Gruponko.eu Scam ili ne?

poruka: 21
|
čitano: 11.363
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Gruponko.eu Scam ili ne?

Vidio sam da imaju dosta dobrih ponuda, pa me zanima sljedeće jer na internetu nigdje nisam mogao pronaći odgovor .. Da li su scammeri ili ne?

 

Ima li netko iskustva sa njima? 

GL&HF
16 godina
offline
Re: Gruponko.eu Scam ili ne?
AmD kaže...

Vidio sam da imaju dosta dobrih ponuda, pa me zanima sljedeće jer na internetu nigdje nisam mogao pronaći odgovor .. Da li su scammeri ili ne?

 

Ima li netko iskustva sa njima? 

Ko če ga znat ima li tu kakvih muljaža,Nevinašce ako ti je nekaj sumnjivo zaobiđi ih to je najlakše nema smisla riskirat to sigurno.Cool

 

http://www.urlvoid.com/scan/gruponko.eu/

 

https://www.virustotal.com/en/url/050c913ab42ef11545b35d82824fc6ba0a198a7798efa545d6afa47c71fa6811/analysis/1374591117/

http://dambek.minus.com/mjf1iISZq
15 godina
offline
Re: Gruponko.eu Scam ili ne?

Problem je što ne mogu nigdje naći nikakav recimo review o njima .. Čini se da stvarno posluju, registrirani su, račun je u PBZ-u, imaju otvoren j.d.o.o

GL&HF
15 godina
offline
Re: Gruponko.eu Scam ili ne?

Ima netko da je kupovao od njih? Odgovor molim vas što prije .. 

GL&HF
10 godina
neaktivan
offline
Re: Gruponko.eu Scam ili ne?

Ikakve novosti? Je li iko kupova od njih? 

10 godina
neaktivan
offline
Gruponko.eu Scam ili ne?

Ja sam kupio Nexus 10 od njih, sve je prošlo u redu, može se platiti internet bankarstvom ili preko nekog servis sličnog paypalu. Uređaj šalju poštom, kod mene je bio oko tjedan dana nakon uplate. Komunikacija s njima je bila super, brzo odgovaraju na mejlove. Jedina zamjerka je bila što u kutiji nije bio punjač koji se može koristiti kod nas (mislim da je engleski), ali to se lako riješi sa nastavkom..

10 godina
neaktivan
offline
Gruponko.eu Scam ili ne?

Evo da se i ja ubacim. Uzela i ja mobitel od njih, sve super. Priznajem, bila san skeptična al eto drago mi je da je sve super prošlo :)
Gruponko  {#}

10 godina
neaktivan
offline
Gruponko.eu Scam ili ne?

Pozdrav, našao sam dobru ponudu na gruponku, možete li mi reći iskustva? Vidim da je firma registrirana, račun, itd. ali čisto nema odgovora kupaca dali su zadovoljni, ni na faceu ni na forumima baš... 

glineni
10 godina
neaktivan
offline
Re: Gruponko.eu Scam ili ne?

Definitivno su prevaranti. Prodaju stvari koje uopče nemaju. Moja preporuka je izbjegavati !!!!

Ovo kažem iz vlastitog iskustva.

http://www.klix.ba/forum/prevaranti-na-pik-u-t108365s1325.html
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.10.2013 21:28 (SSA).
12 godina
neaktivan
offline
Gruponko.eu Scam ili ne?

evo malo obnavljam ovu temu, jer planiram kupiti mobitel i tia bi kupit priko ove stranice, pa me zanima jeli ko jos imao kakvih iskustava?

16 godina
neaktivan
offline
Gruponko.eu Scam ili ne?

Ja sam kupovao preko njih u 9. mjesecu 2013. dosta skupi aparat kojega kod nas uopće nije bilo, a niti će ga biti u redovitoj prodaji. Dakle aparat u vrijednosti od oko 4500Kn s mogučnošću kupovine na 12 rata preko Diners kartice. Sve prošlo ok , jedino je i kod mene u orginalnom pakiranju bio "no-EU" punjač, ali mi je njihov agent isporučio novi i ispravan (našli smo se u Zg. i to riješili u 4 oka).

Dakle moje iskustvo sa njima je OK !

-- Kaj buš ti bum i ja --
9 godina
neaktivan
offline
Gruponko.eu Scam ili ne?

Ne, ne, ne i ne. Lik me pokusao prevariti, a poslije saznah od jos par ljudi da su imali problema.
Svi su dobili mobitele, ali dani nejavljanja, laganja, odgađanja itd. No way!!! Ako ste spremni na brige takve
vrste, onda izvolite. Uplatis novac, obeca da ce mobitel doci za 2 dana, pa odgodi na 3 dana, pa onda kaze da nema
mobitela. Pa cekas 5 dana da ti novac vrati, uzas. Na kraju sam dobio mobitel ali ne bi htio prolaziti ono sto sam prosao. 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Gruponko.eu Scam ili ne?

Domagoj potpuno si u pravu. Uplatio sam mob 3090kn preko opče

uplatnice u pošti još 23.07.14. i još nije došao. Lik mi se ne javlja na

pozive i neznam vjerojatno ču ga prijaviti neznam mup-u, ili DORH-u.

Jučer mi se nije javljao na pozive danas mu šaljem mail ako se ne javi

morat ču podnijeti prijavu.

9 godina
neaktivan
offline
Gruponko.eu Scam ili ne?

Nakon gotovo 20 dana javljeno mi je da

je taj model moba nedobavljiv i uredno

mi je vračen novac

14 godina
neaktivan
offline
Gruponko.eu Scam ili ne?

4.07. sam po ponudi uplatio malo više od 20000 kn za iMac 27" i do dan danas nisam dobio ništa osim praznih obećanja i isprika.

Šteta ali mislim da će se ovo morat riješiti preko odvjetnika jer sam već ispalio na živce.

windsurfing rules ! :)
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.9.2014 8:09 (Romo).
9 godina
neaktivan
offline
Gruponko.eu Scam ili ne?

Tako sam i ja uplatila Nokiu lumiu 1520 18.08. u poslovnici PBZ,dotični gospodin poslao mi je mail da će aparat biti dostavljen u petak (22.08.) kako nije stigao zvala sam ga u ponedjeljak i tu mi je odgovorio mailom da će aparat doći  u ponedjeljak na moju kućnu adresu.Od tada ne odgovara na telefonske pozive niti na mailove.Ija gubim strpljenje {#}

14 godina
neaktivan
offline
Re: Gruponko.eu Scam ili ne?

Ista situacija sa još dvoje ljudi... Ili je tip zaglibio ili nas je svjesno pokrao.

Ne javlja se na mob, ne odgovara na mail ni na facebook... ugasio je stranicu na facebooku i više nema oglasa na njuškalu.

Neki su ga već prijavili a mislim da bi ostali koji su zakinuti tribali napravit isto pa šta bude...

windsurfing rules ! :)
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.9.2014 15:07 (Romo).
9 godina
neaktivan
offline
Gruponko.eu Scam ili ne?

Mislim da ću ga prijaviti idući tjedan...

9 godina
neaktivan
offline
Gruponko.eu Scam ili ne?

Pozdrav! Kod mene ista priča!

Uređaj od 6000kn plačen 09.08.2014 do dan danas nije došao niti novci nisu vračeni! Ne odgovara na mail niti mob... Katastrofa

14 godina
neaktivan
offline
Re: Gruponko.eu Scam ili ne?

Mene mulja već 2 miseca, uplatio san mu lovu pocetkom 7.

Kaze da mu je netko napravio "phishing", ono kad ti neko mazne lovu preko interneta (zvuci li vam poznato {#})

i da ga je to malo zakocilo na pocetku ali onda se kao oporavio i krenuo u narudzbu. Nakon toga mu se gubi trag.

20.800,00 kn otislo. A bas mislin novija firma, ljubazan covik (malo nepismen ali ajde, slovenac je),

svi podaci transparentni, po dojmovima kupaca znao bi malo kasnit s isporukom ali to je to.

Privario nas je i s obziron da je d.o.o. mozemo mu puvat.

windsurfing rules ! :)
11 godina
neaktivan
offline
Gruponko.eu Scam ili ne?
Prevarant je lik. Stalno neka nova laž, kaže da će vratiti novac ako treba i onda kad tražiš nazad pare pravi se glup.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice