Pred narudžbe Noctua hladnjaka

poruka: 21
|
čitano: 7.058
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Narudžbe Noctua hladnjaka

Evo kako je sada već potvrđeno Noctua konačno dolazi i na naše malo tržište, po najavama za cca 15 dana prva pošiljka.

A skupa sa Noctuom i njena sestrinska firma Coolink, sa nesto jeftinijim ali i dalje odlicnim proizvodima.

Svi zainteresirani se mogu javiti na

 

ivan@opric-informatika.hr

 

Takodjer je u tijeku i zaprimanje narudžbi svih zainteresiranih, dopetka u 12 sati. ponedljeka u 11 sati.

 

Tako da oni koji žele osigurati svoj primjerak u prvoj turi i tako si osigurati povoljniju cijenu do tada moraju zatražiti predračun i izvršiti uplatu.

 

Trenutno su cijene akcijske što znači da su cca na razini europskih webshopova.

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.3.2010 8:36 (miki1981).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Pred narudžbe Noctua hladnjaka

Jel ti radiš u Oprić informatici? Vidim da smo susjedi, imaš kakav cjenik, ne vidim cjenik na netu, jel dolazi u obzir veleprodaja?

AMD / ATI all the way
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Pred narudžbe Noctua hladnjaka

Radim. Susjedi, super, gdje si ti? Cjenik imam, na netu jos ne, trenutno su nam stranice u rekonstrukciji potpunoj jer nismo bili zadovoljni sa prijasnjim izgledom. Veleprodaja uvijek dolazi u obzir. javi se na PM slobodno

14 godina
protjeran
offline
RE: Narudžbe Noctua hladnjaka

http://www.opric-informatika.hr/index.html

 

To to? Vi ih uvozite ili?

 

Možda sredimo nekakvu suradnju. ;)

 

www.ishop.hr

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=970113 http://www.techpowerup.com/gpuz/6p8v4/
14 godina
neaktivan
offline
RE: Narudžbe Noctua hladnjaka

Da, to je to. Je, postali smo njihovi generalni uvoznici za HR. Za suradnju smo uvijek otvoreni, posalji mi mail pa ti posaljem i cijene, veleprodajne

15 godina
neaktivan
offline
RE: Narudžbe Noctua hladnjaka

jel budete još neke marke (tipa ventilatora ili nekih stvari koje su dobre a nema ih kod nas) uvozili ili samo njih .. hvala Puno 

 

 

i daj neke cijene ako može bilo tu ili na PM da vidim .. hvala

nema gaaa...
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.3.2010 10:34 (Comfort).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Narudžbe Noctua hladnjaka

Za sad samo njih i Coolink. Ubuduće možda i neke druge.

 

Cijene npr NH-D14 koji mi za sad uvjerljivo najviše naručuju je trenutno u prednarudžbama 531 kn + dostava HP expressom ili bilo kojom drugom službom po vašem izboru, osim ako ste sa Riječkog područja i okolice, onda je dostava besplatna. To je cijena ako se naruči i plati do subote/naj naj kasnije ponedjeljka. Kad sve bude na lageru cijene će naravno biti više.

 

Inače za sve cijene i/ili druge info javi se na ivan@opric-informatika.hr

14 godina
neaktivan
offline
RE: Narudžbe Noctua hladnjaka

U, tek sam sad isao na vasu stranicu i sad vidim da je između Opatije i Lovrana.. Mozda svratim koji put tamo da vidim sta sve ima..Smijeh

CPU: http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1051608 VGA: http://www.techpowerup.com/gpuz/35ycs/
14 godina
neaktivan
offline
RE: Narudžbe Noctua hladnjaka

Svratite slobodno. iako na lageru necete naci nista od Noctuininh proizvoda, zato trenutno i imamo akcijske cijene za prednarudzbu, tek smo dobili njiohovo zastupstvo tako da je ovo sto stize za 15 ak dana prva posiljka. Sama riječ...prednarudžba...mogućnost naručivanja nečega što je tek u dolasku...stoga i niža cijena nego što će biti kad bude na lageru.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Narudžbe Noctua hladnjaka

onda je najbolje da svaki mjesec napraviš GB i svi će bit sretni i zadovoljni..

nema gaaa...
15 godina
neaktivan
offline
Pred narudžbe Noctua hladnjaka

Cijena prednarudžbe je 531kn, a kolika će biti cijena kad dođe na lager?

 

Hvala!

Ma ti s' ku**c, ne zec! :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Pred narudžbe Noctua hladnjaka

Pretpostavljamo oko 580-620 kn.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Narudžbe Noctua hladnjaka
Comfort kaže...

onda je najbolje da svaki mjesec napraviš GB i svi će bit sretni i zadovoljni..

GB?

15 godina
neaktivan
offline
RE: Narudžbe Noctua hladnjaka

GroupBuy - tj napraviš svaki drug mjesec i valjda ce se skpiti ekipe ... hvala !

nema gaaa...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Narudžbe Noctua hladnjaka

Vidit ćemo kako će ić. Za sad ima narudžbi puno više nego smo se nadali. Tako da ćemo jako brzo napravit još jednu narudžbu tako da nam ipak i ostane neš na lageru. Jer od ove prve nam očito neće ostat ni jedan komad ničega za lager, možda samo par ventova, a i to je samo možda jer ako se ovako nastave narudžbe kao i ovih dana onda će se sve rasprodat i prije nego nam stigne.

14 godina
neaktivan
offline
Pred narudžbe Noctua hladnjaka

Evo potvrđeno mi je da zaprimanje prednarudžbi za Noctua i Coolink završava u ponedjeljak u 11 sati. 

 

Tako da oni koji žele osigurati svoj primjerak u prvoj turi i tako si osigurati povoljniju cijenu do tada moraju zatražiti predračun i izvršiti uplatu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pred narudžbe Noctua hladnjaka

Prednarudžbe su gotove. Naravno ako vas zanimaju bilo kakve info o Noctua coolerima ( ili njihovom budget brandu Coolink  i Rasurbo ) ili ih želite kupiti slobodno se javite na

 

ivan@opric-informatika.hr

 

ili posjetite www.opric-informatika.hr

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Pred narudžbe Noctua hladnjaka

Evo za sve zainteresirane, prva pošiljka Noctua i Coolink hladnjaka i Rasurbo napajanja stiže na lager sutra popodne ( naravno sve ono što nije već unaprijed rasprodano )

15 godina
offline
RE: Pred narudžbe Noctua hladnjaka

molio bih na pm cjenik

14 godina
neaktivan
offline
RE: Pred narudžbe Noctua hladnjaka
toxic kaže...

molio bih na pm cjenik

 i ja isto

inače imam NF-B9 i P12 i super sam zadovoljan

kolika bi bila cijena poštarine za Zgb. za npr. D14, iznak 1 kg.?

 

hvala

14 godina
neaktivan
offline
Pred narudžbe Noctua hladnjaka

Evo stigla roba na lager

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice