Assasins Creed

poruka: 237
|
čitano: 38.640
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Assasins Creed

Ljudi što mislite o igri Assasins Creed?

Po meni je igra definitivno odlična(na temelju trailera koje sam vidio)!

Ima li netko tu igru-igra li je netko,i može li mi malo više napisat o njoj-stvarno mi se sviđaCool.

Ove godine očekujem GTA IV,Mafia 2,Assasins Creed .

Tko ima kakva iskustva sa igrom?

--

Hvala na odgovorima:-)


by Mario Novak
 
1 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
RE: Assasins Creed

Igra očarava izgledom i atmosferom no nakon prvih par sati postaje jako linearna. Da ne otkrivam previše, iako se na početku čini kao GTA u Palestini, brzo shvatiš da postoji vrlo ograničen broj aktivnosti kojima se možeš baviti i privlačnost igre opada. 

16 godina
neaktivan
offline
RE: Assasins Creed

I igra se ne dešava u prošlosti nego budućnosti :)


Frankly, my dear, I don't give a damn.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Assasins Creed
naxeem kaže...

I igra se ne dešava u prošlosti nego budućnosti :)


 Dont spoil the fun :D
Dakle, ovo treba biti serijal, tako da puno ocekujem :D

"In life there is from 'A' to 'B' to 'C'. In parkour there is no 'B'"
16 godina
neaktivan
offline
RE: Assasins Creed

Nisam isprobo igru ali frend mi veli da je zakon

 

Kaže možeš se popeti gdje god želiš

16 godina
neaktivan
offline
RE: Assasins Creed

Nema tu spoila. Spoil je kada kupiš igru misleći da ćeš na hipodrom, a dobiješ Hungaring.


Frankly, my dear, I don't give a damn.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Assasins Creed
Ljudi rekao sam vam već,da jedva čekam da dobijem ovu igru.
Vidio sam trailere ,znam da se možeš primit za svaki kutak,ali me ipak malo više zanima:)
Jedva čekam :)
16 godina
online
Assasins Creed

Igra je ok i trenutno za konzole best buy.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Assasins Creed
OK, ljudi ,hvala vam na malim informacijama za igru Assasins Creed,jedva čekam :-)
16 godina
neaktivan
offline
Assasins Creed

Hmm dali mozda ima kakvih špekulacija dali ce se igra pojaviti i za PC mozda u blizoj buducnosti? Sviđa mi se tip igre... nešto poput Obliviona i Morrowinda Osmijeh


May The Force be With You DuDe!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Assasins Creed

PC verzija bi trebala doći u ožujku.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Assasins Creed

Pogledal sam najavu u Gameplayu i trailer iz BUG-a i igra mi se čini super.Mnogo fizike,zanimljiv sustav borbe,onda bijeg u masi pred gomilom vojnika.Definitivno naslov koji bi želio odigrati.

 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: Assasins Creed
PCMaster kaže...

Ljudi što mislite o igri Assasins Creed?

Po meni je igra definitivno odlična(na temelju trailera koje sam vidio)!

Ima li netko tu igru-igra li je netko,i može li mi malo više napisat o njoj-stvarno mi se sviđaCool.

Ove godine očekujem GTA IV,Mafia 2,Assasins Creed .

Tko ima kakva iskustva sa igrom?

--

Hvala na odgovorima:-)


 vrlo zanimljiva igra samo sto nije za pc izasla  jedva čekam
16 godina
neaktivan
offline
RE: Assasins Creed
Ok hvala svima,i prije sam zano da je odlična,samo provjeravam...
Kupujem
16 godina
neaktivan
offline
Assasins Creed

Igra je već stigla u PC verziji, barem na nekim forumima ali još ima bugova. Nakon par nivoa kad se dođe u Jeruzalem igra se zablokira i izađe u windowse. Fale neki fajlovi u samoj igri tako da bez nekog patcha neće biti moguće preći tu zapreku ali dovoljno je da se može isprobati. Iako je datum izlaska predviđen za mjesec dana, netko je opet uranio.


I am Borg...
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Assasins Creed

kak ja znam ta greska se desava samo na crackovanim REALOADED verzijama :D - stvar je u cracku ;)

grr... smrt piratstvu (whahah.. lazov!) :P

 

Igrao sam na xbox, sad  moram sebi jos od frenda nabavit orginal da izigram :p


"In life there is from 'A' to 'B' to 'C'. In parkour there is no 'B'"
16 godina
offline
RE: Assasins Creed

Thanks for the info. Večeras ću ju zaigrat ako sve bude ok pa se javim s dojmovima Namigiva


Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, Gainward GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
16 godina
offline
Assasins Creed

Zanima me jel zna netko hocu li moci igrati igru ako imam 4 gigabajta Smijeh RAM-a ali nemam dvojezgreni procesor? Imam windowse XP i direct-X 10 graficku.

Molim vas za sto brzi odgovor!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Assasins Creed
Assassin kaže...

Zanima me jel zna netko hocu li moci igrati igru ako imam 4 gigabajta Smijeh RAM-a ali nemam dvojezgreni procesor? Imam windowse XP i direct-X 10 graficku.

Molim vas za sto brzi odgovor!

 
E ja imam 2 gb ram i nemam dvojezgreni procesor imam amd athlon64 3800+ i graficku nvidia 7600 gt i danas sam igru isprobao i sve radi kako treba na normal malo zastaje, ali to se sve moze podnijeti. Osim sto kako kazu ostali igra se crasha nakon sto udes u Jeruzalem, ali npr Damascus grad radi sve ok.
16 godina
offline
Assasins Creed

Puno hvala! Probat cu...Smijeh

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Assasins Creed

E stipe jesi ti skinuo igru s torrenta ili negdje drugdje (svi znamo da igra jos nije u prodaji). Ako jesi koju si verziju skinuo (onaj RELOADED il nest drugo)?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Assasins Creed
A što će ti XP i VGA sa podrškom za novi API?
--
Pa instaliraj Vistu
16 godina
offline
Assasins Creed

Jos jedno pitanje : jel moram instalirat DX10 za assassins creed ili mogu igrat na devetki ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Assasins Creed

DirectX 10 ne možeš instalirati.


Entrepreneurs are simply those who understand that there is little difference between obstacle and opportunity and are able to turn both to their advantage.
16 godina
offline
Assasins Creed

Kako to mislis????

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Assasins Creed

Za DX10 treba ti DX10 grafička kartica. :-)

 

Inače Asassins Creed je definitivno igra kojoj se najviše veselim u zadnjih nekoliko mjeseci od kada sam prvi puta naletio na nju... Traileri izgledaju odlično i zbilja jedva čekam da ju zaigram.


Don't you see their bodies burning
Desolate and full of yearning
Dying of anticipation
Choking from intoxication
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Assasins Creed
Assassin kaže...

Kako to mislis????

 DirectX 10 dolazi kao dio Viste i nemoguce ga je instalirati na XP. Takoder je potrebna i DirectX 10 kompatibilna graficka kartica (nVidia serija 8xxx i 9xxx ili ATi serija HD2xxx i HD3xxx).
Igra radi i na DirectX9 racunalima (navodno jer igra izlazi tek u travnju).

Entrepreneurs are simply those who understand that there is little difference between obstacle and opportunity and are able to turn both to their advantage.
16 godina
offline
Assasins Creed

Ma sorry krivo sam formuliro pitanje. Htio sam pitat oce mi bolje radit igra ako instaliram onu neku prepravljenu verziju DX10 za XP. Inace imam DX10 graficku.

A igru mos skinut s torrenta sam sto je jos prilicno bugovita pa bi trebalo jos malo sacekat.

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.3.2008 9:00 (Assassin).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Assasins Creed
naxeem kaže...

I igra se ne dešava u prošlosti nego budućnosti :)

 


Jel se nebi trebala radnja događat za vrijeme krizarskih ratova koji su se dogodili u PROSLOSTI  ??????


 
16 godina
neaktivan
offline
RE: Assasins Creed
Assassin kaže...

Ma sorry krivo sam formuliro pitanje. Htio sam pitat oce mi bolje radit igra ako instaliram onu neku prepravljenu verziju DX10 za XP. Inace imam DX10 graficku.

A igru mos skinut s torrenta sam sto je jos prilicno bugovita pa bi trebalo jos malo sacekat.

Ne, radit ce sporije (ako uopce pokrenes DX10 exe). 

Da, igra se... djelomicno... desava u vrijeme krizarskih ratova,ali... ma to je sve dio price. Ti zapravo nosis traperice i trenirku. :)

Entrepreneurs are simply those who understand that there is little difference between obstacle and opportunity and are able to turn both to their advantage.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice