Teski problemi s roditeljima

poruka: 27
|
čitano: 3.037
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Teski problemi s roditeljima

Cura i ja smo već godinu dana u vezi, volimo se i sve je super divno krasno osim jednog problema a taj problem su njezini starci.

 

Njezini rade obiteljski posao i ne daju joj da ide u srednju školu, tuku ju doma i stalno mora raditi ono sta joj zapovijedaju da bi mogla ic jedva sa mnom vanka na par sati ili kod mene doma.

Za mjesec dana puni 17 godina i stvarno me nervira ta situacija u kojoj je ona...

Ja sam joj voljan ponudit smještaj iako živim kod mojih staraca ali bez beda joj mogu plaćat normalan stan do 2.5 soma kuna u Zagrebu jer eto nisu mi problem pare nego samo Zelim da se makne vise od njih.

 

Našao sam curi posao u skladištu gdje može imati 4 soma kuna mjesečno, može raditi preko učeničkog servisa i onako fkt sam sve organizirao kaj se tiče tog.

Cak smo se dogovorili da će upisati i večernju školu koju bi ja platio...

 

Došao sam ovdje na forum da pitam je l' netko imao sličnu situaciju jer stvarno ne znamo kako da se ona makne od svojih a bez da završi u domu za nezbrinutu djecu jer po meni je glupo da bude tamo ako je sposobna zivit samostalno.

Nakon nekog vremena bi ja počeo zivit s njom ali zbog svojih staraca ću pričekat još malo...

 

Pomognite mi nekako, sve sam isplanirao i već organizirao, jedina stvar koju ne mogu napraviti je da se ona makne od njih.

Bježanje od roditelja je suludo jer će samo završit na policiji...

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.11.2020 18:38 (domi321).
9 godina
neaktivan
offline
Teski problemi s roditeljima

Kaj vam je s maloljetnicama?

Imas zakon nek se zali ode u dom do 18. i onda sa 18 moze raditi Sto god zeli. 

7 godina
offline
Re: Teski problemi s roditeljima
Kolacic kaže...

Kaj vam je s maloljetnicama?

Imas zakon nek se zali ode u dom do 18. i onda sa 18 moze raditi Sto god zeli. 

 

Zato sta će truliti u domu ko suha grana, rade da se osamostali već sad...

U godinu dana može završit večernju školu i pritom zaraditi 40-50 soma kuna koliki je limit učeničkog servisa...

 

 

Samo si zamisli da dodes doma poslije druženja s deckom i starci te idu lupati sa šakama bez ikakvog razloga jer eto njima se sprdne tako

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.11.2020 18:55 (domi321).
6 godina
offline
Teski problemi s roditeljima

.

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
11 godina
offline
Teski problemi s roditeljima

Neka ju tvoji posvoje

 

Bit će ti zanimljivije...

7 godina
offline
Re: Teski problemi s roditeljima
Entropija kaže...

Neka ju tvoji posvoje

 

Bit će ti zanimljivije...

 

Da mojima spomenem to rekli bi da se maknem od te cure i da zaboravim na nju.

 

D fak kaj vam je ljudi, samo Zelim pomoć osobi da ima život kakav zaslužuje a ne da ju život zgazi i završi na ulici...

12 godina
offline
Re: Teski problemi s roditeljima
domi321 kaže...
Entropija kaže...

Neka ju tvoji posvoje

 

Bit će ti zanimljivije...

 

Da mojima spomenem to rekli bi da se maknem od te cure i da zaboravim na nju.

 

D fak kaj vam je ljudi, samo Zelim pomoć osobi da ima život kakav zaslužuje a ne da ju život zgazi i završi na ulici...

Nemoj me krivo shvatit. Da nije cura Romkinja?

 

Iskreno ne znam koji roditelj ne bi dozvolio djeteta da ide u srednju školu. 

7 godina
offline
Re: Teski problemi s roditeljima

Nemoj me krivo shvatit. Da nije cura Romkinja?

 

Iskreno ne znam koji roditelj ne bi dozvolio djeteta da ide u srednju školu. 

 Nije, njezini imaju cirkus već preko 400 godina i oni žele da nastavi tradiciju tj. prisiljavaju je u 21. st. 

11 godina
offline
Re: Teski problemi s roditeljima

Baš to...

 

Čime se roditelji uopće bave?

Koji je njihov stupanj obrazovanja?

Jel ima braće/sestara?

 

Kako misliš tuku ju? zbog čega?

 

11 godina
offline
Re: Teski problemi s roditeljima

https://www.enciklopedija.hr/natuknica.aspx?id=17793

 

Ovo znam iz Malcom in the middle... Francis se je sam emancipirao od svojih roditelja

7 godina
offline
Re: Teski problemi s roditeljima
Entropija kaže...

Baš to...

 

Čime se roditelji uopće bave?

Koji je njihov stupanj obrazovanja?

Jel ima braće/sestara?

 

Kako misliš tuku ju? zbog čega?

 

Isto su njezini bez škole, ne žive ko sirotinja...

Voze skupe aute i imaju normalan život no jebiga cirkus je njihov thing

 

Nije ciganka ako na to mislite, jedini problem je što nju tuku zbog sitnica a primjer je...

 

Odi slozi sude i ak prode 5min a da nije to napravila odma ju starci isprebijaju i cura ima masnice...

 

Znaci bilo koji jebeni razlog ce biti, nije problem u curi 100%

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.11.2020 19:08 (domi321).
12 godina
offline
Re: Teski problemi s roditeljima
domi321 kaže...

Nemoj me krivo shvatit. Da nije cura Romkinja?

 

Iskreno ne znam koji roditelj ne bi dozvolio djeteta da ide u srednju školu. 

 Nije, njezini imaju cirkus već preko 400 godina i oni žele da nastavi tradiciju tj. prisiljavaju je u 21. st. 

Ček cirkus ili lunapark?

 

Znam da svi klinici koji žive u lunaparku idu u srednju školu ali ih mjenjaju često jer se sele. 

 

Da nije u pitanju cura iz druge države a ne iz HR. Ne znam gdje ima cirkus u Hr osim na Markovom trgu. 

12 godina
offline
Teski problemi s roditeljima

Ne znam kakvi roditelji moraju biti da zabranjunju obrazovanje, da je tuku sumnjam, ona je jos mlada ni nema 17god i treba slusat roditelje pogotovo dok je pod njihovim krovom.

EDIT:Ja i sestra smo od svoje 8god usisavali cijelu kucu, prali posude nakon jela i stavaljali u perilicu na pranje, brisali prasinu, kada bi stari radio sami bi ukljucivali ves masinu , jedino prozore nismo prali.Tako da tu ne vidim nista lose radne navike nisu na odmet.Nekad ako nisam nesto napravio bili bi ljuti ali ne me ne bi udarali.Ako bi proizveo sranje tad bi dobio par puta iza uva ,a stara me zna i dan danas klopit kada blebnem glupost.

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.11.2020 19:29 (MGloc).
7 godina
offline
Re: Teski problemi s roditeljima
MGloc kaže...

Ne znam kakvi roditelji moraju biti da zabranjunju obrazovanje, da je tuku sumnjam, ona je jos mlada ni nema 17god i treba slusat roditelje pogotovo dok je pod njihovim krovom.

Eh pa eto, kažu da je srednja za glupe ljude.

Vjeruj mi, nisu to obične batine od roditelja zbog ''odgoja'' dijeteta već su ovo lupanja i udaranja šakom i nogama...

12 godina
offline
Re: Teski problemi s roditeljima
MGloc kaže...

Ne znam kakvi roditelji moraju biti da zabranjunju obrazovanje, da je tuku sumnjam, ona je jos mlada ni nema 17god i treba slusat roditelje pogotovo dok je pod njihovim krovom.

Čuj tebe...jebeni roditelji a zabranjuju joj školovanje. Tu sva priča prestaje o slušaju roditelja. 

6 godina
offline
Teski problemi s roditeljima

stari moj, ako je tuku toliko da ima masnice, to je zlostavljanje maloljetnika, zovi muriju, socijalnu sluzbu i drzavnu braniteljicu i prijavi taj slucaj

6 godina
offline
Teski problemi s roditeljima

Djeco draga, hrabri telefon, policija... Koji vam je vrag? U RH malo toga valja, ali zaštita djeteta od fizičkog i psihičkog zlostavljanja funkcionira.

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
7 godina
offline
Re: Teski problemi s roditeljima
3dfx kaže...

stari moj, ako je tuku toliko da ima masnice, to je zlostavljanje maloljetnika, zovi muriju, socijalnu sluzbu i drzavnu braniteljicu i prijavi taj slucaj

 Gle ja ne znam kak je u domu ali moje pitanje nije to zbog maltretiranja, navikla se ona već na to.

Mene samo zanima jel postoji ikakva mogućnost da se samostalno preseli u stan za koji ima novaca...

9 godina
neaktivan
offline
Teski problemi s roditeljima

Stari koliko mogu shvatiti ti si s maloljetnicom i to ti dalje nece biti zdravo.

Postoji zakon i srednja skola je obavezna. Moze se zaliti i otici ce u dom. Jebiga moras tako ili je posvojite.

 

 

12 godina
neaktivan
offline
Teski problemi s roditeljima

Nađi joj odvjetnika.

Tread softly because you tread on my dreams.
12 godina
offline
Teski problemi s roditeljima

Ako je tako kako ti kazes Cvaja ti je dao pravi odgovor.

7 godina
offline
Re: Teski problemi s roditeljima
MGloc kaže...

Ne znam kakvi roditelji moraju biti da zabranjunju obrazovanje, da je tuku sumnjam, ona je jos mlada ni nema 17god i treba slusat roditelje pogotovo dok je pod njihovim krovom.

EDIT:Ja i sestra smo od svoje 8god usisavali cijelu kucu, prali posude nakon jela i stavaljali u perilicu na pranje, brisali prasinu, kada bi stari radio sami bi ukljucivali ves masinu , jedino prozore nismo prali.Tako da tu ne vidim nista lose radne navike nisu na odmet.Nekad ako nisam nesto napravio bili bi ljuti ali ne me ne bi udarali.Ako bi proizveo sranje tad bi dobio par puta iza uva ,a stara me zna i dan danas klopit kada blebnem glupost.

 Cura radi vise po kuci nego bilo tko, nije problem u radnim navikama ali samo sam ti dao primjer da zbog sitnice oni znaju nju udarat.

12 godina
offline
Re: Teski problemi s roditeljima
R36 kaže...
domi321 kaže...

Nemoj me krivo shvatit. Da nije cura Romkinja?

 

Iskreno ne znam koji roditelj ne bi dozvolio djeteta da ide u srednju školu. 

 Nije, njezini imaju cirkus već preko 400 godina i oni žele da nastavi tradiciju tj. prisiljavaju je u 21. st. 

Ček cirkus ili lunapark?

 

Znam da svi klinici koji žive u lunaparku idu u srednju školu ali ih mjenjaju često jer se sele. 

 

Da nije u pitanju cura iz druge države a ne iz HR. Ne znam gdje ima cirkus u Hr osim na Markovom trgu. 

 Nisi mi na ovo odgovorio.

 

Jel cura iz HR?

10 godina
offline
Re: Teski problemi s roditeljima
Entropija kaže...

Neka ju tvoji posvoje

 

Bit će ti zanimljivije...

 Hmm

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
7 godina
offline
Re: Teski problemi s roditeljima
R36 kaže...

 

Jel cura iz HR?

 Da cura je iz šibenika, sad živi u zagrebu.

Cirkus je star već 400 godina, stari joj je delal po celoj bivšoj yugi

12 godina
offline
Teski problemi s roditeljima

Gle ne znamo cijelu situaciju....

 

U svakom slučaju sve to prijavit policiju (zlostavljanje i ostalo) i pričekati da cura navrsi 18 godina pa možete skupa sve planirati.

 

Pitanje opet koliko ti imaš godina i da nije to mladenačka zaljubljenost...

 

Pretpostavljam da su Siptari ili sl...jer Hrvati nisu. Ne znam koji su se Hrvati bavili cirkusom, a prije mislim da je u pitanju lunapark.

 

Ako su ta neka manjina e to je već problem i to je kod njih ukorijenjeno u život. 

 

Na kraju krajeva ima dobrih primjera - putujući lunic - ona Sementa Rajhard. Cura postala glumica i udala se a starci joj imaju lunic. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.11.2020 19:56 (R36).
9 godina
neaktivan
offline
Teski problemi s roditeljima

Fkt ajde onda ispadni covjek i bar prijavite nasilje. Pomozite curi. To nitko ne treba dotivljavati.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice