Srednjoškolca praksa

poruka: 5
|
čitano: 2.485
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Srednjoškolsa praksa

Evo imam mali problem.. nemogu nači praksu u Osijeku, imam i u školi, ali trebaju mi plačene prakse jel sam u jednoj nelagodnoj situaciji .. pa ak mi možete pomoči bio bih vam jako zahvalan :)

 

Zanimanje: Bravar

Godina školovanja : Prva

Rođenje: 2.10.1996

Škola: Strojarska Tehnička Škola Osijek

 

Ako je jos nesto važno recite pa cu jos napisati :)

 

Edit. oprostite od naziva teme krivo napisana {#}

 

Prodajem igrice
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.2.2012 21:17 (domba3).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Srednjoškolsa praksa
Sto niko nezna??
Prodajem igrice
14 godina
offline
Re: Srednjoškolsa praksa
domba3 kaže...

Evo imam mali problem.. nemogu nači praksu u Osijeku, imam i u školi, ali trebaju mi plačene prakse jel sam u jednoj nelagodnoj situaciji .. pa ak mi možete pomoči bio bih vam jako zahvalan :)

 

Zanimanje: Bravar

...

 

Pa cuj znam ja neke ljude u Osijeku kojima bi dobro doso bravar, al cisto sumnjam da takvu vrstu posla trazis...

 

LoL nick: Strongtoni R.I.P EP
13 godina
neaktivan
offline
Srednjoškolca praksa

u mom razredu ima bravara tesko su nasli praksu (ZG) a nas velika večina je plinoinstalater..... i naravno imamo odlicnu praksu.

Give me some chiken!!!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Srednjoškolsa praksa
Don Strongtoni kaže...
domba3 kaže...

Evo imam mali problem.. nemogu nači praksu u Osijeku, imam i u školi, ali trebaju mi plačene prakse jel sam u jednoj nelagodnoj situaciji .. pa ak mi možete pomoči bio bih vam jako zahvalan :)

 

Zanimanje: Bravar

...

 

Pa cuj znam ja neke ljude u Osijeku kojima bi dobro doso bravar, al cisto sumnjam da takvu vrstu posla trazis...

 

pa jel bi mogao doci nekako do kontakta mislim na email pa da popricam snjima ? jel stvarno mi treba praksa :p

Prodajem igrice
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice