Muške frizure

poruka: 45
|
čitano: 59.214
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
odjavljen
offline
Muske frizure

pozdrav svima,evo posto nema ovakve teme,da upitam samo,koje su frizure kod muskaraca sada in,?neznam meni samom se svidjaju retro german style frizure iz 1939 ali izgleda da ih vecinom koriste hipsteri danas.Pa bacite koji komentar.

 

15 godina
offline
Muske frizure

Postoji samo jedna muška frizura:

13 godina
offline
Muske frizure

Što je in? Pa kakav je svijet danas to može biti svašta {#}

10 godina
offline
Re: Muske frizure
Nitro233 kaže...

pozdrav svima,evo posto nema ovakve teme,da upitam samo,koje su frizure kod muskaraca sada in,?neznam meni samom se svidjaju retro german style frizure iz 1939 ali izgleda da ih vecinom koriste hipsteri danas.Pa bacite koji komentar.

 

Pa trenutno su hipster frizure jako in tak da ju moš bez brige nabacit Osmijeh

 

Da se mene pita svi frajeri bi imali poludugu valovitu kosu, po mogućnosti tamnu. Al me se ne pita pa ih sve više liči na loše kopije balavca Biebera {#}

 

 

Prije razgovora samnom za obavijesti o indikacijama, mjerama opreza i nuspojavama upitajte svog liječnika ili ljekarnika :D
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.4.2014 0:25 (ddarknessfairyy).
14 godina
odjavljen
offline
Muske frizure

najljepša frizura je na nulu sa strane, a gore oko 2,5 cm, blagi prijelaz, i onda radite kaj hoćete s tom kosom

Losing all hope was freedom
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.4.2014 0:39 (piksic).
13 godina
offline
Muske frizure

http://bit.ly/1lspIHz
meni se od ovog frajera svidja frizura, samo ja to ne mogu napravit, ne znam u cemu je fora...ili sam nesposoban ili moja kosa nije za to(iako mi stoji) 

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
10 godina
offline
Re: Muske frizure

Jesi radio s peglom za kosu?

Prije razgovora samnom za obavijesti o indikacijama, mjerama opreza i nuspojavama upitajte svog liječnika ili ljekarnika :D
13 godina
offline
Muske frizure

nisam, ne znam se s tim sluzit :P
teach me 

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.4.2014 1:03 (win4crazzy).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Muske frizure
piksic kaže...

najljepša frizura je na nulu sa strane, a gore oko 2,5 cm, blagi prijelaz, i onda radite kaj hoćete s tom kosom

Poznata idiot frizura?

15 godina
offline
Re: Muske frizure

Nzn ti ja to, kod frizera nisam bio bar 5-6 godina. Sta ces dabe pare trosit na to :)

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ]
10 godina
offline
Re: Muske frizure
win4crazzy kaže...

nisam, ne znam se s tim sluzit :P
teach me 

uključiš peglu(koju prije mazneš sestri il curi) i kad se ugrije stavi na suhu kosu pjenu za kosu i peglom sve digneš u zrak. Samo se pramenovi kose uhvate u sredinu pegle i lagano vuci prema gore. Pazi da ne skuriš tjeme(peće za poludit), kad sve digneš tek onda možeš složit gelom frizuru jer prije neće stajat. I završi s pola tube laka za kosu.

Prije razgovora samnom za obavijesti o indikacijama, mjerama opreza i nuspojavama upitajte svog liječnika ili ljekarnika :D
14 godina
odjavljen
offline
Re: Muske frizure
Onjegin kaže...
piksic kaže...

najljepša frizura je na nulu sa strane, a gore oko 2,5 cm, blagi prijelaz, i onda radite kaj hoćete s tom kosom

Poznata idiot frizura?

kad je blagi prijelaz onda ne, onda je najljepša.

a dok je smeđa kosa onda je još ljepše, najljepše a dok je smeđa kosa onda je još ljepše, najljepše
Losing all hope was freedom
13 godina
offline
Muske frizure

Dosta se nose sad te nula sa strane, gore ostave, al brate neki ih zaližu gade mi se.

 

Meni je nesto kao ovo dolje prihvatljivo sa gelom, inače gel lak izbjegavam i samo fen igra ulogu.

Pingu ;)
12 godina
odjavljen
offline
Re: Muske frizure
win4crazzy kaže...

http://bit.ly/1lspIHz
meni se od ovog frajera svidja frizura, samo ja to ne mogu napravit, ne znam u cemu je fora...ili sam nesposoban ili moja kosa nije za to(iako mi stoji) 

yep dobra je,samo ako hocu podignuti da izgleda tako treba taj dugi proces sta je darknesfairy objasnila

15 godina
offline
Muske frizure

zna se koja je najbolja

 

11 godina
neaktivan
offline
Muske frizure

Ja najvise volim ovako klasicne.

*dobitnik i7-4790K!, battlelog: B4stardo_CRO
16 godina
odjavljen
offline
Re: Muske frizure
win4crazzy kaže...

http://bit.ly/1lspIHz
meni se od ovog frajera svidja frizura, samo ja to ne mogu napravit, ne znam u cemu je fora...ili sam nesposoban ili moja kosa nije za to(iako mi stoji) 

 

Prvo se moraš zapitati da li si gej. Ako jesi - prijeđi na sljedeće pitanje: imaš li dobar gel za kosu.

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Muske frizure

Samo ova trenutno. Ženske doslovno lete oko mene.

12 godina
odjavljen
offline
Re: Muske frizure
Jack Sparrow kaže...

Samo ova trenutno. Ženske ( muhe ) doslovno lete oko mene.

 

16 godina
moderator
offline
Muske frizure

Trenutno su u modi sportske frizure. Samo u frizerskom tražite da vas ošišaju kao stativu.

15 godina
offline
Muske frizure

Ma samo talijanka 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Muske frizure
Nitro233 kaže...

pozdrav svima,evo posto nema ovakve teme,da upitam samo,koje su frizure kod muskaraca sada in,?neznam meni samom se svidjaju retro german style frizure iz 1939 ali izgleda da ih vecinom koriste hipsteri danas.Pa bacite koji komentar.

 

 Retro đrman kažeš? Jel s brčićima ili bez? :P


Ovo je prava muška frizura :P

--------------------------------------------------------------------------------------------
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.1.2015 20:43 (zerocool12).
13 godina
neaktivan
offline
Muske frizure

pazite ovog wolverina

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.1.2015 20:47 (cod4gamer).
11 godina
neaktivan
offline
Muske frizure

Ide valentinovo pa sto ne iskazati ljubav izabranici svoga crca uredjenjem ostalih dlaka na tijelu ...

*dobitnik i7-4790K!, battlelog: B4stardo_CRO
12 godina
neaktivan
offline
Re: Muske frizure
Nitro233 kaže...

neznam meni samom se svidjaju retro german style frizure iz 1939 ali izgleda da ih vecinom koriste hipsteri danas.

 

 So what? Nosi ono što želiš nositi i što misliš da ti stoji. :)


Also, zašto je hipster postao derogativni termin za svakoga tko je drugačiji?

9 godina
neaktivan
offline
Muske frizure

Evo najbolje frizure od najboljeg ikad!!!!

zurka zurka
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.1.2015 0:59 (ljanboo).
16 godina
odjavljen
offline
Re: Muske frizure
ljanboo kaže...

Evo najbolje frizure od najboljeg ikad!!!!

 

Nosio sam gotovo identičnu frizuru dosta prije nego se on pojavio na sceni. Svi su me gledali ko idiota.(a izgledao sam točno kao idiot)

A onda kad se on tako ošišao bilo je "eeeeee, pa i ti si imao takvu frizuru!".

Freak Show Inc.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Muske frizure
Friday kaže...
ljanboo kaže...

Evo najbolje frizure od najboljeg ikad!!!!

 

Nosio sam gotovo identičnu frizuru dosta prije nego se on pojavio na sceni. Svi su me gledali ko idiota.(a izgledao sam točno kao idiot)

A onda kad se on tako ošišao bilo je "eeeeee, pa i ti si imao takvu frizuru!".

 Sjecam se te tvoje faze! Bas si bio cakan

*dobitnik i7-4790K!, battlelog: B4stardo_CRO
16 godina
odjavljen
offline
Re: Muske frizure
Bastardo kaže...

 Sjecam se te tvoje faze! Bas si bio cakan

 

Ma presladak. Zato i nisam imao curu...

Freak Show Inc.
16 godina
offline
Muske frizure

 

To.

 

Inače, preferiram 1 sa strane, 2 gore. Kako mi kosa ne pada, nego raste u Afro, u srednjoj sam neko vrijeme i imao afro, to jest 'mikrofonku'.

A ova je'n-dva frizuru je lako održavati, i mogu nositi naglavne sluje bez da se brinem o frizurici... :)

Living on my planet is so easy; there is peace, there is love and there is ecstasy.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice