Časopis Hacker zaključana tema

poruka: 201
|
čitano: 134.334
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
RE: Hacker
Chaky kaže...
Zato sto bi onda manje ljudi kupovalo BUG Osmijeh
 
Hmmm, možda imaš pravo.

Moj obvezni ritual kad kupim novi BUG je: uvodnik (Miro) - recenzije i najave igara - Dvorak - Oleg - Butcher - softver - hardver - ostalo

Ipak mislim da bi trebali pokušati.


Intel 80286 12MHz, 640k RAM, 20 MB HDD, MS-DOS 3.31 <========]]=0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Hacker
Ja još ne razumijem zasto je on propao?
Bio je sto puta bolji od PC-play-a!
PCplay nima ništa za ponudit igraćima.Apsolutno ništa!
Potraga za istinom dragocijenija je od njenog posjedovanja.
16 godina
offline
RE: Hacker

Real life.

Neki guzonja u fotelji je odlucio da ne donosi predvideni profit i bye-bye Hacker.

Osobno mislim da su bili u profitu sto se tice Hackera, ali mozda se i varam.

To jedino zna netko tko je imao uvid u financije.

15 godina
offline
Hacker

Hacker? A covjece...bilo je to davno!

Al' dobar casopis! Sjecam se posebno jednog teksta koji mi je ostao u sjecanju...radilo se o nekoj igrici ili sa motorima ili formula ili nesto slicno...

      GUME ŽDERU BETON!      

 

Smijeh

TrustNo1
16 godina
neaktivan
offline
RE: Hacker
Miki77 kaže...

 o nekoj igrici

 
Mršti se


Intel 80286 12MHz, 640k RAM, 20 MB HDD, MS-DOS 3.31 <========]]=0
16 godina
offline
RE: Hacker
Faerdhur kaže...
Miki77 kaže...

 o nekoj igrici

 
Mršti se


Da je redovito citao Hacker znao bi razliku izmedu igrice i igre Osmijeh
15 godina
offline
RE: Hacker

A ne mogu vjerovati kakav komentar!

Ma strasno! Viče

TrustNo1
16 godina
offline
RE: Hacker
Chaky kaže...
Faerdhur kaže...
Miki77 kaže...

 o nekoj igrici

 
Mršti se


Da je redovito citao Hacker znao bi razliku izmedu igrice i igre Osmijeh
 Word! Cool
16 godina
neaktivan
offline
RE: Hacker
Miki77 kaže...

A ne mogu vjerovati kakav komentar!

Ma strasno! Viče

 
Nemoj se žderati Namigiva *ebeš fanatike. Svako malo iskrsne neki kult koji fanatički brani svoje bogove. Gejmeri bi ubili za nerazlikovanje ige i igrice. I ja isto.

Ali, velim, baš te briga... od*ebi ih sve.

Dakle, jel BUG ima namjeru na pepelu Hackera napraviti neki mali "zabavnik" za gejmere ili ne? Bar kao dodatak uz BUG u početku?


Intel 80286 12MHz, 640k RAM, 20 MB HDD, MS-DOS 3.31 <========]]=0
16 godina
neaktivan
offline
Hacker

Pa ima Bug par recenzija u sebi :)

16 godina
offline
Hacker

Joj nemojte me mucit. Dugo nisam pomislio na Hackera. To je najbolji casopis ikad igdje!

Zasto? O zasto je morao propast??

Hrvatskoj treba dobar gaming casopis kao sta je Hacker bio. Mršti se

AMD Athlon X2 6000+ @3Ghz GTX 260 896 MB 2GB DDR2 Dual Channel 800 Mhz Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
16 godina
neaktivan
offline
RE: Hacker
Psiho246 kaže...

Hrvatskoj treba dobar gaming casopis kao sta je Hacker bio. Mršti se

 
Slažem se, ali management takvoga časopisa treba najprije definirati "dobar" da bi se krenulo.


Intel 80286 12MHz, 640k RAM, 20 MB HDD, MS-DOS 3.31 <========]]=0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Hacker

Uf Hacker, Hacker, s tim sam poceo, i to me uvuklo u svijet racunala. Hackere imam od broja 1, a bug od broja 92 ili 87 tako nesta, jos uvijek kod kuce imam to sve u jednoj kutiji sacuvano.Tko se sijeca one tamnice sto je bila u podrumu HAckera di je Horned Reaper bio gazda :-) ili famozne recenzije Starcrafta, odlicnih komentara na screenshotove...Dobar je bio Hacker

 

U HR ne postoji kvalitetan casopis iskljucivo za video igre. PCplay je tesko smece, a gameplay mi isto ne lezi bas...Eh kad bi netko poduzeo nesta po tom pitanju

Q6600 @ 3.1Ghz // 4GB DDR2 Kingmax MARS // 8800GTX
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.9.2008 11:14 (mislav_01).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Hacker
zz22 kaže...

Kako li se samo zvao onaj momak koji je pisao NFS recenzije...Patrik Pencinger, ako se ne varam? Što je s njim?Osmijeh


 Mislim da je on sada u Algoritmu.
16 godina
neaktivan
offline
Hacker

Pa sta pricate gluposti :)

 

TU SAM :)

 

"umro sam al sam ziv"

 

 

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!
16 godina
offline
Hacker

Sada je tu Gameplay kao gaming časopis, no nekako mu nedostaje onaj 'štih' koji je Hacker imao.. 

Možda u budućnosti izađe i neki novi časopis, no nekako sam skeptičan Neodlučan

 

P.S. BUGovci su se izjasnili prije nekoliko mjeseci kako oni nemaju namjeru pokretati takav časopis jer navodno nije financijski isplativ.

Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, Gainward GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
16 godina
protjeran
offline
RE: Hacker
Dado_ZG78 kaže...

Sada je tu Gameplay kao gaming časopis, no nekako mu nedostaje onaj 'štih' koji je Hacker imao..

Možda u budućnosti izađe i neki novi časopis, no nekako sam skeptičan Neodlučan

 

P.S. BUGovci su se izjasnili prije nekoliko mjeseci kako oni nemaju namjeru pokretati takav časopis jer navodno nije financijski isplativ.

  Bio je samo jedan broj Master-a (of the univers) u tiskanom izdanju (ima ga moja malenkost).
Developers,developers,developers...coming and coming and coming...
16 godina
offline
Hacker

Ahhh... koja nostalgija... pročita sam cilu temu u roku 2minute... Hacker je stvarno oblikova jednu od prvih generacija gamera na ovom području...

Sićam se da sam ga počea kupovati sa recenzijom "Quarantine"-a... Je se itko sjeća te igre?, bila je preteća Carmageddonu.... Vozite taxi u gradu u budućnosti, taxi sa minigunom i branikom sa šiljcima - na zebru ne stajete toliko često...Cool

Computers will never take the place of books. You can't stand on a floppy disk to reach a high shelf. -- Sam Ewing
15 godina
neaktivan
offline
Hacker

Ja sam imao cast da upoznam Ganda ( Zorana Žmirića) bio mi je mentor na praksi u INI xD

E8400--> 2*3.6 ghz, ATI RADEON HD 4870, 4Gb Ram, HD---> WD 640 gb
16 godina
neaktivan
offline
Hacker

Imam sve osim prvog broja.Definitivno nešto najbolje od časopisa što se uz Bug dalo kupiti.

Predobre recenzije sa još boljim tekstom uz screenshotove.Stari dobri crni humor.

Predobro je bilo kad bi neki čitatelj poslao totalno glupo pismo kako su ga skajlali.

Sjećam se kad je lik tražio cheatove za minesweeper pa je dobio nekoliko redova

bezveze ispisanih brojeva a ovi su napisali da su do tog cheata došli tehnikom Navajo

indijanaca.Pročitao sam ranije na ovoj temi prepirku oko igara i igrica.Svaki put kad na ovom

forumu vidim da netko napiše igrica sjetim se kako bi ga u Hackeru pojeli da je to napiso.

HACKER R.I.P.

Drugs and alcohol are not the only addictions.Gaming is one of them too.My God i am an addict.
15 godina
offline
RE: Hacker
Dado_ZG78 kaže...

Sada je tu Gameplay kao gaming časopis, no nekako mu nedostaje onaj 'štih' koji je Hacker imao.. 

Možda u budućnosti izađe i neki novi časopis, no nekako sam skeptičan Neodlučan

 

P.S. BUGovci su se izjasnili prije nekoliko mjeseci kako oni nemaju namjeru pokretati takav časopis jer navodno nije financijski isplativ.

 Što se tiće ovog P.S. mislim da kad bi se okupilo bar pola Hack ekipe to bi bilo i više nego financiski isplativo. Uzmite sam u obzir stare nostalgićare koji bi kupili te novine koje ih posjećaju na stare dane. A i nama mlađim bi bilo lijepo vidjet neku rezidenciju stare škole.
we need power
16 godina
protjeran
offline
RE: Hacker
Sims kaže...
zz22 kaže...

Kako li se samo zvao onaj momak koji je pisao NFS recenzije...Patrik Pencinger, ako se ne varam? Što je s njim?Osmijeh


 Mislim da je on sada u Algoritmu.
M-šljam.

unknown kaže...
Ja još ne razumijem zasto je on propao?
Bio je sto puta bolji od PC-play-a!
PCplay nima ništa za ponudit igraćima.Apsolutno ništa!

Ima poster.


Developers,developers,developers...coming and coming and coming...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Hacker
ta ti je dobra ima poster haha :) kaj će mi poster.Mogu obrisat guzu s njim!
nije na nama da odlučujemo tko će umrijeti a tko živjeti.već da iskoristimo preostalo vrjeme najbolje što možemo.
16 godina
neaktivan
offline
Hacker

Iako sam više fan Hackera (recenzije i ekipa), moram priznati da je u vrijeme kad sam ga kupovao PC Play bio bolji po kvaliteti CD-a (dok je Hacker imao izgovore "Ispričavamo se, tvornica u Švicarskoj je zakazala"), te da- imao je poster. Za tih 30 kuna, PC Play je nudio više nego Hacker.

Μολὼν λαβέ! "Swift as the Wind, Silent as a Forest, Fierce as Fire and Immovable as a Mountain."
16 godina
protjeran
offline
RE: Hacker
reservoir dog kaže...

Iako sam više fan Hackera (recenzije i ekipa), moram priznati da je u vrijeme kad sam ga kupovao PC Play bio bolji po kvaliteti CD-a (dok je Hacker imao izgovore "Ispričavamo se, tvornica u Švicarskoj je zakazala"), te da- imao je poster. Za tih 30 kuna, PC Play je nudio više nego Hacker.

 Mene je šokoralo kod posljednjih brojeva Hackera da je bio vrlo tanak, ali je i dalje bio kvalitetan, nije bilo puno reklama. Imali su i mali časopis u njemu za konzole Score. Što je bilo sa onim Hacker klub kuponima za popust kod kupnje kod određenih dućana?
Developers,developers,developers...coming and coming and coming...
16 godina
neaktivan
offline
Hacker

Zadnje brojeve nisam kupovao tako da ne znam, ali se sjećam PSX-a... Svima koji su imali plejku je bilo jako drago imati časopis za njih...

 

Da li zna di je njihov bivši urednik Kristijan Žibreg?

Μολὼν λαβέ! "Swift as the Wind, Silent as a Forest, Fierce as Fire and Immovable as a Mountain."
15 godina
offline
RE: Hacker

Di su ti dani. Bio mi jedan od drazih casopisa

MSI Platinum P7N | Intel C2D E6750 | 2gb Kingston HyperX | 2 x 9800gtx 512mb | WD 320gb | Frotron 650w
16 godina
neaktivan
offline
RE: Hacker
reservoir dog kaže...

Zadnje brojeve nisam kupovao tako da ne znam, ali se sjećam PSX-a... Svima koji su imali plejku je bilo jako drago imati časopis za njih...

 

Da li zna di je njihov bivši urednik Kristijan Žibreg?

 U Algoritmu mislim.
16 godina
offline
Hacker

Tek sam sada naletio na ovu temu. E da... Hacker... Nostalgija... Vremena kada su "zasto Hacker opet kasni" i skola bili najveci problemi u zivotu... Jos uvijek mi u kutu stoje spremljeni svi brojevi od 1. do zadnjeg, i dan danas ih rado prelistam. Casopis je bio bez konkurencije.

Pcplay (Bucic, "prebjeg" iz Hackera ;) ) sa svojim usiljenim i losim pokusajima humora, Chaos (mislim da su izasla samo dva broja), Bugov Master (nazalost samo jedan broj) i mnogi drugi konzolama orjentirani casopisi nikada (ako se mene pita) nisu skinuli Hacker s trona. Pogotovo u vrijeme Zibrega. 

16 godina
neaktivan
offline
Hacker

http://web.archive.org/web/20040607041405/http://www.hacker.hr/ 

Evo to su vam stranice hackera koje sam otvorio pomoću wayback machine (povratak u prošlost fora). A najbolje od svega je što možete ući u arhivu recenzijaa i pročitati recenzije, i naravno, legendarne komentare pod slikama.

FOXCONN P9657AA; INTEL CORE 2 DUO E4300 1.8GHz; ASUS EN7300GT SILENT @ 500/930; 2 GB DDR2 RAM TwinMOS 667MHz; HDD 160 GB WD; LENOVO L171 17";
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice