Smak svijeta 2012. zaključana tema

poruka: 45
|
čitano: 13.444
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nibiru - Planet X
14 godina
neaktivan
offline
Smak svijeta 2012.

Da li vjerujete da će 2012. biti smak svijeta ili što su već rekli. Čuo sam za tri stvari koje će se desiti 2012. 1. Da će neki planet uništiti Zemlju. 2. Da će nas Sunčeva oluja pogoditi i da će nestati struje na Zemlji, što će dovesti do gladi... 3. Da ćemo se do 2012. trebati duhovno pročistiti i da ćemo onda normalno živjet, a tko se neće pročistiti on će umrijeti.

Ja mislim da su to sve sra*ja kao i sva druga predviđanja.

Evo mali popis kada se sve trebao dogoditi Smak Sveta http://idesh.net/report/kraj-svijeta-stize-samo-sto-nije

15 godina
neaktivan
offline
Smak svijeta 2012.

Ja mislim da je to totalna glupost!Smak svijeta?Ma dajIzlanuo se

15 godina
offline
Smak svijeta 2012.

Zar već nema tema poput ove vezana uz 2012 i to je već sve tamo navedeno?

 


Sun Flare je bio u filmu PROROČANSTVA, u filmu 2012 će biti taj planet X koji prolazi pokraj Zemlje stvarajući ogromne gravitacijske poremećaje, a sa magnetskim polovima ima isto film Day after tommorow.

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
15 godina
offline
Smak svijeta 2012.

o tome se već raspravljalo...

 

tema

Bubamara s minigunom. | http://www.erepublik.com/en/referrer/Neil+Armstrong
14 godina
neaktivan
offline
Smak svijeta 2012.

A nisam vidio temu *ebemu. Pa ništa onda nek bude lock kad već ima tema.

15 godina
neaktivan
offline
Smak svijeta 2012.

Da, govore da će planet Nibiru doći blizu i uzrokovati da se zemlja poče vrtiti u suprotnom smjeru.

Ništa ja to nevjerujem.

O očima n00bova svatko je cheater. U očima moderatora svatko je spamer. Quid latine dictum est altum viditur- Sve rečeno na Latinski zvuči pametno.
15 godina
offline
RE: Smak svijeta 2012.
thuglife kaže...

Da, govore da će planet Nibiru doći blizu i uzrokovati da se zemlja poče vrtiti u suprotnom smjeru.

Ništa ja to nevjerujem.

Kina zemlja zalazećeg sunca LOL

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
16 godina
neaktivan
offline
RE: Smak svijeta 2012.
Hyperion kaže...
thuglife kaže...

Da, govore da će planet Nibiru doći blizu i uzrokovati da se zemlja poče vrtiti u suprotnom smjeru.

Ništa ja to nevjerujem.

Kina zemlja zalazećeg sunca LOL

Nije to možda Japan?

 

BTW Solarni maksimum se stvarno dogodio, a dogodit će se i opet, samo se ne zna kad će točno biti. Solarni maksimum onda nije ostavio ogromne posljedice jer ljudi nisu bili ovisni o električnoj energiji kao mi danas.

 

Za Nibiru ne vjerujem, trebao se vidjeti na nebu jedan dan prema toj "teoriji", ali ga nitko nije vidio što je dokaz više da je to izmišljotina.

Normal's overrated!
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.9.2009 12:16 (Horagio).
14 godina
protjeran
offline
RE: Smak svijeta 2012.
M0by kaže...

Da li vjerujete da će 2012. biti smak svijeta ili što su već rekli. Čuo sam za tri stvari koje će se desiti 2012. 1. Da će neki planet uništiti Zemlju. 2. Da će nas Sunčeva oluja pogoditi i da će nestati struje na Zemlji, što će dovesti do gladi... 3. Da ćemo se do 2012. trebati duhovno pročistiti i da ćemo onda normalno živjet, a tko se neće pročistiti on će umrijeti.

Ja mislim da su to sve sra*ja kao i sva druga predviđanja.

Evo mali popis kada se sve trebao dogoditi Smak Sveta http://idesh.net/report/kraj-svijeta-stize-samo-sto-nije

  Jedva čekam. Jedva čekam da dode taj smak svijeta i da Strogg zavlada svjetom. Nemogu opisati koliko to čekam. Više nego MW2.

4 tjedna i već 1 i pol zvjezdica :D
16 godina
neaktivan
offline
RE: Smak svijeta 2012.
fabijan654321 kaže...
M0by kaže...

Da li vjerujete da će 2012. biti smak svijeta ili što su već rekli. Čuo sam za tri stvari koje će se desiti 2012. 1. Da će neki planet uništiti Zemlju. 2. Da će nas Sunčeva oluja pogoditi i da će nestati struje na Zemlji, što će dovesti do gladi... 3. Da ćemo se do 2012. trebati duhovno pročistiti i da ćemo onda normalno živjet, a tko se neće pročistiti on će umrijeti.

Ja mislim da su to sve sra*ja kao i sva druga predviđanja.

Evo mali popis kada se sve trebao dogoditi Smak Sveta http://idesh.net/report/kraj-svijeta-stize-samo-sto-nije

  Jedva čekam. Jedva čekam da dode taj smak svijeta i da Strogg zavlada svjetom. Nemogu opisati koliko to čekam. Više nego MW2.

Netko je previše igrao ET:QW(ili Quake)...

Normal's overrated!
15 godina
neaktivan
offline
Smak svijeta 2012.

ne vjerujem da ce bit smak svijeta... puno puta su govorili da ce biti a gle jos smo zivi Cool

zasto su smajlici zuti? Hmm...
14 godina
protjeran
offline
RE: Smak svijeta 2012.
Horagio kaže...
fabijan654321 kaže...
M0by kaže...

Da li vjerujete da će 2012. biti smak svijeta ili što su već rekli. Čuo sam za tri stvari koje će se desiti 2012. 1. Da će neki planet uništiti Zemlju. 2. Da će nas Sunčeva oluja pogoditi i da će nestati struje na Zemlji, što će dovesti do gladi... 3. Da ćemo se do 2012. trebati duhovno pročistiti i da ćemo onda normalno živjet, a tko se neće pročistiti on će umrijeti.

Ja mislim da su to sve sra*ja kao i sva druga predviđanja.

Evo mali popis kada se sve trebao dogoditi Smak Sveta http://idesh.net/report/kraj-svijeta-stize-samo-sto-nije

  Jedva čekam. Jedva čekam da dode taj smak svijeta i da Strogg zavlada svjetom. Nemogu opisati koliko to čekam. Više nego MW2.

Netko je previše igrao ET:QW(ili Quake)...

  Taman jucer presao Quake 4 koji me je impresjonirao

pa bi volio da sam u ulozi mathew kane-a,,,

4 tjedna i već 1 i pol zvjezdica :D
15 godina
offline
RE: Smak svijeta 2012.
Horagio kaže...
BTW Solarni maksimum se stvarno dogodio, a dogodit će se i opet, samo se ne zna kad će točno biti. Solarni maksimum onda nije ostavio ogromne posljedice jer ljudi nisu bili ovisni o električnoj energiji kao mi danas.

pa solarni maksimum se događa svakhi 11 godina u sunčevom ciklusu. sljedeći je 2011/12

Bubamara s minigunom. | http://www.erepublik.com/en/referrer/Neil+Armstrong
14 godina
protjeran
offline
Smak svijeta 2012.

Nema nista bolje, zavladaju svjetom mutanti, demoni, ti onako sa kalasom ih deres... Uz prekrasnu grafiku i lock na kolko te volja... Mos sve 1000FPS lockat... I bez bugova,

4 tjedna i već 1 i pol zvjezdica :D
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.9.2009 12:25 (fabijan654321).
15 godina
offline
RE: Smak svijeta 2012.
fabijan654321 kaže...
Horagio kaže...
fabijan654321 kaže...
M0by kaže...

Da li vjerujete da će 2012. biti smak svijeta ili što su već rekli. Čuo sam za tri stvari koje će se desiti 2012. 1. Da će neki planet uništiti Zemlju. 2. Da će nas Sunčeva oluja pogoditi i da će nestati struje na Zemlji, što će dovesti do gladi... 3. Da ćemo se do 2012. trebati duhovno pročistiti i da ćemo onda normalno živjet, a tko se neće pročistiti on će umrijeti.

Ja mislim da su to sve sra*ja kao i sva druga predviđanja.

Evo mali popis kada se sve trebao dogoditi Smak Sveta http://idesh.net/report/kraj-svijeta-stize-samo-sto-nije

  Jedva čekam. Jedva čekam da dode taj smak svijeta i da Strogg zavlada svjetom. Nemogu opisati koliko to čekam. Više nego MW2.

Netko je previše igrao ET:QW(ili Quake)...

  Taman jucer presao Quake 4 koji me je impresjonirao

pa bi volio da sam u ulozi mathew kane-a,,,

Ti voliš da ti režu noge dok nisi pod anestezijom?

 

Heba vas STROGG, oni su najmanja prijetnja. Bojite se

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
14 godina
protjeran
offline
RE: Smak svijeta 2012.

@Hyperion: Ja bi da to izgleda ovako:

 

4 tjedna i već 1 i pol zvjezdica :D
15 godina
offline
RE: Smak svijeta 2012.
fabijan654321 kaže...

@Hyperion: Ja bi da to izgleda ovako:

 

znam igrao sam igru, takvo nešto trebaju stavit u neku noviju igricu ili Quake 5 barem. Kada ideš u tom krevetu kroz proces pretvaranja čovjeka u strogg-a mi je skoro bio najbolji dio u igrici, samo treba izgledati još brutalnije.

 

 

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
14 godina
protjeran
offline
RE: Smak svijeta 2012.

Meni je cjela igra dobra, malo AI zakazuje, al sve ostalo perfekt, 2x sam je presao. Sad bi bilo perfektno kada bi se taj potop svjeta desio, jer bi imali grafiku bolju od crysisa i uz neogranicen framerate.

4 tjedna i već 1 i pol zvjezdica :D
15 godina
offline
RE: Smak svijeta 2012.
fabijan654321 kaže...

Meni je cjela igra dobra, malo AI zakazuje, al sve ostalo perfekt, 2x sam je presao. Sad bi bilo perfektno kada bi se taj potop svjeta desio, jer bi imali grafiku bolju od crysisa i uz neogranicen framerate.

Pa nije strogg sredio nas u igri nego mi njih kada smo uništili nexus.

 

Ja sam ju prošao minimalno 2-3 puta. Meni je igrica super

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
14 godina
protjeran
offline
RE: Smak svijeta 2012.

Znam, nego ja govorim da se to desi u real life, jer bi imali novi Quake na id tech 10 engineu :DDDDD

4 tjedna i već 1 i pol zvjezdica :D
16 godina
neaktivan
offline
RE: Smak svijeta 2012.
jurluk kaže...
Horagio kaže...
BTW Solarni maksimum se stvarno dogodio, a dogodit će se i opet, samo se ne zna kad će točno biti. Solarni maksimum onda nije ostavio ogromne posljedice jer ljudi nisu bili ovisni o električnoj energiji kao mi danas.

pa solarni maksimum se događa svakhi 11 godina u sunčevom ciklusu. sljedeći je 2011/12

Da, ali nije sigurno kad će biti ovaj "opasniji" koji će uništiti puno toga ovdje. Sunce stalno "bombardira" Zemlju nabijenim subatomskim česticama. Samo je pitanje vremena kad će pustiti ogromnu plazmu vodika, sad dal' će to biti 2012. ili 2023. nije sigurno.

Normal's overrated!
14 godina
protjeran
offline
Smak svijeta 2012.

Nema kraja svijeta nikad ga nece biti, premda bi ja volio da sutra u utorak bude (sutra je f1, ponedljeljak imam obaveza, tako najbolje utorak). Kakav kraj svjeta, dok je boga (a to je vječno) nema kraja svijeta. To je bacanje patke.

4 tjedna i već 1 i pol zvjezdica :D
14 godina
neaktivan
offline
Smak svijeta 2012.

Nije da vjerujem,ali opet će mi biti nelagodno dan prije.

oko za oko,pasta za zube
15 godina
neaktivan
offline
RE: Smak svijeta 2012.

To o vrtnji je glupost

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.9.2009 13:39 (kero).
15 godina
offline
RE: Smak svijeta 2012.
fabijan654321 kaže...

Nema kraja svijeta nikad ga nece biti, premda bi ja volio da sutra u utorak bude (sutra je f1, ponedljeljak imam obaveza, tako najbolje utorak). Kakav kraj svjeta, dok je boga (a to je vječno) nema kraja svijeta. To je bacanje patke.

Bit će kraj svijeta, ali ne dok smo mi živi tek tamo za 1 milijardu godina kada se Sunce bude toliko proširilo da na Zemlji neće biti moguće živiti,ali to će širenje dovesti do toga da Mars bude mogao podržavat život,ali nekih stotina milijuna godina. Onda će se Sunce još proširiti i progutat će Zemlju, Mars itd. dok nedosegne kritičnu masu i neeksplodira i uništi cijeli sistem (supernova) i od njega će ostat samo mala bijela kugla.



Dotle se svašta može dogoditi što nas može uništiti od kometa, sunčevih izboja, mijenjanja magnetskih polova(ledeno doba), globalno zatopljenje i Bog zna što, no ja mislim da smo si mi sami najveća prijetnja, kada nekoj od zemalja koja posjeduje nuklearne bombe ili hidrogenske bombe dopi*di i krene bacat na kog stigne neće nam biti lako.

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
15 godina
offline
RE: Smak svijeta 2012.
Hyperion kaže...
Bit će kraj svijeta, ali ne dok smo mi živi tek tamo za 1 milijardu godina kada se Sunce bude toliko proširilo da na Zemlji neće biti moguće živiti,ali to će širenje dovesti do toga da Mars bude mogao podržavat život,ali nekih stotina milijuna godina. Onda će se Sunce još proširiti i progutat će Zemlju, Mars itd. dok nedosegne kritičnu masu i neeksplodira i uništi cijeli sistem (supernova) i od njega će ostat samo mala bijela kugla.

tj. bijeli patuljak, ili može ostat crna rupa, ako prije eksplozije dosegne masu potrebnu za stvaranje crne rupe

 

M_dipl. kaže...
M0by kaže...

Da li vjerujete da će 2012. biti smak svijeta?

Hoće, isto kao što je bio prije 9 godina.

i kad? prošle/pretprošle godine kad je LHC trebao krenuti u pogon. kao nastat će crna rupa koja će sve usisat...

Bubamara s minigunom. | http://www.erepublik.com/en/referrer/Neil+Armstrong
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.9.2009 14:16 (jurluk).
14 godina
neaktivan
offline
Smak svijeta 2012.

ma kakav smak svijeta to su budalastine a i ako se dogodi zašto bi to covijek trebao znati nema smisla jer ce onda svi u ispovijedaonice i ici u raj(salim se naravno)

ja mislim da nece biti smak svijeta 2012 godine u to sam siguran no mnogi problemi nakon te godine ce nastati

Globalno zatopljenje ce ojacati,nafte ce biti sve manje,tisucu stvari moze uzrokovati nekakav poremecaj itd.

Svijet u svojoj povijesti nikad nije bio bez ratova,moje osobno misljenje je da kad nestane nafte bit ce velika opasnost za ww3 jedino ako znastvenici otkriju novi izvor energije onda ce biti situacija lijepsa

Uglavnom covijek je pogađao smak svijeta bezbroj puta i svaki puta je promašio zašto bi onda baš 2012 trebao pogoditi?

P.S. rađe se brinite za zimu jer rusi bi mogli ukinuti plin jer se opet nisu preko lijeta nista dogovorili sa ukraincima

STA me gledas kad mi NEDAS
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.9.2009 14:02 (mRvac).
15 godina
offline
RE: Smak svijeta 2012.
M_dipl. kaže...

Dobro, to je konkretno bila realna prijetnja koja je samo bila jako malo vjerojatna (ispod 1%) pa ju je neki luđak učinio medijskom senzacijom, znam jer je jedan moj profesor sa fakulteta sudjelovao u projektu pa mi je rekao kakvo je zapravo stanje stvari...

pa dobro cilj im je i bio stvaranje crne rupe, ali neće ona uništiti svijet

Bubamara s minigunom. | http://www.erepublik.com/en/referrer/Neil+Armstrong
16 godina
neaktivan
offline
RE: Smak svijeta 2012.
jurluk kaže...
Hyperion kaže...
Bit će kraj svijeta, ali ne dok smo mi živi tek tamo za 1 milijardu godina kada se Sunce bude toliko proširilo da na Zemlji neće biti moguće živiti,ali to će širenje dovesti do toga da Mars bude mogao podržavat život,ali nekih stotina milijuna godina. Onda će se Sunce još proširiti i progutat će Zemlju, Mars itd. dok nedosegne kritičnu masu i neeksplodira i uništi cijeli sistem (supernova) i od njega će ostat samo mala bijela kugla.

tj. bijeli patuljak, ili može ostat crna rupa, ako prije eksplozije dosegne masu potrebnu za stvaranje crne rupe

 

M_dipl. kaže...
M0by kaže...

Da li vjerujete da će 2012. biti smak svijeta?

Hoće, isto kao što je bio prije 9 godina.

i kad? prošle/pretprošle godine kad je HCL trebao krenuti u pogon. kao nastat će crna rupa koja će sve usisat...

Hrvatska Cyber Liga? Valjda LHC (znam da si se zabunio, ali moram te zezati)

 

Uglavnom, ovdje svi govore o kraju Zemlje kao o kraju svijeta, a pod svijet se smatra sve. Mi uostalom ne raspravljamo o kraju Zemlje, nego o kraju čovječanstva.

Normal's overrated!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Smak svijeta 2012.

ma nec,, samo ce se te molekule razmnozit i usisat cjelu zemlju xD

 

A sta se tice smaka to moze bit i sutra ,,stim se nikad nezna xD

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nibiru - Planet X
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice