Zasto cure prave budale od nas?

poruka: 109
|
čitano: 45.124
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Zasto dobri komadi prave budale od nas ?

Evo vidim da nitko nije pokrenuo temu slicnog tipa pa mi je palo napamet jer ja vise sa jednom curom koja mi se svidja nisam pametan ni sta da radim, ni sta da mislim ni kom da vjerujem , a opcenito svakog drugog mog frenda je neka cura bar jednom zesce sj...la, tako da evo jedne teme da malo podijelimo iskustva i savjete xD ovo mozda djeluje nekako ocajno sad ce se neki javit , ali samo me zanimaju vasa iskustva i misljenja, pa eto ovo je namjenjeno da svako napise o svojim ljubavnim jadima bivsim ili sadasnjim , pa ako mozemo da pomognemo hehe ... vratimo ku...ma milo za drago Cool

16 godina
neaktivan
offline
RE: Zasto dobri komadi prave budale od nas ?

Zato što mogu i svjesne su toga Smijeh

Yeah, well, you know, that's just, like, your opinion, man.
15 godina
neaktivan
offline
Zasto cure prave budale od nas ?

eto prva poruka pa se cura javila haha ( bar po slici to zakljucujem - ispravi me ako grijesim xD ) hahaha inace ovo nije bas namjenjena tema za cure nego obrnuto al dobro ako vi imate neku pametnu pricu slobodno Osmijeh

16 godina
offline
Zasto cure prave budale od nas ?

Ja sam mislio da obicno muskarci rade budale od zena...Neodlučan

- Psiho246
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zasto cure prave budale od nas ?
Psiho246 kaže...

Ja sam mislio da obicno muskarci rade budale od zena...Neodlučan

 Na cijoj si strani?Namigiva

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
15 godina
neaktivan
offline
Zasto cure prave budale od nas ?

zato jer imaju nešto zbog čega muškarci pobudale..

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.12.2009 11:29 (seneka).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zasto cure prave budale od nas ?
seneka kaže...

zato jer imaju nešto zbog čega muškarci pobudale..

Da, živa istina, ali treba biti čvrst - koliko već ko može. Kod nas na ovim prostorima je općenito ustaljeno mišljenje kako mi muškarci kao sve možemo i sve nam je dopušteno, za razliku od žena. Npr. tvrdnje za muškarca da kad ima puno žena da je šmeker, lovac, pravi frajer a žene (u tom izdanju) su kao ku..e itd. Žene nemaju nikakva prava, a stup su porodice i odradjju sve, dok muškarci ništa ne rade i samo uživaju u plodovima ženskog rada. O svemu tome bi se dalo puno diskutirati. Možda sam malo otišao sa teme, ali općenito mislim da ljepši spol u potpunosti zna iskoristiti sve svoje prednosti. Kad si zacrtaju neki cilj ne biraju sredstva da ga ostvare i to na načine koji nama nikada nebi pali na pamet. Joj, kad se samo sjetim nekih stvari koje se dešavaju...

16 godina
neaktivan
offline
Zasto cure prave budale od nas?

Ne treba se dati zajeb. i to je to!

Plin je za kuhanje, dizel je za traktore, a benzin je za aute!
15 godina
neaktivan
offline
Zasto cure prave budale od nas?

ma ravno u glavu... nije ni prva ni zadnja, fino joj kažeš, pa ako hoće hoće...

 

to ti je najjednostavnije, a na taj račun ima kod nas u Mostaru ovdje jedna... "cura i momak prekinuli nakon 2 god očijukanja" ccc

 

tako da nema potrebe tratiti život na banalnosti, odeš kažeš curi, pa kud puklo puklo

16 godina
neaktivan
offline
RE: Zasto cure prave budale od nas ?
Whalter vT kaže...

zna iskoristiti sve svoje prednosti. Kad si zacrtaju neki cilj ne biraju sredstva da ga ostvare

 

Evolucija. Muškarac je razvio konstituciju za lov, snalaženje i borbu, žena je razvila atribute i vještine da privuče sposobnog hranitelja i zaštitnika. Biološkim odazivom, kad naiđe na takvog koji joj odgovara, poduzet će sve da ga zadrži i iskoristi njegove mogućnosti, te osigura svom potomstvu budućnost.

 

 

16 godina
neaktivan
offline
RE: Zasto cure prave budale od nas ?
wildwest25 kaže...

eto prva poruka pa se cura javila haha ( bar po slici to zakljucujem - ispravi me ako grijesim xD ) hahaha inace ovo nije bas namjenjena tema za cure nego obrnuto al dobro ako vi imate neku pametnu pricu slobodno Osmijeh

  Na slici je Jean Seberg  Cool

Yeah, well, you know, that's just, like, your opinion, man.
15 godina
neaktivan
offline
Zasto cure prave budale od nas?

Jer ne razmišljamo glavom nego...

15 godina
protjeran
offline
Zasto cure prave budale od nas?

pa i to je glava

hehe

 

gledaj, ak je takva budi i ti takav

popij pivu i uleti joj s spikom "daj pic*e, znam da imaš"

xD

 

 

www.ddoxy.blogspot.com my xFire -- ddoxy, http://doxyzagorec.mybrute.com
16 godina
offline
Zasto cure prave budale od nas?

Zato jer svaki bedak ima svoje veselje

 

Namigiva

You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one.- Mihail Talj
14 godina
neaktivan
offline
RE: Zasto cure prave budale od nas?

Sumljam da bi ijedna pametna cura pala na takav kometar.... jedino ako nema mozga....

15 godina
moderator
offline
Zasto cure prave budale od nas?

Sad če doxy dobit po pi*ki od  Iwana kad dođe domaNamigivaBelji se

15 godina
odjavljen
offline
Zasto cure prave budale od nas?

pa kad koristis ovo kao prijevozno sredstvo onda mozes sto hoces

JESUS SAVES!!!
16 godina
neaktivan
offline
Zasto cure prave budale od nas?
My box said, Requires Windows 98 or better. So I installed Linux.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Zasto cure prave budale od nas?

PA da je on meni uletio sa takvom izjavom il bilo koji dečko drugi dobio bi s bocom pive po glavi,,,, mislim da tako nesto nekom kazes nije bas uredu... treba naći načina da se lijepo pristupi i najvaznije je biti iskren i za jednu i drugu stranu

 

I potruditi se ,, ako treba trči za curom ako ti je stalo do nje .. neki to znaju

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.12.2009 11:06 (Iwana).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zasto cure prave budale od nas?

Boca pive po glavi rezultira viškom zubi u rukama  Smijeh

Yeah, well, you know, that's just, like, your opinion, man.
15 godina
moderator
offline
RE: Zasto cure prave budale od nas?
moTo kaže...

Rekla je baka ljudi(muškarci) su žrtve a žene su poludile...LOL

16 godina
offline
RE: Zasto cure prave budale od nas?
Iwana kaže...

PA da je on meni uletio sa takvom izjavom

Al je svejedno "uletio", sad je lako biti pametan Cool

You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one.- Mihail Talj
14 godina
neaktivan
offline
RE: Zasto cure prave budale od nas?

Pitaj doxy kako mi je uletio tako sigurno nije ,, neka on kazeee..

16 godina
offline
RE: Zasto cure prave budale od nas?
Iwana kaže...

Pitaj doxy kako mi je uletio tako sigurno nije ,, neka on kazeee..

Moj prethodni post ima dublje značenje Namigiva

 

@no offence, šala je posrijedi

You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one.- Mihail Talj
15 godina
protjeran
offline
Zasto cure prave budale od nas?

neznam kaj je točno bilo, vidim da je vatreno.

lol Armor, kaj si ti bil taj "krvnik" ...

 

aj mir, vidiš da čovjek nije nikaj krivo mislil.

 

Definitivno sam lijepo se upoznao s njom i još finije prohodali, bez ovakvih ispada.

 

Onaj moj navedeni je POTREBAN ak je ženska kučka ili ako te maltretira...ak je takva onda joj vrati onom mjerom...

www.ddoxy.blogspot.com my xFire -- ddoxy, http://doxyzagorec.mybrute.com
15 godina
neaktivan
offline
Zasto cure prave budale od nas?

hahhaa a dobri ste ahahahaha ... ma mene ova moja j..be u mozak blago receno , dobro tek je izasla iz duuge veze i ja sam joj rekao sve i ona kaze da ce bit nes samo da prodje vremena , al neke stvari su se desile i ne znam vise kom da vjerujem svako ima svoju verziju price i to i reci da zene nisu zmije mamicu im ... Belji se

16 godina
offline
Zasto cure prave budale od nas?

Ma ista situacija i kod mene. Samo što sam ja još i zaručen pa mi nekako teže pada. Ona ni sama ne zna šta bi, ostavila me jedno 10 puta dosad i prvih par puta mi nije bilo svejedno. Al kad mi je dopi*dilo onda joj se više jednostavno nisam javio pa da i ona vidi kako je to. Došla mi je na vrata 2 dana kasnije i plakala da me voli i bla bla bla. Ugl popričali smo i rekao sam joj da se odluči šta želi od mene i da meni ne treba nek brija od tjedan dana nego ozbiljna veza (i sve ono dobro što ide uz to) i sad je sve ockej (svatovi u 6.mj). I eto sad smo već godinu u 10mj skupa. Jednostavno popričaj s njom i ne daj se za*ebavat. Ako skuži da može s tobom kako hoće, popio si kavu brate.

There's no SAVE GAME in real life!!!
15 godina
neaktivan
offline
Zasto cure prave budale od nas?

slika govori više od riječi..

s ovim ću upravljati tvojim životom s ovim ću upravljati tvojim životom
14 godina
neaktivan
offline
Zasto cure prave budale od nas?

Imao sam jednu dobru prije 30 godina, kako se dobro praskala i onda je nakraju napravila budalu od mene, krava prokleta.

Baraba
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zasto dobri komadi prave budale od nas ?
wildwest25 kaže...

 sa jednom curom koja mi se svidja nisam pametan ni sta da radim, ni sta da mislim ni kom da vjerujem

Faerdhur kaže...
Evolucija.
dark_wizz kaže...

Ma ista situacija i kod mene

 

Da se sad nadovežem sam na sebe i pokušam ponuditi biološki odgovor začetniku teme ("cure prave budale od dečki").

 

1) taj muškarac je mogući izbor - ženka se poigrava s mužjakom, testira ga, da ustvrdi jel' njen izbor opravdan.

 

2) taj muškarac nije pravi izbor - ženka se poigrava s mužjakom dok naiđe na pravi primjerak.

 

Nakon točke 1) dolazi ozbiljna veza, očekivanje prosidbe, brak, seks zbog djece, ostala sranja...

 

Nakon točke 2) dolazi noga u dupe kad nađe boljeg kandidata.

 

Sretno!

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.12.2009 11:54 (Faerdhur).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice