Prevare na njuskalu? zaključana tema

poruka: 17
|
čitano: 12.112
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Prevare na njuskalu?

Htio bih pokrenuti temu na BUG-u o prevarama na njuskalu radi razloga koje cu navesti ako se moderatori slazu?I ovo ne bi bilo blaćenje ljudi nego samo bi svatko ispricao sto je bilo i ako se dvoje ili vise ljudi nade koji su prevareni da podnesu prijave drzavnom odvjetnistvu,ja bi molio ako se moze ovo realizirati jer vec su neki clanovi s ovog foruma ukljucujuci i mene prevareni od strane istog prevaranta kojeg sam jucer nasao 3 puta i obavjestio njuskalo kojemu je jucer onda 3 puta blokirao korisnicki profil na njuksalu u manje od sat vremena.Ima ljudi koji zive od prevara i molio bih stvarno ako moze da se ova tema realizira,makar negdje odvojeno da tako kad ljudi upisu recimo prevara na google da ispadne ovaj post kao rezultat pretrage. unaprijed se ispricavam ako sam nesto krivo napravio,nije mi namjera raditi probleme niti nekoga uvrijediti ili tko nesto ,samo taj prevarant /ti su vec mnogo ljudi prevarili i volio bi samo da mu se stane na kraj jel ima puno zrtava vec,a volio bih da ne bude ubuduce. zahvaljujem se svima koji su procitali

12 godina
offline
Prevare na njuskalu?

Evo taj se covjek opet pojavio i stalno stavlja osjecko baranjsku zupaniju i eto ovo je taj famozni oglas bombastican kakav on napravi i trazi uplatu na racun http://www.njuskalo.hr/tablet-pc/ipad-3-16gb-wifi-oglas-5279467

12 godina
offline
Prevare na njuskalu?

znaci jucer je 3 puta razne stvari prodavao ,ovo je 4 ti put,1.put danas

13 godina
offline
Prevare na njuskalu?

Jednostavno prijavi oglas i zaobiđi ga u širokom luku i bok, nije jedini prevarant!

14 godina
neaktivan
offline
Prevare na njuskalu?

Jednom sam kupovao na njuskalu i srecom sve je dobro proslo, al ima sve vise ljudi koji su prevreni. Sve u svemu njuskalo je dobro osmišljen ali nije realizovan do kraja, stvar koja mu fali je user feadback (stvar koja je dobro rijesena na pik.ba).Posto zivim blizu BiH koristim pik.ba .Svi koji su koristili ili pojetili stranicu pik.ba mogli su da vide kaoko je to rjeseno. Pored svakog korisnika vidi se broj njegovih tansakcija kao i medalju koju posjeduje tako ljudi koji imaju preko 200 tanskacija su pik eksperti i od njih se slobodmo moze kupovati. Ja recimo kad kupujem gledam da  imaju vise od 4 pozitivne transakcije(nijednu negativnu), svaka pozitivana i negativana transakcija se biljezi i priikazuje na profilu.Sam pik dodjeljuje dodatne podove prilikom registacije standarnih podtaka i jos dodatninim ako se ostavi broj telefona i kucna adresa, ti bodovi se kasnije koriste kada da bi se vas predmet koji prodjajet(kupujete) bude na pocetnoj stranici.I i dobra stvar je kad ostvaite broj tel. priliko da neko je zainteresovan za neki predmet koji prodajete dodje va poruka na tel da je se taj i taj user interesuje za taj predmet tako da nemorate stalno viset i pregledavt.   

12 godina
protjeran
offline
Re: Prevare na njuskalu?
Gamer21 kaže...

Evo taj se covjek opet pojavio i stalno stavlja osjecko baranjsku zupaniju i eto ovo je taj famozni oglas bombastican kakav on napravi i trazi uplatu na racun http://www.njuskalo.hr/tablet-pc/ipad-3-16gb-wifi-oglas-5279467

prodajem tablet ipad 16 gb ispravan star 7 mjeseci cjena 500 kn stvarna je cjena jel mi je hitnoo:)

 

 

Zašto uvijek neki zamijene jel i jer?? -.-

Battlelog: AMDGamer_CRO
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.6.2012 13:28 (AMD Phenom II X4).
12 godina
offline
Prevare na njuskalu?

http://www.njuskalo.hr/iphone-4s/prodajem-iphone-4s-16gb-oglas-5290110 obavijestio sam njuskalu,10 min  poslije je novi profil napravio .isti je covjek dam se kladiti

12 godina
protjeran
offline
Re: Prevare na njuskalu?
Gamer21 kaže...

http://www.njuskalo.hr/iphone-4s/prodajem-iphone-4s-16gb-oglas-5290110 obavijestio sam njuskalu,10 min  poslije je novi profil napravio .isti je covjek dam se kladiti

Javis se, kazes da te zanima, dogovoris slanje pouzecem i onda mu das laznu adresu ili das svoju pa kad ti dodje paket ne preuzmes ga.

12 godina
offline
Re: Prevare na njuskalu?

zeli uplatu na racun ,tako nas je sve prevario.racun je zblokiran

12 godina
protjeran
offline
Re: Prevare na njuskalu?
Gamer21 kaže...

zeli uplatu na racun ,tako nas je sve prevario.racun je zblokiran

da evo i mene trazi uplatu na racun ali se ne dam :D

12 godina
offline
Re: Prevare na njuskalu?

za trojicu znam da je prevario,plus jos uracuna barem sto ljudi pa vidi koliki je to iznos

12 godina
odjavljen
offline
Prevare na njuskalu?

Pa svaka čast ako si namjeravao dobiti Ipad za 500 kn...

12 godina
protjeran
offline
Re: Prevare na njuskalu?
Gamer21 kaže...

za trojicu znam da je prevario,plus jos uracuna barem sto ljudi pa vidi koliki je to iznos

Lik odgovara na mejlove brzinom svjetlosti.

Nakon 10  minuta pregovora dogovor je da ja uplatim pola novaca na racun danas jer JOJ (njoj ne njemu :D) je hitno za novce. Ja zatrazim potvrdu iz poste da je poslan paket i onda uplacujem lovu i lik nestaje.

 

 

12 godina
offline
Re: Prevare na njuskalu?

nisam to ja !!! ja sam pao na laptop za 700 kuna!

12 godina
offline
Prevare na njuskalu?

http://www.njuskalo.hr/tablet-pc/samsung-galaxy-tab-10.1-oglas-5290391 OPETTTTTTTTTTTTTTTTTTTT JE TUUUUUUUUUUUUUUUU

12 godina
neaktivan
offline
Re: Prevare na njuskalu?

ljudi rade svasta samo da dođu do novca....

ja nisam nikad nesto kupio preko njuškala nit ne želim 

uvjek kupujem preko web shopa uvjek mi roba stigne za par dana i najsigurniji sam (i naravno plaćam puzećem)

sry na smetnji

16 godina
moderator
online
Re: Prevare na njuskalu?
Gamer21 kaže...

Htio bih pokrenuti temu na BUG-u o prevarama na njuskalu radi razloga koje cu navesti ako se moderatori slazu?I ovo ne bi bilo blaćenje ljudi nego samo bi svatko ispricao sto je bilo i ako se dvoje ili vise ljudi nade koji su prevareni da podnesu prijave drzavnom odvjetnistvu,ja bi molio ako se moze ovo realizirati jer vec su neki clanovi s ovog foruma ukljucujuci i mene prevareni od strane istog prevaranta kojeg sam jucer nasao 3 puta i obavjestio njuskalo kojemu je jucer onda 3 puta blokirao korisnicki profil na njuksalu u manje od sat vremena.Ima ljudi koji zive od prevara i molio bih stvarno ako moze da se ova tema realizira,makar negdje odvojeno da tako kad ljudi upisu recimo prevara na google da ispadne ovaj post kao rezultat pretrage. unaprijed se ispricavam ako sam nesto krivo napravio,nije mi namjera raditi probleme niti nekoga uvrijediti ili tko nesto ,samo taj prevarant /ti su vec mnogo ljudi prevarili i volio bi samo da mu se stane na kraj jel ima puno zrtava vec,a volio bih da ne bude ubuduce. zahvaljujem se svima koji su procitali

Žao mi je zbog probleam koje imaju korisnici Njuškala, ali te probleme treba rješavati s njima!

 

Oni za to imaju poseban servis i službu, pa je to adresa na koju se treba javiti:

 

http://www.njuskalo.hr/index.php?ctl=show_help&help_id=6

 

Nema razloga zašto bi se na ovom forumu vodila istraga, pokretala potjera ili se presuđivalo osumnjičenima za prevare na nekim drugim stranicama? Pri tome je moguć niz zloupotreba, kako to već biva kada se "zakon uzima u ruke". To nije namjena ni svrha BOL Foruma - pa se sudržite od ovakvih tema!

 

{#}

...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice