Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.401.408
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
12 godina
online
Re: Battlefield V
NiramX kaže...

I kakav je na kraju konsenzus?

 Tko se na peticu opeko,...

NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše.
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.9.2018 22:58 (Perki).
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V

Ha! Trebao sam znati.

15 godina
offline
Battlefield V

Zbugano govno od igre. Prvi dan kada sam igrao sve radilo super, i napokon uhvatim vremena da malo igram kada se danas počela crashati kao luda. Narvik ne mogu ni ući, čim loada mapu crash to desktop. Rotterdam odigram par minuta i onda me samo izbaci u main menu, ili crash to desktop.

It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not.
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
191x7 kaže...

Bez brige, navodno su namjerno ubacili sve velike bugove koji su popravljani u BF3, BF4, SWBF, SWBF2 i BF1 kako bi vidjeli koliko su takvi bugovi strašni tj koliko igrača će se opet žaliti na njih.

 

 

 

ontopic:

 

ako popeglaju da mogu držati 80fps, i igrati ugodno, jer mi se gunplay napokon sviđa igra bi bila dobra, ali veliko ali jer znam da će pola bugova biti u full gameu kao što je uvijek bilo.

 

Igra mi nije wow, ok je, i pea shooter je za ruganje i pivicu. Nešto ozbiljnije nikad neće biti.

 

Šteta što se mučm s fps, msilio sam da sam tu siguran, ali očito eto..

 

 

eto da ne tipkam:

 

djelim mišljenje

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.9.2018 23:46 (fila2208).
16 godina
odjavljen
offline
Battlefield V

Meni radi skroz fludno, uopće ne razmišljam o performansama dok igram....skroz zadovoljan. Eksplozije, grafika i zvuk su izvrsni. 

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

 Mesh vise nije bitan za preglednost protivnika.

 

Odakle ti to?

12 godina
offline
Battlefield V

Malo zaigrao betu i odmah Only in Battlefield moment:

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Battlefield V

Nego je li još nekom zvuk u igri sjeban ili samo meni?

 

Ono tipa čujem tenk i njegovo popravljanje iako je na 200m od mene, čujem fijukanje metaka a pucnjeve ne.... Imam stereo Hi FI slušalice ukopčane na front panel.

 

 

EDIT: Skužio. Realtek audio manager (kog nikako ne mogu deinstalirati) mi pravio problem.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.9.2018 2:10 (Soldier977).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Battlefield V
Soldier977 kaže...

Malo zaigrao betu i odmah Only in Battlefield moment:

 

 Revive mogu odraditi samo ekipa iz Squada i Medici iz drugih. Mozda se varam ali nije bilo medica oko tebe.

13 godina
offline
Re: Battlefield V
NiramX kaže...
fila2208 kaže...

 Mesh vise nije bitan za preglednost protivnika.

 

Odakle ti to?

 pogledaj video koji je cyber stavio gdje lik kaže od novog enginea i bf1, kaže da mesh više ne igra ulogu.

Isti sam stavio na low i ne vidim neku razliku u oucavanju neprijatelja koje je ionako loše. 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Soldier977 kaže...

Malo zaigrao betu i odmah Only in Battlefield moment:

 

  Haha, a ja čekam kaj bude se dogodilo :D

 

Btw, kak veli šekret papir, ovi svi oko tebe su bili Assault. Trebi treba mecic ili član squada :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Battlefield V

meni ok igra.kupujem sigurno (nema druge alternative)!

vjerujem da ce biti bolja po izlasku,ipak je ovo beta!

povijest se ponavlja i bit ce patcheva gdje ce još optimizirati igru,itd.

ma bit ce to ok!

sve u svemu jedva cekam!

btw igram sve na full na 1440.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Soldier977 kaže...

Nego je li još nekom zvuk u igri sjeban ili samo meni?

Ono tipa čujem tenk i njegovo popravljanje iako je na 200m od mene, čujem fijukanje metaka a pucnjeve ne.... Imam stereo Hi FI slušalice ukopčane na front panel.

 Kupi kvalitetne slušalice.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...
Soldier977 kaže...

Malo zaigrao betu i odmah Only in Battlefield moment:

 

  Haha, a ja čekam kaj bude se dogodilo :D

 

Btw, kak veli šekret papir, ovi svi oko tebe su bili Assault. Trebi treba mecic ili član squada :)

  Ma da, nebitno.... nego smiješno izgleda  

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
13 godina
offline
Battlefield V

I ja imam probleme sa zvukom koji se još vuku od BF1, to je dobar pokazatelj kakvo dečki rješavaju probleme. Naime kad OC-aš Ryzen i igraš BF1 ili BFV fino ti se zvuk ponekad prekida, u BF1 je to bilo dosta često, sad je nešto rijeđe. Stvarno nisam mislio da će me taj problem dočekati i ovdje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
Promster kaže...

I ja imam probleme sa zvukom koji se još vuku od BF1, to je dobar pokazatelj kakvo dečki rješavaju probleme. Naime kad OC-aš Ryzen i igraš BF1 ili BFV fino ti se zvuk ponekad prekida, u BF1 je to bilo dosta često, sad je nešto rijeđe. Stvarno nisam mislio da će me taj problem dočekati i ovdje.

 

 To vise govori o toj platformi nego o igri...

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Promster kaže...

I ja imam probleme sa zvukom koji se još vuku od BF1, to je dobar pokazatelj kakvo dečki rješavaju probleme. Naime kad OC-aš Ryzen i igraš BF1 ili BFV fino ti se zvuk ponekad prekida, u BF1 je to bilo dosta često, sad je nešto rijeđe. Stvarno nisam mislio da će me taj problem dočekati i ovdje.

 Kupi dediciranu zvucnu....

Neku Asusovu ...

13 godina
offline
Re: Battlefield V
Friday kaže...
Promster kaže...

I ja imam probleme sa zvukom koji se još vuku od BF1, to je dobar pokazatelj kakvo dečki rješavaju probleme. Naime kad OC-aš Ryzen i igraš BF1 ili BFV fino ti se zvuk ponekad prekida, u BF1 je to bilo dosta često, sad je nešto rijeđe. Stvarno nisam mislio da će me taj problem dočekati i ovdje.

 

 To vise govori o toj platformi nego o igri...

Točno sam znao da će sljedeći komentar biti ovakav.

 

Daleko od toga da Ryzen nema svojih mana, ali nigdje drugdje ovog problema nema, ni u jednom naslovu, tako da bih ovdje odgovornost prepisao DICE-u.

6 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Igra je sasvim solidna i nemoguće je da se svima ugodi. Meni osobno ova promjena sa municijom i healom je dobro dosla, gura ljude da igraju teamski. Tenkovi su taman di trebaju biti a avione nisam iskreno ni probao a nisu me ni ubili iz njega. Glede performansa igra mi radi bez greske, bez problema sa zvukovima ali me izbacilo 2 puta iz runde (jučer taman na pola runde kad sam igrao sa cyberom) ali ne ljuti me to jer će se fixat. Prijatelj mi ima daleko slabiju konfu od moje i radi mu super 60-70 fpsa bez dropova i stutteringa. Malo strpljenja...

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
mrfloyd kaže...
Promster kaže...

I ja imam probleme sa zvukom koji se još vuku od BF1, to je dobar pokazatelj kakvo dečki rješavaju probleme. Naime kad OC-aš Ryzen i igraš BF1 ili BFV fino ti se zvuk ponekad prekida, u BF1 je to bilo dosta često, sad je nešto rijeđe. Stvarno nisam mislio da će me taj problem dočekati i ovdje.

 Kupi dediciranu zvucnu....

Neku Asusovu ...

 Kupi....Kupi....Kupi.... samo čujem kupi. Pa može li išta bezu para jebemu.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
14 godina
offline
Battlefield V

Nemogu iskljucit vsync..ne ide preko 60 fps, izgleda da lockano mada je framelimit na 200. Zna neko u cemu je problem?

Da sam normalan, poludio bi
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Hanter kaže...

Nemogu iskljucit vsync..ne ide preko 60 fps, izgleda da lockano mada je framelimit na 200. Zna neko u cemu je problem?

 U igri postoji Vsync , ali i ograničavanje refresh ratea na monitorov. Pa pogledaj oboje.

 

A van igre, MSI afterburner i Nvidia Control panel ti mogu ograničiti FPS pa pogledaj i to.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Hanter kaže...

Nemogu iskljucit vsync..ne ide preko 60 fps, izgleda da lockano mada je framelimit na 200. Zna neko u cemu je problem?

vsync ti je lockan na 60 kao i meni što je bio.

U postavkama grafike ne možeš pristupiti opciji vsync sve dok ne staviš na custom.

Odi na custom i isključi vsync.

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Thund3rman kaže...

Glede performansa igra mi radi bez greske, bez problema sa zvukovima ali me izbacilo 2 puta iz runde (jučer taman na pola runde kad sam igrao sa cyberom) ali ne ljuti me to jer će se fixat.

 Haha, ja baš vidim, gle poznat nick.. pogledam opet, nema ga... 

"Valjda mi se učinilo" 

 

Nego, ja ko i u ostalim BF igram support. Kad se spawnam, pobacam ammo poucheve okolo sebe svima koga vidim i jedan ammo box na pod. Obavezno sam među 5 na kraju runde po bodovima 

Ne znam dal je bug, ili treba neko vrijeme da se ammo pouch "uhvati" za igrača. Ponekad sam ih znao baciti po 7-8 prema jednom liku u 2 sekende :D Izgleda prilično smiješno. Baš ću snimiti.

Tak da samo kod mene u squad i ne ići predaleko i ne bude problema s municijom :)

 

 

Nego, dal netko zna što će biti drugi Support? Ovaj ima ammo, tenkovsku minu i građenje. Kuky?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

 pogledaj video koji je cyber stavio gdje lik kaže od novog enginea i bf1, kaže da mesh više ne igra ulogu.

Isti sam stavio na low i ne vidim neku razliku u oucavanju neprijatelja koje je ionako loše. 

 

Misliš na ovaj?

12 godina
offline
Re: Battlefield V
NiramX kaže...
fila2208 kaže...

 pogledaj video koji je cyber stavio gdje lik kaže od novog enginea i bf1, kaže da mesh više ne igra ulogu.

Isti sam stavio na low i ne vidim neku razliku u oucavanju neprijatelja koje je ionako loše. 

 

Misliš na ovaj?

 Mislim da je ovaj ako se dobro sjećam. Previše videa zadnja 3 dana :D

 

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Battlefield V

Nego, danas je ogroman BFV Beta turnir.

Igraju svi poznati BF Youtuberi i igrači. Jack, xfactor, Stodeh, Westie, Drift0r, StoneMountain, TacticalBrit...

https://www.battlefield.com/news/battlefield-5-how-to-watch-beta-squads

 

Mislim da se igra nekoliko mečeva 32 vs 32 igrača.

Nemam pojma kak budu odabrali pobjednika.

 

With 64 total players, here are just a few of the faces to expect:

 

  • No Introduction Necessary: Your favorite community members like Darkness429, Jade Sura, Stodeh, Doom49, Westie, Prophet_On_Fire, MugsTV, and DazsBF are all itching to cap a point.
  • Live from New York: YouTuber Casey Neistat is hosting TSM_Myth, TNBRFrags, and Typical Gamer at 368, his new creator space in New York.
  • Around the World: Your favorite streamers from Argentina, Spain, Brazil, UK, Germany, Mexico and France, are coming to the show.
  • Revenge of Closed Alpha: Vikkstar123, daithidenogla, Vegetta777, Willyrex, ChocoTaco, TSM_Daequan and more are all back for a triumphant return from last month’s Battlefield V Closed Alpha.

 

How to Watch
Don’t miss the Battlefield V Open Beta Squads Livestream on September 8 at 11 a.m. PDT/8 p.m. CEST

 

Izgleda u 20:00 navečer kod nas.

https://www.youtube.com/battlefield

https://www.twitch.tv/battlefield

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.9.2018 12:05 (CyberDemonVZ).
Moj PC  
0 0 hvala 2
13 godina
offline
Battlefield V

igra tko na i7 4770 ili 90, da javi kako mu radi i koliko koristi proc? 

Hvala. 

 

+ super je kad netko s kompom od 2000e,, (inače vrijednost moga auta) komentira kako mu super igra radi?! 

Pa bilo bi iznimno žalosno da ne možeš s takvim serverom igrat ovakav pea shooter lol

 

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Battlefield V

Meni ryzen radi na 60% gpu 99%  1920x1080 72hz monitor sve HIGH detalji, dx 12 isključen, 80 fps minimala ispod toga nepada u kućama i zatvorenim prostorima preko 100 leti. Ja sam prezadovoljan kako radi igra... Btf 1 na ultra je oko 110... 

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.9.2018 13:01 (BeLLicus).
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

STG44 je novi M16. Fact.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice