Za nespavalice (22h - 06h) zaključana tema

poruka: 116.250
|
čitano: 5.697.633
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Za nespavalice (22h - 06h)
15 godina
neaktivan
offline
Za nespavalice

blago se vama vi imate flat, ja ove svoje 4 gige već potrošiio....Plač

 

e jel bolje kupit original igru cod5 ili mogu dobit isto ak kupim samo cd-key?

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
15 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice

is that a challenge? Namigiva

Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift. That is why it is called the present.
15 godina
protjeran
offline
Za nespavalice

  znaš šta pogledaj,   MUHA 1.   to je dobar film, malo star ali dobar

"Hedonism Is My LifeStyle"©
15 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice

btw scandalous, ja iam 1 gigu prometa mjesecno Plač i upravo skidam 17-i gigabajt :P pomaže ak imaš starce koi bi radije imali ono staro skupo smeće nego nešto "novo i nesigurno"...

Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift. That is why it is called the present.
15 godina
protjeran
offline
Za nespavalice

  prijatelju pa jel imate vi digitron (kalkulator) u kući ?

 

  ako imate pa im pokaži računicu malo

"Hedonism Is My LifeStyle"©
15 godina
neaktivan
offline
Za nespavalice

Muha se večeras prikazuje na novoj ili rtl-u... jel tak?

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
16 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice
skandalouz kaže...

Muha se večeras prikazuje na novoj ili rtl-u... jel tak?

 

evo, ja bas ubio jednu muvu sta  mi je ovde zujala..

 

btw. kakav je to film uopce? jel ga se isplati gledat=

 

e, i kakav je novi bond?? cuo sam da je cisti shi*

http://zupadesigns.com http://www.theTGC.org Dennis Ritchie"UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity.
15 godina
protjeran
offline
Za nespavalice

  jeste ali drugi dio koji je duplo lošiji od prvog

 

 

  btw puma što ti znači ova riječ shi sa zvjezdicom, ne znam na šta misliš     (lol)

"Hedonism Is My LifeStyle"©
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.11.2008 1:59 (l)oolvl).
15 godina
offline
RE: Za nespavalice

ima muha 2 na rtl-u u 15 do 4

15 godina
offline
Za nespavalice

imate kineske verzije kruga na HRT1,pa gledajteNamigiva

16 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice
l)oolvl kaže...

 shit

=)

http://zupadesigns.com http://www.theTGC.org Dennis Ritchie"UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice
l)oolvl kaže...

  kruh te mazo, šta si ti skido dijete drago

 Nije stvar koliko skidam, nego koliko sam lijen da spržim to kada skinemSmijeh
jurluk kaže...
puma1400 kaže...
Armor kaže...

Pogledao Bonda,sad je neki horor.

Enivej,skidam Silent HillNamigiva

 POGLEDAJ THE MIST!!

jedan od najboljih horora , jos ako ga gledas po nooci..

jos, i nema neke abnormalne scene tokom filma, ali u zadnjih 15min ja sam plaka ka beba..  a inace ne placem..
 de opće nije dobar film. kaki horor? nije opće strašan, jedino mi je glup što je tata na kraju ubio sina, neku žensku, nekog dida i babu sam zato da ih ne ubiju ona čudovišta. katastrofa, a još mali kaže tati da ga čuva a ovaj ga ubije, pa mislim stvarno
 Film je dobar, i kraj mi je najbolji - stil Zone sumraka

Ja sam baš pogledao Mutant Chronicles - odličan steampunk sci-fi film B produkcije zasnovan na stolnoj RPG igri (i još vam glumi tip iz The Mist i legenda Ron Perlman)

Sada će mi biti veselo za gledat: skinuo sam sve nastavke LOTR-a, Kingdom of heaven i Blade runnera, sve directors cut edicije kada sam vidio da LOTR su svi produljeni za najmanje sat vremena sam skoro svisnuo, inače pogledao sam produljeni Kingdom of Heaven i mogu reći da je 100 puta bolji od normalne verzije (koja je doslovno izmasakrirana - pola priče i detalja izčupano) - preporučujem da pogledaju svi, čak i oni koji su gledali normalnu verziju se neće razočarat

Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.11.2008 2:14 (Paolo2612).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice
AmazingGrace kaže...

btw scandalous, ja iam 1 gigu prometa mjesecno Plač i upravo skidam 17-i gigabajt :P pomaže ak imaš starce koi bi radije imali ono staro skupo smeće nego nešto "novo i nesigurno"...

 A ja baš 157 gigabajt ovaj mjesec. Prokleti bili HD filmovi i serije i torrenti, ne mogu se vratiti na staro.
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
16 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice
Paolo2612 kaže...
Sada će mi biti veselo za gledat: skinuo sam sve nastavke LOTR-a, Kingdom of heaven i Blade runnera, sve directors cut edicije kada sam vidio da LOTR su svi produljeni za najmanje sat vremena sam skoro svisnuo, inače pogledao sam produljeni Kingdom of Heaven i mogu reći da je 100 puta bolji od normalne verzije (koja je doslovno izmasakrirana - pola priče i detalja izčupano) - preporučujem da pogledaju svi, čak i oni koji su gledali normalnu verziju se neće razočarat

 dosta toga za pogledati..
a, sto se tice Kingdom of Heaven, aj skinit cu ga pa pogledat.. neku punu verziju kazes, jel?

eh, da... Knight Rider je isto Ok film.. i Jumper je dobar..
nisu horori, al..
http://zupadesigns.com http://www.theTGC.org Dennis Ritchie"UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity.
15 godina
protjeran
offline
RE: Za nespavalice
Drakon kaže...

imate kineske verzije kruga na HRT1,pa gledajteNamigiva

 

  awwwwww

  pa šta nisi reko da su kineske (japanske prije ?)

  još ja vidim skrinšot neka japanka al ko bi reko da će hrt prikazivat japasnke verzije koje su strašnije od holivudksih. eh

  moram si to skinut jednom 
"Hedonism Is My LifeStyle"©
16 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice
l)oolvl kaže...
Drakon kaže...

imate kineske verzije kruga na HRT1,pa gledajteNamigiva

 

  awwwwww

  pa šta nisi reko da su kineske (japanske prije ?)

  još ja vidim skrinšot neka japanka al ko bi reko da će hrt prikazivat japasnke verzije koje su strašnije od holivudksih. eh

  moram si to skinut jednom 
 Ja jednostavno ne mogu gledat japanske horore, probao sam jedanput i gledao žensku kako bježi od nekog čudovišta i dere se, zove upomoć a ja umirem od smijeha. Jednostavno japanski, kineski i slični jezici su mi pomalo smiješni, a u hororima kada se deru pogotovo.



Čini se da svi (ili bar većina) dosadu u noćnim satima ubija filmovima, pa evo neke koje sam ja nedavno pogledao ako želite preporuke ili mišljenja.

 

Kingdom of Heaven (extended edition) - predobar epski spektakl

Indiana Jones - prosječan, puno slabiji od original trilogije

Wall-E - iako je crtić i ne volim ih gledati, ima neki poseban feeling i meni je jako dobar

Journey to the center of the earth - solidna fantazijska komedija, taman za razbrigu i mozak na pašu

X- files 2 - prosječan i kao fan DosjeaX sam razočaran (valjda sam imao prevelika očekivanja)

Mean Machine - dobar film o zatvorenicima koji igraju nogometnu utakmicu protiv čuvara, malo plitak ali prebrutalno dobar Statham kao Monk

Snatch - predobar film, pogotovo Brad Pitt koji glumi cigana

Revolver - isto predobar film, dosta filozofiranja i razmišljanja pa se neće svima svidjet ( UK verzija je puno bolja)

Death race - odlična akcija i utrke (veliki fan Jasona Stathama - inače glumi i u 3 gornja filma)

Wanted - prosječan akcić, nerealna do bola

The Dark Knight (batman) - predobar, Joker-ova gluma je remek djelo

Mutant Chronicles - odličan steampunk sci-fi film B produkcije zasnovan na stolnoj RPG igri (ako volite B-filmove)

Max Payne - dobra darkerska akcija, kažu da je priča razočaravajuća s obzirom na igru - ali nisam igrao igru pa nemam pojma

Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.11.2008 14:07 (Paolo2612).
16 godina
neaktivan
offline
Za nespavalice

vrijeme je da se ova tema i veceras otvori.. sobitomda je sutra pon, radni tjedan, ima netko ideju sto za raditi??

http://zupadesigns.com http://www.theTGC.org Dennis Ritchie"UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity.
16 godina
offline
Za nespavalice

...a vidim počeli smo. Neznam što reći ići spavati, a ne spava mi se ali moram sutra se rano ustaje ili biti pošten i ići učiti, a neda mi se.

 

 

...ma tko me.....

هردسري & سبيدسري
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.11.2008 0:07 (HCSC).
15 godina
protjeran
offline
RE: Za nespavalice

  meni je dobro nikakvih obaveza ujutro, može se spavat dokle se hoće, iako sad sam već pomalo pospan al vjerujem da ću izdržat do 2-3 sata sigurno

 

 

  večeras se igro Silent Hill novi i mogu reć   da je dosta dobar !

 

  sad da večeram pa onda koju partiju EVE - a   Cool

"Hedonism Is My LifeStyle"©
16 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice
puma1400 kaže...

vrijeme je da se ova tema i veceras otvori.. sobitomda je sutra pon, radni tjedan, ima netko ideju sto za raditi??

 Dok drugi imaju popravak iz matiše na faksu, ja prošao pa slobodan sutra cijeli dan. Znači movie and gaming timeSmijeh

Imate preporuke za koji dobar film?

P.S. puma si pogledao kingdom of heaven?
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.11.2008 0:11 (Paolo2612).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice

HE ja radim ujutro ali ipak ne spavam - spavat cu kod dojem doma u 2 pa do 6 pa opet ista prica. E imate onaj cod5 dobra on line koljacina. Ima finih servera.  Inace bas sam nedavno zavrsio DIGITALNU TVRAĐAVU - dobra knjiga preporucam svakako. -NEMAM JE U PDF-u- Smijeh

MBO Gigabyte EP35DS3R Q6600 2,4 @ 3,45 Ghz 4GB DDR2 PC 8500 OCZ REAPER BFG 850 WATTA Sapphire HD4870X2 2 x320 GB RAID 0
15 godina
neaktivan
offline
Za nespavalice

Bolje da sam lego spavat nebi mi se mozda mis pokvario, resetiro komp i kad se upalio mis nece da radi.. rade tipke al nemogu micat strelicu... et sreće..

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
16 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice
skandalouz kaže...

Bolje da sam lego spavat nebi mi se mozda mis pokvario, resetiro komp i kad se upalio mis nece da radi.. rade tipke al nemogu micat strelicu... et sreće..

 Probaj ga spustiti na podlogu, možda proradi... :) NHF

Paolo, imaš li još koju preporuku iz svijeta filmova B produkcije... Ima ih loši ali ih volim jer imaju "dušu" a ne kao ova nabildana hollywoodska sr...a, efekti efekti i samo efekti... Ova ekipa nema para za to pa se čupaju humorom...

BTW: Svi koji imaju višak vremena i kome se da odradite bench testove tako da napravimo bazu podataka o mogućnostima pojedinih procesora... Evo link...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice
Paolo2612 kaže...
Imate preporuke za koji dobar film?

 Od novijih filmova preporučijem film - Death Race

Vrlo vrlo dobar film.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice
Prison Breaker kaže...
Paolo2612 kaže...
Imate preporuke za koji dobar film?

 Od novijih filmova preporučijem film - Death Race

Vrlo vrlo dobar film.
 Već sam ga pogledao, gore u jednom postu sam ga napisao kao preporuku drugima - ali sam se sjetio Stathama i da imam njegov mega movie pack- pogledat ću 3 njegova filma koje nisam još pogledao: Ghosts of Mars, Lock,Stock and 2 smoking barrels i In the name of the king: a dugeo siege tale. Da li je ko gledao ove filmove? (makar me statham nikad nije razočarao)

A da malo sam surfao pa naišao na ovaj film - Tropic Thunder. Da li ga je tko gledao i kakav je?
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
15 godina
protjeran
offline
Za nespavalice

  od ovih što si sad nabrojao gledao sam samo nešto malo "...2 nabijene puške" ali mi se nije baš svidio....

 

 

  nego, gleda li tko kakve kvalitetne anime serije ?

 

  ja sam pogledao prije par mjeseci Deathnote, to je nešto toliko genijalno da sam još uvijek pod dojmom

"Hedonism Is My LifeStyle"©
15 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice

sprdacina i pretjerivanje - tipicno za amere.

MBO Gigabyte EP35DS3R Q6600 2,4 @ 3,45 Ghz 4GB DDR2 PC 8500 OCZ REAPER BFG 850 WATTA Sapphire HD4870X2 2 x320 GB RAID 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice
Paolo2612 kaže...
 Dok drugi imaju popravak iz matiše na faksu, ja prošao pa slobodan sutra cijeli dan. Znači movie and gaming timeSmijeh

Imate preporuke za koji dobar film?

P.S. puma si pogledao kingdom of heaven?
 brravoo...

sto studiras?

ne, sljedeci vikend cu..
http://zupadesigns.com http://www.theTGC.org Dennis Ritchie"UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice
Armor kaže...

Pogledao Bonda,sad je neki horor.

Enivej,skidam Silent HillNamigiva

  Ja upravo skidam drugi dio.Smijeh. A možda bi mi napokon bilo vrijeme da odigram ovaj zadnji chaper u Dead Space-u. Nisam dosad imao vremena a igra mi je predobra. Ja bi još chaptera pa makar osta igrat do sutra popodne.Cool
FOXCONN P9657AA; INTEL CORE 2 DUO E4300 (1.8GHz) oc @ 2.1GHz; ASUS EN7300GT SILENT (400/800) oc @ 570/960; 2 GB DDR2 RAM TwinMOS 667MHz; HDD 160 GB WD; LENOVO L171 17";
16 godina
neaktivan
offline
Za nespavalice

jeste tuuu???

http://zupadesigns.com http://www.theTGC.org Dennis Ritchie"UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Za nespavalice (22h - 06h)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice