Mjenjam/dajem meni nepotrebne stvari :)

poruka: 55
|
čitano: 8.415
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Mjenjam/dajem meni nepotrebne stvari :)

Ovako imam tu hrpuuu stvari koje meni netrebaju... Siguran sam da će nekome biti od koristi ;) Ima stripova knjiga svega... Meni netrebaju planiram ih baciti što a strašno mi je žao to bacati iz razloga što te stvari ipak drže neku uspomenu :S Neke ne, ali su opet oćuvane i sređene... Meni netrebaju samo zauzimaju prostor...

Eto onda ako tho želi da se dogovorimo o zamjeni, već sam dao kreši sa ovoga forumu CD drive on meni bude dao antenu :D Paket je stigao na njegovu adresu :)

Eto samo zamjena samo recite što želite i stavite sliku... Hvala, naadam se daće ove stvari otić u dobre ruke :)

Ajmo redom

 

Podloga

Skoro nova... Ko prvi nešta uzme dobije ju

Slušalice

Od 3,5 ulaza do 2,5 ulaza dO Samsungovi, raznih marka od Philipsa do applovih

USB lg i slušalice LG

Radi :)

 

 Knjige

3DS Max osnove, U2 knjiga, Dokumentarac U2, i knjiga digitalna fotografija

Prastari vidi

Staari ovaj prvi je iz 1995

 

Bug časopisi...

Imam tu neke brojeve ako ko želi neka ostavi zahtjev na temi :)

Etui i tipkovnica

Etui prazni bez cd-ova :D I tipkovnica ispravna meni netreba jer mi se ne sviđaju tanke tipke

 

Tu su i i bug/enter cd neki stripovi... Evo prvih troje mogu birat oće strip, bugov CD ili podlogu lol :D

 

Eto sve radi :) Nebih nikome uvaljivao robu, ne prodajem iz razloga što nemam 18... Ove stvari mi je žao bacati pa evo neka dobra duša koja ima volje za razmjenu :)

Hvala :)

Reading spoil vision, see only an illiterate :) http://crotrailers.co.cc/
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.9.2010 20:38 (Daniman123).
15 godina
protjeran
offline
RE: Mjenjam/dajem meni nepotrebne stvari :)
Daniman123 kaže...

Ovako imam tu hrpuuu stvari koje meni netrebaju... Siguran sam da će nekome biti od koristi ;) Ima stripova knjiga svega... Meni netrebaju planiram ih baciti što a strašno mi je žao to bacati iz razloga što te stvari ipak drže neku uspomenu :S Neke ne, ali su opet oćuvane i sređene... Meni netrebaju samo zauzimaju prostor...

Eto onda ako tho želi da se dogovorimo o zamjeni, već sam dao kreši sa ovoga forumu CD drive on meni bude dao antenu :D Paket je stigao na njegovu adresu :)

Eto samo zamjena samo recite što želite i stavite sliku... Hvala, naadam se daće ove stvari otić u dobre ruke :)

Ajmo redom

 

Podloga

Skoro nova... Ko prvi nešta uzme dobije ju

Slušalice

Od 3,5 ulaza do 2,5 ulaza dO Samsungovi, raznih marka od Philipsa do applovih

USB lg i slušalice LG

Radi :)

 

 Knjige

3DS Max osnove, U2 knjiga, Dokumentarac U2, i knjiga digitalna fotografija

Prastari vidi

Staari ovaj prvi je iz 1995

 

Bug časopisi...

Imam tu neke brojeve ako ko želi neka ostavi zahtjev na temi :)

Etui i tipkovnica

Etui prazni bez cd-ova :D I tipkovnica ispravna meni netreba jer mi se ne sviđaju tanke tipke

 

Tu su i i bug/enter cd neki stripovi... Evo prvih troje mogu birat oće strip, bugov CD ili podlogu lol :D

 

Eto sve radi :) Nebih nikome uvaljivao robu, ne prodajem iz razloga što nemam 18... Ove stvari mi je žao bacati pa evo neka dobra duša koja ima volje za razmjenu :)

Hvala :)

Može meni stripovi, ja ih skupljam :) E i zašto daješ osnove 3ds maxa i za koju su verziju maxa pisane?

http://apazinjan3d.webs.com/index.html
14 godina
protjeran
offline
RE: Mjenjam/dajem meni nepotrebne stvari :)
APazinjan kaže...

Može meni stripovi, ja ih skupljam :) E i zašto daješ osnove 3ds maxa i za koju su verziju maxa pisane?

Može, može...

Imam GhostBusters, Ridding Shootgun 3 dijela i Još onoga vraga sa slike lol...

Njih dajem po 2 komada... Šta nudiš za njih... :)

Oni mi i onako netrebaju ni pročitao nisam...

Što se tiće maxa, meni jedna od najbolje sastavljenih knjiga, na srpskom je verzija 5... No ja opcije koje sam naućio i dan danas koristim... Meni bolja od novijeg izdanja :)

Reading spoil vision, see only an illiterate :) http://crotrailers.co.cc/
15 godina
neaktivan
offline
Mjenjam/dajem meni nepotrebne stvari :)

Imaš možda Alan Fordove? :D

PSN: filip99 // XF: filipscekic // Klikni HVALA ili te prebijem! // Sent from my Desire.
14 godina
protjeran
offline
RE: Mjenjam/dajem meni nepotrebne stvari :)
AlienWare1 kaže...

Imaš možda Alan Fordove? :D

To sam prodao imao sam prije par godina...

Imam garfilda :D

Reading spoil vision, see only an illiterate :) http://crotrailers.co.cc/
15 godina
protjeran
offline
RE: Mjenjam/dajem meni nepotrebne stvari :)
Daniman123 kaže...
AlienWare1 kaže...

Imaš možda Alan Fordove? :D

To sam prodao imao sam prije par godina...

Imam garfilda :D

Zapravo, jel mi pošalješ tu knjigu? Zauzvrat ti mogu dati... Hmm. Jel ti treba još Garfielda :P (ili ti nešto zatraži, ne pada mi na pamet...)

 

http://apazinjan3d.webs.com/index.html
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.9.2010 20:45 (APazinjan).
15 godina
offline
Mjenjam/dajem meni nepotrebne stvari :)

Imaš li još kakvih stripova?

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
14 godina
protjeran
offline
RE: Mjenjam/dajem meni nepotrebne stvari :)
mind_challenge kaže...

Imaš li još kakvih stripova?

Nažalost ne...

Nisam neku ljubitelj... Budem malo prokopao :D

Reading spoil vision, see only an illiterate :) http://crotrailers.co.cc/
14 godina
offline
RE: Mjenjam/dajem meni nepotrebne stvari :)

kakve su te lg sluske,koji konektor imaju(3,5)

I don't ask why people lie, I just assume they all do.
15 godina
offline
Mjenjam/dajem meni nepotrebne stvari :)

Vidim da imaš Genius SP-HF500A,pa me zanima kakvi su dojmovi jer ih mislim uskoro uzet ?

When the power of love overcomes the love of power the world will know peace. Music is my religion.
15 godina
neaktivan
offline
Mjenjam/dajem meni nepotrebne stvari :)

Meni treba knjiga za digitalnu fotografiju. Sad ću vidjet dal imam šta za mijenjati. Rezerviraj za mene. Namigiva

Imam D-Linkov router,Kasda router. VGA kabel,2x ADSL splitter,4x UTP kabela.Čičak trake od neonki.2x AC adapter koji ima 12v-1200mA izlaz. PCI Modem.Treba mi vremena da se sjetim jer nisam kući.

>>>>>>>HVALA<<<<<<
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.9.2010 21:18 (lzgr).
14 godina
offline
Mjenjam/dajem meni nepotrebne stvari :)

Dali imas jos 2.5 slusalica da nudis? Treba mi jer su se moje jednostavno nakon 2 godine pokvarile i sad nemam gdje kupit i nemam sta slusat na  mobielu (nokia) Mršti se..Bilokakve samo da bas udara i da su odlicne.

 

Hvala.

||People never change,they only change themselves from the outside,inside they are the same ||People love to hate
14 godina
neaktivan
offline
Mjenjam/dajem meni nepotrebne stvari :)

meni trebaju slusalice za novije modele samsunga(omnia)...tj da je barem dio koji ide od mobitela do 3.5mm konektora za druge slusalice..

ako ih netko ima, moze li me kontaktirati u pm da vidimo ako treba sta nazad..:)

hvala <3

mjenjam sobnu lampu za dvosobnu..
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mjenjam/dajem meni nepotrebne stvari :)
mihaeeel kaže...

<3

khm.. znaš ti što to znači?

&amp;gt;&amp;gt;&amp;gt;&amp;gt;&amp;gt;&amp;gt;&amp;gt;HVALA&amp;lt;&amp;lt;&amp;lt;&amp;lt;&amp;lt;&amp;lt;
14 godina
protjeran
offline
RE: Mjenjam/dajem meni nepotrebne stvari :)
rocker55555 kaže...

kakve su te lg sluske,koji konektor imaju(3,5)

Ma onaj standarni LG utor... Od lg cookie , ako hoćeš imam tu 3,5mm sluške :)

Xbox360 Modder kaže...

Vidim da imaš Genius SP-HF500A,pa me zanima kakvi su dojmovi jer ih mislim uskoro uzet ?

Oftopic :/

Pa za moju potrebu ćist uredu, pošto stalno sam na multimediji zvuk mi je bitan... Za te pare meni ćist dobro... 200KN :)

lzgr kaže...

Meni treba knjiga za digitalnu fotografiju. Sad ću vidjet dal imam šta za mijenjati. Rezerviraj za mene. Namigiva

Imam D-Linkov router,Kasda router. VGA kabel,2x ADSL splitter,4x UTP kabela.Čičak trake od neonki.2x AC adapter koji ima 12v-1200mA izlaz. PCI Modem.Treba mi vremena da se sjetim jer nisam kući.

Ajd sjeti se :P

Fake_Alert kaže...

Dali imas jos 2.5 slusalica da nudis? Treba mi jer su se moje jednostavno nakon 2 godine pokvarile i sad nemam gdje kupit i nemam sta slusat na  mobielu (nokia) Mršti se..Bilokakve samo da bas udara i da su odlicne.

 

Hvala.

Imam... Nisam ih koristio ima dosta vremena :) Gotovo nove, malo sam ih koristio :)

Reading spoil vision, see only an illiterate :) http://crotrailers.co.cc/
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mjenjam/dajem meni nepotrebne stvari :)
Daniman123 kaže...
lzgr kaže...

Meni treba knjiga za digitalnu fotografiju. Sad ću vidjet dal imam šta za mijenjati. Rezerviraj za mene. Namigiva

Imam D-Linkov router,Kasda router. VGA kabel,2x ADSL splitter,4x UTP kabela.Čičak trake od neonki.2x AC adapter koji ima 12v-1200mA izlaz. PCI Modem.Treba mi vremena da se sjetim jer nisam kući.

Ajd sjeti se :P

hmm.. Imam SE slušalice,imam pokvarenu grafičku,pokvareni keks rama od 256GB,imam MS industrials zvučnike,imam univerzalni daljinski,imam floppy kabel,imam SATA-Molex adapter,...

Jel ti treba  nešto posebno? Mogu kupiti...

&amp;gt;&amp;gt;&amp;gt;&amp;gt;&amp;gt;&amp;gt;&amp;gt;HVALA&amp;lt;&amp;lt;&amp;lt;&amp;lt;&amp;lt;&amp;lt;
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.9.2010 21:32 (lzgr).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Mjenjam/dajem meni nepotrebne stvari :)
lzgr kaže...
mihaeeel kaže...

<3

khm.. znaš ti što to znači?

patuljak sa velikom bradom koji se poskliznuo na snijegu?

mjenjam sobnu lampu za dvosobnu..
15 godina
offline
Mjenjam/dajem meni nepotrebne stvari :)

evo ovako, ja sam zainteresiran za razmjenu sa bilo kime, imam svega, stripova, knjiga, imam brdo starih časopisa, najviše bugovamam i 2 godine drva znanja, imam još i cooler za s. 775, neki zalmanov, imam i raznih kablova, imam slušalice za nokiu, i još stari mustek skener i epson printer 100% funkcionalni, i još nekih stvari koje skupljaju prašinu

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
14 godina
protjeran
offline
RE: Mjenjam/dajem meni nepotrebne stvari :)
mind_challenge kaže...

evo ovako, ja sam zainteresiran za razmjenu sa bilo kime, imam svega, stripova, knjiga, imam brdo starih časopisa, najviše bugovamam i 2 godine drva znanja, imam još i cooler za s. 775, neki zalmanov, imam i raznih kablova, imam slušalice za nokiu, i još stari mustek skener i epson printer 100% funkcionalni, i još nekih stvari koje skupljaju prašinu

jA SAm mislio otvoriti temu za razmjenu ako ste za budemo pitali modove da promjenu ime teme :)

Hmmm kao što si pitao tipkovnicu, ja sam zainteresiran za skener i bug i coole... Budem se ja već odlićio :D

Reading spoil vision, see only an illiterate :) http://crotrailers.co.cc/
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mjenjam/dajem meni nepotrebne stvari :)
Daniman123 kaže...
mind_challenge kaže...

evo ovako, ja sam zainteresiran za razmjenu sa bilo kime, imam svega, stripova, knjiga, imam brdo starih časopisa, najviše bugovamam i 2 godine drva znanja, imam još i cooler za s. 775, neki zalmanov, imam i raznih kablova, imam slušalice za nokiu, i još stari mustek skener i epson printer 100% funkcionalni, i još nekih stvari koje skupljaju prašinu

jA SAm mislio otvoriti temu za razmjenu ako ste za budemo pitali modove da promjenu ime teme :)

Hmmm kao što si pitao tipkovnicu, ja sam zainteresiran za skener i bug i coole... Budem se ja već odlićio :D

Imam i skener i Epson SX205! Nesto na epsonu meni nije htilo prepoznat boje,ne jamcim da ce tebi raditi.

Imam i 5 konzervi mesnog doručka...Smijeh

&amp;gt;&amp;gt;&amp;gt;&amp;gt;&amp;gt;&amp;gt;&amp;gt;HVALA&amp;lt;&amp;lt;&amp;lt;&amp;lt;&amp;lt;&amp;lt;
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.9.2010 21:38 (lzgr).
14 godina
offline
RE: Mjenjam/dajem meni nepotrebne stvari :)

Sta trazis za 3,55mm sluske(crne po mogucnosti ali nemoraju biti)

I don't ask why people lie, I just assume they all do.
14 godina
protjeran
offline
RE: Mjenjam/dajem meni nepotrebne stvari :)
rocker55555 kaže...

Sta trazis za 3,55mm sluske(crne po mogucnosti ali nemoraju biti)

Hmmm...

Šta nudiš :/

Inaće mi treba 20komada led lampica (one po 20lipa) 

 

Reading spoil vision, see only an illiterate :) http://crotrailers.co.cc/
14 godina
offline
RE: Mjenjam/dajem meni nepotrebne stvari :)
Daniman123 kaže...
rocker55555 kaže...

Sta trazis za 3,55mm sluske(crne po mogucnosti ali nemoraju biti)

Hmmm...

Šta nudiš :/

Inaće mi treba 20komada led lampica (one po 20lipa) 

 

tog bas nemam,imam onaj Dlink 584T router(koji ti vjerovatno netreba,ali u njemu ima 7 ledica (zelenih)Smijeh),pokvarene Sharkoon Rush sluske(treba samo zalemit 2 zice ali planiram kupiti nove pa mi netrebaju) i probat cu jos nesto nac ako it od tog nis netreba

I don't ask why people lie, I just assume they all do.
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.9.2010 21:51 (rocker55555).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mjenjam/dajem meni nepotrebne stvari :)
rocker55555 kaže...
Daniman123 kaže...
rocker55555 kaže...

Sta trazis za 3,55mm sluske(crne po mogucnosti ali nemoraju biti)

Hmmm...

Šta nudiš :/

Inaće mi treba 20komada led lampica (one po 20lipa) 

 

tog bas nemam,imam onaj Dlink 584T router(koji ti vjerovatno netreba),pokvarene Sharkoon Rush sluske(treba samo zalemit 2 zice ali planiram kupiti nove pa mi netrebaju) i probat cu jos nesto nac ako it od tog nis netreba

Taj imam i ja!

&amp;gt;&amp;gt;&amp;gt;&amp;gt;&amp;gt;&amp;gt;&amp;gt;HVALA&amp;lt;&amp;lt;&amp;lt;&amp;lt;&amp;lt;&amp;lt;
14 godina
offline
RE: Mjenjam/dajem meni nepotrebne stvari :)

stisnuo citiraj umjesto uredi...

I don't ask why people lie, I just assume they all do.
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.9.2010 21:50 (rocker55555).
14 godina
offline
RE: Mjenjam/dajem meni nepotrebne stvari :)
lzgr kaže...
rocker55555 kaže...

tog bas nemam,imam onaj Dlink 584T router(koji ti vjerovatno netreba),pokvarene Sharkoon Rush sluske(treba samo zalemit 2 zice ali planiram kupiti nove pa mi netrebaju) i probat cu jos nesto nac ako it od tog nis netreba

Taj imam i ja!

tcom, jel?Smijeh

I don't ask why people lie, I just assume they all do.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mjenjam/dajem meni nepotrebne stvari :)
rocker55555 kaže...
lzgr kaže...
rocker55555 kaže...

tog bas nemam,imam onaj Dlink 584T router(koji ti vjerovatno netreba),pokvarene Sharkoon Rush sluske(treba samo zalemit 2 zice ali planiram kupiti nove pa mi netrebaju) i probat cu jos nesto nac ako it od tog nis netreba

Taj imam i ja!

tcom, jel?Smijeh

aha

&amp;gt;&amp;gt;&amp;gt;&amp;gt;&amp;gt;&amp;gt;&amp;gt;HVALA&amp;lt;&amp;lt;&amp;lt;&amp;lt;&amp;lt;&amp;lt;
14 godina
protjeran
offline
RE: Mjenjam/dajem meni nepotrebne stvari :)
rocker55555 kaže...

Sta trazis za 3,55mm sluske(crne po mogucnosti ali nemoraju biti)

Ja ti pošaljem neke no-name slušalice koje sam dobio sa discmanom, ima već 7-8 godina. Imaju jako dug kabel, ali zvuk nije nešto. Ne tražim ništa zauzvrat.

 

Ako netko želi dajem original nokia slušalice s mikrofonom, neotvorene (dobivene uz nokiu e55, 3.5mm jack, ali ako se netko javi s njima mu pošaljem i 2.5 to 3.5mm jack.

Slobodno klikni hvala ako sam ti pomogao.
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.9.2010 21:54 (lukavg).
14 godina
protjeran
offline
RE: Mjenjam/dajem meni nepotrebne stvari :)
rocker55555 kaže...

tog bas nemam,imam onaj Dlink 584T router(koji ti vjerovatno netreba,ali u njemu ima 7 ledica (zelenih)Smijeh),pokvarene Sharkoon Rush sluske(treba samo zalemit 2 zice ali planiram kupiti nove pa mi netrebaju) i probat cu jos nesto nac ako it od tog nis netreba

:D Hmmm budem razmislio :)

lzgr kaže...
rocker55555 kaže...
Daniman123 kaže...
rocker55555 kaže...

Sta trazis za 3,55mm sluske(crne po mogucnosti ali nemoraju biti)

Hmmm...

Šta nudiš :/

Inaće mi treba 20komada led lampica (one po 20lipa) 

 

tog bas nemam,imam onaj Dlink 584T router(koji ti vjerovatno netreba),pokvarene Sharkoon Rush sluske(treba samo zalemit 2 zice ali planiram kupiti nove pa mi netrebaju) i probat cu jos nesto nac ako it od tog nis netreba

Taj imam i ja!

Nemojte se potuč :P

lukavg kaže...
rocker55555 kaže...

Sta trazis za 3,55mm sluske(crne po mogucnosti ali nemoraju biti)

Ja ti pošaljem neke no-name slušalice koje sam dobio sa discmanom, ima već 7-8 godina. Imaju jako dug kabel, ali zvuk nije nešto. Ne tražim ništa zauzvrat.

 

Ako netko želi dajem original nokia slušalice s mikrofonom, neotvorene (dobivene uz nokiu e55, 3.5mm jack, ali ako se netko javi s njima mu pošaljem i 2.5 to 3.5mm jack.

Eto, ako želi može slobodno od tebe uzet ;)

Ja ti imam crne Philipsove ali su kupljene prije mjesec dana :) Oko 40kn me koštalo :)

A imam 2 sluške od ajfona :) Bijele

 

Reading spoil vision, see only an illiterate :) http://crotrailers.co.cc/
15 godina
neaktivan
offline
Mjenjam/dajem meni nepotrebne stvari :)

Imam ja Kasda router i taj dlink! Imam jo svise ledica!

&amp;gt;&amp;gt;&amp;gt;&amp;gt;&amp;gt;&amp;gt;&amp;gt;HVALA&amp;lt;&amp;lt;&amp;lt;&amp;lt;&amp;lt;&amp;lt;
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice