Traženje posla savjeti?

poruka: 5
|
čitano: 3.775
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Traženje posla savjeti?

Kako napisati dobar e-mail i da me potencijalni poslodavac shvati ozbiljno?

Mogu raditi preko učeničkog servisa, pa se moram raspitivati za posao. Kao srednjoškolac mogu raditi u skladištima itd...

 

Pa mi treba savjet kako napisati dobar mail.

http://informacijsketehnologije.blogspot.com/
12 godina
offline
Re: Traženje posla savjeti?
77ari kaže...

Kako napisati dobar e-mail i da me potencijalni poslodavac shvati ozbiljno?

Mogu raditi preko učeničkog servisa, pa se moram raspitivati za posao. Kao srednjoškolac mogu raditi u skladištima itd...

 

Pa mi treba savjet kako napisati dobar mail.

 Evo da je netko pokreno temu da ja ne moram. Ja sam obisao cijelu Veliku Goricu. Za Kaufland primaju samo studente, u Lidlu su rekli da pošaljem mail u upravu, a Konzum da se javim voditelju smjene do 14h.

http://valid.canardpc.com/cache/banner/fmwm3z-4.png
12 godina
offline
Traženje posla savjeti?

Decki moj savjet vam je da se manete mailova!

Mail je lagano poslati i odmah vas se okarakterizira kao ljenu osobu.

Mentalitet Hrvata je još uvjek u"kamenome dobu" i vise se cijeni kada osobno dodete traziti posao!

Moja firma Vindon (Vindija) nprm. apsolutno ignorira e-mailove,i cita samo zamolbe koje su stigle poštom!

Također,ako tražite šljakerski posao-više se cjene zamolbe pisane rukom,dok printane su za gotovo sve drugo-zavisno od posla,naravno!

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Traženje posla savjeti?
Tony1999 kaže...

 

 Evo da je netko pokreno temu da ja ne moram. Ja sam obisao cijelu Veliku Goricu. Za Kaufland primaju samo studente, u Lidlu su rekli da pošaljem mail u upravu, a Konzum da se javim voditelju smjene do 14h.

 Gdje da se javim za posao ako dođem u konzum? Nikada tamo nisam vidio nekakav šalter s informacijama i slično.

http://informacijsketehnologije.blogspot.com/
12 godina
neaktivan
offline
Re: Traženje posla savjeti?

... kao sto je kolega rekao masu poslodavaca mail niti ne otvaraju engo ga odma stavu u trash ...al evo mozda nekome okoristi ..danas sam slao par molbi .. po mome ovako:


primjer ako firma ne trazi neki posao nego se vi javljate bez obzira na to jel traži ..to je najcesce s obzirom na struku :

Pozdrav poštovani,

kroz razgovor sa svojim agentom za zapošljavanje dobio sam preporuku za javljanje u vašu tvrtku za posao.
 
Živim u xxxxx,s obzirom na to smatram da zadovoljavam lokacijsku udaljenost. 
Završio sam četverogodišnju Elektrotehničku školu u Splitu tako da vrlo dobro baratam s pojmovima elektrotehnike i programiranja i samim radom na tom području,a također sam spretan s alatom i mehanikom.
Već imam iskustva u struci a i svakodnevnog iskustva kroz male faturete tako da sam odmah spreman na rad,također sam fizički građen za rad na transportu odnosno skladišnim poslovima.
 
U slučaju potrebe za mojim radom i/ili dodatnim informacijama možete me kontaktirati ovdje preko maila ili na broj xxxxxxxxxx.
Hvala,s poštovanjem,xxxxxx xxxxx.


onda verzija  kada imaju poslanu zamolbu

Pozdrav poštovani,
javljam se na natječaj za posao bravara.
Izuzetno sam zainteresiran za taj posao i sve što ide uz taj posao.
Već imam 2 sezone iskustva u sličnom poslu a i svakodnevnog iskustva kod kuće tako da sam odmah spreman na rad, 
Završio sam četverogodišnju Elektrotehničku školu u Splitu tako da vrlo dobro baratam s pojmovima elektrotehnike,a također sam spretan s alatom i mehanikom.
U slučaju potrebe za mojim radom i/ili dodatnim informacijama možete me kontaktirati ovdje preko maila ili na broj xxxxxxxxxx.
Hvala,s poštovanjem,xxxx xxxxxxx
jako slicno samo uvod izmjenjen 
Svakako mroam rec ako ste duze od 6 mj na hzz i u starosti od 15 do 24 godine imate pravo na poticaj za zaposljavanje ..ne brinite necete dobit nikakve novce nego ce vas poslodavac dobiti  polovicu novca koju moraplatiti tijekom vaseg zaposljenja ...  TO MOZETE obavezno oglasiti u mailu ...

ovo sta sam rekao sam rekao napamet ..vise informacija tu:
neki tamo linkic za one koji jos nisu bili zaposleni

ugl imate masu toga na hzz ... tako da se sami informirajte ... ne moze se sve ovdije napisat na forumu :D zivjeli i sretno s trazenjem posla ... 
NA OVOM FORUMU SVAKI PUT KAD OTVORIM NOVU TEMU ILI NESTO PITAM MORAM DVA PUTA PITATI TJ PONOVITI DA BI MI NETKO ODGOVORIO...PA PITAM SE PITAM ZAŠTO :/
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice