Pomoć forumašima u drugim gradovima

poruka: 357
|
čitano: 89.803
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

HVALA jos jedamput BMK za pomoc, super tip :) te jos jedamput hvala

14 godina
odjavljen
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

Ovako, zamolio bih neku dobru dušu koja ima na raspolaganju 939 procesor da mi ga posudi da isprobam svoju matičnu, nešto mi ne radi, a ne znam je li procesor ili matična.

 

Ako je prijevoz problem imam auto, mogu odvesti i dovesti bez problema, samo trebam isprobati.

 

Hvala unaprijed :)

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.8.2011 14:01 (Jakovp).
15 godina
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

Vidim nemo nitko iz Dubrovnika, pa evo javljam se na dužnost {#}

A.D.
13 godina
neaktivan
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

POD HITNO, ali UISTINU hitno mi treba netko tko bi mi učinio uslugu!

Naime, žena prodaje monitor LCD 19" sa DVI-em povoljno, a ja sam već oči izgubio, tj napustile su me zbog trenutnog CRT-a, dobio sam čak i migrenu od njega, uglavnom, ima tu još par stvarčica šta žena daje, ako ima itko da bi mi to pregledao i skupio, pa odneso na bus za Sinj dam mu 50 kn! Uplatim na račun tome tko je voljan pomoći, on pregleda, skupi i odnese na bus ovdje! Stvarno mi je žurno! To se nalazi u Zagrebu, neznam točno koji dio grada ali u Zagrebu uglavnom....

Molim vas javite se na PM!

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1654425
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć forumašima u drugim gradovima
AbeDomeNuS kaže...

POD HITNO, ali UISTINU hitno mi treba netko tko bi mi učinio uslugu!

Naime, žena prodaje monitor LCD 19" sa DVI-em povoljno, a ja sam već oči izgubio, tj napustile su me zbog trenutnog CRT-a, dobio sam čak i migrenu od njega, uglavnom, ima tu još par stvarčica šta žena daje, ako ima itko da bi mi to pregledao i skupio, pa odneso na bus za Sinj dam mu 50 kn! Uplatim na račun tome tko je voljan pomoći, on pregleda, skupi i odnese na bus ovdje! Stvarno mi je žurno! To se nalazi u Zagrebu, neznam točno koji dio grada ali u Zagrebu uglavnom....

Molim vas javite se na PM!

Pa tu su se javili ljudi koje žale pomoći tako da se ti njima javiš na pm ako su u gradu u kojem trebaš pomoć. Nije ovo tema da ti stavljaš oglase a drugi ti se javljaju.

R.I.P. EnlightenedPh oenix 24.6.2011.
13 godina
offline
Re: Pomoć forumašima u drugim gradovima
nick54312 kaže...
AbeDomeNuS kaže...

POD HITNO, ali UISTINU hitno mi treba netko tko bi mi učinio uslugu!

Naime, žena prodaje monitor LCD 19" sa DVI-em povoljno, a ja sam već oči izgubio, tj napustile su me zbog trenutnog CRT-a, dobio sam čak i migrenu od njega, uglavnom, ima tu još par stvarčica šta žena daje, ako ima itko da bi mi to pregledao i skupio, pa odneso na bus za Sinj dam mu 50 kn! Uplatim na račun tome tko je voljan pomoći, on pregleda, skupi i odnese na bus ovdje! Stvarno mi je žurno! To se nalazi u Zagrebu, neznam točno koji dio grada ali u Zagrebu uglavnom....

Molim vas javite se na PM!

Pa tu su se javili ljudi koje žale pomoći tako da se ti njima javiš na pm ako su u gradu u kojem trebaš pomoć. Nije ovo tema da ti stavljaš oglase a drugi ti se javljaju.

ja sam se javio, al kod mene je problem sto nemam ziro da mi uplati :(

i rado bi pomogo jer je on meni ucinio uslugu, samo mi treba netko tko bi primio te novce, a ja bi otiso po to

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.9.2011 17:16 (win4crazzy).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć forumašima u drugim gradovima
win4crazzy kaže...

ja sam se javio, al kod mene je problem sto nemam ziro da mi uplati :(

i rado bi pomogo jer je on meni ucinio uslugu, samo mi treba netko tko bi primio te novce, a ja bi otiso po to

Ako djelite novce tu sam :D

R.I.P. EnlightenedPh oenix 24.6.2011.
15 godina
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

Evo meni nije problem za Sl.brod,ne zivim u gradu,ali posto sam zbog skole,nije problem otici pogledati i reci sta kako posto je clan Godfather uklonjen ;)

 

What is family ? :) http://www.youtube.com/watch?v=ht5yucPQtQ4 http://www.youtube.com/watch?v=wL3J4YKwepc
12 godina
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

ovako, uplatio sam monopolu 100kn za nekakve ventove koje ce sutra poslati(bilo je preskupo za pouzece), javim se kad ih dobim da vidim oce li bit sve u redu kako smo se dogovorili :)

kupujem sve pomalo
13 godina
neaktivan
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima
Biti ce sve uredu, ali ovo nije tema za kupnju/prodaju!
12 godina
offline
Re: Pomoć forumašima u drugim gradovima
Monopol kaže...
Biti ce sve uredu, ali ovo nije tema za kupnju/prodaju!

drago mi je :D, nema veze, zapravo se prica o dobrim/losim ljudima :)

kupujem sve pomalo
16 godina
offline
Re: Pomoć forumašima u drugim gradovima
dombak1608 kaže...
Monopol kaže...
Biti ce sve uredu, ali ovo nije tema za kupnju/prodaju!

drago mi je :D, nema veze, zapravo se prica o dobrim/losim ljudima :)

zapravo se trazi pomoc forumasima u drugim gradovima,ali to je valjda isto. {#}

Heroes get remembered, but legends never dies.
15 godina
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

nakon dužeg vremena listu sam malo uredio dodao sam nove članove ove male grupe 

 

i da navedem jedan primjer, našao sam na njuškalu jedan logitech volan   koji je bio jako povoljan čak mi je i cijena bila sumnjiva  80 kn. lik je iz Rijeka naravno da sam sumnjao da volan ne radi i sad zamolio sam jednog člana Hacker-ri koji je iz Rijeke da mi  provjeri dali je to ispravno, hacker je to sve provjerio volan je ispravan i naravno kupio ga i danas mi poslao, javio mi koliko je to koštalo sve skupa (poštarina i ostalo ) i ja sam  danas uplatio lovu,ovim putem se zahvaljujem još jednom on je trenutno nedostupan jer je dobio crveni zbog neke gluposti ..........

 

 

tako da ako netko želi nek se pridruži jer ovo doista šlaljak i od velike je koristi svima manja je vjerovatnost da vas neko prevari preko oglas.

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

Takoder sam iz Vinkovaca i sto se mene tice mogao bi besplatno pomoci forumasima. Ovo ce biti prvo mjesto na koje cu doci kada budem kupovao nesta takvo.

Bravo na ideji! {#}

13 godina
neaktivan
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

Ima li itko da je iz Umaga?

Trebala bi mi pomoć!

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1654425
15 godina
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima
ima li tko iz samobora trebam pomoć
14 godina
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

Neki dan je i meni trebao netko iz Samobora ,al je prodavac vec odustao.

Music As A Weapon !!
16 godina
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

Vinkovčani, trebao bih vasu pomoc.

 

Radi se o ovoj grafickoj kartici.

Dal bi netko od vas mogao provjerit njezinu ispravnost i u dobrom slucaju ju poslat HP expressom ?

 

(novce uplatim na vas racun + napojnicu i postarinu:)

Truth in engineering.
13 godina
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

Javljam se za pomoc u Splitu.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
16 godina
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

Evo uz ljubu mozete i mene dodati u Koprivnicu. :)

,,Baš i nije... COD je više razbibriga u odnosu na nadmoćni BF2.'' ROFLCOPTERIMAO
14 godina
odjavljen
offline
Re: Pomoć forumašima u drugim gradovima
Batista kaže...

Vinkovčani, trebao bih vasu pomoc.

 

Radi se o ovoj grafickoj kartici.

Dal bi netko od vas mogao provjerit njezinu ispravnost i u dobrom slucaju ju poslat HP expressom ?

 

(novce uplatim na vas racun + napojnicu i postarinu:)

200 kn?

Vidio sam nedavno 8600gts za 100 kn, a za 250 bez problema idu 9600gt koje su jače...

16 godina
offline
Re: Pomoć forumašima u drugim gradovima
Jakovp kaže...

200 kn?

Vidio sam nedavno 8600gts za 100 kn, a za 250 bez problema idu 9600gt koje su jače...

Nadji mi samo jednu GTS icu za 150 i jos ti dam 50 kn.

 

bloody offtopic :S

Truth in engineering.
14 godina
odjavljen
offline
Re: Pomoć forumašima u drugim gradovima
Batista kaže...
Jakovp kaže...

200 kn?

Vidio sam nedavno 8600gts za 100 kn, a za 250 bez problema idu 9600gt koje su jače...

Nadji mi samo jednu GTS icu za 150 i jos ti dam 50 kn.

 

bloody offtopic :S

Tada..

 

http://www.bug.hr/forum/topic/komponente-oprema/prodaja-gigabyte-8800gt--9600gt/116576.aspx

13 godina
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

Osijek i bliža okolica.

2 forumaša mogu potvrditi da sam siguran.

 

MaherDP

 

NNikola

13 godina
neaktivan
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima
15 godina
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

Jedini koji se prijavio iz tog kraja je "unic0rn" kontaktiraj ga na pp možda ti pomogne 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć forumašima u drugim gradovima
CANABIS kaže...

Jedini koji se prijavio iz tog kraja je "unic0rn" kontaktiraj ga na pp možda ti pomogne 

kontaktirao sam ga :D

vatefak is going on :D
13 godina
neaktivan
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

Evo mene za pomoć za Ogulinski kraj, ovdje nije tako aktualan BOL ali ako trebate bilo kakvu pomoć tu sam!!

Nino
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.10.2011 22:45 (Ninogulub).
15 godina
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

Trebam pomoć od nekoga iz Vlapova točnije u blizini ulice VJ.HR.Republike neka mi se javi na pp..

Hvala!

 

Inaće iz Daruvara sam (točnije Sirač okolica 9-10km), dosta ljudi znam od tamo pa ako nekad nešto bude trebao iz ovog dijela neka se javi.

 

 

RoBi
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.10.2011 23:26 (B4sic!).
13 godina
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

Evo ako kome triba pomoć u Šibeniku tu sam!

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice