Hibridi ljudi i životinja

poruka: 180
|
čitano: 28.453
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: Hibridi ljudi i životinja
microman kaže...
thuglife kaže...

I onda ja pišem totalne gluposti, super. {#}

Više niakd nemoj popiti ni jedan lijek, otići doktoru, na hitnu ili išta, nek ti cura rodi na kauču kad za to bude vrijeme...

Što će to tebi.

Inače popio sam ja mnogo-mnogo ljekova pošto sam do svoje 15 godine bolovao od epilepsije i zbog tih ljekova konstantno sam imao problema sa jetrima i bubrzima. No zanimljivo je da kada sam samovoljno prestao uzimat te ljekove i hodat na terapije da od tada niti jedan jedini epileptički napad. Nadalje za prehlade, gripe i takve gluposti doktoru jedino idem po doznaku.

Što se tiče poroda, ja se samo pitam kako su se onda prije djeca rađala?

 

Lijepo, ona zdrava, ostali bi umrli odmah nakon poroda, takvi danas prežive zahvaljujući medicini.

Isto tako, puno više su žene umirale pri porodima...

Al' ne slušaj ti mene, kad tvojoj dami dođe vrijeme, lijepo u staju, na sijeno i zovi babicu, ako bebi što bude nemoj je ni slučajno nositi u bolnicu, oni joj nemogu pomoći, a kamoli rodilji.

 

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Hibridi ljudi i životinja
microman kaže...

Inače popio sam ja mnogo-mnogo ljekova pošto sam do svoje 15 godine bolovao od epilepsije i zbog tih ljekova konstantno sam imao problema sa jetrima i bubrzima. No zanimljivo je da kada sam samovoljno prestao uzimat te ljekove i hodat na terapije da od tada niti jedan jedini epileptički napad. Nadalje za prehlade, gripe i takve gluposti doktoru jedino idem po doznaku.

Što se tiče poroda, ja se samo pitam kako su se onda prije djeca rađala?

 

  Dok se kod mog bratića nakon dijagnoze složenih febrilnih konvulzija, razvila epilepsija koju je nemoguće kontrolirati nikako osim lijekovima.

 

Ima svakakvih primjera čije je objašnjenje još uvijek nepoznato, ali ne možemo generalizirati i reći svi oboljeli od epilepsije trebaju prestati piti lijekove. I to iz više razloga (razlike u EEG-u, vrsti, uzrocima, ponašanju, ispadima, komplikacijama, učestalosti, ...).

 

Što se poroda tiče zapitaj se koliko je djece umiralo, a da nije moralo. Rođenja na zadak su nekada znala biti kobna i za majku i za dijete, a da ne spominjemo sepsu, smrti čeda zbog omotane pupčane vrpce, lomove lubanje, novorođenačke pneumonije zbog gutanja amnijske tekućine, stanja hidrocefalusa, ...

The more you live, the less you die. (Janis Joplin)
15 godina
neaktivan
offline
Re: Hibridi ljudi i životinja
M_dipl. kaže...

Znači odatle tvoji stavovi. Nadam se da si svjestan da radiš logičku grešku, postoji jedan primjer (tvoj) za kojeg znaš da je pokazao da lijekovi nisu dobri, pa to onda proširuješ kao da vrijedi općenito.

 

Prema tome, ja bih sada trebao potpuno prestati uzimati lijekove i inzulin, i ne bi imao nikakvih posljedice, dapače, zdravlje bi mi se poboljšalo. Nekako sumnjam u to.

Inzulin i Tableta za bolove nisu iste stvari.

I'll be back
14 godina
protjeran
offline
Hibridi ljudi i životinja

Da nije medicina napredovala,sad bi mi doživjeli "duboku starost" s 40...

Straight Edge
13 godina
neaktivan
offline
Re: Hibridi ljudi i životinja
microman kaže...

Pa eto objasni mi kako te medicina može izlječiti od moždanog udara ili infarkta? a još veča ironija je u tome da uzrok infarkta ili moždanog udara biva u lošim čovijekovim navikama.

  Uzrok infarkta je u začepljenju krvnih žila koje opskbljuju srčani mišić kisikom i hranjivim tvarima. Netko može imati hipertenziju ili prirođeno sužene krvne žile te samim time povećanu sklonost infarktu. Vazodilatatori (lijekovi koji proširuju lumen krvne žile), antikoagulitici (lijekovi za sprječavanje stvaranja krvnih ugrušaka) mogu spasiti život u ovakvim slučajevima i djelovati preventivno.

Jesi li ikada čuo za ugradnju stenta ili srčane premosnice te uspostavljanje kolateralnog krvotoka? Također jesi li čuo za nešto što se zove obiteljska sklonost određenoj bolesti? Sada se vode polemike oko tzv. gena za rak, kako ga izolirati i kako ga inhibirati?

The more you live, the less you die. (Janis Joplin)
13 godina
protjeran
offline
Re: Hibridi ljudi i životinja
GigaGirl kaže...
microman kaže...

Inače popio sam ja mnogo-mnogo ljekova pošto sam do svoje 15 godine bolovao od epilepsije i zbog tih ljekova konstantno sam imao problema sa jetrima i bubrzima. No zanimljivo je da kada sam samovoljno prestao uzimat te ljekove i hodat na terapije da od tada niti jedan jedini epileptički napad. Nadalje za prehlade, gripe i takve gluposti doktoru jedino idem po doznaku.

Što se tiče poroda, ja se samo pitam kako su se onda prije djeca rađala?

 

  Dok se kod mog bratića nakon dijagnoze složenih febrilnih konvulzija, razvila epilepsija koju je nemoguće kontrolirati nikako osim lijekovima.

 

Ima svakakvih primjera čije je objašnjenje još uvijek nepoznato, ali ne možemo generalizirati i reći svi oboljeli od epilepsije trebaju prestati piti lijekove. I to iz više razloga (razlike u EEG-u, vrsti, uzrocima, ponašanju, ispadima, komplikacijama, učestalosti, ...).

 

Što se poroda tiče zapitaj se koliko je djece umiralo, a da nije moralo. Rođenja na zadak su nekada znala biti kobna i za majku i za dijete, a da ne spominjemo sepsu, smrti čeda zbog omotane pupčane vrpce, lomove lubanje, novorođenačke pneumonije zbog gutanja amnijske tekućine, stanja hidrocefalusa, ...

napravi mu ulje indijske konoplje....

THC je tolko mocan lijek da su ga napravili ilegalnim jer farmaceuti bi propali, i to bi dovelo do velike nestabilnosti danasnje ekonomije

80% bolesti bi se lijecilo doma kuhanjem ulja.

 

zivimo9 u svijetu kojeg je poslozio covjek

tko je covjek ?

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.7.2011 17:41 (nick_01).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Hibridi ljudi i životinja
M_dipl. kaže...

...

Možeš li ponuditi neki link, neko istraživanje, bilo što, što bi moglo govoriti u prilog tako suludoj ideji...

Hm.

Some people say that if you play a Windows install CD backwards you will hear demon voices commanding you to worship Satan. But that's nothing. If you play it forward it will install Windows.
13 godina
protjeran
offline
Re: Hibridi ljudi i životinja
M_dipl. kaže...
nick_01 kaže...
GigaGirl kaže...
microman kaže...

Inače popio sam ja mnogo-mnogo ljekova pošto sam do svoje 15 godine bolovao od epilepsije i zbog tih ljekova konstantno sam imao problema sa jetrima i bubrzima. No zanimljivo je da kada sam samovoljno prestao uzimat te ljekove i hodat na terapije da od tada niti jedan jedini epileptički napad. Nadalje za prehlade, gripe i takve gluposti doktoru jedino idem po doznaku.

Što se tiče poroda, ja se samo pitam kako su se onda prije djeca rađala?

 

  Dok se kod mog bratića nakon dijagnoze složenih febrilnih konvulzija, razvila epilepsija koju je nemoguće kontrolirati nikako osim lijekovima.

 

Ima svakakvih primjera čije je objašnjenje još uvijek nepoznato, ali ne možemo generalizirati i reći svi oboljeli od epilepsije trebaju prestati piti lijekove. I to iz više razloga (razlike u EEG-u, vrsti, uzrocima, ponašanju, ispadima, komplikacijama, učestalosti, ...).

 

Što se poroda tiče zapitaj se koliko je djece umiralo, a da nije moralo. Rođenja na zadak su nekada znala biti kobna i za majku i za dijete, a da ne spominjemo sepsu, smrti čeda zbog omotane pupčane vrpce, lomove lubanje, novorođenačke pneumonije zbog gutanja amnijske tekućine, stanja hidrocefalusa, ...

napravi mu ulje indijske konoplje....

THC je tolko mocan lijek da su ga napravili ilegalnim jer farmaceuti bi propali, i to bi dovelo do velike nestabilnosti danasnje ekonomije

80% bolesti bi se lijecilo doma kuhanjem ulja.

 

zivimo9 u svijetu kojeg je poslozio covjek

tko je covjek ?

Stari moj pušim travu već osam godina u komadu, a imam više dijagnoza od 90% mojih prijatelja i poznanika, također imam prijatelje koji jednako tako puše pa su zdravi, imam i prijatelje koji ne puše i bolesni su, a i one koji ne puše i nisu bolesni. Iz mog limitiranog primjera teško mi je povjerovati da se "80% bolesti liječi THC-om". Možeš li ponuditi neki link, neko istraživanje, bilo što, što bi moglo govoriti u prilog tako suludoj ideji...

ne pusenje,  pusenje ima samo nuspojave u mozgu jer uzimas energiju THCa pretvorenu u dim

tvoj imunoloski sutav pusenjem nema nikakvog kontakta sa THC

ja samo pokusavam pomoci, ako si ti bolestan nosi to na dusi kad slusas doktore koji hoce zadrzati svoj posao, a ne izlijeciti tebe

htio sam naci link ali ne mogu, znam samo da je mnogo ljudi izlijecilo najteze slucajeve raka i bolesti u krvi i to nakon sto su im doktori rekli da nema spasa

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.7.2011 17:53 (nick_01).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Hibridi ljudi i životinja
nick_01 kaže...

napravi mu ulje indijske konoplje....

THC je tolko mocan lijek da su ga napravili ilegalnim jer farmaceuti bi propali, i to bi dovelo do velike nestabilnosti danasnje ekonomije

80% bolesti bi se lijecilo doma kuhanjem ulja.

 

zivimo9 u svijetu kojeg je poslozio covjek

tko je covjek ?

  Evo što ja znam o THC-u. Opijat, psihoaktivna tvar koja je pronađena u biljci cannabis. Poznata su njegova analgetička svojstva jer djeluje inhibicijski na agresivnost te pojačava euforiju, glad, perceptivne informacije,...

Inače sintetički THC je dostupan legalnim putem i koristi se za simptomatsko liječenje raka i AIDS-a upravo zbog gore navedenih djelovanja. Također djeluje opuštajuće (kao i svaki opijat) te stoga može liječiti i određena stanja manije i sl.

 

Zbog djelovanja na središnji živčani sustav odnosno neuroprotektivni učinak, može se koristiti i u prevenciji degenerativnih bolesti SŽS no u koncentracijama puno većima nego što je to prilikom normalne uporabe. Ne preporuča se prestanak kemoterapije kod raka niti prestanak anti-AIDS lijekova prilikom uzimanja THC, i nije još poznato kako se kod Parkinskona (manjak dopamina) nadomješta ovaj defekt.

The more you live, the less you die. (Janis Joplin)
13 godina
protjeran
offline
Re: Hibridi ljudi i životinja
1domagoj1 kaže...
M_dipl. kaže...

...

Možeš li ponuditi neki link, neko istraživanje, bilo što, što bi moglo govoriti u prilog tako suludoj ideji...

Hm.

domagoj, zahvaljujuci ljudima koji tvrde isto kao i ti ali na vecem polozaju drugi umiru od raka

malo je takvih dokaza jer se ciste sa strane covjeka gada kakav je

16 godina
neaktivan
offline
Re: Hibridi ljudi i životinja
nick_01 kaže...

domagoj, zahvaljujuci ljudima koji tvrde isto kao i ti ali na vecem polozaju drugi umiru od raka

malo je takvih dokaza jer se ciste sa strane covjeka gada kakav je

Aha. Ajd se vrati na Gigin post, pa ga doooobro pročitaj, par puta ako je potrebno i onda mi reci gdje je tu tih tvojih 80% bolesti i kako to da još nisam čuo za niti jedno izlječenje AIDS-a ili izbacivanje virusa HIV-a iz tijela THC-om. Ako si se ti toga sjetio, pa netko se sigurno isto sjetio toga!

Some people say that if you play a Windows install CD backwards you will hear demon voices commanding you to worship Satan. But that's nothing. If you play it forward it will install Windows.
13 godina
protjeran
offline
Re: Hibridi ljudi i životinja
GigaGirl kaže...
nick_01 kaže...

napravi mu ulje indijske konoplje....

THC je tolko mocan lijek da su ga napravili ilegalnim jer farmaceuti bi propali, i to bi dovelo do velike nestabilnosti danasnje ekonomije

80% bolesti bi se lijecilo doma kuhanjem ulja.

 

zivimo9 u svijetu kojeg je poslozio covjek

tko je covjek ?

  Evo što ja znam o THC-u. Opijat, psihoaktivna tvar koja je pronađena u biljci cannabis. Poznata su njegova analgetička svojstva jer djeluje inhibicijski na agresivnost te pojačava euforiju, glad, perceptivne informacije,...

Inače sintetički THC je dostupan legalnim putem i koristi se za simptomatsko liječenje raka i AIDS-a upravo zbog gore navedenih djelovanja. Također djeluje opuštajuće (kao i svaki opijat) te stoga može liječiti i određena stanja manije i sl.

 

Zbog djelovanja na središnji živčani sustav odnosno neuroprotektivni učinak, može se koristiti i u prevenciji degenerativnih bolesti SŽS no u koncentracijama puno većima nego što je to prilikom normalne uporabe. Ne preporuča se prestanak kemoterapije kod raka niti prestanak anti-AIDS lijekova prilikom uzimanja THC, i nije još poznato kako se kod Parkinskona (manjak dopamina) nadomješta ovaj defekt.

to je ono sto te svijet naucio da znas, ljudi koji upravljaju svijetom znaju mnogo vise. neke stvari drze za sebe iz osobnih razloga

probaj, neces se iznevjerit ali braticu mozes pomoci, vjeruj mi

kemoterapija vise odmogne nego pomogne ali ona kosta, shvati to zenska glavo

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.7.2011 18:01 (nick_01).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Hibridi ljudi i životinja
nick_01 kaže...

domagoj, zahvaljujuci ljudima koji tvrde isto kao i ti ali na vecem polozaju drugi umiru od raka

malo je takvih dokaza jer se ciste sa strane covjeka gada kakav je

  Kao što sam ti gore napisala, THC je još u istraživačkoj fazi jer koliko je koristan toliko je i nepoznata njegova štetna karakteristika. THC ne služi za liječenje raka i AIDS-a, već samo djeluje simptomatski na neke karakteristike bolesti. THC ne pomaže kod AIDS-a jer nije problem niti u jednoj stvari na koju on djeluje već u gotovo nepostojećem imunom sustavu te ti ljudi umiru od banalnih stvari kao što su prehlada ili katar. Što se tiče karcinoma THC pomaže opet simptomatski jer na neki način podiže čovjeka tako da se vraća apetit, raspoloženje, relaksacija. To je čisto na perceptivnoj bazi jer kao i svaki opijat on zavarava SŽS da djeluje suprotno informacijama koje prima odnosno da drugačije interpretira te informacije.

 

Znam za nekoliko slučajeva spontanog izlječenja karcinoma, bez kemoterapije, zračenja, THC-a, čajeva i sl. No to su još uvijek neobjašnjivi slučajevi i za sada ih se pripisuje frakciji placebo efekta.

The more you live, the less you die. (Janis Joplin)
15 godina
protjeran
offline
Hibridi ljudi i životinja

Izgleda bolesno i sve najgore.Ugl jedini je problem da se taj hibrid ne razvija i da se pusti

u svijet kao normalna osoba.Ako ce pomoci znanosti, zasto ne.

born to be gamer
13 godina
protjeran
offline
Re: Hibridi ljudi i životinja
GigaGirl kaže...
nick_01 kaže...

domagoj, zahvaljujuci ljudima koji tvrde isto kao i ti ali na vecem polozaju drugi umiru od raka

malo je takvih dokaza jer se ciste sa strane covjeka gada kakav je

  Kao što sam ti gore napisala, THC je još u istraživačkoj fazi jer koliko je koristan toliko je i nepoznata njegova štetna karakteristika. THC ne služi za liječenje raka i AIDS-a, već samo djeluje simptomatski na neke karakteristike bolesti. THC ne pomaže kod AIDS-a jer nije problem niti u jednoj stvari na koju on djeluje već u gotovo nepostojećem imunom sustavu te ti ljudi umiru od banalnih stvari kao što su prehlada ili katar. Što se tiče karcinoma THC pomaže opet simptomatski jer na neki način podiže čovjeka tako da se vraća apetit, raspoloženje, relaksacija. To je čisto na perceptivnoj bazi jer kao i svaki opijat on zavarava SŽS da djeluje suprotno informacijama koje prima odnosno da drugačije interpretira te informacije.

 

Znam za nekoliko slučajeva spontanog izlječenja karcinoma, bez kemoterapije, zračenja, THC-a, čajeva i sl. No to su još uvijek neobjašnjivi slučajevi i za sada ih se pripisuje frakciji placebo efekta.

daj covjece ljudi rade antimaterije a jedan hebeni thc nemogu istraziti vec pedeset godina, koje gluposti

kakva istrazivacka faza ?

zna se da je thc najmocniji i najzdraviji lijek na planeti zemlji bez nuspojava i efekta napusenosti

svaka tableta ima nuspojava, taman neprimjetne, THC nema. svaka tableta je otrov, THC nije...

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.7.2011 18:04 (nick_01).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Hibridi ljudi i životinja
nick_01 kaže...
kemoterapija vise odmogne nego pomogne ali ona kosta, shvati to zenska glavo

 

{#}

 

Omg, {#}

Some people say that if you play a Windows install CD backwards you will hear demon voices commanding you to worship Satan. But that's nothing. If you play it forward it will install Windows.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Hibridi ljudi i životinja
nick_01 kaže...

to je ono sto te svijet naucio da znas, ljudi koji upravljaju svijetom znaju mnogo vise. neke stvari drze za sebe iz osobnih razloga

probaj, neces se iznevjerit ali braticu mozes pomoci, vjeruj mi

kemoterapija vise odmogne nego pomogne ali ona kosta, shvati to zenska glavo

  Radila sam sa onkološkim bolesnicima i vjerovatno ću ponovno na odjel nuklearne medicine samo kad bi bilo mjesta :)

 

Kemoterapija uništava tumorske stanice, ali je veliki problem što uništava i zdrave stanice, tj. nema selektivan učinak već ju eventualno možemo lokalizirati na uže područje. Problem takvog pristupa je u difuznoj rasprostranjenosti karcinoma te jako brzom metastaziranju. Pojednostavljeno - nikada ne možemo znati točne konture karcinoma u tijelu te gdje bi se mogle nalaziti mikroskopske metastaze.

 

U kemoterapiji se primjenjuju citostatici, za sada jedni od najjačih lijekova na tom polju medicine. Točno je da tijelo vidno propadne tijekom kemoterapije te da se događaju brojne   promjene organizma no ako su ispunjeni određeni uvjeti za njenu primjenu (rano otkrivanje, dijagnostičko ograničavanje metastatskih žarišta,...) ona uistinu može spasiti život. Kemoterapija se primjenjuje kod svih pacijenata (kako nekome zabraniti?) i ljudi ju različito podnose.

 

THC može pomoći kod mučnina, povraćanja, gubitka apetita, depresije i sl., ali ne može izliječiti rak.

 

Ponovno se vraćam na placebo efek koji mi je jedan od najzanimljivijih medicinskih fenomena. Uvijek postoje iznimke.

The more you live, the less you die. (Janis Joplin)
13 godina
protjeran
offline
Re: Hibridi ljudi i životinja
1domagoj1 kaže...
nick_01 kaže...
kemoterapija vise odmogne nego pomogne ali ona kosta, shvati to zenska glavo

 

{#}

 

Omg, {#}

sad vidis kakvi smo mi ljudi stvorovi, zbog tog sto nesto pise u wiki unistavamo sami sebe

a kemoterapija je najveci produkt govna-covjeka ikad

kako samo moze ?

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.7.2011 18:10 (nick_01).
13 godina
protjeran
offline
Re: Hibridi ljudi i životinja
GigaGirl kaže...
nick_01 kaže...

to je ono sto te svijet naucio da znas, ljudi koji upravljaju svijetom znaju mnogo vise. neke stvari drze za sebe iz osobnih razloga

probaj, neces se iznevjerit ali braticu mozes pomoci, vjeruj mi

kemoterapija vise odmogne nego pomogne ali ona kosta, shvati to zenska glavo

  Radila sam sa onkološkim bolesnicima i vjerovatno ću ponovno na odjel nuklearne medicine samo kad bi bilo mjesta :)

 

Kemoterapija uništava tumorske stanice, ali je veliki problem što uništava i zdrave stanice, tj. nema selektivan učinak već ju eventualno možemo lokalizirati na uže područje. Problem takvog pristupa je u difuznoj rasprostranjenosti karcinoma te jako brzom metastaziranju. Pojednostavljeno - nikada ne možemo znati točne konture karcinoma u tijelu te gdje bi se mogle nalaziti mikroskopske metastaze.

 

U kemoterapiji se primjenjuju citostatici, za sada jedni od najjačih lijekova na tom polju medicine. Točno je da tijelo vidno propadne tijekom kemoterapije te da se događaju brojne   promjene organizma no ako su ispunjeni određeni uvjeti za njenu primjenu (rano otkrivanje, dijagnostičko ograničavanje metastatskih žarišta,...) ona uistinu može spasiti život. Kemoterapija se primjenjuje kod svih pacijenata (kako nekome zabraniti?) i ljudi ju različito podnose.

 

THC može pomoći kod mučnina, povraćanja, gubitka apetita, depresije i sl., ali ne može izliječiti rak.

 

Ponovno se vraćam na placebo efek koji mi je jedan od najzanimljivijih medicinskih fenomena. Uvijek postoje iznimke.

i ti unistavas sama sebe zbog tog sto ti je rekla profesorica

THC lijeci 80% svih oblika rakova u kratkom roku i nije nikakav placebo efekt

15 godina
protjeran
offline
Hibridi ljudi i životinja

I tablete stete,pa ih doktori koji bi trebali pomoci,ih preporucuju

born to be gamer
13 godina
neaktivan
offline
Re: Hibridi ljudi i životinja
nick_01 kaže...

sad vidis kakvi smo mi ljudi stvorovi, zbog tog sto nesto pise u wiki unistavamo sami sebe

a kemoterapija je najveci produkt govna-covjeka ikad

kako samo moze ?

 

  I ne samo u wiki, već i u fakultetskim udžbenicima, službenim spisima, istraživačkim radovima,... (pretraži pubmed).

 

Ne znam što bi ti na ovo rekla ženska strana moje šire obitelji kojoj je kemoterapija spasila život. Naime ca dojke je čest u mojoj obitelji i trenutno je od 4 oboljele ženske osobe 1 na kemoterapiji sa odličnim rezultatima, a 3 su u fazi remisije.

The more you live, the less you die. (Janis Joplin)
13 godina
neaktivan
offline
Re: Hibridi ljudi i životinja
nick_01 kaže...

i ti unistavas sama sebe zbog tog sto ti je rekla profesorica

THC lijeci 80% svih oblika rakova u kratkom roku i nije nikakav placebo efekt

  Priznajem da sam u krivu, ali samo pod uvjetom da priložiš neki dokazni materijal. Mogu i ja reći da čaj od šipka liječi rak pluća sa 99% učinkovitosti, a nemam kako potkrijepiti svoju tvrdnju.

Molim za link do nekog službenog izvora.

The more you live, the less you die. (Janis Joplin)
13 godina
protjeran
offline
Re: Hibridi ljudi i životinja
GigaGirl kaže...
nick_01 kaže...

sad vidis kakvi smo mi ljudi stvorovi, zbog tog sto nesto pise u wiki unistavamo sami sebe

a kemoterapija je najveci produkt govna-covjeka ikad

kako samo moze ?

 

  I ne samo u wiki, već i u fakultetskim udžbenicima, službenim spisima, istraživačkim radovima,... (pretraži pubmed).

 

Ne znam što bi ti na ovo rekla ženska strana moje šire obitelji kojoj je kemoterapija spasila život. Naime ca dojke je čest u mojoj obitelji i trenutno je od 4 oboljele ženske osobe 1 na kemoterapiji sa odličnim rezultatima, a 3 su u fazi remisije.

u medicinskim uđbenicima

ocito ne znas da je medicina ekonomija a ne crveni humanitarni kriz

ne postoji dokaz za to, jer ga covjek ne zeli vidjeti

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.7.2011 18:18 (nick_01).
15 godina
neaktivan
offline
Hibridi ljudi i životinja

Nick ti si puko majke mi.

 

Kanabis raste u bilo kojim uvijetima bilo gdje na zemlji (osim ekstremno hladnih, vrućih te suhih područja), biljka naraste u prosjeku za 6 mjeseci, zavisi o izloženosti na svijetlu itd. Znači napraviti ulje nije problem. Da ulje ima takva regenerativna svojstva misliš da bi samo stoneri pričali o tome kako je trava zdrava itd?

...world is full of kings and queens who blind your eyes and steal your dreams...
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.7.2011 18:25 (Septah).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Hibridi ljudi i životinja
nick_01 kaže...

u medicinskim uđbenicima

ocito ne znas da je medicina ekonomija a ne crveni humanitarni kriz

ne postoji dokaz za to, jer ga covjek ne zeli vidjeti

 

  Medicina je ekonomija, a opet nisam naišla niti na jedan podatak o isplativosti, cijeni, bilo kakvim ekonomskim pokazateljima pojedinog terapijskog zahvata i sl. Taj se dio vjerovatno razvije kada te šefovi počnu pilati financijama, ali u fazi pripremanja za taj posao nema nikakvog spomena sličnim stvarima.

 

  Da je postotak 80% ne bi se to moglo tako dugo skrivati, neki moralni svjedok tako velikog otkrića bi izašao u javnost sa rezultatima i počela bi šuškanja na tu temu. Kao npr. za ove neurodegenerativne bolesti koje sam spomenula. Iako još u fazi istraživanja objavljeni su neki rezultati koji potkrepljuju takve tvrdnje (http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19370677)

The more you live, the less you die. (Janis Joplin)
13 godina
protjeran
offline
Re: Hibridi ljudi i životinja
GigaGirl kaže...
nick_01 kaže...

u medicinskim uđbenicima

ocito ne znas da je medicina ekonomija a ne crveni humanitarni kriz

ne postoji dokaz za to, jer ga covjek ne zeli vidjeti

 

  Medicina je ekonomija, a opet nisam naišla niti na jedan podatak o isplativosti, cijeni, bilo kakvim ekonomskim pokazateljima pojedinog terapijskog zahvata i sl. Taj se dio vjerovatno razvije kada te šefovi počnu pilati financijama, ali u fazi pripremanja za taj posao nema nikakvog spomena sličnim stvarima.

 

  Da je postotak 80% ne bi se to moglo tako dugo skrivati, neki moralni svjedok tako velikog otkrića bi izašao u javnost sa rezultatima i počela bi šuškanja na tu temu. Kao npr. za ove neurodegenerativne bolesti koje sam spomenula. Iako još u fazi istraživanja objavljeni su neki rezultati koji potkrepljuju takve tvrdnje (http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19370677)

izalo ih je mnogu u javnost ali biofizicari i sl tvrde da je jos u procesu istrazivanja, u novinama se ne pise, str na netu se brisu....

jeli moguce da jedan obican thc oni ne mogu 50 godina istraziti ?

i sama si rekla da se istrazuje

to ti sve govori, vise od toga ne pokusavam ni ja

 

zasto se stavljaju arome u cigarete kad je poznato da rak pluca izazivaju one a ne duhan ?

ko je imao rak pluca kad se pusio domacvi duhan na lulu ?

zato jer je to ekonomija

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.7.2011 18:33 (nick_01).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Hibridi ljudi i životinja
nick_01 kaže...
zasto se stavljaju arome u cigarete kad je poznato da rak pluca izazivaju one a ne duhan ?

ko je imao rak pluca kad se pusio domacvi duhan na lulu ?

Dok su se na veliko pušile lule s domaćim duhanom ljudi znali za jedva 10 bolesti (karikiram, primjera radi)... Vjerujem da rak pluća nije bio među njima.

...world is full of kings and queens who blind your eyes and steal your dreams...
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.7.2011 18:37 (Septah).
15 godina
protjeran
offline
Hibridi ljudi i životinja

Naj smijesnije mi je kada kazu.NEMOJ TE PUSITI TO UZROKUJE OVO ONO TAMO VAMO.

I opet ih prodaju na kioscima i po trgovinama svugdje.A zasto se ne bi sjetili,ako ih toliko

zanima zdravlje ljudi,da maknu cigare sa polica za sva vremena?

born to be gamer
13 godina
neaktivan
offline
Re: Hibridi ljudi i životinja
nick_01 kaže...

izalo ih je mnogu u javnost ali biofizicari i sl tvrde da je jos u procesu istrazivanja, u novinama se ne pise, str na netu se brisu....

jeli moguce da jedan obican thc oni ne mogu 50 godina istraziti ?

i sama si rekla da se istrazuje

to ti sve govori, vise od toga ne pokusavam ni ja

 

zasto se stavljaju arome u cigarete kad je poznato da rak pluca izazivaju one a ne duhan ?

ko je imao rak pluca kad se pusio domacvi duhan na lulu ?

zato jer je to ekonomija

  Ne zanimaju me teorije zavjere. Dala sam ti i primjer istraživanja THC koji se zbilja istražuje kao preventivni lijek za neurodegenerativne bolesti, a Internet je prepun sličnih članaka, te članaka o THC učinku na nuspojave kemoterapije i simptomatologiju AIDS-a i sl. (čak ga se spominje i kao mogućeg antidepresiva).

 

Što se cigareta tiče, puno je štetniji dim sagorijevanja cigarete no on se djelomično neutralizira u dodiru sa zrakom. Zato je i pasivno pušenje opasno. U pravu si što se tiče toga da je čisti duhan manje štetan, a da su ostali spojevi ti koji uzrokuju promjene na sluznici bronhalnog stabla, ali evo jedan podatak što se tiče lule. Ljudi koji su koristili lule jako su često obolijevali od karcinoma usne šupljine, usne te razvijali pigmenatcijske promjene isto kao i neuropatije tog područja.

The more you live, the less you die. (Janis Joplin)
13 godina
neaktivan
offline
Re: Hibridi ljudi i životinja
brhgzugfewu kaže...

Naj smijesnije mi je kada kazu.NEMOJ TE PUSITI TO UZROKUJE OVO ONO TAMO VAMO.

I opet ih prodaju na kioscima i po trgovinama svugdje.A zasto se ne bi sjetili,ako ih toliko

zanima zdravlje ljudi,da maknu cigare sa polica za sva vremena?

  Istina da ekonomska računica igra veliku ulogu u tome. No nisu liječnici ti koje proizvode cigarete (ironično zapravo dosta liječnika puši).

 

Navodno da su 95% oboljelih od primarnog karcinoma pluća pušači, ali ne treba izuzeti ni onih 5%.

 

 

(BTW skrenuli smo s teme)

The more you live, the less you die. (Janis Joplin)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice