Kako nagovoriti mamu zaključana tema

poruka: 57
|
čitano: 10.469
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Kako nagovoriti mamu

Evo ovako kak da nagovorim da je windows 7 bolji od xp ona misli da joj nece bit pola programa inace imam 13 god

14 godina
protjeran
offline
Kako nagovoriti mamu

OMG,ako ne koristis njen komp pusti XP.

14 godina
offline
Kako nagovoriti mamu

Sjebi registry pa da vidis onda 

Ako sam ti pomogao stisni PRIJAVI!!! Patim za ★★★★★///////////ako je abortus ubojstvo onda je drkanje genocid!
13 godina
neaktivan
offline
Kako nagovoriti mamu

a koristim svoj komp ali neda kao da nece radit programi fof dajte ideju

16 godina
neaktivan
offline
Kako nagovoriti mamu

Ako sam neznaš zašto je bolji, onda ti vjerovatno niti ne treba.

They must find it difficult... Those who have taken authority as the truth, rather than truth as the authority. G. Massey, Egyptologist
13 godina
neaktivan
offline
Kako nagovoriti mamu

znam ja ali stara nezna sve sam joj isprico

16 godina
neaktivan
offline
Kako nagovoriti mamu

A što si joj to rekao, reci i nama da ti ne dajemo bezveze iste prijedloge.

They must find it difficult... Those who have taken authority as the truth, rather than truth as the authority. G. Massey, Egyptologist
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kako nagovoriti mamu
mad9dog kaže...

znam ja ali stara nezna sve sam joj isprico

Pa što onda hočeš od nas, da ti dođemo na vrata i uvjerim oje.

Shebi system ( po mogućnosti neka ispadne da ga je ona shebala 9, malo je napadni i onda snimi sedmu, uz uzliku da je XP postao star i nestabilan ( vjerojatno nezna puno o kompovima, popušit će priču sa starenjem OSa ).

A i neznam što će ti sedmica, razlika nije toliko velika.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kako nagovoriti mamu
mad9dog kaže...

a koristim svoj komp ali neda kao da nece radit programi fof dajte ideju

imaš 13 godina...pa u čemu je problem..valjda možeš sam odlučivati o nekim stvarima...to bi tvoji roditelji trebali shvatiti..pa nisi više klinjo 

lijepo joj objasni što je Windows...btw jel se tim računalom i ona služi ili samo ti???

''Znam da ništa ne znam.''
14 godina
neaktivan
offline
Kako nagovoriti mamu

ako ti je stara nerazumn, tvrdoglava, ne kuži se u kompove onda napravi ovo

 

napravi backup važnih podataka koje koristi i nakon toga sjebi xp

poslje instaliraj win7 i vrati podatke

 

jednostavno!

Onaj tko nikad nije pogriješio, nikad nije pokušao napraviti nešto novo
14 godina
offline
Kako nagovoriti mamu

Upravo zbog toga postoji dual boot. Mislim da je moguće izvesti da se automatski podiže sa xp-a, a win 7 pristupaš drugačije.

Unatoč glupome nadimku kojeg ne mogu promijeniti,ne igram CoD i sl.
14 godina
offline
Kako nagovoriti mamu

Kako da nagovorim mamu da sam prestar za pelene?? {#}

Nisam se popeo na vrh hranidbenog lanca da bi bio vegetarijanac
13 godina
neaktivan
offline
Kako nagovoriti mamu

captian <3 ni nekuzi da sam digo winse

16 godina
neaktivan
offline
Kako nagovoriti mamu

Ja sam sa 11 godina nagovorio ukućane da stavimo Windowse 7. Sad imam 14,neznam koji je problem. Još sam im rekao da je beta i da možda neće radit kako treba.

Čekaj dok ih ne bude u kući jedno 3 sata najmanje, par dana prije napravi backup. Onda kad ne budu kuci stavi 7 i instaliraj ponovno sve programe koje si imao na XP-u.

Ja ih mogu nagovorit i na Ubuntu bez problema.

 

Ili probaj reći da je XP star,reci da za 7 ima 60% manje virusa ili tako nešto. I da sad svi novi programi rade bolje na sedmici.

http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/lzgr/
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.4.2011 19:26 (lzgr).
15 godina
neaktivan
offline
Kako nagovoriti mamu

:facepalm:

Jučer sam bio pametan. Stoga sam želio mijenjati svijet. Danas sam mudar. Stoga mijenjam sebe.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kako nagovoriti mamu
:facepalm:
2.000 Posts! And counting...
14 godina
protjeran
offline
Kako nagovoriti mamu

A gle neznam što će ti uopće 7mica.

WXP SP3 je za mene najbolja inačica Windowsa.

Ne koristim Windowse, ali kad probo sam i Xp i sve ostale (osim NTa) i WXP SP3 je jednostavno najbolje.

Sry za off...

 

#include &lt;cstdio&gt; int main () { printf (&quot;1F Y0U C4N R34D TH15 Y0U 5H0ULD G37 L41D\n&quot;); return 0; }
16 godina
neaktivan
offline
Re: Kako nagovoriti mamu

Sampion. Ne koristih ih al znas sta je najbolje. Na osnovu cega? Probe od sat ili dan?

:)
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kako nagovoriti mamu

imo sam winse 7 ali covjece nepase njoj kak da je nagovorim

16 godina
neaktivan
offline
Re: Kako nagovoriti mamu

A sto si ti navio na win 7? Sta ces dobiti sa time?

:)
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kako nagovoriti mamu

mog igrat just cause 2{#}

15 godina
offline
Re: Kako nagovoriti mamu
lzgr kaže...

Ja sam sa 11 godina nagovorio ukućane da stavimo Windowse 7. Sad imam 14,neznam koji je problem. Još sam im rekao da je beta i da možda neće radit kako treba.

Čekaj dok ih ne bude u kući jedno 3 sata najmanje, par dana prije napravi backup. Onda kad ne budu kuci stavi 7 i instaliraj ponovno sve programe koje si imao na XP-u.

Ja ih mogu nagovorit i na Ubuntu bez problema.

 

Ili probaj reći da je XP star,reci da za 7 ima 60% manje virusa ili tako nešto. I da sad svi novi programi rade bolje na sedmici.

Ma ti si zajebo i Gatesa, imao si sedmicu i prije njega...ala seres smrdi i ovde u Banjaluci...

He who dares, wins
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.4.2011 19:51 (malina22).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Kako nagovoriti mamu
logic kaže...

A sto si ti navio na win 7? Sta ces dobiti sa time?

 Vjerojatno misli da je bolji zato jer ima Aero.{#}

&quot;Oh, yeah, it was sooo easy, I can't believe it... No, it wasn't&quot; (Mika)
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kako nagovoriti mamu
Svidja mu se izgled. Moze keks ako sam pogodio? Ili mozda zeli prijateljima reci da ima vindouz sevn ultimejt prou. :)
http://www.vcbux.com/?r=n3n00
16 godina
neaktivan
offline
Re: Kako nagovoriti mamu
malina22 kaže...
lzgr kaže...

Ja sam sa 11 godina nagovorio ukućane da stavimo Windowse 7. Sad imam 14,neznam koji je problem. Još sam im rekao da je beta i da možda neće radit kako treba.

Čekaj dok ih ne bude u kući jedno 3 sata najmanje, par dana prije napravi backup. Onda kad ne budu kuci stavi 7 i instaliraj ponovno sve programe koje si imao na XP-u.

Ja ih mogu nagovorit i na Ubuntu bez problema.

 

Ili probaj reći da je XP star,reci da za 7 ima 60% manje virusa ili tako nešto. I da sad svi novi programi rade bolje na sedmici.

Ma ti si zajebo i Gatesa, imao si sedmicu i prije njega...ala seres smrdi i ovde u Banjaluci...

Hm. Gdje u Banja Luci ;)

Ja ne osjecam nista ;)

:)
16 godina
neaktivan
offline
Re: Kako nagovoriti mamu
malina22 kaže...
lzgr kaže...

Ja sam sa 11 godina nagovorio ukućane da stavimo Windowse 7. Sad imam 14,neznam koji je problem. Još sam im rekao da je beta i da možda neće radit kako treba.

Čekaj dok ih ne bude u kući jedno 3 sata najmanje, par dana prije napravi backup. Onda kad ne budu kuci stavi 7 i instaliraj ponovno sve programe koje si imao na XP-u.

Ja ih mogu nagovorit i na Ubuntu bez problema.

 

Ili probaj reći da je XP star,reci da za 7 ima 60% manje virusa ili tako nešto. I da sad svi novi programi rade bolje na sedmici.

Ma ti si zajebo i Gatesa, imao si sedmicu i prije njega...ala seres smrdi i ovde u Banjaluci...

Ma dobro ajd,tek sam napunio 12 godina, kao da mi ide matematika sa 38 temperaturom...

http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/lzgr/
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kako nagovoriti mamu

just cause 2 {#}

13 godina
neaktivan
offline
Re: Kako nagovoriti mamu
mad9dog kaže...

imo sam winse 7 ali covjece nepase njoj kak da je nagovorim

Evo ja bih je malo zezo kaži joj da neznaš dići xp jer je kompliciran i da znaš samo dići win7 i otiđi a ona će nakon dužeg razmišljanja odustat od XPi kazat će ti rokni win7-probaj tak sam ja uspio prije sa svojom starom!

15 godina
offline
Kako nagovoriti mamu

Petricevac Logic...mi smo ti ovde odmah na udaru vjetrova iz Gradiske i sa granice pa odatle tuce :D

He who dares, wins
16 godina
neaktivan
offline
Re: Kako nagovoriti mamu
mad9dog kaže...

mog igrat just cause 2{#}

 

mad9dog kaže...

just cause 2 {#}

Vidili smo ajde...

http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/lzgr/
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice