Stolica / Fotelja za računalo? izdvojena tema

poruka: 1.388
|
čitano: 706.688
|
moderatori: pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
mAa+_ kaže...
.

 

Pretpostavljam demon da si ciljao na nešto tipa herman miller

što se tiče udobne ergonomske i uredske, ali to su mi već ekstremi

1000€ za stolicu negdje i ja povlačim crtu. :D

 Da, tak nešto

I ja sam na kraju uzeo Secretlab i prezadovoljan sam.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
2 godine
protjeran
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
CyberDemonVZ kaže...
mAa+_ kaže...
.

 

Pretpostavljam demon da si ciljao na nešto tipa herman miller

što se tiče udobne ergonomske i uredske, ali to su mi već ekstremi

1000€ za stolicu negdje i ja povlačim crtu. :D

 Da, tak nešto

I ja sam na kraju uzeo Secretlab i prezadovoljan sam.

 imaš isto omegu ili titan ?

12 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
mAa+_ kaže...
CyberDemonVZ kaže...
mAa+_ kaže...
.

 

Pretpostavljam demon da si ciljao na nešto tipa herman miller

što se tiče udobne ergonomske i uredske, ali to su mi već ekstremi

1000€ za stolicu negdje i ja povlačim crtu. :D

 Da, tak nešto

I ja sam na kraju uzeo Secretlab i prezadovoljan sam.

 imaš isto omegu ili titan ?

 Titan.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
neaktivan
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Kako vam se ovo cini? Takoder vidim da imaju slicnu stolicu ko ova od Friendly Fire ima tko iskustva? https://jysk.hr/radna-soba/gaming-stolice/gaming-stolica-abildaa-antracit-siva

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.8.2021 9:04 (monsieur).
11 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Brijem da friendly fire i ova iz yiska su identicne secret lab omegi...ovu friendly mi frend ima godinu dana i dobra mu je..mozda je cak i friendly fire bolje napravljena od ove iz yiska..tko zna mozda su iz iste tvornice gdje rade i secret lab..lol

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
6 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?

čisto sumnjam

12 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
mariolla79 kaže...

Brijem da friendly fire i ova iz yiska su identicne secret lab omegi...ovu friendly mi frend ima godinu dana i dobra mu je..mozda je cak i friendly fire bolje napravljena od ove iz yiska..tko zna mozda su iz iste tvornice gdje rade i secret lab..lol

 Secret lab ima svoju tvornicu. I kad nekome prodaju vjerojatno ide još viša cijena.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
neaktivan
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Pa meni slici ovako preko interneta na Secret Lab. Ici cu vidjet kasnije to uzivo.

11 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?

Ajde bas javi kakva je!

Survivor - eye of the tiger
16 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Što ima dobro za neku razumnu cijenu za čovjeka od 112 Kg visine 1.82m?

 

Imam Jysk Stenderup, solidan stolac, samo sjedište iznimno neudobno nakon nekoliko sati gaminga, čak i uz sjedalicu od memorijske pjene i anatomsku sjedalicu kao ova s slike:

 

Problem - boli trtica, teško se ispraviti/ustati iz stolca.

 

Dođe mi da stavim baš jastuk od memorijske pjene. Da, jastuk, onaj od 15cm debljine. Možda bi to bilo rješenje?

https://www.gamingtribe.com/giveaway/test/191x7
12 godina
neaktivan
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?

Nije izlozena u salonu tak da nisam ni mogao vidit. Ali koliko se preko slike moze skuzit plasticne su nogice i ima 23 kile, a usporedno sa Secret Lab koja je 36 kila msm da dovoljno govori. Od 18. opet ide akcija na istu i do tad ce ju sastavit pa cu pogledat uzivo. A ova sta lici na Friendly Fire takoder ima plasticne noge i izgleda mi koza i sve ostalo nekak jeftino i da nije vrijedno novaca. Takoder 23 kile, a FF 26 kila. Jedino sta ima usporedno bolje izvedeno naspram FF su jastuci jer su vezani pa ne padaju koliko sam cito da je mana FF.

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.8.2021 18:55 (monsieur).
11 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Jedino su slicne po izgledu..ja imam secret lab omegu sto sam uzeo od sogya za 200eura rabljenu 6 mjeseci..i da sam platio punu. Ijenu na akciji kad je bila na stranici od secret laba mislim da vrijedi svakog eura..5 god garancije i prst u uho...ja sam zadovoljan s njom

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
2 godine
protjeran
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Ja sam zadovoljan omegom iako moram priznati

kao i svi i oni ga malo seruckaju sa cijenom.

11 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

To da ali se isplati uzet kad je akcija nije puno ali je opet ok...meni jee bila akcija za 200 €

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
2 godine
protjeran
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?

a i nisu im akcije bas nesto, mene ova sad izasla 2900 s dostavom.

to kaj snize za mizeriju od par 10taka eura mi nis ne znaci.

11 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Sogy je ovu platio na akciji 359 eura...ali krajem prosle godine mislim da su digli startnu cijenu za 50 eura

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
12 godina
neaktivan
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Kakva su vam iskustva sa Uvi stolicama? Znam da je Markus najbolji u tome rangu, ali je nedostupan. Sto bi preporucili za 1500-600? Znam za Friendly Fire, ali koliko sam citao imaju problema sa padanjem jastuka.

2 godine
protjeran
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
mariolla79 kaže...

Sogy je ovu platio na akciji 359 eura...ali krajem prosle godine mislim da su digli startnu cijenu za 50 eura

 tak i ja popust + dostava 379€ s kartice skinuto 2930kn.

14 godina
protjeran
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Frets kaže...

Ima li tko iskustva s Herman Miller Aeronom? Bilo bi još bolje kada bih ju mogao isprobati prije nego iskeširam >1000 €

Imam ju doma, ok, ali ne vrijedi te novce...Po nicemu nije posebno dobra, ukljucujuci izradu, a ja sam picajzla oko toga kad su skupe stvari u pitanju...

12 godina
neaktivan
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
metallic kaže...

Ajde bas javi kakva je!

Evo isprobao sam stolicu uzivo. Iskreno svida mi se sto je dio za sjedenje ravan sto nije klasicna ''utrka'' stolica. Meni je osobno tako udobnije jer znam i nogu dignit dok sjedim ispod guzice i ima vise mjesta tako. Svida mi se verzija tkanine jer vjv. je bolja po pitanju znojenja od koze. Veliki minus tj. minus po meni bar za tu cijenu je to sto su noge tj. postolje plasticno, ali sto se tu moze. Msm da ako nemas 200 kila i ne krokas na nju da ce izdrzat i ne vidim problem. Rukohvati su bili takoder plasticni i veoma klimavi na izlozbenom primjerku. Od 18. je opet ista akcija na stolicu i mislim da se za te novce isplati jer je neki budget Secret Labs. Sad je pitanje kako ce se sa vremenom pokazat kvaliteta iste, a to ne mogu znati. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.8.2021 0:48 (monsieur).
15 godina
neaktivan
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Stigla FF Master Seat, sve stoji kako pišu korisnici, robusna, kvalitetna, sjedalo nakon uredske stolice malo tvrđe, ali to je bilo očekivano, donji jastuk mi je taman, gornji maknuo .. trebalo bi da olakšaju sklapanje/šarafanje naslona jer treba dosta pritiska i navlačenja, a šteta da se oštećuje koža ista stvar je i s 2 plastična kozmetička pokrova lijevo/desno, ako ih pritisnete do kraja oštri rubovi će oštetiti kožu .. a to da se stolica proizvodi u HR, hm .. 

 

pozz

14 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Lesnina ima akciju 20%

15 godina
neaktivan
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
spiderhr kaže...

Lesnina ima akciju 20%

 .. već sam spominjao njihov webshop, oprezno s njima! .. cijela ta ponuda uredskih stolica je upitna, naručio u 3 mjesecu stolicu, čekao uz prigovore do 6 mjeseca (kao kinezi ne šalju i kasne, korona) tada pišem pismeni prigovor uz obrazac s njihove stranice za povrat sredstava, dobijam unificirani obrazac "da sam u hitnoj proceduri povrata sredstava u roku od 14 dana" .. novaca nema niti nakon mjesec i pol, srećom poznajem odvjetnika koji šalje opomenu pred tužbu, nakon par dana vraćaju novce .. sve to izgleda ok dok odabirete stolicu, rok dostave 3-10 radnih dana, međutim za većinu stolica je dostava 6-8 tjedana, a to se tek vidi u košarici dolje kod odabira mjesta dostave jer njima "dostupno kod dobavljača" znači kad vi kupite mi naručimo iz Kine .. ima tu svega, lažnog oglašavanja, dovođenja u zabludu kupaca i sl.

 

.. komunikacija s njima je tek zlo jedno, na telefon se ne javljaju, chat nemaju iako su tada tvrdili suprotno, na email prepiska kao s botovima, užas

 

pozz

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.8.2021 10:53 (fango).
11 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?

Tako je, lesnina je upravo grozna,a tek kad utvrdis da nesto sto je kupljeno trebas reklamirati. Uff.

 

E to je za neku drugu temu, ali ukratko isto sto kolega pise, al robu skladis kod sebe i sam provodis svu reklamaciju.

 

Ghamad 1.

Survivor - eye of the tiger
14 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
fango kaže...
spiderhr kaže...

Lesnina ima akciju 20%

 .. već sam spominjao njihov webshop, oprezno s njima! .. cijela ta ponuda uredskih stolica je upitna, naručio u 3 mjesecu stolicu, čekao uz prigovore do 6 mjeseca (kao kinezi ne šalju i kasne, korona) tada pišem pismeni prigovor uz obrazac s njihove stranice za povrat sredstava, dobijam unificirani obrazac "da sam u hitnoj proceduri povrata sredstava u roku od 14 dana" .. novaca nema niti nakon mjesec i pol, srećom poznajem odvjetnika koji šalje opomenu pred tužbu, nakon par dana vraćaju novce .. sve to izgleda ok dok odabirete stolicu, rok dostave 3-10 radnih dana, međutim za većinu stolica je dostava 6-8 tjedana, a to se tek vidi u košarici dolje kod odabira mjesta dostave jer njima "dostupno kod dobavljača" znači kad vi kupite mi naručimo iz Kine .. ima tu svega, lažnog oglašavanja, dovođenja u zabludu kupaca i sl.

 

.. komunikacija s njima je tek zlo jedno, na telefon se ne javljaju, chat nemaju iako su tada tvrdili suprotno, na email prepiska kao s botovima, užas

 

pozz

 

 

Meni je u kvartu pa ne naručujem preko weba Odem, vidim ako imaju na stanju i kupim ako ne tražim dalje.

Samo sam rekao da imaju akciju pa provjeriti u kojim poslovnicama imaju na lageru da se ne čeka. Jer dok dočekaš kupiš drugdje ili uleti kod nekog drugog bolja akcija.

3 godine
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Ekipa, imate li kakvu preporuku za gaming stolicu. Malo sto sam uspio istraziti i ovdje procitati vidim da se dosta spominju secretlabove, one su mi trenutno malo iznad cjenovnog ranga. Kakva iskustva imate s jyskovim asortimanom (ili lesnina/emmezeta?
 

12 godina
neaktivan
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Kupio sam u Jysku ovu njihovu stolicu za 850 kn. Ali, evo me sjedim doma i razmisljam malo jer je to bila neka instant kupnja bez razmisljanja posto je bila dobra cijena reko ko ga sisa. Navikao sam sjedit na razne retardirane nacine, a koliko sam skuzio posto nije ravna za sjedenje da mi ce ove gluposti sa strane smetat. Imo tko tu stolicu nakon godinu, dve pa da kaze iskustvo?

8 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?
Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
16 godina
online
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Ove Neon su dosta manje od ostalih pa ako si viši rastom, slobodno preskoči.
14 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?

Ja imam ovu esports warrior i nije nista posebno, za sve vise od 180-185cm ce biti niska, to je valjda gornja granica. Stolica nije nista pretjerano udobna samo eto ima taj izgled, ni ne vrijedi vise od 900kn po meni.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice