ARMA II DayZ mod

poruka: 2.707
|
čitano: 342.746
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: DayZ MOD - "HDayZ" - Epoch Server
14 godina
neaktivan
offline
Re: ARMA II DayZ mod
skank666 kaže...

koji je cilj igre? je samo puko prezivljavanje i istrazivanje ili ima nekih kao misija?

Čisto preživljavanje.

 

Fora je kada igraš sa ekipom pa si sami u biti dajete neke misije. Raidat ovaj ili onaj grad. Idemo sad skupit hranu, ili krv i lijekove, ili oružja. Postaviš si neki kamp pa ga braniš itd...

Popusti i svladaj. Savini se i budi uspravan. Isprazni se i budi pun. Istroši se i budi nov. Budi cjelovit i sve će ti stvari doći.
14 godina
offline
ARMA II DayZ mod

Dean Hall, tvorac moda, je u intervjuu spomenuo kako je Arma 2 engine vrlo moćan i da ima plan osnivanja nekih vrsta naselja sa trgovinama i sličnim.

But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: ARMA II DayZ mod

..this server is running an incorrect version of the server side application tko ima ovakav problem i kako ste ga riješili? Pomozite :D

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.6.2012 23:20 (Ivan_cno).
14 godina
neaktivan
offline
ARMA II DayZ mod

Ne vrte ti svi serveri istu verziju DayZ-a, neki su na starijim patchevima.

 

Obično u opisu servera piše na kojoj je verziji pa pripazi na to i uvijek pazi da je tvoja verzija up to date (preko Six updatera i preko Arma II launchera na Get Beta).

Popusti i svladaj. Savini se i budi uspravan. Isprazni se i budi pun. Istroši se i budi nov. Budi cjelovit i sve će ti stvari doći.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: ARMA II DayZ mod
Probao sam ih vise i istu poruku dobivam.. prvo sam update-ovao battleye jer nisam. mozda me zbog toga bacao van. Nakon toga mi pise nesto crveno u lijevom uglu donjem ali ne stignem vidjeti o cem se radi jer mi izbaci tu poruku iz posta prijasnjeg.
Evo da objasnim kako sam instalirao sve pa mozda nisam dobro.. imam arma x anniversary edition instalirao sam arma II i OA. Nakon toga sam updetao armu na 1.11 v a OA na 1.60 skinuo six updater. on je odradio svoje na six launceru sam otisao ono install update sto vec. on je sve poskidao i instalirao. Dodao sam putanju u Arma OA shortcut. Naknadno sam instalirao i beta nesto. Svejedno nije pomoglo. Eto pomozite ako znate. Oprostite na poduzem i necitljivom postu pisem s moba.
14 godina
neaktivan
offline
ARMA II DayZ mod

Hm, meni je frend pomogao oko installa i stavio sam Arma II launcher, preko njega imam konfigurirano što mi pokreće i ima mali link Get Beta preko kojeg skidam zadnju verziju Arma patcha.

Popusti i svladaj. Savini se i budi uspravan. Isprazni se i budi pun. Istroši se i budi nov. Budi cjelovit i sve će ti stvari doći.
Moj PC  
3 0 hvala 1
12 godina
offline
ARMA II DayZ mod

Što se tiče pokretanja i konfiguriranja, svakako skinite ARMA 2 Launcher i preko njega možete označiti koje Add-onove želite pokrenuti a koje ne (učitati ili kako već). Tako je najjednostavnije.

 
2 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: ARMA II DayZ mod
Hvala vam obojici probat cu navecer pa javim kako je proslo.
12 godina
offline
ARMA II DayZ mod

Čitam vaše postove, te gledam videa i mislim da je ovo super. Danas uzimam Armu i instaliram ovaj mod. :) 

BF3 Battlelog: Dama_The_Crow (MMF uvijek ide na blef, malo pune a onda brzo prazne ti sef)
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: ARMA II DayZ mod
Soldier977 kaže...

Čitam vaše postove, te gledam videa i mislim da je ovo super. Danas uzimam Armu i instaliram ovaj mod. :)

  Nemoj, za svaki dan se treba pojavit Steam Summer Sale gdje će lako moguće biti 5E ARMA.

13 godina
offline
Re: ARMA II DayZ mod
Preporucam da prije nego krenes sa DayZ-em prvo odigras malo operation arrowhead da se priviknes, imas treninge itd.
12 godina
offline
Re: ARMA II DayZ mod
Ranko Kukumar kaže...
Soldier977 kaže...

Čitam vaše postove, te gledam videa i mislim da je ovo super. Danas uzimam Armu i instaliram ovaj mod. :)

  Nemoj, za svaki dan se treba pojavit Steam Summer Sale gdje će lako moguće biti 5E ARMA.

Hvala na info, ali ja sam već uzeo (nestrpljiv sam ;) a onda ću bratu uzeti kada bude sale.

Vidimo se na serverima i idemo zajedno mlatit bandite i zombije.....

BF3 Battlelog: Dama_The_Crow (MMF uvijek ide na blef, malo pune a onda brzo prazne ti sef)
12 godina
offline
Re: ARMA II DayZ mod
Ivan_cno kaže...
Preporucam da prije nego krenes sa DayZ-em prvo odigras malo operation arrowhead da se priviknes, imas treninge itd.

Nisam igrao Armu, ali omiljena igra mi je bila opreration flashpoint, tako da ću se brzo navići  {#}

BF3 Battlelog: Dama_The_Crow (MMF uvijek ide na blef, malo pune a onda brzo prazne ti sef)
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.6.2012 9:43 (Soldier977).
12 godina
offline
Re: ARMA II DayZ mod
Soldier977 kaže...

Nisam igrao Armu, ali omiljena igra mi je bila opreration flashpoint, tako da ću se brzo navići   {#}

  Onda imaš direktan upad{#}

14 godina
neaktivan
offline
Re: ARMA II DayZ mod
Ranko Kukumar kaže...
Soldier977 kaže...

Čitam vaše postove, te gledam videa i mislim da je ovo super. Danas uzimam Armu i instaliram ovaj mod. :)

  Nemoj, za svaki dan se treba pojavit Steam Summer Sale gdje će lako moguće biti 5E ARMA.

sumnjam da će Arma na Summer Sale... najprodavanija je igra več stvarno dugo, nemaju razloga za promoviranje preko popusta jer se prodaje ko' luda.

11 godina
protjeran
offline
Re: ARMA II DayZ mod
Soldier977 kaže...
Ivan_cno kaže...
Preporucam da prije nego krenes sa DayZ-em prvo odigras malo operation arrowhead da se priviknes, imas treninge itd.

Nisam igrao Armu, ali omiljena igra mi je bila opreration flashpoint, tako da ću se brzo navići  {#}

 

Laxx kaže...
Ranko Kukumar kaže...
Soldier977 kaže...

Čitam vaše postove, te gledam videa i mislim da je ovo super. Danas uzimam Armu i instaliram ovaj mod. :)

  Nemoj, za svaki dan se treba pojavit Steam Summer Sale gdje će lako moguće biti 5E ARMA.

sumnjam da će Arma na Summer Sale... najprodavanija je igra več stvarno dugo, nemaju razloga za promoviranje preko popusta jer se prodaje ko' luda.

1.Sale najvjerojatnije počinje tek sredinom idućeg mjeseca.

2.ARMA II je dosta stara igra te sam 90% siguran da će igra biti na rasprodaji.Ionako je već bila na popustu na zimskoj rasprodaji

 

Ako netko hoće igrati zajedno nek mi posalj steam username pa da lootamo zajedno :D

BTW ako nas se dovoljno skupi možemo napraviti hrvatsku družinu :D

The king is back!
14 godina
neaktivan
offline
ARMA II DayZ mod

Jbg, ja ne igram preko steama.

 

Al ne bi bilo loše da dogovorimo neki server na kojem bi se mogli nalazit. Kada se još skupi ljudi bude netko uvijek gore sto posto.

Popusti i svladaj. Savini se i budi uspravan. Isprazni se i budi pun. Istroši se i budi nov. Budi cjelovit i sve će ti stvari doći.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: ARMA II DayZ mod

Ako se pokreće igra preko Arma Lounchera jel se onda evidentira na steamu da je igra pokrenuta? nisam provjeravao

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.6.2012 12:08 (Laxx).
12 godina
offline
Re: ARMA II DayZ mod
Laxx kaže...

Ako se pokreće igra preko Arma Lounchera jel se onda evidentira na steamu da je igra pokrenuta? nisam provjeravao

 

  Ne, ali može se namjestiti. Kada označiš sve u ARMA 2 Launcheru što sve želiš pokrenuti dobiješ Startup kod i taj kod samo kopiraš u Steam (Desni Klik na OA, Properties, Startup Options).

Odavde iz "Parameters" kopiraj u drugu sliku Odavde iz "Parameters" kopiraj u drugu sliku
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.6.2012 12:47 (Ranko Kukumar).
14 godina
neaktivan
offline
Re: ARMA II DayZ mod

cool thx, budem to napravio

13 godina
neaktivan
offline
Re: ARMA II DayZ mod

Ja igram na cz01 i cz02 serverima ima dosta ljudi iz Hrvatske i Bosne.

Odlična mapa http://dayzdb.com/map.

Evo i par slika

12 godina
offline
ARMA II DayZ mod

Ajme, ubija me ovaj Chernarus. Ne mogu postići ni 30 FPS na nekim osrednjim postavkama, dok OA leti na High postavkama bez problema.

 

Užas je Chernarus za perfomanse.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: ARMA II DayZ mod
Ranko Kukumar kaže...

Ajme, ubija me ovaj Chernarus. Ne mogu postići ni 30 FPS na nekim osrednjim postavkama, dok OA leti na High postavkama bez problema.

 

Užas je Chernarus za perfomanse.

Staviš object detail na very low meni je to najvise smanjivalo fps na cheranrus mapi.

12 godina
protjeran
offline
ARMA II DayZ mod

Evo uzeo sam operation arrowhead.

Dal mi može netko dati link za tutorial kako instalirat da ne zajeb.....

I napišite na kojem ste serveru i koj je patch pa da se nadjemo online;)

I ja trebam skinuti armu 2 i operation arrowhead? (arma je cijela na steamu iako piše demo?)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: ARMA II DayZ mod
bornasepic kaže...

Evo uzeo sam operation arrowhead.

Dal mi može netko dati link za tutorial kako instalirat da ne zajeb.....

I napišite na kojem ste serveru i koj je patch pa da se nadjemo online;)

I ja trebam skinuti armu 2 i operation arrowhead? (arma je cijela na steamu iako piše demo?)

  Javi se slobodno na Steamu, kad uhvatim vremena zaigrat ću svakako, što se tiče uputa imašovdje više manje sve objašnjeno.

13 godina
neaktivan
offline
ARMA II DayZ mod

Evo upute po kojima sam ja radio.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: ARMA II DayZ mod

Meni i dalje izbacuje incorrect version of server side application. Izgleda cu morati reinstal, ako ce uopce pomoci. 

13 godina
offline
Re: ARMA II DayZ mod

Evo da pomognem drugima ako imaju slican problem(incorrect version of server side application), nakratko sam rijesio tako sto sam stavio beta verziju Arma:OA  :93965, (spajate se na servere koji imaju tu verziju beta moda). Za sad radi isprobano na 3 4 servera. Naime problem je ako sam dobro shvatio za one koji imaju Arma x ediciju(ne znam jel i za neke druge)

 

Uglavnom jedan od membera je nasao nacin kako rijesiti problem upravo da se stavi starija verzija bete.(objasnjeno gore)

 

Pozdrav

 

Ovdje je sve objasnjeno: http://dayzmod.com/forum/showthread.php?tid=23085

12 godina
protjeran
offline
ARMA II DayZ mod

Kada instaliram igru, dal ću ja imati najnoviji patch ili moram updatat?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: ARMA II DayZ mod
bornasepic kaže...

Kada instaliram igru, dal ću ja imati najnoviji patch ili moram updatat?

  Jedino ako je na Steamu. Ako nije onda ga skineš. Mislim da je zadnji 1.62 za Arrowhead, 1.11 za ARMU 2.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: DayZ MOD - "HDayZ" - Epoch Server
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice