Apex Legends

poruka: 1.433
|
čitano: 308.683
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Apex Legends
Pa lootamo oko 3 lokacije u tih 10 min ne vidimo uopce neprijatelje i kad ih vidimo moj tim umre, jednog revivam odem po plocicu drugogi ubiju me et tako ti izgleda skoro svaki moj match. Lootam uokolo dok me ne ubiju. Imam dva killa oba sakama na naoruzanog igraca s leđa. Nemam kill s oruzjem uglavnom assists. :)
9 godina
offline
Re: Apex Legends
Gogy7 kaže...
Pa lootamo oko 3 lokacije u tih 10 min ne vidimo uopce neprijatelje i kad ih vidimo moj tim umre, jednog revivam odem po plocicu drugogi ubiju me et tako ti izgleda skoro svaki moj match. Lootam uokolo dok me ne ubiju. Imam dva killa oba sakama na naoruzanog igraca s leđa. Nemam kill s oruzjem uglavnom assists. :)

 

vježbaj i bit će. ja sam ušao u to kao potpuni BR noob, prvih 10 gejmova sigurno nisam imao ni 1 kill, al krene polako, sada redovito koknem nekog po gejmu, čak sam imao nekoliko gejmova po 4-5 killova, max je bio 6. probaj malo u onom traning modu isprobat oružja da vidiš kako koje puca i koliko štete radi

15 godina
offline
Re: Apex Legends
Gogy7 kaže...
Pa lootamo oko 3 lokacije u tih 10 min ne vidimo uopce neprijatelje i kad ih vidimo moj tim umre, jednog revivam odem po plocicu drugogi ubiju me et tako ti izgleda skoro svaki moj match. Lootam uokolo dok me ne ubiju. Imam dva killa oba sakama na naoruzanog igraca s leđa. Nemam kill s oruzjem uglavnom assists. :)

 Ja bi rekao (po ovom što si opisao) da je problem u random timu s kojima igraš a ne oružja i armor. sa random ekipom uglavnom ispadne ovako da letaš okolo i oživljavaš i kupiš pločice dok te ne srokaju.

13 godina
offline
Re: Apex Legends
Gogy7 kaže...
Pa lootamo oko 3 lokacije u tih 10 min ne vidimo uopce neprijatelje i kad ih vidimo moj tim umre, jednog revivam odem po plocicu drugogi ubiju me et tako ti izgleda skoro svaki moj match. Lootam uokolo dok me ne ubiju. Imam dva killa oba sakama na naoruzanog igraca s leđa. Nemam kill s oruzjem uglavnom assists. :)

 Nekad padneš i igraš se boksa, nekad padneš i pokupiš peacekeepera i ako imaš sreće posmucaš ono cijele skvadove.

 

Probaj dropat u skull town, airfield, runoff, slums, cascade, artillery...tu zna bit dobrog loota, pa ako preživiš ideš dalje za krugom polagano i pazi gdje je već lootano i svugdhe očekuj neprijatelje.

Čuješ pucnjeve kreni prema njima, možda se pobiju, a ti pobiješ ozljeđenog pobjednika tog fajta i nagiraš se. Svaki fajt priđi, nemoj se pucat s brda na brdo nema smisla.

 

i koristi ping, žuti za osnovno i dupli srednji klik čim vidiš enemya. I počni igrat s domaćom ekipom, počet će šampionati padat samo tako.

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
8 godina
neaktivan
offline
Apex Legends

sve ovisi od matcha do matcha, nekad crknem na startu a jučer se dogodilo da sam sa pištoljem ubio cijeli enemy team, oživio svoje i na kraju pobijedili partiju. shit happens :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Apex Legends

Sjajan match koji sam iskerijao, bilo je tu dosta sreće, ali otkrio sam wraith. Strašan operator i sigurno top 3 odsad.

Znači game winning kill dolazim likovima s leđa, nevdljiv, izadem iza njih, uspostavim mir s peacekeeperom i ostane mi jedan, skine me, brzo zbrisem u portal, i za mnom dođe moj downed teammate  dignem njega i vratim se a oni se dižu isto, samo izađem, prislonim mu sacmu na prsa i to je to. 

Ugl. Nikakva komunikacija ni pomoć od ovih, i dosta sreće. 

Sjajan meč! 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.2.2019 14:20 (fila2208).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Apex Legends

Evo meni fali nešto sitno do 50 lvl-a i skoro glavninu vremena odigrao sa random ekipom. Sakupio nekih 20+ pobjeda i mogu reći da bude frustrirajuće kad naletiš na panjeve ali isto tako bude super kad se poklopi i kad sa potpunim stranicima odigraš win partiju.

Neki dan sam ostao sam sa englezom nekim jer nam je 3. krepo na samom startu. I probijamo se lagano i pitam ja tipa kud želi ići...veli on da mu je svejedno jer je loš i još nema win (lik je bio 20+ lvl).

Partija nije bila neka bajna (skupili nekih 10 killeva) ali poklopio se loot i dobro smo se pozicionirali i dobili na  kraju. Baš je tip bio istinski sretan..gg..gg..gg i tak.

 

Fora je igra...ima mana...ali je definitivno gušt igrati kad poloviš mehanike i kad naletiš na dobru ekipu. Loot zna biti bedast ali treba igrati agresivnije onda i probati pokupiti od od ekipe koju spustiš.

Legende su priča za sebe jer osim mehanika je bitna i kombinacija istih u SQ. Ako se to poklopi i ako ekipa zna kako ikoristiti to u svoju korist onda igra može biti i taktički jebena.

 

 

 

You should never underestimate the predictability of stupidity
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Apex Legends

Ima reddit cijeli post, uglavnom u command line upišete +twitch_prime_linked 1, dobijete 5 apex lootboxova i pathfinder legendary skin. Samo za PC radi.
Skinio sam igru jučer pa mi kolega rekao... nitko nije dobio ban radi exploit-a "još..".

everyday i'm shuffling...
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Apex Legends

Kakav command line?

 

Dodaj te me

Pararera

 

Nemojte me dodavat.

CPU mi nije podržan. EA i besplatna igre...

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.2.2019 16:47 (Dex.pwn).
12 godina
offline
Apex Legends

Sad je EA kriv sto tvoj procesor ne podrzava odredene parametre i komande?

 

Igru ni nije radio EA nego Respawn.

 

ORIGIN: LtMoNkK
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.2.2019 17:53 (Doca15).
Moj PC  
6 1 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Apex Legends
Doca15 kaže...

Sad je EA kriv sto tvoj procesor ne podrzava odredene parametre i komande?

 

Igru ni nije radio EA nego Respawn.

 

 

A sve ostale igre rade...

12 godina
offline
Re: Apex Legends

Kakve veze ima sta ostale igre rade? Ocito igra zahtjeva neke parametre koje tvoj cpu ne podrzava.

ORIGIN: LtMoNkK
15 godina
offline
Re: Apex Legends
Doca15 kaže...

Kakve veze ima sta ostale igre rade? Ocito igra zahtjeva neke parametre koje tvoj cpu ne podrzava.

 Upravo tako. Igra zahtjeva da CPU podržava SSE 4 ili više.  Ni prva ni zadnja koja je podržava starije verzije.

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.2.2019 19:11 (Jack Sparrow).
12 godina
offline
Re: Apex Legends
Dex.pwn kaže...

Kakav command line?

 

Dodaj te me

Pararera

 

Nemojte me dodavat.

CPU mi nije podržan. EA i besplatna igre...

 svaka cast,11 godina star procesor i EA sad kriv,dobro dosao u 2019tu jaro

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
5 godina
offline
Re: Apex Legends
Dex.pwn kaže...

Kakav command line?

 

Dodaj te me

Pararera

 

Nemojte me dodavat.

CPU mi nije podržan. EA i besplatna igre...

 Hahaha "kume", ala si me nasmijao. Pa da si svaki dan ostavio sa strane 50 lipa u ovih 10ak godina...

13 godina
odjavljen
offline
Re: Apex Legends

Stari moj, u svojih 20 godina sam prvi put doživio da se igra ne može pokrenuti zbog zastarjelog CPUa.

13 godina
offline
Re: Apex Legends
Dex.pwn kaže...

Stari moj, u svojih 20 godina sam prvi put doživio da se igra ne može pokrenuti zbog zastarjelog CPUa.

 Ne želim ulaziti u tvoje materijalno i financijsko stanje, ali šta misliš da nije već vrijeme za promjenu vrlo zastarjelog hardwarea? 

13 godina
offline
Apex Legends

Najbolje postavke za vidljivost u igri (imajte na umu da ovo nije guide za najbolji fps):

 

 

 

Najbolje komande za launch options:

 

 

ja osobno koristim sljedeće launch komande: -refresh 240 -novid +fps_max unlimited -fullscreen -forcenovsync

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.2.2019 22:38 (Baldurion).
Moj PC  
5 0 hvala 4
13 godina
odjavljen
offline
Re: Apex Legends
Baldurion kaže...
Dex.pwn kaže...

Stari moj, u svojih 20 godina sam prvi put doživio da se igra ne može pokrenuti zbog zastarjelog CPUa.

 Ne želim ulaziti u tvoje materijalno i financijsko stanje, ali šta misliš da nije već vrijeme za promjenu vrlo zastarjelog hardwarea? 

 

 

Ne, ono što igram ide dobro na trenutnoj konfi.

Mjenja se kad krepe nešto.

14 godina
neaktivan
offline
Apex Legends

Znači krenem partiju,i sad biramo legends i lik neki random napiše "lemme mirage",i ja uzmem prvi mirage tek on napiše "ok then bye" i ladno izađe...zbog ovakvih debila se naživciram....

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Apex Legends

 

ja osobno koristim sljedeće launch komande: -refresh 240 -novid +fps_max unlimited -fullscreen -forcenovsync

 

 

 E maco to te ja pitam, hvala :D . Zar nisu ingame mogli napraviti ovo...

everyday i'm shuffling...
12 godina
offline
Re: Apex Legends
filipvk1000 kaže...

Znači krenem partiju,i sad biramo legends i lik neki random napiše "lemme mirage",i ja uzmem prvi mirage tek on napiše "ok then bye" i ladno izađe...zbog ovakvih debila se naživciram....

 haha, tako je meni bilo jučer samo što je neki ne mutirani piskutavi glasić s turskim naglaskom vikao Bangaloooore, Bangaloreee, Bangaloreee..... cca 20x puta,

i šta ćeš onda ja uzmem Bangalore , onda neki pozdravi mojoj majci i dalje na turskom

13 godina
offline
Apex Legends

Ne razumijem šta vam je problem prepustit nekom ako baš želi igrat tog operatora.

Ja bi najrade pikao zadnji, nek ljudi uzmu što znaju igrati, a meni šta ostane. 

Ako djeca nešto žele neka uzmu, možda vas i iskerijaju pa ćete kasnije bit zahvalni 😂 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Apex Legends
Tallahassee kaže...

... eeee, stari sad ono sto u ostalim br naslovima nije bilo kljucno.... oprema....ovdje to ispada kljucni faktor..... a to nije dobro.... nije se tesko opremit, ali svejedno bi htio imat takav balans da sa osrednjom opremom mogu pobjedit tenkre full gearan squad... u apexu to je nemoguce....

 

Sale_ds kaže...

I da malo odhebu te armore, 4 lvla je previse. Daj jedan chest i jednu kacigu ak se mene pita i dosta.. Attachemnti za pljuce rade sasvim dovoljan debalans..

Ovo di ja njega moram nacet da uopce vidim kolko ga moram gadat mi ide na jetra al jbga, nemre sve bit super..

 Razlika izmedu plavog i ljubicastog/zlatnog sita je 25 hp-a tj 2 metka sa gotovo bilo kojim light ammo oruzjem (r-45 radi 11 po metku ako se ne varam), sto po meni i nije neka prednost. Za attachmente se jos i slazem, mozda cak i najvecu prednost daju extended magovi jer dozvoljavaju najvise pogesaka ajmo reci. Sve u svemu po meni jako dobro odraden balans, a ako se ima dobar aim i pozicioniranje onda se daju rjesiti i cijeli squadovi.

Gogy7 kaže...
Da problem mi je oklop 8i sam level a samo jedan match sam imao ljubicasti oklop a skoro svaki match preživim preko 10 min. Trebaju to malo popraviti. Bolje da pokupimo jedan oklop pa da ga punimo nego ovako. Razmislite malo. Imao sam samo jedan purple od 20ak matcheva. Bas i nije fer.

 Stvar je u tome da ne treba sletiti na drugi kraj mape gdje nema nikoga i nadati se da ce se pronaci dobar loot, vec treba uletiti na "zanimljiva" mjesta tipa Thunderdome, Skull town, Bunker, Artillery, Airbase i onda se probijati kroz squadove i prakticki vecinu lootati od protivnika. Na taj nacin je dobar loot zagarantiran. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.2.2019 10:33 (war3_tft).
12 godina
offline
Re: Apex Legends

Najdraze mi kad velim randomima ajmo tamo di se puca a odgovaraju :I dont have any guns. Play safe. Lik ima wingmana i peacekeepera. OD igranja ko picka nema ništa...

9 godina
offline
Re: Apex Legends
Rocinante2112 kaže...

Najdraze mi kad velim randomima ajmo tamo di se puca a odgovaraju :I dont have any guns. Play safe. Lik ima wingmana i peacekeepera. OD igranja ko picka nema ništa...

 

tako je. treba ici tamo gdje je frka. nije baš sad sjajno da uletiš odmah između 8 drugih igrača, ali uvijek treba ići tamo gdje je pucnjava, nikad nitko neće naučiti igrati ako igra na sigurno.

 

ako netko baš želi vježbati s oružjem ima training mode, a također nije loše ni nabacit Titanfall 2, malo kampanju prelaziti jer su oružja ista kao u apexu i tu također malo može izvježbati ciljanje i to

12 godina
offline
Re: Apex Legends

Skoro sva oruzja u apexu imaju lagan recoil control. Fakat nema potrebe. Samo treba pucati često,a to se nece desiti ako se skoci gdje nema nikog. Zasto potrosit 10 min zivota na lootanje a onda kad dodje vrijeme za pucat ekipa fejla i onda ispocetka. radie pucam svih prvih 10 minuta i skupljam loot od drugih,... samo eto,randomi.. :( prespori su svi

14 godina
offline
Re: Apex Legends
Rocinante2112 kaže...

Skoro sva oruzja u apexu imaju lagan recoil control. Fakat nema potrebe. Samo treba pucati često,a to se nece desiti ako se skoci gdje nema nikog. Zasto potrosit 10 min zivota na lootanje a onda kad dodje vrijeme za pucat ekipa fejla i onda ispocetka. radie pucam svih prvih 10 minuta i skupljam loot od drugih,... samo eto,randomi.. :( prespori su svi

 To je i moj način. Odmah na podij i mašeš pa tko živ, tko mrtav. Jedini je problem kad zaredaš 5-6 - 10 loših upada izgubiš volju za igranjem taj dan.

I'm very large!
9 godina
offline
Re: Apex Legends

to je super, pogotovo ako imaš ekipu s kojom igraš i kad se fino uigrate. ali ako igraš s nekim indijancima koje ti igra dodijeli onda ladno može otići svatko na svoju stranu. nije lako nagovoriti da se ide odmah u frku

12 godina
protjeran
offline
Apex Legends

Da li jos netko ima osjecaj da sa stock nisanom na Wingmanu nesto ne stima? Kad je na stock gotovo da ne mogu pogodit zid, kao da ne pokazuje kako spada, cim se stavi bilo kakav nisan gore stvari postaju skroz drugacije.

Moj PC  
0 2 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice