Rapidshare 2 put

poruka: 17
|
čitano: 2.253
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
moderator
offline
Rapidshare 2 put

Vecers vidim da su napustili ultra glupu politiku usporavanja brzine na bednih 60-64KB/S

Sada "picim" sa 300 i vise

Kako je kod vas?

"Anyone who cannot cope with mathematics is not fully human. At best he is a tolerable subhuman who has learned to wear shoes, bathe, and not make messes in the house."
16 godina
neaktivan
offline
Rapidshare 2 put

Isto, derem "full speed"!

 

...nadam se da nije neki "happy hour"...

15 godina
offline
Rapidshare 2 put

Ja sam sinoc malo skidao Maidene i za divno cudo islo je punom brzinom. Medjutim danas sam probao i bilo je ogranicenje, evo opet nesto skidam i sad ide punom brzinom. Moze biti da je neki happy hour.

"Float like butterfly, sting like a bee" "Suffer now and live the rest of your life a champion" - Muhammad Ali Gospodar si rijeci dok ih ne izgovoris, kad ih izgovoris postajes njihov rob..
16 godina
offline
Rapidshare 2 put

Sve isto ko i prije, samo kaj se sad čeka 85s za 100mb, ne znam zakaj ti glupi uploaderi ne stave na 200 kad je moguće.

I nema prokletih mačaka i peseka.

Brzina je ponovo max.

Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
16 godina
neaktivan
offline
RE: Rapidshare 2 put

Zašto su išli na uporavanje brzine?

Failure is never an option
16 godina
neaktivan
offline
RE: Rapidshare 2 put
MegaMass 2000 kaže...

Zašto su išli na uporavanje brzine?

 Da primame ljude na premium... da zarade! ;D
16 godina
offline
RE: Rapidshare 2 put
Armor kaže...

Sve isto ko i prije, samo kaj se sad čeka 85s za 100mb, ne znam zakaj ti glupi uploaderi ne stave na 200 kad je moguće.


valjda zbog premium bodova... ;\ ili navike :D
ugl.. meni brzina sere po starom još uvijek :s
16 godina
neaktivan
offline
Rapidshare 2 put

Ima načina da se zaobiđu ta ograničenja kod besplatnog skidanja, i to bez crackiranja i upotrebe raznih programčića....

Elvis je Zagorec bil, i nigda nije on kril, prije svakog koncerta demižonku vina je spil, govorile njegve su oči 'O daj mi natoči!!'
15 godina
offline
Rapidshare 2 put

Neznam do cega je ali po danu imam ogranicenu brzinu, medjutim, posle ponoci ide punom brzinom. 

 

Edit:

Tacno u 1.30 ujutro, puna brzina....Iznenađen

"Float like butterfly, sting like a bee" "Suffer now and live the rest of your life a champion" - Muhammad Ali Gospodar si rijeci dok ih ne izgovoris, kad ih izgovoris postajes njihov rob..
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.9.2008 1:35 (boxer).
16 godina
neaktivan
moderator
offline
RE: Rapidshare 2 put
Luka kaže...
MegaMass 2000 kaže...

Zašto su išli na uporavanje brzine?

  Da primame ljude na premium... da zarade! ;D
  Tacno tako...primamili su ali desilo se nesto sto sam unapred predvideo na jednom mom postu koji se odnosio upravo na zakidanje brzine.
Tada sam napisao da ce se varez scena pregrupisati i sto je ispalo tocno (nakon te tvrdnje neki lik me je sarkasticno ismejao...nio bio u pravu),ja odakle skidam mjuzu,filmove i ostale gluposti poceli su nuditi uz rapidhsare i ostale brze sevrere..uglavnom ruskih,ali i Depositefiles je to lukavo iskoristio i podigao brzinu na nekih 100-120 KB/s.
Mislim da te te "brze" servere su podigle uzbunu kod RSa i desilo se upravo ovo sto se dogadza.Drzimo palceve da tako i ostane 
"Anyone who cannot cope with mathematics is not fully human. At best he is a tolerable subhuman who has learned to wear shoes, bathe, and not make messes in the house."
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.9.2008 1:37 (Lazarus Long).
15 godina
neaktivan
offline
Rapidshare 2 put

Službena obavijest na Rapidshareu kaže da su nadogradiliinfrastrukturu i podigli dnevni limit za premium korisnike sa 5 na 10 GB. Jednako tako su podigli brzine i za free korisnika u ovisnosti o opterećenosti sustava, tako da se može skidati brzinom i do 2 megabita u sekundi, ali kad je gužva onda smanjuju brzinu za free korisnike i do samo 0,2 megabita u sekundi.

16 godina
neaktivan
offline
Rapidshare 2 put

"You are not a Premium User and have to wait. Please notice that only Premium Users will get full download speed."

 

...jos uvijek im to pise! Ali mislim da nema nikakvog limita u brzini, pa i ovaj "bradati" na vrhu kaze da ima 300 kilobajta brzinu! ;D

16 godina
neaktivan
offline
RE: Rapidshare 2 put

Jel vam bas tak gušt se patiti s tim free skidanjem?

Za 400-tinjak kn godišnje postanete Premium korisnik i skidas do mile volje (skoro).

Meni download ide oko 1700 KB/s (16 Mbit flat).

16 godina
neaktivan
offline
RE: Rapidshare 2 put
Komikus kaže...

Jel vam bas tak gušt se patiti s tim free skidanjem?

Za 400-tinjak kn godišnje postanete Premium korisnik i skidas do mile volje (skoro).

Meni download ide oko 1700 KB/s (16 Mbit flat).

 Meni je dobro i ovako! Ionako ne skidam puno sa rapidshare-a, mozda pokoji GB!

...nisam zato lud dati 400 kn za to!
16 godina
neaktivan
moderator
offline
RE: Rapidshare 2 put
Komikus kaže...

Jel vam bas tak gušt se patiti s tim free skidanjem?

Za 400-tinjak kn godišnje postanete Premium korisnik i skidas do mile volje (skoro).

Meni download ide oko 1700 KB/s (16 Mbit flat).

  Najveca patnja prozilazi od toga da rapidshare koristi PayPal i wiretransfer.
Kod PayPala ne mogu platiti zbog toga sto moja zemlja nije u onih "pozeljnih" zemalja,unatoc tome sto smo svi mi potpisivali neku online peticiju da nas udostoje placanja preko PP.
Zajeb. nastaje i kad zelis platiti i preko racuna posto ovi imbecili iz nasih banaka (Makedonija) kazu "pare mogu da stignu a moze i da ne" (ovo skracena verzija Osmijeh  )
Toliko od patnje,do tad idem cepati brzinom od 300-320 Mb/s.Sasvim dovoljno i dovoljno brzo za mene posto kacim se na internet (za skidanje) posle 00:00 tako da... 
"Anyone who cannot cope with mathematics is not fully human. At best he is a tolerable subhuman who has learned to wear shoes, bathe, and not make messes in the house."
16 godina
neaktivan
offline
Rapidshare 2 put

Evo opet limit, 60 kilobajta po sekindi!

16 godina
neaktivan
moderator
offline
RE: Rapidshare 2 put
Luka kaže...

Evo opet limit, 60 kilobajta po sekindi!

  Zavisi preko koga se kacis i koliko je bilo opterecenje u tom trenutku.
Sada sam probao i islo je brzinom od 220Kb/s.U one "napredne" za skidanje opcije uvijek odaberem Dojce telekom posto su ovi vlasnici T-Home a ja sam upravo T-Home korisnik pa valjda je u tome neka fora.
Logika...mnogo volim logiku Smijeh 
"Anyone who cannot cope with mathematics is not fully human. At best he is a tolerable subhuman who has learned to wear shoes, bathe, and not make messes in the house."
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice