Battlefield 3

poruka: 77.247
|
čitano: 8.527.927
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3

cekaj pa kome bi se to trebali MI ispricati?!? ajde molim te...pa Jadranka Kosor i cijela HDZova vlada se nije ispricala nama, itd. i ja ne razumijem sta bi se to MI trebali ispricati? onaj tko se trebao ispricati, i to nama vec je to ucinio, tak da decki, ne silite me glupostima da citiram Seselja iz Hagga

Moj PC  
1 10 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3

Tužno je vidjeti da netko plaća 100 čuna mjesečno da bi se qrcio po forumu i sebe skromno proglasio malo boljim od prosjeka igračem, a ostale uglavnom prosječnim. Ne znam gdje je tu zadovoljstvo ako nekog urokaš s čitom, gdje ti je ponos i sportski duh. Da ne kažem muškost.

Najgore od svega je da se ekipa posipala pepelom i izvinjavala nakon prvih dokaza da je neno čiter domesticus. Još gore je da je pljunuo u facu svojim kolegama iz klana koji su ga onako zdušno branili. Zato bi njegovim kolegama preporučio da ga izbace iz klana odmah, a pošto vidim da je neno osnivač, bar tako stoji u battlelogu, neka klan napuste. Sve što ste se trudili, vježbali, borili za pobjedu, nepovratno je izgubljeno. Na vašu žalost. U svakom slučaju dugujete izvinjenje i na ovom forumu jer ste vjerovali krivom čovjeku te zbog toga zaratili s masu ljudi ovdje. Neno je čiter, pomirite se s tim, drugi su bili u pravu i to je to, idemo dalje. Sva sreća da je ovo samo igra.

Moj PC  
19 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 3
xyan kaže...

cekaj pa kome bi se to trebali MI ispricati?!? ajde molim te...pa Jadranka Kosor i cijela HDZova vlada se nije ispricala nama, itd. i ja ne razumijem sta bi se to MI trebali ispricati? onaj tko se trebao ispricati, i to nama vec je to ucinio, tak da decki, ne silite me glupostima da citiram Seselja iz Hagga

A znali ste nama srat kako smo njubare i sl. jer smo optuzivali nenu i govorili ste kako je neno bolji igrac od nas jer ima skill, ja mislim da ste vi znali da neno koristi cheat samo ste se pravili glupi.

Jebes skill kad ga mozes kupit.
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.5.2012 0:05 (Y2K2).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 3
Hrxxx kaže...

Tužno je vidjeti da netko plaća 100 čuna mjesečno da bi se qrcio po forumu i sebe skromno proglasio malo boljim od prosjeka igračem, a ostale uglavnom prosječnim. Ne znam gdje je tu zadovoljstvo ako nekog urokaš s čitom, gdje ti je ponos i sportski duh. Da ne kažem muškost.

Najgore od svega je da se ekipa posipala pepelom i izvinjavala nakon prvih dokaza da je neno čiter domesticus. Još gore je da je pljunuo u facu svojim kolegama iz klana koji su ga onako zdušno branili. Zato bi njegovim kolegama preporučio da ga izbace iz klana odmah, a pošto vidim da je neno osnivač, bar tako stoji u battlelogu, neka klan napuste. Sve što ste se trudili, vježbali, borili za pobjedu, nepovratno je izgubljeno. Na vašu žalost. U svakom slučaju dugujete izvinjenje i na ovom forumu jer ste vjerovali krivom čovjeku te zbog toga zaratili s masu ljudi ovdje. Neno je čiter, pomirite se s tim, drugi su bili u pravu i to je to, idemo dalje. Sva sreća da je ovo samo igra.

To je i najbitnije. :)

 

na PM se salju poruke sa *ebanjem mrtve  majke i slicno. Vrlo zrelo.

 

Pa nije ubio/pregazio covjeka da mu/nam imate pravo hebat mrtve majke preko PM-a.

 

Malo se skulirajte oko takvih stvari jer to prelazi svaku mjeru i to je na osobnoj razini.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 3
Hrxxx kaže...

Tužno je vidjeti da netko plaća 100 čuna mjesečno da bi se qrcio po forumu i sebe skromno proglasio malo boljim od prosjeka igračem, a ostale uglavnom prosječnim. Ne znam gdje je tu zadovoljstvo ako nekog urokaš s čitom, gdje ti je ponos i sportski duh. Da ne kažem muškost.

Najgore od svega je da se ekipa posipala pepelom i izvinjavala nakon prvih dokaza da je neno čiter domesticus. Još gore je da je pljunuo u facu svojim kolegama iz klana koji su ga onako zdušno branili. Zato bi njegovim kolegama preporučio da ga izbace iz klana odmah, a pošto vidim da je neno osnivač, bar tako stoji u battlelogu, neka klan napuste. Sve što ste se trudili, vježbali, borili za pobjedu, nepovratno je izgubljeno. Na vašu žalost. U svakom slučaju dugujete izvinjenje i na ovom forumu jer ste vjerovali krivom čovjeku te zbog toga zaratili s masu ljudi ovdje. Neno je čiter, pomirite se s tim, drugi su bili u pravu i to je to, idemo dalje. Sva sreća da je ovo samo igra.

jesu izbacili Franju Tuđmana iz HDZ-a? people please... jel su ostali napustili HDZ? mislim da zbog Šuška i Franceka, Gotovina danas sjedi (i sijedi) u Hagu...a kunu se u generale i Hrvatstvo. ajde nemojte biti licemjeri - mi cemo to rijesiti medju sobom. dalje se vas ne tice.

 

evo, neno se obraca svekolikom pucanstvu 

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.5.2012 0:10 (xyan).
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3

Don't shoot the messenger :)

From ex Co7: xyan, pao si mi totalno u ocima!!! Dobio sam crveni, koji sam zasluzio! Ali steta sto su moji postovi obrisani, a kada ste vi pisali protiv mene to je ostalo?! 
Dovoljno od mene!

 

Virus pita: "Što je tu nejasno? http://www.pbbans.com/mbi-viewban-2dfca045-vb263088.html"

 

 

 

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Battlefield 3

a najgore od svega sto postoje indicije da nije samo Neno koristio cheatove.

a pokazati ce vrijeme i to

Da Bog da svi čiteri dobili rak kostiju,tako da ne mogu držati jebeni miš u ruci.Tada će imati barem malo opravdanja za varanje.
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.5.2012 0:20 (crozoki).
Moj PC  
9 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3

do'će maca na vratanca {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3

Banned Today 2:25
http://www.pbbans.com/mbi-viewban-2dfca045-vb263088.html

Kad kažemo da u 22:22 netko misli na nas tako cu ja i svaki dan u 2:25 mislit na Nenu

MadCroats Furyo || CoD2 3500h || BF3 400h
 
3 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Battlefield 3

Da ali decki iz xXx-a neshvacaju da najvjerojatnije nece nitko htjeti igrati protiv njih, totalno ocrnjen klan skroz dok neiskorijenite chitere. i najvjerojatnije necete imati pristup nikakvom natjecanju ni nicemu slicno. Ali njihov problem. Sami su si krivi kada su bahati.

Battlelog: ljudina
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.5.2012 0:32 (bmwhartge).
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
Battlefield 3

Ja mislim da neno nije čiter,sve je to photoshop.

A možda to nije on,možda je to njegova shauma?

سمندری ڈاکو
Moj PC  
17 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield 3

serete li ga serete.. osobno ne želim više nikog od vas samnom na serveru..

I to zato što umjesto da se sad pokrijete usima, još se bahatite..

Kome se imate ispričati? pa nikome.. A možda svima kojima ste kenjali? koje ste nazivali low skillerima, a u početku su bili bolji od vas jer vas polovica u klanu čita.

Mc je oduvijek bio bolji od vas jer imate čitere. G je oduvijek bio bolji od vas jer imate čitere... itd...

Za mene ste u roku 2 sekunde iz ok likova, postali papčine koje kao kad treba j.ebat pozovu starijeg brata jer im se ne diže, tako i vi kad pušite od jačih uključujete čitove.

Osobno me zaboli uopće lijeva dlaka za vas i vaše djetinjarije, ali kad krenete napadat ljude ,koji btw imanju žene djecu famijije, sa tim svojim tinejžerskim rage forama, pokazivanjem prsta svima, radije nego da se ljudski prizna  pogreška, još više vidim kako uopće fali morala i poštenja danas.

Baš me zanima kako bi prošao kod nas da ga nađu sa 2 špila karata na turniru u beli...Zube bi mu pokidali, a isto je to samo igra..

[M|C] jokaCRO ingame
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.5.2012 0:39 (red_bull).
Moj PC  
8 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3

Na kojin si ti drogama xyan? Kakav HDZ koje gluposti??!! Ja nisan glasa za njih pa mi se ne moraju ispričavat, jer san zna da je smranader smrad, a ti ako si glasa pa ti se nisu ispričali ko te *ebe. Što se mene tiče nek cili HDZ crkne od raka. Al kažen, nastavite vi sa svojin pričama, nebitni ste... A ma nemorate se ispričavat, dovoljno govori o vašen obrazu, radite što oćete..

[M|C] 7emper_fi
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Battlefield 3
xyan kaže...

jesu izbacili Franju Tuđmana iz HDZ-a? people please... jel su ostali napustili HDZ? mislim da zbog Šuška i Franceka, Gotovina danas sjedi (i sijedi) u Hagu...a kunu se u generale i Hrvatstvo. ajde nemojte biti licemjeri - mi cemo to rijesiti medju sobom. dalje se vas ne tice.

 

evo, neno se obraca svekolikom pucanstvu 

 

 

ajde nemoj se vise potkopavat, nije ti bas usporedba, ovdje bar narod reagira na podrazaje protiv citera

dok u tvojoj usporedbi narod ne reagira na lopove, i zato mogu lopit dok ih ide... tako i on... da narod ne reagira cita bi i dalje :D

 

i da ima itekakvihi indicija da nije samo neno u igri... nema dokaza pa necemo o tome... ali kapa sa vas

sva mast s kojom ste premazani

 

cast pojedincima...

 

glavno da su se neno i danny nasli na kavi di mu je ovaj sve objasnio i danny poceo brisat sve postove koji se ticu nene

i citanja itd. kredibilitet mu je na mjestu, ko i sanader i INA-MOL

 

nebi me cudilo i da ce ovaj post bit nepodoban i samim time bit izbrisan ili u najgorem slucaju cu dobit koji karton / ban :D

 

uvijek kad trebas napalit ovaj napaceni narod, spominje se hag i gotovina i odma svi klicu i daju ti svoje glasove

 

primitivan narod, stas

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.5.2012 0:42 (tormento).
15 godina
offline
Battlefield 3

Vidim da je aim***kies napravio odličan posao u rješavanju čitera. Napokon da i PB nešto radi. http://www.pbbans.com/mbi-latest50-bf3-lfb41.html{#}

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3

{#}

i ja sam ustaša, ali kakve to veze ima s battelfieldom.?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 3

sto se sve pisalo u ovoj temi...




Cyber_Freak kaže...

Tuzna prica je ta da je ovo tvoj veliki FAIL...Moj e-mail jeste ndamjan4@gmail.com,mogao si to vidjeti kao admin PIS foruma,ali zar ti stvarno mislis da sam i htjeo kupiti cheat da bi se registrirao sa tim user nameom i e-mailom?

 

Mislim stvarno ste smijesni....

A ovo za CSS je slucajnost koja mi na zalost ne ide u korist.Nisam nikada imao cheat niti u jednoj igri pa tako i u BF3...

A koliko znam niti jedan cheat ne moze se sakriti od frapsa u BF3 niti u jednoj drugoj igri..

Tako ce neko naci mozda na nekoj drugoj cheat stranici nekoga od vas da se podudara i staviti ovdje..nemojte biti smijesni,molim vas...  {#}

 

Al dobar pokusaj!!{#}



Cyber_Freak kaže...

ma smijesan si...imam dokaz za to,ali iz sigurnosnih razloga ne mogu reci...

ionako mi nije bitno vise vase misljenje,nego samo svoje eike iz xXx klana koji mi mislim vjeruju jer sam im sve rekao,tj cijelu pricu...

Tko mi vjeruje,vjerovat ce,tko ne vjeruje njegova stvar...

ukratko...

 

Sandman,smijesan si...Ako treba snimat cu se kamerom iza sebe i ownat cu te i dalje...{#}

 

Cyber_Freak kaže...

Ne prijatelju,najzalosnije je to sto si ti no skill igrac poput mnogih ovdje i svaki drugi koji te ubije je citer...Smijesan si....

Citm ovo sve i samo se smijem...Nemate nitko pojma o cemu se ovdje radi,ali nema veze,niti ne zelim to..

Ako biram izmedju vas ovdje na forumu i svoje ekipe kojoj sam sve rekao i doveo neke ljude na TS da potvrde pricu o hakiranju 2009 i 2010 godine ,biram svoj xXx klan,koji ce uz jos malo truda sve ownati u BF3 beze beda...

 

Danny me banao na BUG-u? Pa sta,banajte me i na PIS-u i na svim ostalim serverima,boli me tuki...Imamo svoj i milijun drugih BF3 kvalitetnijih servera ,tako da me boli tuki za vase misljenje,iskreno...

Ja nisam nikad se registrirao niti na jednu hax stranicu,niti sam ikada dobio obavijest o tome...

Tako da dragi moji nevjernici,mislite sto hocete...

 

OVER AND OUT

 

Cyber_Freak kaže...

Mislis? Za tvoj skill,tj no skill ne treba nista uraditi da se bude bolji od tebe...{#}

 

Cyber_Freak kaže...

Stvarno tuzno..Znaci lik je iz Hrvatske,igrao je i na nasem serveru i drugima,banali smo ga radi sumnje za cheat,tip se izvlacio da nema nista,a nakon 1 mjesec su mu resetirali statse,sad opet je poceo i pogledajte mu rank i statistiku...

Necu da stavljam SS-ove iz igre sta je sve pisao jer je sramota....

Namjerno je zakljucao Battlereportse da se nevidi koje scorove pravi..

Molim vas da svi ga reportate,da stanemo na kraj ovakvim idiotima...

 

http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Ivwan19/stats/212509340/

 

Izgleda da nije samo on,nego cijeli njegov klan

 

http://battlelog.battlefield.com/bf3/platoon/2832655241024878645/

 

Pogledajte prosudite sami..

 

Cyber_Freak kaže...
Hm,iskreno od ovih koje si nabrojao jedino Corona rastura ,a ovi ostali su prosjecni igraci kao i mi ostali,nista posebno...Ali nema veze,to je sve dio igre..A tako to ide i u real lifeu..Uvijek postoje ljubomorni i zavidni... ;)

 

Cyber_Freak kaže...

Osobno,ne smatram se nekim dobrim igracem,mozda malo iznad prosjecnog igraca,ali boze moj,nije nitko savrsen i jos nisam upoznao savrsenog igraca u Hrvatskoj

 

Cyber_Freak kaže...
Zahvaljuem svim sudionicima BUG foruma sto su mi uljepsali dan na poslu i nasmijali me do suza.. Danas je stavrno bilo EPIC... ;)


http://www.pbbans.com/mbi-viewban-2dfca045-vb263088.html

The Cake is a Lie!
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.5.2012 0:53 (Lateralus).
16 godina
offline
Battlefield 3

Najgore je što smo mi svi na ovom forumu škvadra pa mogu reći i prijatelji iako se 99.99% ljudi nije nikad upoznalo oči u oči, svaku hebenu vecer smo zajedno i provodimo slobodno vrijeme, zezamo se itd.

Ali eto neki ljudi ne gledaju to na taj nacin, nemaju postovanja nimalo prema drugima,stalo im je samo do sebe.

Briga njega sto je netko dosao umoran sa posla i htio bi malo 2-3 sata uzivati sa prijateljima u necemu sto voli, on gleda samo sebe i da samo njemu bude dobro pa i po cijeni da svi ostali ispastaju zbog toga.

Da Bog da svi čiteri dobili rak kostiju,tako da ne mogu držati jebeni miš u ruci.Tada će imati barem malo opravdanja za varanje.
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.5.2012 0:56 (crozoki).
Moj PC  
10 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3

I tako igram ja malo BF3 prije spavanja i naletim na JEB*NE hakere. Naravno nema admina, nema ih tko kikat -.-'

http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/32465169/1/336751877/

Dobro sam i preživio na kraju :D

 
3 0 hvala 3
14 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 3

Citav xXx klan je pravio majmune od nas, a sad nemaju obraza ni za ispriku.

Jebes skill kad ga mozes kupit.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 3
1.Lovac kaže...

I tako igram ja malo BF3 prije spavanja i naletim na JEB*NE hakere. Naravno nema admina, nema ih tko kikat -.-'

http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/32465169/1/336751877/

Dobro sam i preživio na kraju :D

ZloUmni, bar smo pobjedili {#}

12 godina
offline
Re: Battlefield 3
Y2K2 kaže...

Citav xXx klan je pravio majmune od nas, a sad nemaju obraza ni za ispriku.

 

Malo je rec da nemaju obraza za ispriku....

 

To je to...

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.5.2012 1:09 (tormento).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 3
alen177 kaže...
1.Lovac kaže...

I tako igram ja malo BF3 prije spavanja i naletim na JEB*NE hakere. Naravno nema admina, nema ih tko kikat -.-'

http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/32465169/1/336751877/

Dobro sam i preživio na kraju :D

ZloUmni, bar smo pobjedili {#}

Igra godine, baš sam lijepo završio igru sa vatrometom (c4 čini čuda)

13 godina
offline
Battlefield 3

I kad izlazi novi dlc, koliko će koštat?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield 3
1.Lovac kaže...
alen177 kaže...
1.Lovac kaže...

I tako igram ja malo BF3 prije spavanja i naletim na JEB*NE hakere. Naravno nema admina, nema ih tko kikat -.-'

http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/32465169/1/336751877/

Dobro sam i preživio na kraju :D

ZloUmni, bar smo pobjedili {#}

Igra godine, baš sam lijepo završio igru sa vatrometom (c4 čini čuda)

Ova dvojica vam nisu citeri upisite u you tube esl night cup. likovi su stvarno top igraci, dovoljno vam govori da su iz  svedske pa si vi zamislite kakve internet veze imaju.

 

ovo je mec sa paranoim.

 

probajte doci na ovaj server tu se vecinom skuplja ekipa sa esl-a. ima da dobijete slom zivaca

http://battlelog.battlefield.com/bf3/servers/show/385bdcd7-0ed0-413f-914b-28e28fa9c9c8/AnR-Infantry-only-Metro-Bazaar-Seine-Rotation/

Battlelog: ljudina
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.5.2012 1:36 (bmwhartge).
14 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3

Ovaj 1. ima nemoguće kileve, jednostavno nije realno njegovo igranje, ako nije haker, onda je najbolji igrač u igri.

 
1 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Battlefield 3

to ti je zato sto lik istalno igra small counqest i esl 5 vs 5 vec zna grand bazar i te city mape napamet. A tko stalno trenira nemoze biti los. a i plus to sto lik vjerojatno igra na optici. evo pogledajte kako igraci padaju kada igrate na optici.

 

dobar igrac + brutalan internet

Battlelog: ljudina
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 3
bmwhartge kaže...

Igra godine, baš sam lijepo završio igru sa vatrometom (c4 čini čuda)

Ova dvojica vam nisu citeri upisite u you tube esl night cup. likovi su stvarno top igraci, dovoljno vam govori da su iz  svedske pa si vi zamislite kakve internet veze imaju.

 

ovo je mec sa paranoim.

 

probajte doci na ovaj server tu se vecinom skuplja ekipa sa esl-a. ima da dobijete slom zivaca

http://battlelog.battlefield.com/bf3/servers/show/385bdcd7-0ed0-413f-914b-28e28fa9c9c8/AnR-Infantry-only-Metro-Bazaar-Seine-Rotation/

Ovaj server mi je odavno u favoritima, al zna mi bit dosta visok ping na njemu.

Fr4nk_Horrig4n
13 godina
offline
Re: Battlefield 3
bmwhartge kaže...

to ti je zato sto lik istalno igra small counqest i esl 5 vs 5 vec zna grand bazar i te city mape napamet. A tko stalno trenira nemoze biti los. a i plus to sto lik vjerojatno igra na optici. evo pogledajte kako igraci padaju kada igrate na optici.

 

dobar igrac + brutalan internet

Ajme svaki metak mu se računa predivno. :)

Nikad mi nije bilo jasno ovo spamanje mjenjanja oružja, nisam to nikad shvaćao ni radio, i obožavao ubijat ekipu koja se time koristi jer je to vidjela od nekih profića :)

Ugl. yeben igrač i internet :)))

13 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield 3
fila2208 kaže...
bmwhartge kaže...

to ti je zato sto lik istalno igra small counqest i esl 5 vs 5 vec zna grand bazar i te city mape napamet. A tko stalno trenira nemoze biti los. a i plus to sto lik vjerojatno igra na optici. evo pogledajte kako igraci padaju kada igrate na optici.

 

dobar igrac + brutalan internet

Ajme svaki metak mu se računa predivno. :)

Nikad mi nije bilo jasno ovo spamanje mjenjanja oružja, nisam to nikad shvaćao ni radio, i obožavao ubijat ekipu koja se time koristi jer je to vidjela od nekih profića :)

Ugl. yeben igrač i internet :)))

to ti se radi radi reflekasa, barem ja ponekad tako radim, da kada ti izleti neki lik pred tebe da nebudes uspavan.

Battlelog: ljudina
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice