GOS 3.1 Gadgets

poruka: 6
|
čitano: 2.437
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
GOS 3.1 Gadgets

Šta mislite o novom Operativnom Sustavu  gOS 3.1 Gadgets ,  OS koji je razvila najpoznatija internet tvrtka na svijetu GOOGLE,   ako je vec neko probao nek dadne opis , kritike , pohvale ili sta vec , zasad nisam još kušao ovaj OS, al sam cuo pa me zanima dali je neko vec probao ga

vozdrucaaa
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
GOS 3.1 Gadgets

"gOS or "good OS" is an Ubuntu-based Linux distribution created by 'Good OS LLC', aLos Angeles-based corporation."

Izvor: Wikipedia

To ti nema veze s Googleom. Google radi na ChromeOSu i na Androidu.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: GOS 3.1 Gadgets
DragonSoul kaže...

 

"gOS or "good OS" is an Ubuntu-based Linux distribution created by 'Good OS LLC', aLos Angeles-based corporation."

Izvor: Wikipedia

To ti nema veze s Googleom. Google radi na ChromeOSu i na Androidu.

 

Tocno ovo je UBUNTU sa temom ko google i slicnim imenom neki brkaju GOS ((GoogleOS ali nije to je TheGoodOS)) isto ko sta imas Windows XP PRO i Win XP Black Edition to je system sa 10000Dodanih programa((Koje nikad neces koristiti ))((Glupi programi))i temama koje usporavaju Komp npr:Win XP PRO vs WIN XP Black Edition usporava komp za min.40% od obicnog PRO pa tako i ovo...

 

http://oldfiles.org.uk/powerload/Timeline/w101logo.gif
14 godina
neaktivan
offline
RE: GOS 3.1 Gadgets
PC Man kaže...
DragonSoul kaže...

 

"gOS or "good OS" is an Ubuntu-based Linux distribution created by 'Good OS LLC', aLos Angeles-based corporation."

Izvor: Wikipedia

To ti nema veze s Googleom. Google radi na ChromeOSu i na Androidu.

 

Tocno ovo je UBUNTU sa temom ko google i slicnim imenom neki brkaju GOS ((GoogleOS ali nije to je TheGoodOS)) isto ko sta imas Windows XP PRO i Win XP Black Edition to je system sa 10000Dodanih programa((Koje nikad neces koristiti ))((Glupi programi))i temama koje usporavaju Komp npr:Win XP PRO vs WIN XP Black Edition usporava komp za min.40% od obicnog PRO pa tako i ovo...

 

 Aha a ja mislio to google OS heheh ...  dobro izgleda ... slucajno sam naletio na njega kako sam surfao po google.com a i nacuo sam da razvijaju svoj OS pa sam mislio da je to to...  Hvala na uputi :)

vozdrucaaa
14 godina
neaktivan
offline
GOS 3.1 Gadgets

HEHEH To ti ljepo izgleda na slici ja sam ga probo IMA VISE PROBLEMA:

  1. Ona tema niti neradi
  2. Uskracena je od ubunte ((To je UbuntuPortable za USB))
  3. ...
http://oldfiles.org.uk/powerload/Timeline/w101logo.gif
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
GOS 3.1 Gadgets

jel to besplatno il? i kolko zauzima' 

zasto su smajlici zuti? Hmm...
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice