Black Friday 2016.

poruka: 360
|
čitano: 70.121
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Black Friday 2016.
AmonZero kaže...
emerik kaže...

Hvala, naručio sam miš i skinulo mi je samo 10 kuna. Prvi puta kupujem preko Amazona pa ne znam kako funkcionira. Dobio sam mail s Order Details, trebam još što napraviti? Kad skida ostatak novaca?

 Nešto si ti krivo napravio ak ti je skinio samo 10kn. Jedino ak si neki drlog od miša uzeo.

 

Ontopic: 

Kad se sve sagleda na kraju je ovaj Cyber Monday bio mnogo bolji od Black Friday-a. Vjerovatno su sve što je od petka ostalo stavili na rasprodaju jučer samo da si riješe robu koju su planirali prodat. Znači, nagodinu se ne treba zalijetat ak nije baš neka super dobra punuda na BF.

 Evo slika.

16 godina
offline
Re: Black Friday 2016.
emerik kaže...
AmonZero kaže...
emerik kaže...

Hvala, naručio sam miš i skinulo mi je samo 10 kuna. Prvi puta kupujem preko Amazona pa ne znam kako funkcionira. Dobio sam mail s Order Details, trebam još što napraviti? Kad skida ostatak novaca?

 Nešto si ti krivo napravio ak ti je skinio samo 10kn. Jedino ak si neki drlog od miša uzeo.

 

Ontopic: 

Kad se sve sagleda na kraju je ovaj Cyber Monday bio mnogo bolji od Black Friday-a. Vjerovatno su sve što je od petka ostalo stavili na rasprodaju jučer samo da si riješe robu koju su planirali prodat. Znači, nagodinu se ne treba zalijetat ak nije baš neka super dobra punuda na BF.

 Evo slika.

 meni nikad ne skinu odmah lovu.

kaj ti pise na racunu od banke u koju svrhu je lova skinuta?

uglavnom ako je nesto od amazona ne moras brinut

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
11 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2016.

Također sam uzeo g402, prvi put naručivao s Amazona i isto su mi uzeli samo 10kn - piše pod stavkom "pos Amazon"

15 godina
offline
Re: Black Friday 2016.

Ista stvar i kod mene.

13 godina
offline
Black Friday 2016.

Nisam kupovao od amazona. Ali pos je dostava ja mislim?

 

cMonday bio bolji od bFriday?

Ja nisam uspio naći niku 1070 po niskoj cijeni. Bilo za bFriday, ali onda još nisam bio siguran da li je želim. Sad je želim i nisam je uspio naći po niskoj cijeni xD.

12 godina
offline
Black Friday 2016.

Ma to vam samo rezerviraju 10kn, i kad obrade narudzu skinu cijelu cijenu, tako je i meni bilo ima par dana kada sam kosilicu kupovao.. Inace kosilica s amazona.uk stigla za nekih 7 dana

14 godina
offline
Black Friday 2016.

na massdropu gunnars naocale po 36 dolara i 6 shipping

 

posto je vrijednost iznad dozvoljene za izbjegavanje placanja pdva,koliko ce mi jos nabit pdv kod nas?

16 godina
moderator
offline
Re: Black Friday 2016.
izvone kaže...

na massdropu gunnars naocale po 36 dolara i 6 shipping

 

posto je vrijednost iznad dozvoljene za izbjegavanje placanja pdva,koliko ce mi jos nabit pdv kod nas?

http://www.bug.hr/forum/topic/internet/ebay-carinjenje-cesto-postavljana-pitanja-faq/167189.aspx

12 godina
offline
Re: Black Friday 2016.
izvone kaže...

na massdropu gunnars naocale po 36 dolara i 6 shipping

 

posto je vrijednost iznad dozvoljene za izbjegavanje placanja pdva,koliko ce mi jos nabit pdv kod nas?

 Ja naručujem ženi lakove iz USA uredno preko 50-60$ mnkad carine i PDVa!!

AUDIOFIL
16 godina
moderator
offline
Re: Black Friday 2016.
volegradele kaže...
izvone kaže...

na massdropu gunnars naocale po 36 dolara i 6 shipping

 

posto je vrijednost iznad dozvoljene za izbjegavanje placanja pdva,koliko ce mi jos nabit pdv kod nas?

 Ja naručujem ženi lakove iz USA uredno preko 50-60$ mnkad carine i PDVa!!

Probaj joj naručiti sat, pa onda više neće biti "nikad". 

15 godina
offline
Re: Black Friday 2016.

Ja jučer ujutro bio u banci i s računa mi je skinuto 237kn za miš.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
14 godina
offline
Black Friday 2016.

ja mislim da oni misle,da lakovi nisu tako skupi,dok naocale bi mi mogli lupit jos kakvih 50kn?

16 godina
moderator
offline
Re: Black Friday 2016.
izvone kaže...

ja mislim da oni misle,da lakovi nisu tako skupi,dok naocale bi mi mogli lupit jos kakvih 50kn?

Na linku koji sam ti dao u prošloj poruci ti sve piše: http://www.bug.hr/forum/topic/internet/ebay-carinjenje-cesto-postavljana-pitanja-faq/167189.aspx

 

Nemoj ništa naručivati izvana prije nego li si to pročitao, da ne bi poslije bilo "nismo znali, nismo htjeli".

12 godina
offline
Re: Black Friday 2016.
mbaksa kaže...
izvone kaže...

ja mislim da oni misle,da lakovi nisu tako skupi,dok naocale bi mi mogli lupit jos kakvih 50kn?

Na linku koji sam ti dao u prošloj poruci ti sve piše: http://www.bug.hr/forum/topic/internet/ebay-carinjenje-cesto-postavljana-pitanja-faq/167189.aspx

 

Nemoj ništa naručivati izvana prije nego li si to pročitao, da ne bi poslije bilo "nismo znali, nismo htjeli".

 Jedan puta sam prekoračio sa narudžbom i cifra je bila preko 150$ i dobio sam pismno iz carine da dostavim račun ili vrijednost robe(tako nešto),pa sam im napisao mailom da slobodno procijene robu,poslali mi za para dana bez ikakve naplate!!Očito ima neke magije u lakovima!(btw riječ je o malo skupljim lakovima za profi svrhe koje van plačam sa shippingom u pola cijene nego u HR)

AUDIOFIL
14 godina
offline
Black Friday 2016.

Skuzio sam da se ne isplati,na amazon.de je 55 eura,a da idem preko massdropa bi me izaslo oko 53 eura sa pdvom i svime...

16 godina
moderator
offline
Re: Black Friday 2016.
izvone kaže...

Skuzio sam da se ne isplati,na amazon.de je 55 eura,a da idem preko massdropa bi me izaslo oko 53 eura sa pdvom i svime...

Massdrop je rijetko kad isplativ zbog često puta visoke cijene dostave, te jer ti je skoro pa garantirano da će ti paket završiti kod carine. Ali ipak može se naći isplativih - npr. ove slušalice su me ukupno koštale oko 600 kuna (s dostavom i carinjenjem), a slični model kod nas bi koštao oko 900 kuna. Ono što je nezgodno je čekanje - prvo kad završi drop, onda čekanje do kad se oni sjete naručiti robu, pa kad se roba iz tvornice u Kini dostavi njima u SAD, pa se tek onda šalje kupcima! OK, meni nije bilo hitno pa mi se ukupno gledano isplatilo.

12 godina
offline
Re: Black Friday 2016.
mbaksa kaže...
izvone kaže...

Skuzio sam da se ne isplati,na amazon.de je 55 eura,a da idem preko massdropa bi me izaslo oko 53 eura sa pdvom i svime...

Massdrop je rijetko kad isplativ zbog često puta visoke cijene dostave, te jer ti je skoro pa garantirano da će ti paket završiti kod carine. Ali ipak može se naći isplativih - npr. ove slušalice su me ukupno koštale oko 600 kuna (s dostavom i carinjenjem), a slični model kod nas bi koštao oko 900 kuna. Ono što je nezgodno je čekanje - prvo kad završi drop, onda čekanje do kad se oni sjete naručiti robu, pa kad se roba iz tvornice u Kini dostavi njima u SAD, pa se tek onda šalje kupcima! OK, meni nije bilo hitno pa mi se ukupno gledano isplatilo.

 Te sam sluše htio kupit,bio je drop nedavno!Koliko si čekao dostavu?

Ja čekam orginal Zippo kojeg sam maznuo za 20$ s shippingom!!

AUDIOFIL
16 godina
moderator
offline
Re: Black Friday 2016.
volegradele kaže...
Te sam sluše htio kupit,bio je drop nedavno!Koliko si čekao dostavu?

Ne sjećam se više točno, mislim da od kad je drop završio, da su bile u mojim rukama za mjesec i pol. Dugo, ali isplatilo se (odlične su)! 

 

Edit: Baš sam sad išao pogledati mailove - drop je završen 3.7., a slušalice sam preuzeo 3.9.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.12.2016 3:41 (mbaksa).
15 godina
offline
Black Friday 2016.

Samo da javim vama koji ste isto uzeli Logitech g402 preko AmazonaUK, meni je danas došao tako da i vi možete očekivati svog uskoro ako vam nije došao. Naručio sam ga 29.11. poslan je 2.12.

Pakiranje je neoštećeno i miško radi kao lud.

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.12.2016 13:13 (Crljo).
11 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2016.

Moj dosao jucer. Jesu i drugima uzeli 4.5kn za "small package"?

13 godina
offline
Black Friday 2016.

To ti je normalno, navikni se na to. Meni skoro svaki paket kupljen preko interneta naplačuje 4.5 kn (ebay, amazon)

To je i prije postojalo, samo poštari nisu imali striknu uputu to naplačivati, sve do nedavno.

BF4 & BF1 - Tonyhrv
16 godina
offline
Re: Black Friday 2016.
prostbroj kaže...

Moj dosao jucer. Jesu i drugima uzeli 4.5kn za "small package"?

 xyz puta naručivao izvana i nikad platio tih 4.5kn. Za dva G502 što su mi došli zajedno sam morao platiti tih 4.5kn iako sam već platio Amazon.de shipping od €8. Za G910 tipkovnicu s Amazon.co.uk mi nisu naplatili. 

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
11 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2016.

Ma za ebay znam, gledam kupovat stvari na kojima ne pise slanje small packagea, uglavnom prođe bez tog dodatnog placanja.

Sada sam prvi put kupovao s amazona, al mi je bilo smijesno da moram platiti jos tih 4,5kn nakon kaj sam vec platio 50kn shipping iz UK.

11 godina
offline
Black Friday 2016.

To pošta naplaćuje odvojeno, za sebe, nema veze sa pošiljateljem i onim što ste njima platili.

14 godina
offline
Black Friday 2016.

Dovoljno je poslati selleru poruku da ne šalje kao small packet. I to je to. Do sad su mi svi izašli u susret. Samo spomenem Hrvatsku i poštarinu haha

11 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2016.

Hvala. Dobro je znati za drugi put

15 godina
offline
Re: Black Friday 2016.
Crljo kaže...

Samo da javim vama koji ste isto uzeli Logitech g402 preko AmazonaUK, meni je danas došao tako da i vi možete očekivati svog uskoro ako vam nije došao. Naručio sam ga 29.11. poslan je 2.12.

Pakiranje je neoštećeno i miško radi kao lud.

 Moje pakiranje izlupano ko blesavo. I ona kartonska kutija izvana i kutija od miša. Hvala bogu pa miš nije oštećen...

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
9 godina
offline
Re: Black Friday 2016.
ROXX kaže...

Dovoljno je poslati selleru poruku da ne šalje kao small packet. I to je to. Do sad su mi svi izašli u susret. Samo spomenem Hrvatsku i poštarinu haha

 umjesto small package da napiše kao gift ili?

14 godina
offline
Re: Black Friday 2016.
Da. Dovoljno je napisati da ne pošalju kao small packet..a sad kako će poslati,njima na volju.
I napiši da plaćaš poštarinu u hrv zbog small packeta i to je to
13 godina
online
Re: Black Friday 2016.

A da jednostavno pošalje na onaj način za koji si platio poštarinu, a ne da kemija slanjem kao small packet i time štedi na poštarini.

E sad, ako je free shipping, onda je njegova volja kako da šalje.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice