pa nisu dobili nista...ima par ljudi koji stvarno mijenjaju, a sve je stvar povjernja. uglavnom oprez! opecenih ima!  zasto ljudi kupuju gold, pitanje je - da bi mogli upgredati karte, za neke navodno trebaju ogromni iznosi!
aukcije - sve je to ok, ali karte koje imams kao free - imaju svi...kome to prodati onda ? i zakoliko, kad dosta rulje upravo te karte  nudi?
ali da se ne zezamo  u vezi mojih navoda o besplatnosti, vidim da ce me demian jos i tuziti za obmanu javnosti ;)
Today is a big day for BattleForge - it's Play4Free title now! Please read the FAQs below -


What is BattleForge Play4Free?
  • The BattleForge Play4Free Client, which you can download here, offers you complete access to all areas and functionality of the game, including all content updates (new PvP maps, Renegade Campaign) made available since release.

How do I install BattleForge Play4Free?
  • First you must download the client. Double click on the BattleForgeInstal.exe file and follow the instructions on the screen. You start the game by running the Bootstrapper.exe file. You need to have an EA Account to start BattleForge. If you already have an account, you just need to give the account details in the corresponding field in the Bootstrapper. If you do not have an EA Account, you can select “Create Account” to open an EA Account.

What exactly does BattleForge Play4Free include?
  • Along with all functionality of the game, BattleForge Play4Free includes two decks consisting of 32 cards. You can play any scenario in the game, including the Renegade Campaign. With BattleForge Play4Free, you are also able to purchase Booster Pack and bid on cards in the Auction House. However, you can only offer a card in the Auction House once you have reached level 4 in PvE and level 10 in PvP. Direct trades and sending in-game mail with attachments are also blocked until you reach this experience level.

Exactly which 32 cards does BattleForge Play4Free give me?
  • You will receive 8 cards from each of the 4 powers of Frost, Shadow, Nature, and Fire:
  • Frost: Master Archers, Northguards, Defense Tower, Glacier Shell, Defender, Tremor, Shield Building, Tempest
  • Shadow: Nightcrawler, Ripper, Stone of Torment, Unholy Power, Mutating Frenzy, Shadow Insect, Rifle Cultitst, Unholy Hero.
  • Nature: Windweaver, Werebeasts, Surge of Light, Primal Defender, Swamp Drake, Drones, Giant Wyrm, Regrowth.
  • Fire: Fire Stalker, Firebomb, Lava Field, Magma Hurler, Magma Spores, Emberstrike, Fire Sphere, Rageclaws.

What’s the difference between this and the demo version?
  • In the demo version you could only play a small number of maps. On top of that you could not buy more cards or trade cards with other BattleForge players. These restrictions have been removed and the BattleForge Play4Free replaces the demo version.

Does BattleForge Play4Free include BattleForge Points?
  • No. BattleForge Play4Free includes all game content, but it does not include any BattleForge Points. The points you can get either by trading with other players, or you can purchase them from BattleForge.com or the EA Store.
pa sad....


15 godina
neaktivan
offline
BattleForge

onda je ovo nes novo jer sam ja prije otprilike 1mj dawnloado trial sa ove stranice klik bilo je sa desne strane ovo je onda nes novo sorry nisam bio vidio to.Sramim se

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
BattleForge

dakle ne vrijedi ni igrati ako ne kupis bar jedan "kupon" za bfounds ? ,  jer neces imati karata kojim bi mogao konkurirat drugima a drugacije ne mozes dobiti ih jer trebas previse dati ( 10 k golda ) za nikakvih 100 bfounsa

Necu zvaku , hocu kusur !!!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: BattleForge
Xorantu kaže...

dakle ne vrijedi ni igrati ako ne kupis bar jedan "kupon" za bfounds ? ,  jer neces imati karata kojim bi mogao konkurirat drugima a drugacije ne mozes dobiti ih jer trebas previse dati ( 10 k golda ) za nikakvih 100 bfounsa

 tocno...
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
BattleForge

Je li netko zna zasto meni nece??? Logiram se, updatealo mi se ali nece da udje u igru. Samo mi se sve zatvori.

http://h-sim.forumotion.net/forum.htm
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: BattleForge
Living.Dead kaže...

Je li netko zna zasto meni nece??? Logiram se, updatealo mi se ali nece da udje u igru. Samo mi se sve zatvori.

 pa inace poslike kad se uplouda tojest downloada onih 3GB sve se zatvori i moras opet pokrenut sve i onda ti dođe za login i uđes i pricekas onih 100% da ti se napuno to ide brzo i opet se sve zatvori i pricekar recimo 30sec i onda ti se pokrene igra ( ili manje od 30sec kako kome )

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
RE: BattleForge
damian123 kaže...
Living.Dead kaže...

Je li netko zna zasto meni nece??? Logiram se, updatealo mi se ali nece da udje u igru. Samo mi se sve zatvori.

  pa inace poslike kad se uplouda tojest downloada onih 3GB sve se zatvori i moras opet pokrenut sve i onda ti dođe za login i uđes i pricekas onih 100% da ti se napuno to ide brzo i opet se sve zatvori i pricekar recimo 30sec i onda ti se pokrene igra ( ili manje od 30sec kako kome )

  Nece. Ja sam to instalirao s pcplayovog cda. Sad ne znam je li to kao dota da ti treba war3 da bi je igra?

http://h-sim.forumotion.net/forum.htm
15 godina
neaktivan
offline
RE: BattleForge
Living.Dead kaže...
damian123 kaže...
Living.Dead kaže...

Je li netko zna zasto meni nece??? Logiram se, updatealo mi se ali nece da udje u igru. Samo mi se sve zatvori.

  pa inace poslike kad se uplouda tojest downloada onih 3GB sve se zatvori i moras opet pokrenut sve i onda ti dođe za login i uđes i pricekas onih 100% da ti se napuno to ide brzo i opet se sve zatvori i pricekar recimo 30sec i onda ti se pokrene igra ( ili manje od 30sec kako kome )

  Nece. Ja sam to instalirao s pcplayovog cda. Sad ne znam je li to kao dota da ti treba war3 da bi je igra?

 stvarno neznam ti rec ja imam original i nisam imo nikakvih problema probaj deinstalirat i skinut opet...

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
RE: BattleForge
damian123 kaže...
Living.Dead kaže...
damian123 kaže...
Living.Dead kaže...

  stvarno neznam ti rec ja imam original i nisam imo nikakvih problema probaj deinstalirat i skinut opet...

  Je li moras kupit orginal igru ili je to samo klient.

http://h-sim.forumotion.net/forum.htm
15 godina
neaktivan
offline
RE: BattleForge
Living.Dead kaže...
damian123 kaže...
Living.Dead kaže...
damian123 kaže...
Living.Dead kaže...

  stvarno neznam ti rec ja imam original i nisam imo nikakvih problema probaj deinstalirat i skinut opet...

  Je li moras kupit orginal igru ili je to samo klient.

 ja sam prvi put bio downloado igru sa neta al je bila trial tojest mogo sam igrat 3 levela i to je to, a sad sam vidio na njihovim stranicam da se moze downloadat cijela igra al mi je to malo glupo cemu onda kupovat original jedino u originalu uz igru dobis i 3000BFP besplatno... a i odmah sam sumljo da ce taj sa neta radit...

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice