NLO u Kazahstanu (po drugi put)

poruka: 29
|
čitano: 7.669
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
NLO u Kazahstanu (po drugi put)

Izgleda da nas pripremaju na neko čudo koje će se uskoro dogoditi, no oni su već zapravo odavno ovdje. Mi tražimo nešto što nas je već odavno našlo. Ali će ovo više biti i izgledati kao neka počasna ceremonija, stupanje u kontakt. Kontakt je već zapravo ostvaren. Gledajte te ovako, što više ljudi poznajete u gradu - grad će vam biti sve manji. Tako isto i sa tehnologijom, što ćemo više znati - oni će nam biti sve bliži. I tu se ne radi o nikakvim malim zelenima i sl., oni su jednostavno bića kao i mi.

 

Dnevnik

 

24sata

 

Metro

 

PosljednaVest

 

s.t.a.l.k.e.r. semi-pro http://www.dailymotion.com/video/x44dz_chernobyl-ghost-town-for-1000-years_creation?from=rss
15 godina
neaktivan
offline
RE: NLO u Kazahstanu (po drugi put)

e da. Prvi put su stavili lock ( ispricao sam se jer sam slucajno stavio koda tema trazi rjesenje,ali nema veze) evo sto sam i ja lijepo nasao

 

Vlada Kazahstana je u procesu izgradnje prvog veleposlanstva za vanzemaljce pored grada Almatya. Unutar kompleksa će se izgraditi kuća za goste, kazalište, prostor za prevoditeljsku službu i pista za slijetanje NLO-a. Kazahstan vjeruje da je pravo mjesto za susret sa vanzemaljcima jer su uvjereni da u Kaspijskom jezeru postoji vanzemaljska podvodna baza. Fuad Gasimov, čelnik Nacionalne svemirske agencije susjednog Azerbejdžana potvrdio je da je SSSR konstantno pratio slijetanje NLO-a u Kaspijsko jezero, što su tajili kao vojnu tajnu.

 

Eto procitao na jednom portalu. Ja mislim da je nesto od toga istina.,a nesto naravno samo da privuku turiste i ljude koji u to vjeruju te ce svoje solde ici trositi bas tamo.Sto se tice malih zelenih,naravno vjerujem da postoje jer sigurno nismo sami u Svemiru. Dali su to tajili kao vojnu tajnu,slijetanje NLO-a? Moguce je.

 

Sta vi mislite?

15 godina
neaktivan
offline
RE: NLO u Kazahstanu (po drugi put)

Da nas mali zeleni ili sivi stvarno posijecuju oni bi morali biti nezamislivno napredna civilizacija. I covijek se zapita zasto bi uopce tu ista trazili. Ti mali zeleni bi morali posjedovat tehnologiju putovanje brze od brzine svijetlosti, sto znaci da je anjnštajnova teorija netočna ako oni tako brzo putuju. Sve manje od brzine svijetlosti, čak i ona sama jednostavno nemaju smisla i ekonomske računice jer je svemir preogroman. Pa do najblize zvijezde treba nekoliko godina, a tko zna koliko do najblizeg naseljenog sustava, pa do onog sa inteligentnim zivotom pa do onog di je civilizacija tako razvijena. Mogucnost je da su nasli druge nacine za putovanje kroz svemir. Ali kao sto sam vec rekao vjerovanje da nas vanzemaljci posjecuju je bas to vjerovanje. Jer svaka znanstvena rasprava dolazi do mnogo apsurda i nesavladivih prepreka. Da li zaista postoji tako razvijena civilizacija?

 

Ja osobno vjerujem da postoji zivot u svemiru, na tisuce civilizacija ili cega vec. Ali tesko mi je povjerovat da nas neka od njih posjecuje. I jos da je to sve svjetska urota kako bi zataskali postojanje vanzemaljaca koji uz svu svoju naprednu tehnologiju i znanje i činjenicu da su savladali putovanje svemirom na način da ono ima smisla padaju u letjelicama po rozvelu, pokazuju se ljudima koji ih uvijek snime losom slikom, izvan fokusa i tako da se nista ne vidi. bullshit if you ask me. Ali samo onaj dio da dolaze na zemlju. Kak ga vidim ocima svojim, onda cu vjerovat

15 godina
neaktivan
offline
RE: NLO u Kazahstanu (po drugi put)

"We already have the means to travel among the stars, but these technologies are locked up in black projects and it would take an act of God to ever get them out to benefit humanity.... Anything you can imagine, we already know how to do."

 

Ben Rich, former Head of the Lockheed Skunk Works, in a lecture shortly before he died

s.t.a.l.k.e.r. semi-pro http://www.dailymotion.com/video/x44dz_chernobyl-ghost-town-for-1000-years_creation?from=rss
15 godina
neaktivan
offline
NLO u Kazahstanu (po drugi put)

Sve bi bilo dobro da nas mali zeleni(konvencionalan opis) ne gledaju već od davnina.

I vjerujem da nemaju potrebe kontaktirati s "primitivnijom" vrstom.

 

Core™2 Duo E7400,Gigabyte EP35-DS3,Sapphire HD 4670 512 MB DDR4, 2x 1GB Kingmax 800 MHz,Corsair 400W CX.
15 godina
neaktivan
offline
RE: NLO u Kazahstanu (po drugi put)
stalker kaže...

"We already have the means to travel among the stars, but these technologies are locked up in black projects and it would take an act of God to ever get them out to benefit humanity.... Anything you can imagine, we already know how to do."

 

Ben Rich, former Head of the Lockheed Skunk Works, in a lecture shortly before he died

Ovo je surova istina koliko god neki od nas to negirali.
Svijest ima neograničenu moć...

Core™2 Duo E7400,Gigabyte EP35-DS3,Sapphire HD 4670 512 MB DDR4, 2x 1GB Kingmax 800 MHz,Corsair 400W CX.
15 godina
offline
RE: NLO u Kazahstanu (po drugi put)

tako je ,samo budala se moze smijati takvim stvarima..

15 godina
neaktivan
offline
NLO u Kazahstanu (po drugi put)

e bilo bi dobro ovako: oni nama dođu s naprednom tehnologijom mi ili ukrademo ili kopiramo ili kupimo(sam ne znam s čim) i tako se razvijemo, hehe.

ma bezveze ovo rade, idem ja tako napravit ustanovu u koju se unose slike i čekaju kad će likovi iz slika izaći.

OS: Windows 7 Ultimate RC1(Build 7057)
15 godina
neaktivan
offline
RE: NLO u Kazahstanu (po drugi put)
Huurux kaže...

tako je ,samo budala se moze smijati takvim stvarima..

 Zasto je netko budala ako ne razmislja isto kao ti, ili ako ne vjeruje 100% kao ti nego mozda 50%? Infantilno razmisljanje...Postoje dodirne tocke kod svih ljudi koji "vjeruju" u vanzemaljce. U necem se ne slazemo. Da jos i iz komentiram kolegu koji je citirao onog profesora. Da sigurno da postoje razne stvari koje su daleko naprednije od bilo cega javnosti poznato. Ali da postoji tehnologija za "travel through the stars" to bi znacilo da je netko srusio ajnštajnovu teoriju ili da je otkrio jos nesta 100 puta vece (nesta drugo osim brze od brzine svjetlosti) I da je to toliko cuvana tajna? Da nijedan drugi brilijantni fizcar nije otkrio to? I sad mi objektivno recite kako u to vjerojvat, samo jer je netko to reko. Realnije malo razmislite.


Poruka je uređivana zadnji put sub 25.4.2009 11:40 (mislav_01).
15 godina
neaktivan
offline
RE: NLO u Kazahstanu (po drugi put)

Nešto više o Skunk Worksu - click here

 

Imaju zanimljiv slogan, koji govori sam za sebe ...

 

   We never forget who we're working for

 

Dakle, stvari su već mnogo jasnije ...

s.t.a.l.k.e.r. semi-pro http://www.dailymotion.com/video/x44dz_chernobyl-ghost-town-for-1000-years_creation?from=rss
15 godina
neaktivan
offline
RE: NLO u Kazahstanu (po drugi put)

Komentirajte temu i ono što je vezano za nju ali nemojte komentirati druge jer bi ja mogao početi komentirati tebe i tako unedogled.

s.t.a.l.k.e.r. semi-pro http://www.dailymotion.com/video/x44dz_chernobyl-ghost-town-for-1000-years_creation?from=rss
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.4.2009 11:50 (stalker).
15 godina
neaktivan
offline
RE: NLO u Kazahstanu (po drugi put)

ja gledam na to vrlo jednostavno.

 

daleko su manje sanse da se nigdje drugdje nije razvila nikakava civilizacija (naprijednija ili ne svejedno) nego da postoje neki svemirci..

znaci uopce ne sumnjam da negdje postoji pametni oblik zivota...

 

a sad, kao sto je vec netko rekao, zasto bi oni stupali u kontakt sa primitivnijom vrstom, pa ima tu mnogo toga cega se treba cuvati i izracunati prije prvog kontakta (krivi prvi kontakt moze znaciti i rat i kraj neke civilizacije) jer da izravno dodu vojska (hmm bas se pitam koja) bi ih najveorjatnije zatvorila u neki tajni lab i zataskala..

to je po meni neki najrealniji scenariji.

 

a jedno je cinjenica da je N.A.S.A. bila tehnoloski spremna poslati ljude na mars jos davne 1981 godine ali zbog "vise sile" se to stalno odgada, to su sami izravno rekli..

Battlefield 2 Master Sergeant
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.4.2009 12:14 (Escudo).
15 godina
neaktivan
offline
NLO u Kazahstanu (po drugi put)

Eh...čudno.

Pa što fali nekom alien veleposlanstvu u blizini Washingtona ili barem pokraj Langleya.

Baza ionako ima u Nevadi, Area51, a zajamčena je i zabava u blizini. Las Vegas.

A ni Hollywood nije predaleko.

Ovo će imati velike posljedice po psihu amerikanaca.

Ipak su oni prvi u svim filmovima koji predvode ostatak čovječanstva i ostvaruju prvi kontakt.

 

No... ima li imalo smisla ta baza sigurno je da ju Kazahstan neće izgraditi i opremiti sam.

Ne radi se o uređenju nečijeg vrta oko kuće.

Vidjeti ćemo...tematski park ili ipak...

Biti prilagođen u duboko bolesnom društvu nije mjerilo zdravlja.- J. Krishnamurti
15 godina
neaktivan
offline
RE: NLO u Kazahstanu (po drugi put)
mislav_01 kaže...
Huurux kaže...

tako je ,samo budala se moze smijati takvim stvarima..

 Zasto je netko budala ako ne razmislja isto kao ti, ili ako ne vjeruje 100% kao ti nego mozda 50%? Infantilno razmisljanje...Postoje dodirne tocke kod svih ljudi koji "vjeruju" u vanzemaljce. U necem se ne slazemo. Da jos i iz komentiram kolegu koji je citirao onog profesora. Da sigurno da postoje razne stvari koje su daleko naprednije od bilo cega javnosti poznato. Ali da postoji tehnologija za "travel through the stars" to bi znacilo da je netko srusio ajnštajnovu teoriju ili da je otkrio jos nesta 100 puta vece (nesta drugo osim brze od brzine svjetlosti) I da je to toliko cuvana tajna? Da nijedan drugi brilijantni fizcar nije otkrio to? I sad mi objektivno recite kako u to vjerojvat, samo jer je netko to reko. Realnije malo razmislite.


Samo treba malo posegnuti u kvantnu fiziku. Odgovori se tada nameću sami od sebe.
Konvencionalna priroda stvarnosti pada u vodu. Zakon fizike ne vrijede. Vlada nelokalnost. Sve je povezano sa svime i materija/čestice se manifestiraju jedino promatranjem. Ovo zvuči apsurdno ali google je tvoj prijateljSmijeh. Čak nas to uče i u srednjoj(barem mojoj)...da jedni zakoni vrijede u mikro(kvantnom) svijetu a drugo u makro svijetu. Da pojasnim...atom bez prisustva opažača je samo val. Tek nakon što opažač(znanstvenik) počne promatrati atom on se manifestira kao čestica. Dakle kad svijest uđe u igru tada nastaje ovaj naoko čvrsti/materijalni svijet.
Ništa nije nemoguće! Sami si postavljamo granice!
Core™2 Duo E7400,Gigabyte EP35-DS3,Sapphire HD 4670 512 MB DDR4, 2x 1GB Kingmax 800 MHz,Corsair 400W CX.
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.4.2009 15:26 (Jerkenovski).
15 godina
neaktivan
offline
RE: NLO u Kazahstanu (po drugi put)

bas to. i mene zanima kako ce vlada Kazahstana financirati? sta nije bilo bolje da taj novac daju ljudima kojima je tamo u toj zemlji vise potrebno? Ili misle da ce ovako dobiti jos vise nekom turistickom ponudom. Tko ce ih znati

15 godina
neaktivan
offline
RE: NLO u Kazahstanu (po drugi put)
mislav_01 kaže...
Huurux kaže...

tako je ,samo budala se moze smijati takvim stvarima..

 Zasto je netko budala ako ne razmislja isto kao ti, ili ako ne vjeruje 100% kao ti nego mozda 50%? Infantilno razmisljanje...Postoje dodirne tocke kod svih ljudi koji "vjeruju" u vanzemaljce. U necem se ne slazemo. Da jos i iz komentiram kolegu koji je citirao onog profesora. Da sigurno da postoje razne stvari koje su daleko naprednije od bilo cega javnosti poznato. Ali da postoji tehnologija za "travel through the stars" to bi znacilo da je netko srusio ajnštajnovu teoriju ili da je otkrio jos nesta 100 puta vece (nesta drugo osim brze od brzine svjetlosti) I da je to toliko cuvana tajna? Da nijedan drugi brilijantni fizcar nije otkrio to? I sad mi objektivno recite kako u to vjerojvat, samo jer je netko to reko. Realnije malo razmislite.


 Kao što to i sama riječ kaže.To je samo teorija,a stvarnost je nešto drugo.A i hvala Bogu i Ajnštajn je bio samo čovijek(NEŠTO MALO INTILIGENTNIJI).
Isto tako u svemiru 100% sigurno postoje daleko intiligentnija i razvijenija biča(KOJA NEZNAJU ZA AJNŠTAJNOVU TEORIJU).
Gigabyte X48 DS4,Intel Core Q6600(3,6Ghz-OC),Patriot viper 2x4Gb(1066Mhz-OC),XFX HD4870xxx+HD4850,WD VelociRaptor 150Gb(SISTEMSKI)+640Gb Samsung spinpoint F1,Coolermaster CM690.
15 godina
neaktivan
offline
RE: NLO u Kazahstanu (po drugi put)
Jerkenovski kaže...
mislav_01 kaže...
 Sve je povezano sa svime i materija/čestice se manifestiraju jedino promatranjem.
 
Mislim da si malo krivo protumačio, koliko mi je poznato čestice postoje i dok ih se ne gleda, ali su njihova svojstva drukčija kad ih se promatra.
Neka me neki fizičar ispravi ako griješim..

Povjest nas uči da prilikom doticaja razvijenije s primitivnijom vrstom, primitivnija uvijek popuši foru, pa sumnjam da bi baš profitirali od posjeta malih zelenih..
15 godina
neaktivan
offline
RE: NLO u Kazahstanu (po drugi put)
bed kaže...
Jerkenovski kaže...
mislav_01 kaže...
 Sve je povezano sa svime i materija/čestice se manifestiraju jedino promatranjem.
 
Mislim da si malo krivo protumačio, koliko mi je poznato čestice postoje i dok ih se ne gleda, ali su njihova svojstva drukčija kad ih se promatra.
Neka me neki fizičar ispravi ako griješim..

Povjest nas uči da prilikom doticaja razvijenije s primitivnijom vrstom, primitivnija uvijek popuši foru, pa sumnjam da bi baš profitirali od posjeta malih zelenih..
 Ako su mali zeleni stvarno tu i promatraju nas.Onda to može značit samo dvije stvari.
1.Služimo im kao pokusni kuniči.
2.Spremaju se za rat.
Gigabyte X48 DS4,Intel Core Q6600(3,6Ghz-OC),Patriot viper 2x4Gb(1066Mhz-OC),XFX HD4870xxx+HD4850,WD VelociRaptor 150Gb(SISTEMSKI)+640Gb Samsung spinpoint F1,Coolermaster CM690.
15 godina
neaktivan
offline
RE: NLO u Kazahstanu (po drugi put)

Tu nisi niti daleko od istine, sve opcije su otvorene. Što više promatraš to manje znaš. Neke stvari samim se promatranjem počinju mijenjati. I nikada nećemo znati da li bi ostale iste onakve kao što su prije bile dok ih nismo počeli promatrati. Što to zapravo znači? Da čak i neke male stvari koje nisu vidlljive ljudskom oku imaju tako veliki stupanj inteligencije da mi uopće nemamo pojma o tome.

s.t.a.l.k.e.r. semi-pro http://www.dailymotion.com/video/x44dz_chernobyl-ghost-town-for-1000-years_creation?from=rss
15 godina
neaktivan
offline
RE: NLO u Kazahstanu (po drugi put)

I samim time mi počinjemo biti objektom promatranja a ne ono što smo zapravo promatrali. Mi zapravo promatramo sami sebe.

s.t.a.l.k.e.r. semi-pro http://www.dailymotion.com/video/x44dz_chernobyl-ghost-town-for-1000-years_creation?from=rss
15 godina
neaktivan
offline
RE: NLO u Kazahstanu (po drugi put)

I to na onaj način na koji mi to želimo.

s.t.a.l.k.e.r. semi-pro http://www.dailymotion.com/video/x44dz_chernobyl-ghost-town-for-1000-years_creation?from=rss
16 godina
neaktivan
offline
NLO u Kazahstanu (po drugi put)

ti znaš da postoji gumb UREDI ?

ako ne, naučit će te modovi kad ovo vide

potpisujem se
16 godina
offline
NLO u Kazahstanu (po drugi put)

a jesu skice.... gradit za koga?

14 godina
neaktivan
offline
RE: NLO u Kazahstanu (po drugi put)
Jerkenovski kaže...

Sve bi bilo dobro da nas mali zeleni(konvencionalan opis) ne gledaju već od davnina.

I vjerujem da nemaju potrebe kontaktirati s "primitivnijom" vrstom.

 

Primitivnijom,odakle si ti izvuko zakljucak da su  primitivnija vrsta wtf,primitivniji su po tom sto oni mogu putovati svemirom ,a mi ne,ili sto izgledaju drugacije od nas,odakle ti ista znas o drugim oblicima zivota u svemiru da mozes dati takav zakljucak.

CHE
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.11.2009 4:45 (carcharodon).
14 godina
neaktivan
offline
NLO u Kazahstanu (po drugi put)

Nego ono sto mene okupira zadnje vrijeme,neznam dali ste vi to primjetili al konstantno svaki dan izlaze novi podaci o susretima s njima,po cijeloj planeti,nevjerujem da je to splet okolnosti da su se slucanjo u tolikom broju poceli pojavljivati,ja mislim da je to neki visi razlog,koje mi jos ne razumijemo ili da se preciznije izjasnim velika vecina ne razumije i ne zeli razumiti.

CHE
16 godina
neaktivan
offline
RE: NLO u Kazahstanu (po drugi put)
mislav_01 kaže...

Ti mali zeleni bi morali posjedovat tehnologiju putovanje brze od brzine svijetlosti, sto znaci da je anjnštajnova teorija netočna ako oni tako brzo putuju. 

Ne bi se morali nuzno kretati brzinom vecom od svetlosti. Mozda postoje druge metode prevaljivanja velikih udaljenosti, kao recimo putovanje pomocu crvotocina ili savijanje prostora, ako pretpostavimo da je svemir zaobljen. Jednostavno postoji toliko toga o cemu se moze samo nagadjati, tolike mogucnosti, da ja jednostavno vjerujem kako je sve moguce... Negdje sam procitao lijepu misao koja kaze ... Sve sto je moguce, dogadja se. Naravno, mozda je jednostavno nemoguce prevaljivati tako velike udaljenosti u razumno kratkom vremenu, bez obzira koliko neko napredan bio, ali to jednostavno niko od nas ne moze znati ... Osim ako nije mali zeleni ili se druzi s njima :)

Ništa nije tako neefektivno kao efikasno izvođenje aktivnosti koje nisu potrebne.
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.11.2009 5:35 (Maximus).
16 godina
offline
NLO u Kazahstanu (po drugi put)

Meni je od svega najbolje što svi ti "izvanzemaljci" kad dolaze na Zemlju uvijek svijetle kao da su u Betlehemu. Uvijek kad je mrak, samo oni svijetle kao da imaju milijun svjećica na sebi. Zašto je to tako? I zašto uvijek ili barem većinom kad netko snima NLO, prije nego se vide izvanzemaljci kamera je mirna i sve, ali kad se kamera fokusira na NLO drhti kao da ju baba od 90god drži... bez da zumira išta...

Tko rano rani, cijeli dan je pospan...
14 godina
neaktivan
offline
NLO u Kazahstanu (po drugi put)

TOOO ovo sam dugo čekao.

 

Bitna stvar kod vanzemaljaca je da postoje, oni nas zovu možda vanšimberijanci ali mi smo ljudi, a oni su možda Šimberi, pa ko zna...

 

Također vjerujem u te "šimbere" jer ne znači da smo mi jedini u cijelom svemiru, i drago mi je što to grade, jer oni nas posjećuju NLO-ima da vide kako ćemo mi reagovati na njihov dolazak i pojavljivanje - agresivno ili dobrodošlicom!!!

 

ovo je dobrodošlica, tako će se osjećati sigurno, pa možda se i to čudo desi

NOBODY wants you, NOBODY loves you, NOBODY misses you, NOBODY needs you, NOBODY cares about you, NOBODY makes you happy, dont cry My name is NOBODY!!!
15 godina
neaktivan
offline
RE: NLO u Kazahstanu (po drugi put)
carcharodon kaže...
Jerkenovski kaže...

Sve bi bilo dobro da nas mali zeleni(konvencionalan opis) ne gledaju već od davnina.

I vjerujem da nemaju potrebe kontaktirati s "primitivnijom" vrstom.

 

Primitivnijom,odakle si ti izvuko zakljucak da su  primitivnija vrsta wtf,primitivniji su po tom sto oni mogu putovati svemirom ,a mi ne,ili sto izgledaju drugacije od nas,odakle ti ista znas o drugim oblicima zivota u svemiru da mozes dati takav zakljucak.

 Mislio je na nas kao takve.

s.t.a.l.k.e.r. AC177-D9
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice