The Friendzone Club izdvojena tema

poruka: 10.987
|
čitano: 1.343.510
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
odjavljen
offline
The Friendzone Club

Ja ne vidim u cemu je on pogrijesio, reagirao je kako bi reagirao svatko kome je stalo, tko je imao dobre namjere i iskrene osjecaje, i ciji osjecaji su na kraju izigrani na uzasan nacin. Zar je lose osjecati? Dati nekome drugu priliku? Pogrijesio je sto je vjerovao, ali je glupo reci da je to njegova greska. Ona nije ispostovala uvjete koje je sama postavila, i sto je drugo nego ku*va. Mozda joj to nije trebao reci, ja sigurno ne bi nekome koga sam volio, ali to je bio strasan splet okolnosti i ja to razumijem. Onda ga je nazvala njezina mama i pitala zasto joj je izvrijedao kcer. Pa ocito je zasto, i jako je bahato uopce postaviti to pitanje ako je znala sto je tome prethodilo, a ako i nije, to je njezin problem. Ako se ona usudila biti bahata onda on nije nista krivo napravio kad joj je bahato odgovorio. To nije najbolji nacin, uvijek treba zadrzati dostojanstvo, ne se spustati na razinu tih seoskih drolja, ali nije on kriv, krive su one, a tesko je kontrolirati emocije, pogotovo dok nema vremena za preispitivanje svojih postupaka.

Losing all hope was freedom
12 godina
neaktivan
offline
The Friendzone Club

Jbg, ispade ja kriv za sve.. znam i ja da se nisam trebao uopće upuštati u to, nakon što sam joj rekao da ne želim više biti u vezi. Al doslovno, ja sam i zamišljao scenarije, ajde da je vidim s drugim likom odmah, rezultat u glavi je bio, "play it cool".. no kad sam je vidio da je se u autu poljubila s njime prije nego je izašla, ne znam kako bih objasnio jednostavno, nešto me je presjeklo i tad ode sve u k.. 
Ne razumijem ove forumaše koji napišu nije ona ništa kriva, ti si kriv za sve. Pa kako je to moguće, znači mjesec i pol smo se viđali svaki dan, dopisivali se, dolazila ona kod mene vikendom kad ja nisam išao kući, i dođem kući poseksamo se, a za 15 minuta ona ode s drugim likom?
I ona je tu sasvim ISPRAVNO postupila? Pa bome, ja imam moralne načele, i da sam bio s nekom ženskom koju sam PRVI puta u životu vidio (a ne bio 20mj u vezi s njome), i seksao se s njome, za 15 minuta sigurno ne bi otišao s drugom ženskom jer je to odvratno.
Ali ajde..

16 godina
offline
Re: The Friendzone Club
piksic kaže...

Ja ne vidim u cemu je on pogrijesio, reagirao je kako bi reagirao svatko kome je stalo, tko je imao dobre namjere i iskrene osjecaje, i ciji osjecaji su na kraju izigrani na uzasan nacin. Zar je lose osjecati? Dati nekome drugu priliku? Pogrijesio je sto je vjerovao, ali je glupo reci da je to njegova greska. Ona nije ispostovala uvjete koje je sama postavila, i sto je drugo nego ku*va. Mozda joj to nije trebao reci, ja sigurno ne bi nekome koga sam volio, ali to je bio strasan splet okolnosti i ja to razumijem. Onda ga je nazvala njezina mama i pitala zasto joj je izvrijedao kcer. Pa ocito je zasto, i jako je bahato uopce postaviti to pitanje ako je znala sto je tome prethodilo, a ako i nije, to je njezin problem. Ako se ona usudila biti bahata onda on nije nista krivo napravio kad joj je bahato odgovorio. To nije najbolji nacin, uvijek treba zadrzati dostojanstvo, ne se spustati na razinu tih seoskih drolja, ali nije on kriv, krive su one, a tesko je kontrolirati emocije, pogotovo dok nema vremena za preispitivanje svojih postupaka.

Ma o kakvim ti osječajima pričaš? jel joj dao do znanja da ne želi s njom hodati  i oboje su pristali samo na sex i to je to, jedno drugo iskorištavali a on ako je imao neke osječaje onda je trebao reći na vrijeme a ne da se sada našao uvrijeđen jer je ona našla nekoga koji bi htio i više od sexa, tak da je on kriv za to. Izgleda da mu je ipak proradio mozak i zna da ju može izgubiti i onda se ustrtario umjesto da je rekao šta želi i priči kraj.

 

Gle nisi joj ti više centar svijeta, ako ste se ševi... to ne znači da imaš pravo na njezin život i dirigirat kako če ona živjeti. Isto tako si ti mogao okolo švrljati i naći druge dok te nije bilo 3tjedna. 

U cijeloj priči nije sada ni najvažnije tko je kriv nego kako če se stvari odvijati u budučnosti. 

Ona je tebi prva rekla da te voli i da želi nastaviti na šta si ju ti napucao.

Budi muško i lijepo joj reci šta želiš i gotovo, ako želiš biti s njom budi s njom ako ne odi dalje i ne uplići joj se u život.

 

 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.5.2014 18:28 (Patrick_cro).
14 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
piksic kaže...

Ja ne vidim u cemu je on pogrijesio, reagirao je kako bi reagirao svatko kome je stalo, tko je imao dobre namjere i iskrene osjecaje, i ciji osjecaji su na kraju izigrani na uzasan nacin. Zar je lose osjecati? Dati nekome drugu priliku? Pogrijesio je sto je vjerovao, ali je glupo reci da je to njegova greska.

Daj me nemoj...

 

Razjasnimo neke stvari:

1. Radi se o curi koja je dosta mlađa i još je uvijek na razini srednjoškolskih igrica.

2. On je prvi prekinuo s njom uz obrazloženje da se više ne želi svađati i da ga više ne privlači.

3. Nakon njenog nagovaranja pristao je na povremeni seks i ništa više, no ona je inzistirala na ekskluzivnosti njihovog odnosa.

4. Ona je prekinula tu ekskluzivnost viđajući se sa još nekim sa strane, na što je on burno reagirao.

5. Da mu se osveti za takvu reakciju ona ga je fino oklevetala po selu.

6. Njemu sada nije jasno zašto se ona tako ponaša.

 

Ali vidim, svatko nađe svog istomišljenika. Kakva bahatost, ej? Uče li vas doma imalo kako se odnositi prema starijim osobama? A ja sam mislio da znam ponekad biti nekulturan i otresit u komunikaciji sa starijima, ali ovo me utješilo, vidim da nisam ni izbliza najgori.

 

Da da, strašan splet okolnosti. Kada otkriješ da ženska koja ti je efektivno bivša, a koju svejedno tu i tamo prasneš, ima još nekog sa strane i unatoč njemu svako toliko završi s tobom u krevetu.

To understand what recursion is, you must first understand recursion.
14 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club

Ti mene pokusavas uvjeriti da je ona opravdano postupila? Apsurdno. Ja nisam istomisljenik, ja sam covjek koji osjeca. Ti si u njegovoj poruci vidio samo slova, on joj je rekao da je kurva i bio je zlocest prema starijoj osobi, ma sram ga bilo. On nije reagirao najbolje, to sam vec rekao, ali reci da je samo on kriv, da je njezino ponasanje normalno moze samo emocionalno retardirana osoba koja se utopila u ovo sivilo koje nas okruzuje.

Losing all hope was freedom
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.5.2014 18:43 (piksic).
11 godina
neaktivan
offline
The Friendzone Club

Pročitao sam onaj blok teksta i svodi se na:

 

Uvod:

  • Lithiumion je jedan tip iz bogate kuće doktora i pravnika, jako dobro odgojen, živi u Kalesiji Donjoj (150 stanovnika) te pohađa fakultet
  • Cura mu puni 15 godina početkom mjeseca ožujka ove godine
  • Prestaje zadovoljavati njegov moral-o-meter i on prekida

Prekid:

  • Seksualni apetit njegove cure nije prestao rasti sad kada je odrasla ('99)
  • "Molim te Lithiumion, možeš li me ponekad otresti kad sam usamljena *pretty eyes*"
  • "Mogu, ali tu ne smije biti obaveza!* rekao je Lithiumion

Žaoka ili kako sam postao seoski siledžija:

  • Jedne večeri Lithiumion je izdao po pitanju muškosti
  • Cura je svratila kod prijatelja jer ne valja ići u krevet gladan
  • On je špijunira i otkriva sve!
  • Zna da cura nema oca i da nema nikoga da je zaštiti pa iz obijesti provodi silu
  • Pale se svjetla na okolnim prozorima, on upada u auto i bježi

Završetak:

  • Briše je s Fejsbuka i tako staje na kraj njezinu postojanju
  • *zavjesa pada*

 

Long story short:

14 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club

Aha, dobro staro: ako nisi s nama onda si protiv nas.

 

Tko je tu stariji? Tko je sam sebe zayebao (i to dvaput, prvi puta uopće ulazeći u vezu za koju očigledno nije spreman, a drugi puta preburnom reakcijom pri izlasku iz te veze)?

 

Pitao je zašto se ona tako ponaša, dobio je odgovor zašto.

To understand what recursion is, you must first understand recursion.
16 godina
offline
The Friendzone Club

Piksic nema potrebe za vrijeđanjem jer to ništa ne rješava. 

 

U svakom pogledu je on više kriv, nije ni ona nedužna ali svaljivati na nju krivnju nije u redu, a nekoga nazvati kur... u neznam kakvom okruženju i kakve te emocije deru je neprihvatljivo.

Dok ovako po priči pogledam da sam tamo ja bih mu opalio šamar radi vrijeđanja i ponižavanja cure, tako se muškarac ne ponaša, več samo nezrela osoba koja sebe misli uzvisiti sa ponižavanjem slabije osobe.

Neka lijepo sjednu i porazgovaraju da vide šta žele i tu je priči kraj, nema smisla tu razglabati šta i kako je bilo jer če to onda uvijek ostati na tome. Treba se vidjeti šta oboje žele i riješena stvar.

 

Po meni ako on nešto osjeća i misli spasiti vezu neka krene s isprikom jer je on taj koji je prvi zahebao stvar

 

 

 

 

 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
15 godina
neaktivan
offline
The Friendzone Club

Joj, kad vidim ovu "ekskluzivu" padne mi mrak na oči. Nakon lošeg iskustva sa eksluzivom, sad to vidim kao "imaj drugu da prva ne zna za nju." {#}

 

A što se koleginog problema tiče, i know that feeling bro. Ako cura to priča po mjestu, nema baš puno toga što možeš učiniti po tom pitanju. Oni koji te znaju, znaju da nisi takav, a oni koji te ne vole ti ionako neće vjerovati makar im istinu pričao. Dobra stvar je što si prekinuo svaki kontakt sa njom (pobrisao sa fb/whatsapp i slično), samo nemoj popustiti kad te uhvati nostalgija radi navike (ipak 20 mjeseci nije malo). I preporučam da potražiš neku drugu djevojku, za početak kao rebound jer realno ti to treba. Sam si rekao da si na faksu, tako da vjerojatno imaš više prilika upoznati takvu nego kad si doma. :)

 

 

Why so serious?
12 godina
offline
Re: The Friendzone Club
piksic kaže...

Ja ne vidim u cemu je on pogrijesio, reagirao je kako bi reagirao svatko kome je stalo, tko je imao dobre namjere i iskrene osjecaje, i ciji osjecaji su na kraju izigrani na uzasan nacin. Zar je lose osjecati? Dati nekome drugu priliku? Pogrijesio je sto je vjerovao, ali je glupo reci da je to njegova greska. Ona nije ispostovala uvjete koje je sama postavila, i sto je drugo nego ku*va. Mozda joj to nije trebao reci, ja sigurno ne bi nekome koga sam volio, ali to je bio strasan splet okolnosti i ja to razumijem. Onda ga je nazvala njezina mama i pitala zasto joj je izvrijedao kcer. Pa ocito je zasto, i jako je bahato uopce postaviti to pitanje ako je znala sto je tome prethodilo, a ako i nije, to je njezin problem. Ako se ona usudila biti bahata onda on nije nista krivo napravio kad joj je bahato odgovorio. To nije najbolji nacin, uvijek treba zadrzati dostojanstvo, ne se spustati na razinu tih seoskih drolja, ali nije on kriv, krive su one, a tesko je kontrolirati emocije, pogotovo dok nema vremena za preispitivanje svojih postupaka.

Pogriješio je, jer je prvo raskinuo vezu sa curom, a zatim se dogovorio za free sex. Dakle, samim time ne postoji u tom odnosu nikakva načela ponašanja, svatko od njih je slobodan bilo što raditi u slobodno vrijeme. Dakle, samim time on je kriv jer je očekivao od cure nešto što nikako po svim načelima logike nije mogao očekivati. U prijevodu: zabrijao je previše.

 

A nazivanje ženske kurvom je jako jadno, primitivno, zaostalo, i seljački. Žena promjene 2 partnera u 2 tjedna i automatski je kurva. Da je on tako napravio bio bi faca najveća. Ženska nije napravila više manje niti jednu grešku, osim što nije trebala tračati okolo. To što je bila s drugim, a s njim u sex-only odnosu, nije nikakav problem.

lithiumion kaže...

Jbg, ispade ja kriv za sve.. znam i ja da se nisam trebao uopće upuštati u to, nakon što sam joj rekao da ne želim više biti u vezi. Al doslovno, ja sam i zamišljao scenarije, ajde da je vidim s drugim likom odmah, rezultat u glavi je bio, "play it cool".. no kad sam je vidio da je se u autu poljubila s njime prije nego je izašla, ne znam kako bih objasnio jednostavno, nešto me je presjeklo i tad ode sve u k.. 
Ne razumijem ove forumaše koji napišu nije ona ništa kriva, ti si kriv za sve. Pa kako je to moguće, znači mjesec i pol smo se viđali svaki dan, dopisivali se, dolazila ona kod mene vikendom kad ja nisam išao kući, i dođem kući poseksamo se, a za 15 minuta ona ode s drugim likom?
I ona je tu sasvim ISPRAVNO postupila? Pa bome, ja imam moralne načele, i da sam bio s nekom ženskom koju sam PRVI puta u životu vidio (a ne bio 20mj u vezi s njome), i seksao se s njome, za 15 minuta sigurno ne bi otišao s drugom ženskom jer je to odvratno.
Ali ajde..

Daj ne budi plačljivac. Prekinuo si s curom sam i to je to. Budi sretan što je pristala ti dati tu i tamo kada joj zafali. Prekinuo si vezu sa ženskom, očito to nisi htio, trebao si joj reći iskreno i pokušati popraviti vezu i vratiti se na staro (ako ona to još osijeća, ali čini mi se da nije), ali ti si nešto deseto uradio i sad pokušavaš druge okriviti kako bi sebe opravdao i stvorio si psihološku olakšanje da ipak ti nisi kriv.

 

Što prije prihvatiš da je gotovo s tom ženskom (i to tvojom krivicom, jer si priv inicirao prekid, pa onda je optužio da je kurva jer je bila s drugim, što je u ovakvom odnosu posve normalno, itd..) bit će ti lakše.

piksic kaže...

Ti mene pokusavas uvjeriti da je ona opravdano postupila? Apsurdno. Ja nisam istomisljenik, ja sam covjek koji osjeca. Ti si u njegovoj poruci vidio samo slova, on joj je rekao da je kurva i bio je zlocest prema starijoj osobi, ma sram ga bilo. On nije reagirao najbolje, to sam vec rekao, ali reci da je samo on kriv, da je njezino ponasanje normalno moze samo emocionalno retardirana osoba koja se utopila u ovo sivilo koje nas okruzuje.

Jedini ovdje tko je emotivno nezreo je ovaj dečko u ovoj "vezi". Kada te netko povrijedi, ti si gotovo uvijek kriv za to.

 

a) Kriv si jer si dopustio toj osobi da te povrijedi. Očito si je krivo procjenio pa si joj dopusito da te povrijedi, a ona tebe nije cjenila. Tko je kriv? Pa ti, zato što si joj to dopustio.

b) Mjenjaj sebe, a ne okolinu. Ne možeš ti promjeniti nečije osijećaje i kako se netko ponaša. Pazi s kakvim se osobama upuštaš, družiš, i koliko im dopuštaš da te emotivno izlude. Ako su te povrijedile emotivno, ti si sam za to kriv jer si to dopustio. Nije emotivno stanje kao fizikalno da te netko nožem napadne na ulici pa povrijedi. Emotivno moraš dozvoliti sam. Ako te vrijeđa što ti netko psuje mater ili takve vrste vrijeđanja (primjer), debil si, IMHO.

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.5.2014 18:56 (Ranko Kukumar).
11 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
piksic kaže...

On nije reagirao najbolje, to sam vec rekao, ali reci da je samo on kriv, da je njezino ponasanje normalno moze samo emocionalno retardirana osoba koja se utopila u ovo sivilo koje nas okruzuje.

A on se baš izdigao iz njega?! Isti su i zaslužuju se.

 

Da li ti ikad gubiš temperament? Da li ikad postaješ zao? Da li se ikad iživljavaš? 

Naravno da ne jer nas nisu tako odgojili. Jer živimo bolji život. Jer smo odgojeni relativno stoički.

 

Ne vidim razloga da spominje svoj status na ovaj način. 

wyks kaže...

Ja ne želim da mi netko na svaku normalnu ljudsku gestu (poziv u kino) skače za vrat samo zato jer ja imam penis, a ona vaginu. Nema lošijeg odnosa nego kad se jedna strana iskreno, bez konotacija, trudi uveseliti drugog, a ovaj misli da to radi isključivo zbog seksulanog interesa.

Zašto jedino ti pišeš ovako fine postove?

 

Da, to mi je neshvatljivo, polako zalazim u svijet odraslih i nevjerovatno mi je da nakon godina i godina poznanstva, baš zbog konotacija neka cura odbija izlazak sa mnom. Nekad mi dosadi muško društvo, vjerujem da razumiješ. Budući da nisam u financijskoj stisci želio bih da odem da večeram kao čovjek, da izgubim jednu večer u uživanju.

 

Pa nisam manijak, neću te pojesti, nismo se jučer sreli, u krajnjem slučaju poznanik sam s svim njihovim momcima. Je li moguće da su oni toliko posesivni da se cura ne može zabaviti nikako osim s njima?

12 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
Ranko Kukumar kaže...
piksic kaže...

A nazivanje ženske kurvom je jako jadno, primitivno, zaostalo, i seljački. Žena promjene 2 partnera u 2 tjedna i automatski je kurva. Da je on tako napravio bio bi faca najveća. Ženska nije napravila više manje niti jednu grešku, osim što nije trebala tračati okolo. To što je bila s drugim, a s njim u sex-only odnosu, nije nikakav problem.

lithiumion kaže...

I ona je tu sasvim ISPRAVNO postupila? Pa bome, ja imam moralne načele, i da sam bio s nekom ženskom koju sam PRVI puta u životu vidio (a ne bio 20mj u vezi s njome), i seksao se s njome, za 15 minuta sigurno ne bi otišao s drugom ženskom jer je to odvratno.
Ali ajde..

Daj ne budi plačljivac. Prekinuo si s curom sam i to je to. Budi sretan što je pristala ti dati tu i tamo kada joj zafali. Prekinuo si vezu sa ženskom, očito to nisi htio, trebao si joj reći iskreno i pokušati popraviti vezu i vratiti se na staro (ako ona to još osijeća, ali čini mi se da nije), ali ti si nešto deseto uradio i sad pokušavaš druge okriviti kako bi sebe opravdao i stvorio si psihološku olakšanje da ipak ti nisi kriv.

 

 

Ako već komentirate bilo bi lijepo da pročitate moj "blok" teksta s razumijevanjem. 
1. Ona je se meni javila nakon što smo prekinuli želeći to nešto više, seks jel.
2. Ona je postavila uvjete, nemoj se viđati s drugima, NEĆU ni ja, doslovno napisala mi je ovako: "Bilo bi preodvratno da karaš u petak nešto, pa u subotu mene" 
3. Četiri puta mi je gore bilo, kad sam je vidio s tim likom nego kada smo prekinuli, tad je bilo, jbg nije išlo, doći će druga.. a ovako me je presjeklo nešto, što ne bih baš znao objasniti riječima.
4. Nije ni ona toliko mlada, još malo pa će napuniti 19
5. CURA PROMJENI DVA DEČKA U DVA TJEDNA JE KURVA? Jel čitate vi šta sam ja napisao, imao sam seks s njome od 20-20:45, a u 21h je otišla s drugim likom, još je uz to i lagala da ide očistiti neko razbijeno ogledalo, kao alibij neki da si napravi. 
Uglavnom, više nije ni bitno, 'ko ga je*e, neka se priča što hoće, Cesc je pametno i razumno napisao, tko me pozna zna da nisam takav kako ona priča da jesam, a oni koji me ne vole će misliti šta im je volja. 
EDIT: ovo još nisam napisao, kad sam razgovarao s njenom frendicom, ona mi je rekla da je ona tog lika upoznala vani u subotu, a s njime je se vidjela u četvrtak prvi puta (kad sam ju i ja vidio s njime), i to bili su kod njega kući. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.5.2014 19:18 (lithiumion).
13 godina
offline
The Friendzone Club

kratite citate, molim vas {#}

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
12 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
lithiumion kaže...

 

Ako već komentirate bilo bi lijepo da pročitate moj "blok" teksta s razumijevanjem. 
1. Ona je se meni javila nakon što smo prekinuli želeći to nešto više, seks jel.
2. Ona je postavila uvjete, nemoj se viđati s drugima, NEĆU ni ja, doslovno napisala mi je ovako: "Bilo bi preodvratno da karaš u petak nešto, pa u subotu mene" 
3. Četiri puta mi je gore bilo, kad sam je vidio s tim likom nego kada smo prekinuli, tad je bilo, jbg nije išlo, doći će druga.. a ovako me je presjeklo nešto, što ne bih baš znao objasniti riječima.
4. Nije ni ona toliko mlada, još malo pa će napuniti 19
5. CURA PROMJENI DVA DEČKA U DVA TJEDNA JE KURVA? Jel čitate vi šta sam ja napisao, imao sam seks s njome od 20-20:45, a u 21h je otišla s drugim likom, još je uz to i lagala da ide očistiti neko razbijeno ogledalo, kao alibij neki da si napravi. 
Uglavnom, više nije ni bitno, 'ko ga je*e, neka se priča što hoće, Cesc je pametno i razumno napisao, tko me pozna zna da nisam takav kako ona priča da jesam, a oni koji me ne vole će misliti šta im je volja. 

Baš sam htio napisati to sad što si ti napisao ,očito se nekima pogubile tu glavne te činjenice koje su i bile ključne za tvoju takvu reakciju , al kako god ne brigaj jarane ljudi će uvijek pričati nešto o nekome , ti nastoj da ubuduće budeš smireniji i kako si i sam rekao , ko te zna dobro sa kim si dobar nece vjerovati u te priče a oni ostali nek vjeruju šta hoće ,ko bi sad ugodio svima ..

21.
12 godina
offline
Re: The Friendzone Club
lithiumion kaže...

Ako već komentirate bilo bi lijepo da pročitate moj "blok" teksta s razumijevanjem. 
1. Ona je se meni javila nakon što smo prekinuli želeći to nešto više, seks jel.
2. Ona je postavila uvjete, nemoj se viđati s drugima, NEĆU ni ja, doslovno napisala mi je ovako: "Bilo bi preodvratno da karaš u petak nešto, pa u subotu mene" 
3. Četiri puta mi je gore bilo, kad sam je vidio s tim likom nego kada smo prekinuli, tad je bilo, jbg nije išlo, doći će druga.. a ovako me je presjeklo nešto, što ne bih baš znao objasniti riječima.
4. Nije ni ona toliko mlada, još malo pa će napuniti 19
5. CURA PROMJENI DVA DEČKA U DVA TJEDNA JE KURVA? Jel čitate vi šta sam ja napisao, imao sam seks s njome od 20-20:45, a u 21h je otišla s drugim likom, još je uz to i lagala da ide očistiti neko razbijeno ogledalo, kao alibij neki da si napravi. 
Uglavnom, više nije ni bitno, 'ko ga je*e, neka se priča što hoće, Cesc je pametno i razumno napisao, tko me pozna zna da nisam takav kako ona priča da jesam, a oni koji me ne vole će misliti šta im je volja. 

1. Oke, i to ste dogovorili. Samim time što si sklopio takav odnos sam si trebao znati da ne možeš očekivati neko povjerenje jer cura hoće samo seks. Dakle, tvoj problem što si očekivao od sex veze pravu vezu u kojem će ti cura biti vjerna. Tvoj problem što si joj vjerovao. Idući put kada naletiš na takvo nešto nećeš napraviti istu grešku jer ćeš na ovome naučiti.

3. Opet tvoj problem. Emotivno stanje u koje si se sam doveo, jer si se zaljubio u nju.

5. Opet nije kurva. Kurva je pretežak naziv za takvo što. Da muškarac koji napravi takvo nešto bio bi faca

 

 

Probaj analizirati situaciju bez da uključiš emocije zaljubljenosti. 

 

Jesi li ti taj koji može kontrolirati njezine osjećaje? Prekinuo si vezi jer TO NIJE BILO TO više - Dakle, rekao si joj da je više praktički ne voliš. Što bi onda ženska trebala raditi? Paziti da te ne povrijedi slučajno? Kako je se ona trebala ponašati u tome svemu? Seksati se i šutiti?

 

Ovdje si ti kriv zato jer si dopustio da ti napravi to. Zaljubljen si u nju još i takvo ti je stanje uma. Ali sam si kriv što si vezu upropastio, i cura je se vjerojatno ohladila od tebe i skužila da može biti slobodna u svemu.

 

Ja ne kužim, ti čak i da si potpuno u pravu, kakve ti to koristi? Tražiš potvrdu od sviju nas da si u pravu kako bi sam sebe u glavi uvjerio da stvarno jesi u pravu i da si sve dobro postupio.

 

Moj ti je savjet da se makneš od te cure i takvih ljudi, i drugi put u životu nemoj dozvoliti nekome da te dovede u takvu emotivnu situaciju, kada te netko ovako emotivno "povrijedi", vrlo vjerojatno si sam kriv. Mjenjaj sebe, ne druge. Ne možeš kontrolirati tuđe osijećaje. Također jedna lekcija u životu: Nikada ne vjeruj ljudima koji ti neke takve stvari kao tvoje pišu preko chata/FB. Ti si naivan što si joj vjerovao tu stvar.

14 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
lithiumion kaže...
Jel čitate vi šta sam ja napisao, imao sam seks s njome od 20-20:45, a u 21h je otišla s drugim likom, još je uz to i lagala da ide očistiti neko razbijeno ogledalo, kao alibij neki da si napravi.

Jesi li joj platio? Je li joj taj drugi platio?

To understand what recursion is, you must first understand recursion.
10 godina
offline
Re: The Friendzone Club
zeroname kaže...

To treba odmah streljat. Ja mislim da je to na neki nacin potpuno zlo i nemoralno. Kad ti kod uleta kaže da ima dečka onda barem znaš da nemaš šanse a ne ovako zavlačit.

Da odmah kaže nebi imala tutleka koji će skakutat okolo.

lithiumion kaže...

Pa ja ne znam gdje sam ja napisao da sam ja upleo njenu mamu? Kao prvo, njena mama je nju zvala ona je rekla da se ja javim, jer ona ne zna što bi joj rekla. To večer sam joj rekao da je bila negdje po selu se karala ili šta već i to je to. Sutradan, NISAM ja zvao mamu nego je ona mene zvala i nešto mi napala.. ne ja nju. I ja sam upleo mamu u to? 

Jesi. Jer si namjerno rekao mami gdje je mala bila. Da si htio glumit dobrog samaritanca javio bi se i izmislio neku piiipzdariju da ju pusti na miru, a ti si se javio namjerno joj ispričao tak da bi ona imala kasnije doma problema. Bar imaj m..a i priznaj {#}

 

piksic kaže...

Ti mene pokusavas uvjeriti da je ona opravdano postupila? Apsurdno. Ja nisam istomisljenik, ja sam covjek koji osjeca. Ti si u njegovoj poruci vidio samo slova, on joj je rekao da je kurva i bio je zlocest prema starijoj osobi, ma sram ga bilo. On nije reagirao najbolje, to sam vec rekao, ali reci da je samo on kriv, da je njezino ponasanje normalno moze samo emocionalno retardirana osoba koja se utopila u ovo sivilo koje nas okruzuje.

Zahvaljujem na ovom komplimentu. Smijeh

Ja znam da si ti uvijek antiprotivan al već je stvarno postalo pomalo naporno da svakog tko misli drugačije od tebe zapakirano s mašnicom pljuckaš na veliko.

 

Nitko nije rekao da je samo on kriv, problem je u tome što je on ovdje došao po odobravanje njegovog postupka i sad kad se ljudi ne slažu to je veliki problem.

Ona je pogriješila sa kokodakanjem gluposti okolo, ali ovakvo etiketiranje od njegove strane ne samo nje već i njene mame(cijeli pasus o prošlosti majke) je krajnje neukusno.

Ovo o osjećajima  su već par putra ponovili: on je prekinuo s njom zato jer "više nije osjećao ništa prema njoj"

Onjegin kaže...

Zašto jedino ti pišeš ovako fine postove?

 

Da, to mi je neshvatljivo, polako zalazim u svijet odraslih i nevjerovatno mi je da nakon godina i godina poznanstva, baš zbog konotacija neka cura odbija izlazak sa mnom. Nekad mi dosadi muško društvo, vjerujem da razumiješ. Budući da nisam u financijskoj stisci želio bih da odem da večeram kao čovjek, da izgubim jednu večer u uživanju.

 

Pa nisam manijak, neću te pojesti, nismo se jučer sreli, u krajnjem slučaju poznanik sam s svim njihovim momcima. Je li moguće da su oni toliko posesivni da se cura ne može zabaviti nikako osim s njima?

Zato jer je on jedan ozbiljan gospodin Osmijeh

Da moguće je, velika većina muškaraca je jako posesivna. Ne samo prema sadašnjim već i vidimo iz priloženog bivšim djevojkama.

lithiumion kaže...

Ako već komentirate bilo bi lijepo da pročitate moj "blok" teksta s razumijevanjem. ..

Da si napisao blok teksta razumljivije možda bi ljudi bolje shvatili šta si htio reći.

Ti ni sam nisi siguran šta želiš. Kad ste prekinuli onda je cmoljila za tobom i to ti je odgovaralo, sad ima drugog i sad više nisi centar njenog svijeta pa si jako uvrijeđen i povrijeđen. Samo ti je vratila ono što si ti njoj prije dao.

19 u srednjoj školi? Brate mili ja sam zbog zdravstvenih razloga izgubila godinu pa sam završila 4-ti srednje s 18 i nešto sitno. Tak da il si se preračunao il ti je krivo rekla godine Smijeh Ako ima 19 onda je jako nezrela al opet napominjem- bio si skoro 2 godine s njom trebao bi ju već dovoljno poznati da znaš na šta je spremna.

Btw zbog čega bi ako se vidjela s tim likom u četvrtak odmah značilo da je spavala s njim??

 

Come out, come out wherever you are. So lost in your sea. Give in, give in for my touch. For my taste for my lust
12 godina
neaktivan
offline
The Friendzone Club

Kako ste zapeli za tu riječ  , ko da je on to mislio u pravom smislu , ko da niko ne zna šta to zapravo znači , to je danas jednostavno postao sinonim za neke tipove cura , mada se i sam protivim tome , cura objavi sliku polugola i nazivaju je kurvom , nigdje veze, znam , al kad tako neko nazove neku curu zna se na šta se otprilike odnosi i na kakvo ponašanje itd. , ko što je i u njegovom slučaju , ružno jest, ružne su mnoge stvari danas pa šta se može ..

21.
12 godina
offline
Re: The Friendzone Club
Deep kaže...

Kako ste zapeli za tu riječ  , ko da je on to mislio u pravom smislu , ko da niko ne zna šta to zapravo znači , to je danas jednostavno postao sinonim za neke tipove cura , mada se i sam protivim tome , cura objavi sliku polugola i nazivaju je kurvom , nigdje veze, znam , al kad tako neko nazove neku curu zna se na šta se otprilike odnosi i na kakvo ponašanje itd. , ko što je i u njegovom slučaju , ružno jest, ružne su mnoge stvari danas pa šta se može ..

To nije razlog da se progleda i opravda da netko osobu koja promjeni 2 partnera u par sati nazive kurvom, a kurva je po nekoj definiciji osoba koja na ulici zarađuje nudeći seksualne usluge.

 

I ja bi isto promjenio rado 2 partnerice u par sati kada mi nekad dođe, pa me nitko nebi nazvao kurvom jer sam muško.

14 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
ddarknessfairyy kaže...
19 u srednjoj školi? Brate mili ja sam zbog zdravstvenih razloga izgubila godinu pa sam završila 4-ti srednje s 18 i nešto sitno.

Digresija ali i ja sam četvrti završio sa 19. To se dogodilo tako da sam u prvi razred krenuo sa 7, kao i dosta mojih vršnjaka, ali bilo je i onih koji su krenuli sa 6, tako da smo uvijek u pravilu imali dvije generacije u razredu (minus oni koji su ponavljali godinu).

To understand what recursion is, you must first understand recursion.
12 godina
offline
The Friendzone Club

1. Cura je jednim dijelom kriva i nemoralna. Dogovor je bio free sex samo njih dvoje, bez švrljanja. Dogovor sam po sebi nema smisla i u glup je, ali ako su se dogovorili, dogovor treba ispoštovati, a ona ga je prekršila.
Ako stvarno opravdavate takvo ponašanje jedne srednjoškolke, koja je u 20h s jednim likom, a za sat vremena je već s drugim likom- stvarno vas ne razumijem.
Posebno kad se uzme u obzir da se radi o seksualnim odnosima. Moral nula bodova, ne cijenim takve cure.
2. On je također kriv zbog vrijeđanja i zbog glupe reakcije. Umjesto da si se okrenuo, otišao, te je u potpunosti eliminirao iz svog života, ti si se spustio još niže i izvrijeđao je te si stvorio neprijatelja.
Ne znam zašto se čudiš što ti se pokušala osvetiti. 

 

Znaš kako onaj citat glasi: "Always forgive your enemies; nothing annoys them so much".

Why so serious?
12 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
Ranko Kukumar kaže...
Deep kaže...

Kako ste zapeli za tu riječ  , ko da je on to mislio u pravom smislu , ko da niko ne zna šta to zapravo znači , to je danas jednostavno postao sinonim za neke tipove cura , mada se i sam protivim tome , cura objavi sliku polugola i nazivaju je kurvom , nigdje veze, znam , al kad tako neko nazove neku curu zna se na šta se otprilike odnosi i na kakvo ponašanje itd. , ko što je i u njegovom slučaju , ružno jest, ružne su mnoge stvari danas pa šta se može ..

To nije razlog da se progleda i opravda da netko osobu koja promjeni 2 partnera u par sati nazive kurvom, a kurva je po nekoj definiciji osoba koja na ulici zarađuje nudeći seksualne usluge.

 

I ja bi isto promjenio rado 2 partnerice u par sati kada mi nekad dođe, pa me nitko nebi nazvao kurvom jer sam muško.

Ne opravdavam ja konkretno njegov postupak, vec par puta sam rekao da je to ruzno i da nije mozda trebao tako , to što ti kažeš ,sve to stoji , da svaku noc budem sa drugom curom svi bi drugari rekli da sam najjači ovo ono ,a da je cura svaku noc sa drugim ,zna se šta će se reći , ja samo hocu da kažem da ste uzevši u obzir sve okolnosti i općenito u današnjem životu a i u njegovoj situaciji previše pažnje posvetili tome a ne npr razlogu zbog čega je on to rekao , jer je tu očito ona pogriješila i još na to sve slagala prvo njemu da čisti nešto,a zatim majci da je sa njim od 21h 

 

@Cordas - baš tako 

21.
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.5.2014 19:52 (Deep).
14 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
Deep kaže...

pa šta se može ..

Biti pristojniji, i malo paziti što izlazi iz usta, za promjenu.

To understand what recursion is, you must first understand recursion.
12 godina
neaktivan
offline
The Friendzone Club

Još, moj najbolji frend joj se javio i napisao joj: "govorim kao i tvoj i njegov prijatelj, ne znam zašto ti treba da tako pričaš okolo, da te je udario, istukao šta već", ona na njemu to odgovori: "kao ne znam ja zašto se to tako priča, ja to nisam rekla nikome, majke mi". A meni njena frendica dođe i kaže da joj je ona rekla da sam ju udario. S kime sam ja bio 21 mj {#} 

Najbolje od svega, javi se mom frendu za praznik 1. Maj, kao: "otkud da vam xxx (čitaj ja (lithiumion)) nije tu".. i on je ispali, nešto joj bezveze napisao. Tjedan poslije opet mu se javi, kao: "ej, jel' bi mu mogao reći da mi ponese iz Broda jedan šal što mi je ostao kod njega davno kad sam bila".
A meni se bila javila u ponedjeljak 21.04. evo što je i napisala na screenshotovima. 
A ova poruka na mob, to mi je poslala kasnije, prije 1. Maja. 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.5.2014 10:51 (lithiumion).
12 godina
protjeran
offline
The Friendzone Club

Najbolje bi bilo da se dogovore, jer niti njemu ne pomaže "titula" nasilnika niti njoj kurve. 

Crkva je zlo 21. stoljeća
12 godina
offline
Re: The Friendzone Club
Cordas kaže...


Ako stvarno opravdavate takvo ponašanje jedne srednjoškolke, koja je u 20h s jednim likom, a za sat vremena je već s drugim likom- stvarno vas ne razumijem.
Posebno kad se uzme u obzir da se radi o seksualnim odnosima. Moral nula bodova, ne cijenim takve cure.

Njezin odabir. Zašto bi je ja trebao suditi?

 

Mislim da ja nemam pravo suditi njezino ponašanje.

 

Je li moral proizilazi iz trenutnog svjetonazora u HR ili?

12 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
rustweaver kaže...
Deep kaže...

pa šta se može ..

Biti pristojniji, i malo paziti što izlazi iz usta, za promjenu.

to "pa šta se može" je bilo namijenjeno za općenito ružne stvari koje se dešavaju danas i koje ne mogu promijeniti ni ja ,ni ti ,ni on, kao pojedinci ,a čisto sumnjam da će ljudi danas nakon što im kažeš budi pristojniji,budi dobar to uzeti sa ozbiljnošću dok im se ne obije dobro o glavu

21.
14 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
Deep kaže...

a čisto sumnjam da će ljudi danas nakon što im kažeš budi pristojniji,budi dobar to uzeti sa ozbiljnošću dok im se ne obije dobro o glavu

Možemo li se onda složiti da se ovom momku to sada obilo o glavu?

To understand what recursion is, you must first understand recursion.
12 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
rustweaver kaže...
Deep kaže...

a čisto sumnjam da će ljudi danas nakon što im kažeš budi pristojniji,budi dobar to uzeti sa ozbiljnošću dok im se ne obije dobro o glavu

Možemo li se onda složiti da se ovom momku to sada obilo o glavu?

Da , na to sam i htio ukazati sad 

 

@lithiumion samo ignor takve poruke i boli te briga 

21.
12 godina
offline
Re: The Friendzone Club
Ranko Kukumar kaže...

Njezin odabir. Zašto bi je ja trebao suditi?

 

Mislim da ja nemam pravo suditi njezino ponašanje.

 

Je li moral proizilazi iz trenutnog svjetonazora u HR ili?

Dakle, s curom si u odnosu, samo ti i ona, bez švrljanja i ona bude s tobom, nakon pola sata s nekim drugim. Ti to shvatiš, zoveš je kod sebe kući, ispečeš joj palačinke i dođeš "daj 5, takvu te volim". 

Ovako nešto bi ti napravio ili sam nešto krivo shvatio? 

Why so serious?
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice