Što se događa s našim društvom?

poruka: 62.197
|
čitano: 6.752.146
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Ja sam ih 2 puta zvao na intervenciju, jednom iskrenje u mom ormaru, drugi put na stupu... Oba puta kasno navečer, došli u roku pola sata, riješili u par minuta. Cugat ne smiju, ali ni na sok se nisu dali nagovorit. Bojim se da sve ovisi o mentalnom sklopu i kulturi lokalnih primjeraka koji rade u tvom selu/gradu.

 

marching up and down the squaaare
8 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
ninotocka kaže...

Ja sam ih 2 puta zvao na intervenciju, jednom iskrenje u mom ormaru, drugi put na stupu... Oba puta kasno navečer, došli u roku pola sata, riješili u par minuta. Cugat ne smiju, ali ni na sok se nisu dali nagovorit. Bojim se da sve ovisi o mentalnom sklopu i kulturi lokalnih primjeraka koji rade u tvom selu/gradu.

 

 Koje si zvao? Ove iste iz terenske jedinice u Kutini? Jer to su vjerovatno največi pijandure i ljenčuge na teritoriju RH. Ti ne bi odbili alkohol. Još se žalio meni jedan od njih kako ih ljudi baš više ne nude popit i pojest. Propaliteti i uhljebi.

Prosječno glup i umjereno lud
13 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
gpd kaže...

Evo što se događa sa društvom (govorim samo ono čemu svjedočim a čega nije prije bilo.)

 

Ljudi tamnije puti po gradovima u skupinama (pretpostavljam da su to ilegalni migranti)

 

Ljudi tamnije puti zaposleni (pretpostavljam da su to nepalci)

 

Ostalo sve normala. Osim što je sad Euro umjesto kune i cijene su skočile (to je pretpostavljam gubitak monetarnog suvereniteta i inflacija)

 

EDIT: e da, i djeca koja nose i gledaju u "pločicu", 

 

 

 Kako normala kad je skoro pol milijuna ljudi reklo bye, bye ovoj državi od početka ove teme, stranaca je sve više, afere su već nešto normalno, nogomet nam je pušiona osim Dinama...

6 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
robertini kaže...
gpd kaže...

Evo što se događa sa društvom (govorim samo ono čemu svjedočim a čega nije prije bilo.)

 

Ljudi tamnije puti po gradovima u skupinama (pretpostavljam da su to ilegalni migranti)

 

Ljudi tamnije puti zaposleni (pretpostavljam da su to nepalci)

 

Ostalo sve normala. Osim što je sad Euro umjesto kune i cijene su skočile (to je pretpostavljam gubitak monetarnog suvereniteta i inflacija)

 

EDIT: e da, i djeca koja nose i gledaju u "pločicu", 

 

 

 Kako normala kad je skoro pol milijuna ljudi reklo bye, bye ovoj državi od početka ove teme, stranaca je sve više, afere su već nešto normalno, nogomet nam je pušiona osim Dinama...

u pravu si,

govorim samo ono čemu sam svjedočim, (to ne uključuje internet portale)

 

točno prije 4 mjeseci, nije bilo puno drugačije, inflacija i dalje rastura sve jače, strani radnici, ljudi zaljepljeni za mobitele.

jedino što ima sve više električnih romobila.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.8.2024 23:17 (gpd).
14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
DuxCro kaže...
ninotocka kaže...

Ja sam ih 2 puta zvao na intervenciju, jednom iskrenje u mom ormaru, drugi put na stupu... Oba puta kasno navečer, došli u roku pola sata, riješili u par minuta. Cugat ne smiju, ali ni na sok se nisu dali nagovorit. Bojim se da sve ovisi o mentalnom sklopu i kulturi lokalnih primjeraka koji rade u tvom selu/gradu.

 

 Koje si zvao? Ove iste iz terenske jedinice u Kutini? Jer to su vjerovatno največi pijandure i ljenčuge na teritoriju RH. Ti ne bi odbili alkohol. Još se žalio meni jedan od njih kako ih ljudi baš više ne nude popit i pojest. Propaliteti i uhljebi.

 

Ma kaki, ovi spadaju pod Elektru Karlovac, zaboravih napomenuti. No nije bitno, očito su normalniji od ovih tvojih :)

marching up and down the squaaare
8 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
ninotocka kaže...

 

Ma kaki, ovi spadaju pod Elektru Karlovac, zaboravih napomenuti. No nije bitno, očito su normalniji od ovih tvojih :)

 Ma ništa čudno za Kutinu. Pa i gradonačelnik naš je bio u zatvoru. I to ako se ne varam je bila neka afera oko uhljebljavanja i namještanja poslova.  Došao iz zatvora i vratio se normalno na posao.

Prosječno glup i umjereno lud
12 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Super64 kaže...

118KB. -

 Ti free Jordanci su najgluplji ljudi u galaksiji. Zapravo većina su islamske udruge i woke debili (oksimoronično).

Samo da se nadovežem na tu jebenu ilegalnu migraciju. AKO SI ILEGALNO DOŠAO U ZEMLJU - VEĆ SI PREKRŠIO ZAKON !!!

 

 

U Slavonskom Brodu su Sirijce (klince) bez papira pomješali sa našim jadničcima iz doma za nezbrinutu djecu - znam iz prve ruke.

Ukratko svi se zovu Muhamed i rođeni su 1.1. i često im uteknu, pri tome pokradu naše siročiće.

 

Svakom kretenu koji podržava to sranje stvarno želim sve najgore u životu.

 

 

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice