RC igračke za velike dečke

poruka: 15
|
čitano: 14.213
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
RC toys for big boys

Pretražujući forum nisam još nigdje naišao na neku univerzalnu temu s RC igračkama, ponudom, potražnjom, popustima, itd.. Stoga bih vam u ovoj temi ponudio neke od RC igračaka, popuste i dobre ponude s stranice GearBest.com.

 

Kako su trenutne cijene limitirane na te koje jesu i nije moguće za pojedine modele dobiti promo kod, sa stranice GearBest.com su se pobrinuli da u ovome slucaju svaki kupac dobije nekoliko dijelova za pojedinu RC igračku u vrijednosti koliko bi iznosio kupon s popustom.

 

Pa evo ovako, krenimo redom:

 

Syma X5C New Version X5C - 56.00$

 Main Features:
2.4GHz control system, 6 axis gyro
200W 720P HD camera equipment
360 degrees 3D eversion and throwing flight function
High stability during flight
With light, suitable for flying in the dark at night
Built-in a 3.7V 500mAh li-poly battery

 

 

 

 

Syma X5C New Version Syma X5C - 39.99$

 Main Features:
2.4GHz control system, 6 axis gyro
2.0MP 720P HD camera equipment
360 degrees 3D eversion and throwing flight function
High stability during flight
With light, suitable for flying in the dark at night
Built-in a 3.7V 500mAh li-poly battery

 

 

 

Syma X5C New Version Syma X5C - 26.99$ (model bez kamere)

 Main Features:
2.4GHz control system, 6 axis gyro
Mountable camera ( No camera included )
360 degrees 3D eversion and throwing flight function
High stability during flight
With light, suitable for flying in the dark at night
Built-in a 3.7V 500mAh li-poly battery

 

 

 

SYMA X11 - 29.00$

 Fresh SYMA X11 2.4G 4CH 6 axis gyro RC quadcopter
100% brand new and high quality
With beautiful light for night flight
Exquisite package, perfect gift for 14+ ages guys
Quadcopter size: About 180 x 180 x 40 mm
Battery of quadcopter: 3.7 V 200mAh Li - poly battery (included)

 

 

 

 

SYMA X11C - 49.00$

 SYMA X11C Air - Cam 6 - axis 4CH 2.4G RC quadcopter is an upgraded quadcopter with 2.0MP HD camera, both taking pictures and recording views are available.
2.4G technology can anti-interfere, you can fly this quadcopter among other quadcopters without any interference.
Beautiful night lights allows you enjoying the fly during the night.

 

 

 

 

Syma X12 - 26.00$

 3D 360 degree rotating function, continuous rolling.
6-axis gyro quad-rotorcraft flight, strong stability, can easily implement various flight movements, stronger wind resistance, easier to control.
2.4G technology adopted for anti-interference, you can fly more helicopters at the same time and not interfere with each other.
The transmitter speed is 100 times faster than other radio controller.
Super mini size, the smallest volume and the lightest weight, beyond imagination stability and operability.

 

 

 

 

Syma X5SC - 66.00$

 Item NO.: X5SC
Function: Up / down, left / right sideway fly, forward / backward, turn left / right, built - in 6 axis gyro, 360 degree 3D fly and special functions (continuous rolling) .
With headless mode function.
The 6-axis system allows the quad to be hand launched.
6-Axis gyro quad-rotorcraft flight, strong stability,can easily implement various flight movements, stronger wind resistance, easier to control.
2.4 technology adopted for anti-interference.even more than one quadcopter is flying at the same time they will not interfere with each other.
The quadcopter can fly both indoor and outdoor.
Including 4CH digital proportional RC system.
Rechargeable high performance battery.
Lens pixels: 2.0MP
Battery: 3.7V 500mAh Li-Poly(included)

 

 

 

 

Newest Syma X8C Venture - 114,91$

 HD camera allows you to take pictures and record videos.
With headless mode function.
The 6-axis system allows the quad to be hand launched.
6-Axis gyro quad-rotorcraft flight, strong stability, can easily implement various flight movements, stronger wind resistance, easier to control.
2.4 technology adopted for anti-interference, even more than one quadcopter is flying at the same time they will not interfere with each other.
Function: Up / down, left / right sideway fly, forward / backward, turn left / right, built - in 6 axis gyro, 360 degree 3D fly and special functions (continuous rolling) .

Znanstvenici kazu: Ako se bojis pauka, veca je vjerovatnost da ces ga po povratku kuci zateci u sobi." E pa ja se bojim plavuša s velikim sisama.. :D
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.4.2015 0:58 (majdo).
12 godina
offline
RC igračke za velike dečke

Sve ostale RC igračke, dronove, quadove, itd možete naći na ovom LINKU.

 

Za pojedine modele s kompletne liste postoje već promo kodovi, pa ukoliko se nekome nešto svidi evo i lista svih trenutno aktivnih promo kodova:

 

Moontop M9912 A.K.A. H7 G intrude is GBM9912 for $14.99

Ni Hui U207 is GBU207 for $15.99

Cheerson CX10 is GBCX10 for $14.99

Cheerson CX10A is CX10A for $16.98

Aviator 8927 is GB8927 for $36.99

Lian-Sheng LS111 is LS111 for $15.99

Skywalker 8983 is SW8983 for $23.99

Lian-Sheng LS123 is LS123 for 20.99

WLtoys V303 is V303H for $254.99

HT F801 is GBF801 for $35.99

Lian-Sheng LS112 is GBLS for $16.91

HT F801 is GBF801 for $35.99

HT F801C is GBF801C for $47.99

WLToys V666 is V666F for $150.99

WLToys V686G is GBV686G for $114.99

Hubsan x 4 H107D FPV is GBH107D for $133.99

YD829 is YD829 for $30.99

Lishitoys L6036 with 1.0MP HD camera is Lishitoys2 for $47.99

Lishitoys L6039 without camera is LL6039 for $45.99

Arduino Compatible Side Pin APM2.6 ArduPilot Mega 2.6 External Compass APM Flight Controller Board with Ublox NEO-6M GPS is ACSPN for$66.00

FY326 is FY326 for $26.99

BayangToys X6 is GBBYX6 for $17.50

BayangToys X7 is GBBYX7 for $20.50

BayangToys X9 is GBBYX9 for $20.09

Znanstvenici kazu: Ako se bojis pauka, veca je vjerovatnost da ces ga po povratku kuci zateci u sobi." E pa ja se bojim plavuša s velikim sisama.. :D
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.4.2015 0:56 (majdo).
12 godina
offline
RC igračke za velike dečke

Hej! Super tema, igracke za velike decke :)

Jesi kojeg do sad isprobao?

 

Ja sam Hubsan X4 (obicni, bez kamere).

Na nekoliko stranica na netu sam pronasao da je najbolji za potpune pocetnike i stvarno je !

 

Dvije stvari:

Manji je od onog sto vidite da nosi fotoaparate i kamere, stane na dlan :)

I drugo, da ponovo odabirem, uzeo bi drugaciji daljinski. Desnjak sam a uzeo sam model koji s desnom rukom dajem samo gas i naginjanje, a s lijevom rukom svo ostalo upravljanje. Imam osjecaj da bi bilo puno bolje da sam jednostavnije komande odabrao za lijevu ruku.

 

Za pocetnike definitivno preporuka, mozda i model s kamerom.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
12 godina
offline
RC igračke za velike dečke

Za sve zainteresirane Gearbest je na svom GearBest RC facebook page-u objavio veliku nagradnu igru. Vaše je samo da odete na njihovu RC stranicu, lajkate ju, i podjelite OVAJ post, te u komentaru napisete za koju od nagrada se "kandidirate". 

 

Nagrade su sljedeće: 

1)Participants is 20--prize:one Syma X12--1 winner
2)Participants is 50--prizes:two M9912,one Syma X12--3 winners
3)Participants is 100--prizes:tow M9912,one Syma X12 and one Syma X11C--4 winners
4)Participants is 200--prizes:three M9912,two Syma X11C--5 winners
5)Participants is 500--prizes:three M9912,two Syma X11C and one Syma X5SC --6 winners
6)Participants is 1000--prizes:five M9912,three X11C and one JJRC H9D and one Hubsan X4 H107D--10 winners

 

Znaci ukratko, za svaku nagradu je potreban minimalan broj sudionika, ukoliko se ne skupi znaci nema vas dovoljno koji bi ste htjeli navedeni proizvod, za njega nece biti izvlačenja. Primjera radi, Syma X12, zahtjeva da se 20 ljudi odluci na sudjelovanje za tu nagradu, ukoliko ih se skupi 10 samo, izvlacenja nece biti.. itd..

 

Pobjednici će se birati puten stranice http://www.random.org, pa eto okušajte svoju sreću.. ;)

Znanstvenici kazu: Ako se bojis pauka, veca je vjerovatnost da ces ga po povratku kuci zateci u sobi." E pa ja se bojim plavuša s velikim sisama.. :D
12 godina
offline
RC igračke za velike dečke

Ekipa, nova nagradna igra je aktivna na Gearbestu, više o tome na ovome LINKU:

 

Sve što je potrebno je prijaviti se preko ovog linka, unjeti svoju email adresu, odabrati proizvod iz videa koji vam je najzanimljiviji i to je to.. Pobjednika ce kontaktirati na mail, a glavna nagrada je Cheerson CX - 20 GPS Auto Pathfinder Open - Source Flight Controller Quadcopter koji ima maloprodajnu vrijednost od 226$..

 

Što više unosa s razlicitim mailom, vece sanse da dobijete, igra traje jos 3 dana, a samo je 280 prijava do sada..

Pa neka igra krene :)

Ako sam ti pomogao, plati pivo ili stisni hvala. ;)
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.11.2015 23:43 (majdo).
10 godina
offline
RC igračke za velike dečke

sta kazete na ova dva  Quadcopter BIG INTRUDER i Tarantula X6

14 godina
offline
Re: RC igračke za velike dečke
toma20 kaže...

sta kazete na ova dva  Quadcopter BIG INTRUDER i Tarantula X6

Užasno skupo. Za prvog cijena ni ne piše, ali on je čista igračka, a drugi je malo bolji, ali ni za njega ne bi dao više od 80ak dolara(Kinezi traže 42). Računaj da su sve to još uvijek igračke, imaju iste ili jako slične motre kao obični Hubsan X4, a veći su i teži, tako da nisu baš pretjerano okretni, a i baterija pati zbog toga.

 

Po meni, taj rang se uopće ne isplati gledati, ne možeš ništa više nego što možeš s Hubsanom ili čak i jeftinijim, a s obzirom na cijenu i veličinu više nije ni tako zabavno(kada imaš nešto od 20USD nije te strah da ćeš se zabiti u zid, a s ovim od 900kn ipak nije baš svejedno). Ako želiš nešto malo ozbiljnije(da ima smisla staviti GoPro ili slično), morat ćeš potrošiti nešto više novaca. Mislim da bi za nekih 400-500USD mogao sam složiti prilično ozbiljan multirotor, ili već za 300tinjak USD naći neku od brojnih "kopija" DJI Phantoma.

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
12 godina
offline
Re: RC igračke za velike dečke

Kolika je isplativost kupovine na tom web shopu kad se uzme u obzir daTarantula X6 na Gearbestu košta 41.67$ uz potencijalnu mogucnost jos popusta uz neki promo kod, a na ovoj navedenoj stranici je on 120€.

Na ovome linku imas i linkove na video koji su stavili korisnici koji su kupili navedeni dron, pa mozes pogledati.. 

 

EDIT: preduhitrio me kolega s misljenjem o cijeni

Ako sam ti pomogao, plati pivo ili stisni hvala. ;)
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.11.2015 23:40 (majdo).
10 godina
offline
Re: RC igračke za velike dečke
majdo kaže...

Kolika je isplativost kupovine na tom web shopu kad se uzme u obzir daTarantula X6 na Gearbestu košta 41.67$ uz potencijalnu mogucnost jos popusta uz neki promo kod, a na ovoj navedenoj stranici je on 120€.

Na ovome linku imas i linkove na video koji su stavili korisnici koji su kupili navedeni dron, pa mozes pogledati.. 

 

EDIT: preduhitrio me kolega s misljenjem o cijeni

 pitanje,sta placam ako narucujem sa gear besta postarinu,carinu...? jer nikad nisam narucivao sa te stranice

12 godina
offline
Re: RC igračke za velike dečke
Nema carine na rc igracke kao ni na movitele, placa se samo PDV, i to klasicna prica u iznosu od 25% +30-tak kn carinski postupak.. Ukoliko planiras naruciti s Gearbesta, javi se u inbox pa cemo probati rijesiti i neki popust za navedenu stvar koju bi kupio..
Ako sam ti pomogao, plati pivo ili stisni hvala. ;)
12 godina
neaktivan
offline
RC igračke za velike dečke
Da li je netko isprobao ovaj dron: JXD 509G 5.8G 2.0MP Camera RC Quadcopter

Kupila bi ga za poklon a nemam vremena za proucavanje. Bitno mi je da moze okinuti sliku, snimiti video, i ne znam sto je jos bitno.
Za igranje. do 100 dolara.
12 godina
neaktivan
offline
Re: RC igračke za velike dečke
majdo kaže...
Nema carine na rc igracke kao ni na movitele, placa se samo PDV, i to klasicna prica u iznosu od 25% +30-tak kn carinski postupak.. Ukoliko planiras naruciti s Gearbesta, javi se u inbox pa cemo probati rijesiti i neki popust za navedenu stvar koju bi kupio..

 Upravo sam bila na stranicama Gearbesta i trazi me Promotion Code. Da li to znaci da snizene cijena ne vrijedi ako nemam taj promo kod? Kako da dobijem taj promo kod?

12 godina
neaktivan
offline
RC igračke za velike dečke

Kupila sam ovaj:

http://www.gearbest.com/rc-quadcopters/pp_140470.html

 

Uz njega dodu dvije dodatne baterije u vrijednosti 7 dolara.

Valjda ce biti dobar.

 

12 godina
offline
RC igračke za velike dečke

Ukoliko ima zainteresiranih za nagradnu igru, na Facebook-u je u tijeku nagradna igra pod sponzorstvom XK Innovations branda gdje se sretnom dobitniku poklanja XK X250 dron u vrijednosti od 80$.

Više o samoj nagradnoj igri možete pronaći na facebook stranicama GearBest Deals - Croatia.
Sretno svima koji okušaju sreću :)

Ako sam ti pomogao, plati pivo ili stisni hvala. ;)
12 godina
offline
RC igračke za velike dečke

Dali netko zna gdje i dali se mogu popravljeti (reparirati) lipo baterije?

Konkretno za dji phantom dron

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice